Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

2.13 The Killing Box » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

<<

dorcik88

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 291

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 6 sty 2007, o 20:12

O właśnie Olina zgadzam sie z Toba bardzo mozliwe ,ze tak bedzie z tego co słyszałam serial tak szybko sie nie skączy bo ma byc sezon i kto wie co jescze:) :hihi:
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 16 sty 2007, o 00:27


0lina napisał(a):ludzie kombinują że to może jakaś podpucha, żę do MAhona strzelił w ramię czyli nie był to strzał śmiertelny i z góry wszystko było ukartowane

Zdecydowanie by mnie takie rozwiazanie nie zdziwilo. W koncu nie ma to jak zdobyc sobie zaufanie wroga :D
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 16 sty 2007, o 00:33


Sophia napisał(a):Zdecydowanie by mnie takie rozwiazanie nie zdziwilo. W koncu nie ma to jak zdobyc sobie zaufanie wroga :D
Czy ja wiem ?? Mahone miał go przecież zabic i on raczej zdawał sobie z tego sprawę.
<<

Mariuszj

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 5

Postdodano 19 sty 2007, o 12:43


no chyba raczej nie. Mahane tak samo nienawidzil Kima jak Kellerman. Kellerman chce za wszelka cene powrocic do pracy dla pani prezydent a do tego potrzebna jest mu Sara do ktorej dotrze dzieki braciom. no i niewiemy co Kellerman powiedzial Mahone gdy tamten do neigo dzwonil.
Prison Break!!!:D:D:D

THERE'S A PLAN
TO MAKE ALL
OF THIS RIGHT
... .. .. . .. .... ... ... .. ....
.... .. .. . ... . .. .. ... .
.. ... . ... ... . .. .

7 3 6 3 3 9 8 6 8 7
7 8 6 3 6 9 6 9 6
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 19 sty 2007, o 13:26


Istnieje także możliwość że Kellerman nie chce wcale wracać do pracy u pani prezydent tylko poprostu jej dowalić :shoot:
<<

Mariuszj

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 5

Postdodano 19 sty 2007, o 15:24


no wiec czemu strzelil w ramie Mahona. a pozatym widze cos innego. na poczatku Kellerman wcale mial sie niespotykac twarz w twarz z Mahony tylko ustawil sie ze snajperka. wtedy bylo by mu trudniej przekonac braci do siebie.
Prison Break!!!:D:D:D

THERE'S A PLAN
TO MAKE ALL
OF THIS RIGHT
... .. .. . .. .... ... ... .. ....
.... .. .. . ... . .. .. ... .
.. ... . ... ... . .. .

7 3 6 3 3 9 8 6 8 7
7 8 6 3 6 9 6 9 6
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 19 sty 2007, o 16:12


sufer napisał(a):
Sophia napisał(a):Zdecydowanie by mnie takie rozwiazanie nie zdziwilo. W koncu nie ma to jak zdobyc sobie zaufanie wroga :D
Czy ja wiem ?? Mahone miał go przecież zabic i on raczej zdawał sobie z tego sprawę.

W tym serialu to naprawde trudno jest obstawiac takie rzeczy... Pozyjemy, zobaczymy...
<<

xardas63

Nowy użytkownik

Posty: 4

Postdodano 17 maja 2007, o 16:45


ostatni odcinek drugiego sezonu fajny jest ogladalem dwa sezony i nie mogesie doczekac trzeciego ktory ma wyjsc pod koniec wakacji
[center]Obrazek[/center]
Poprzednia strona

 


  • Podobne tematy do 2.13 The Killing Box
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.