Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

2.13 The Killing Box » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

<<

glaster

Użytkownik

Posty: 13

Postdodano 28 lis 2006, o 00:12

2.13 The Killing Box

Bellick zostaje skazany za morderstwo Roya. Na własną oprośbę zostaje przeniesiony do Fox River, jednak okauje się, że nie ma co liczyć na żadne przywileje.
Michael i Lincoln są przewożenie do Fox River. Do Kima dzwoni Kellerman i pronuje zabicie braci w zamian za przywrócenie na stanowisko. Kim się zgadza i jednocześnie każe Mahone'owi zabić Kellermana. Gdy przychodzi do starcia Kellerman strzela do Mahone'a i proponuje braciom pomoc.
Sucre szczęśliwie udaje się wylądować na pustyni, niestety pilot nie miał tyle szczęścia. T-Bag uwodzi kobietę pracującą na poczcie, aby zdobyć adres pani Hollander. Później zabija kobietę, i zjawia się w domu pani Hollander. Sara dowiaduje się o zatrzymaniu Michaela.

by Trish

[ Dodano: 2006-11-27, 23:17 ]
Dzieki bardzo ale to nie to samo jak bym obejrzał z niecierpliwościa czekam na next odcinek:D
Ostatnio edytowano 18 wrz 2007, o 20:53 przez glaster, łącznie edytowano 3 razy
<<

Jack

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 213

Lokalizacja: Cape City-Alpha Division

Postdodano 28 lis 2006, o 19:02


No ostatni odcinek zaskakujący strasznie :) a te zakończenie miodzio.
I tym którzy nie oglądali powiem tylko tyle nigdy nie spodziewaliście kto był zawsze wtyczką :] GRATULACJE DLA TWÓRCÓW :]
Teraz podam spoiler (ale sami bedziecie musieli sie namyśleć kto to powiedział)

Pani prezydent Reynolds|zmarnowała wasze życie.
Zmarnowała i moje.
Chcecie dorwać tę sukę?
Właśnie znaleźliście swoją wtyczkę,|ale musimy się spieszyć.
Chodźcie!
Teraz!

Jeżeli ktoś jeszcze tego odcinka nie oglądał serdecznie zachęcam :] poprostu spadniecie z krzesła :]

Ale jest jedna zła rzecz trzeba tyle czasu czekać na nowy odcinek :| Cholera :/
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 28 lis 2006, o 19:08


Uzupełniając wypowiedź kolegi(?), Bellick na próżno się cieszył, nowy naczelnik i już władza nie jest w rękach strażników, a żeby to udowodnić przykładowym modelem będzie właśnie Bellick, trafia do celi z Avocado :]

Mahone nie zabija braci, bo akurat zjawia się straż graniczna czy coś i zamiast ich zlikwidować musiał ich aresztować.
Bracia pryskają z konwoju, tzn. zostali wystawieni na odstrzał, jednak gdy już są z jednej strony otoczeni przez Kellermana z drugiej przez Mahona, to ten pierwszy strzela do agencika i oferuje pomoc bracią, jakby nie patrzeć teraz mają wspólne interesy żeby przeżyć, mianowicie zdekonspirować Panią prezydent i firmę.

Sucre żyje wyskoczył a spadochronie i przeżył, tyle że jest teraz pośrodku niczego w meksyku bez kasy.

T-Bag poprzez uwiedzioną Panią z poczty dowiaduje się nowego adresu Mrs. Hollander, zabija Panią z okienka i na końcu odcinka wita się w progu nowego domu ze swoją miłością :)

A Sara się gdzieś włóczy bez celu.

Sorka, ale musiałem to wstawić :P
Obrazek
Ostatnio edytowano 28 lis 2006, o 23:26 przez KaruzeL, łącznie edytowano 1 raz
<<

misslost

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 77

Postdodano 28 lis 2006, o 22:50


Łał. Co za odcinek! Nie-sa-mo-wi-ty.
Bellick z Avocado... I straszno, i śmieszno...
T-Bag po trupach do celu. To już nie jest zabawne. Albo nigdy nie było?
Po tym ułożeniu się Kima z Kellermanem, przemknęło mi przez myśl, że Kellerman może wystawić go do wiatru i zacząć działać z braćmi. Ale odrzuciłam to jako absurd :) A tu proszę. Ale i tak strrasznie satysfakcjonuje mnie takie rozwiązanie.
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 28 lis 2006, o 23:11


Belick ma fajne miejsce w więzieniu xD
Obrazek
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 30 lis 2006, o 15:39


no to się porobiło :P martwi mnie tylko Sara, wyrzuciła telefon, teraz nie będzie jak się z nią skontaktować :/ pewnie myślała że ktoś przechwycił telefon Michaela..
<<

Jas15

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 73

Lokalizacja: Namysłów

Postdodano 2 gru 2006, o 21:02


rzeczywiście odcinek mnie zaskoczył bardzo. Nie będe oryginalna mówiąc, że zakończenie mnie po prostu z fotelu zrzuciło :P strasznie się martwie o sare, bo lubię ją, i chce żeby wreszcie jakoś jej się ułożyło. Z Michael'em oczywiście. :D
Obrazek Obrazek Obrazek
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 4 gru 2006, o 11:26


Świetny odcinek:) Wiadomo, ze Kellerman nie pomaga Michaelowi i lincowi z dobroci serca, pragnie po prostu się zemścic, ale to nie znaczy, ze Mcihael i linc maja z tego nie skorzystac:D Ale nie powinni mu za bardzo ufac, na dłużsża mete. W koncu wyrządził tyle krzywdy Sarze, którą wczesniej tak abrdzo lubił, zabiłby ją gdyby sama nie uciekła.

Olina- też na poczatku myślałam, ze Sara wyrzuciła telefon, ale ona tego nie zrobiła:) Wyrzucila tylo portfel, telefon wyjeła, otworzyła go, zamkneła i schowała do torebki, która potem wzieła ze soba:)
<<

pietras01

Użytkownik

Posty: 37

Postdodano 4 gru 2006, o 18:15


Ja mam wrażenie że Kellerman chce ich wykorzystać aby dojść do sary, i zdobyć to co miało pogrążyć panią prezydent
<<

Finarfin

Użytkownik

Posty: 69

Postdodano 4 gru 2006, o 22:38


Wszystkiego pełno w tym odcinku.

Primo - sprawa Bellicka. W 1. sezonie strasznie go nie lubiłem...powoli zaczynam go lubić, a on trafia za kraty - no nic. Przekona sie jak to jest w środku :P

Secundo: sprawa T-Baga. Standardowo ciągnie - gdyby nie jego chęć zemsty to by się wymknął...a tak to pewnie go złapią :)

Na Franklina mają haka - to też długo nie potrwa.

Sucre - wydaje się, że chłop jako jedyny ma już spokojnie wszystko ułożone. I myślę, że tak pozostanie :)

Mike i Linc - tutaj jest problem, niby Kellerman się odmienił - ale zobaczymy co z tego wyjdzie. W końcu tajemnicza twarz się pokazała...i to nie była pani prezydent. Co to za gość? Początkowo mi Shales'a przypominał :P Sprawa w mocnym toku - trochę szkoda Mahone'a.


Kiedy wychodzi kolejny odcinek? Nadrobiłem zaległości...w 1.5 tygodnia :P Dwa sezony :P
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 5 gru 2006, o 12:30


Kiedy wychodzi kolejny odcinek? Nadrobiłem zaległości...w 1.5 tygodnia :P Dwa sezony :P


Ciekawe zakończenie, szkoda że następny odcinek dopiero 22 stycznia.

W końcu tajemnicza twarz się pokazała...i to nie była pani prezydent. Co to za gość? Początkowo mi Shales'a przypominał


A to nie był ten z pierwszego sezonu który odwiedził Kellerman i tego drugiego agenta, nie mogę sobie teraz przypomnieć odcinka. -- Wykręcił rękę Kellermanowi gdy ten się mu sprzeciwił.
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 5 gru 2006, o 17:01


Beti napisał(a):Olina- też na poczatku myślałam, ze Sara wyrzuciła telefon, ale ona tego nie zrobiła:) Wyrzucila tylo portfel, telefon wyjeła, otworzyła go, zamkneła i schowała do torebki, która potem wzieła ze soba:)

moim zdaniem go otworzyła i wyrzuciła, naprawde, wyrzuciła go..
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 5 gru 2006, o 18:15


Mnie też ciekawi, kim jest ten facet "nowy"

Olina-obejrzyj jeszcze raz najlepiej tą scene bo ja już ogladałam dwa razy i za kazdym razym wrzuca telefon spowrotem do torebki:)
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 5 gru 2006, o 19:48


ale ja oglądałam chyba z 10 razy, specjalnie ciągle przwijałam i moim zdaniem go wyrzuciła, nawet słychac jak upada :)
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 5 gru 2006, o 20:36


Ten odcinek byl naprawde rewelacyjny!! Na pewno najlepszy z calej 2 serii! Normalnie przez caly czas siedzialam obgryzajac paznokcie :D

Ostatnia scena byla swietna! Myslalam, ze skoncza odcinek na strzale, zeby wszyscy mysleli ze Michael dostal, hehe :D A tu taka niespodzianka!

Nie moge sie doczekac nastepnego odcinka!!!
<<

steve-o

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 9 gru 2006, o 19:21


super odcinek ale sie zdziwulem jak kropnął Mahone ciekaw jestemczy to nie jest podpucha szkoda ze tak długo musimy czekac na następny odcienk
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 14 gru 2006, o 17:52


raczej nie podpucha bo wiedzial , ze Mahone go sprzątnie za to co zrobił [a właściwie czego nie zrobił]. Jestem ciekaw jak będzie wyglądało spotkanie agenta Kellermana z doktor Tencredi ...
Obrazek
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 14 gru 2006, o 18:45

Taifun napisał(a):Jestem ciekaw jak będzie wyglądało spotkanie agenta Kellermana z doktor Tencredi ...

O to napewno będzie mocny moment ... jeśli się wogóle spotkają.
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 2.13 The Killing Box
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.