Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

2.13 The Killing Box » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

<<

Nina

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 31

Postdodano 15 gru 2006, o 19:51

Aaaaa, wciąż jestem w szoku.
Przy ostatniej scenie zaczęłam krzyczeć ze szczęścia, ze tak sie sprawy ułożyły.
Uwielbiam Kellermana a teraz bedzie po stronie braci, więc uwielbiam go podwójnie... ^^ Trzech przystojniaków po tej samej stronie... :D

T Bag, żałuję że go nie znaleźli, kolejna osoba przez niego zginęła, a nie wiemy co zrobił z tym facetem od protezy, też pewnie musiał się z nim rozprawić :roll:
A teraz Mrs Holland, raczej wątpię żeby uszła z tego z życiem.

Sucre sie poszczęściło, pilotowi samolotu niestety nie... Miejmy nadzieję że odnajdzie Maricruz i jeszcze nie raz pojawi się w serialu :)

Bellick- jak to się mówi, przyszła kryska na matyska czy jakoś tak, w każdym razie bardzo dobrze, ze wybrał sobie FR, straznicy nei mogą go forować, a więzniowie sprawią mu łomot jakich mało :D

Sara- nie wiem jak wy, ale jak ona poszła do tej łazienki z żyletką, przestraszyłam się że chce sobie zrobić krzywdę... Na szczęść tylko obciachała włosy... Ciekawa jestem jak sobie poradzi, miejmy nadzieję ze szybko się odnajdą z Michaelem :D

do 22 stycznia? Czekać? No cóż, przynajmniej odcinek bedzie prezentem na moje urodziny, bo mam dzięń później ^^
Obrazek 4ever love *.*
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 15 gru 2006, o 22:09


Nie wydaje mi sie żeby Sara się szybko spotkała z Michaelem
Ostatnio edytowano 23 gru 2006, o 00:04 przez sufer, łącznie edytowano 1 raz
<<

Gidi

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 15 gru 2006, o 22:56


Dokładnie teraz Michael i Linc będą działali w "podziemiu" muszą działać szybko i po cichu, nie zaryzykują spotkania z Sarą, gdyż ta pewnie będzie śledzona...
<<

Nina

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 31

Postdodano 17 gru 2006, o 00:15


Ale z drugiej strony, jeśli nie beda próbować jej odnaleźć, to może jej się coś stać, lepiej zeby M i L znaleźli ją prędzej niż armia Prezydent Reynolds...
Obrazek 4ever love *.*
<<

dawidg

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 178

Lokalizacja: Bieruń

Postdodano 22 gru 2006, o 22:09


nie zdziwil bym sie, gdyby Firma wyciagnela Bellicka z wiezienia, aby im pomogl. taka postac jak Bellick nie moze sie przeciez marnowac w wieziennej celi.
- co zrobisz jak bedzie przerwa w emitowaniu seriali?
- z nudow debe musial dziewczyne znalesc
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 23 gru 2006, o 00:06


ale jakiego Bellick dostał miłego współwięźnia :what:
<<

dawidg

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 178

Lokalizacja: Bieruń

Postdodano 23 gru 2006, o 00:21


mysle, ze Avocado jest bardzo towarzyski i z pewnoscia cieszy sie z mozliwosci blizszego poznania nowych starych znajomych ;>
- co zrobisz jak bedzie przerwa w emitowaniu seriali?
- z nudow debe musial dziewczyne znalesc
<<

l1er

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 23 gru 2006, o 19:10


Zawsze Bellicka nie lubiłem ale jak zobaczyłem z kim jest w celi... to zaczęłem mu współczuc :D
Nie każdy może byc kobietą
<<

dawidg

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 178

Lokalizacja: Bieruń

Postdodano 23 gru 2006, o 19:13


nie moge sie doczekac, aby zobaczyc co sie z nim teraz stanie. pewnie z desperacji zabije siebie lub Avocado.
- co zrobisz jak bedzie przerwa w emitowaniu seriali?
- z nudow debe musial dziewczyne znalesc
<<

madziak

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 5

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 28 gru 2006, o 18:14


no nie odcinek super, koncówka mnie poprostu nieźle zaskoczyła, a już się bałam
ale trzeba sporo poczekac na ciąg dalszy ech
<<

gosciu

Użytkownik

Posty: 11

Postdodano 29 gru 2006, o 01:46


Po pierwsze witam wszystkich :)


A co do odcinka to jest on naprawde dobry zreszta IMO jak kazdy odcinek tego serialu ;] Tylko czekac nam każa na nastepy tak długo... :/
<<

Goq_ssj6

Nowy użytkownik

Posty: 7

Postdodano 29 gru 2006, o 15:11


Witam
Prawdę mówiąc myślałem, że zakończy się troszkę inaczej ale to Prison Break tutaj zawsze zakończenie jest świetne i niespodziewane :-) Najlepszy motyw był z Bellckiem, który dostał fajnego lokatora :---)
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 5 sty 2007, o 01:56


Genialne zakończenie :D Przez pewien czas podejrzewałam w Kallermanie ludzkie odruchy, ale nadzieja wygasła po tym, co chciał zrobić Sarze, ale jednak.. ;D

Bellick :what: Wiedziałam, że trafi tam i jeszcze ta cela - to odwet za Tweenera, niech sobie zobaczy, jak to jest, skoro sam robił z więźniami, co chciał :P

Sucre żyje :viva:

T-Bag.. ciekawe, czy będzie miał teraz motyw wyżyć się na swojej "ukochanej", czy wręcz przeciwnie, ale jednak z jego strony na jakiekolwiek odruchy człowieczeństwa nie liczę, skoro zabija każdego, kto stanie mu na drodze.

A Sara sobie idzie.. czy ona coś pisała na tym lustrze żyletką? Czy po prostu nie chciała widzieć swojego odbicia obcinając włosy? ;)

I to już ostatni odcinek, który mogłam sobie obejrzeć, kiedy chciałam, teraz trzeba czekać :( Kurcze, a tak fajnie było mieć odcinek i obejrzeć od razu, kiedy akcja robiła się bardzo napięta :P
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 5 sty 2007, o 11:06


Nikola napisał(a):Przez pewien czas podejrzewałam w Kallermanie ludzkie odruchy, ale nadzieja wygasła po tym, co chciał zrobić Sarze, ale jednak.. ;D


Teraz będzie ciekawe spotkanie z Sarą, M, L i ich nowy ziomem Kellermanem :) Ciekawe jak jej się będzie z nim współpracowało, no i oczywiście im także jak się dowiedzą co prawie zrobił. On w ogóle ma pare osób na sumieniu, które nie były obojętne dla braci.
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 5 sty 2007, o 15:47


Hmm, ja mysle ze to nie ludzkie odruchy u Kellermana tylko chec zemsty :D
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 5 sty 2007, o 16:27


Chęć zemsty na pewno też i w zasadzie przede wszystkim to, chociaż sam mógł także się zająć, czym chciał, jednak zaufał im, ale fakt, teraz będzie całkiem ciekawe zobaczyć ich po tej samej, a nie po przeciwnej stronie ;) Ludzkie odruchy "prawie" były, jak miał opory, żeby nie zabijać Sary, ale i tak potem sobie wykalkulował, że trzeba się jej pozbyć dla własnego dobra, a za karę oberwał żelazkiem :P

W ogóle ten cały wielki "przełożony" od Mahonego, który tak go straszył cały czas, to też niezły koleś, robi wielkie zamieszanie, że niby co to on nie jest, a sam ma nieciekawą minę, jak ich nie zabito.. i kim jest ten gość od tych karteczek? ;)
<<

dorcik88

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 291

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 5 sty 2007, o 17:26


Hmm zemsta też mi sie tak wydaje ,ale duzo razy mi coś sie wydawało a po kolejnym odcinku byłam w szoku:D Ciekawe czym teraz nas zaskoczą??:D
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 5 sty 2007, o 18:57

ludzie kombinują że to może jakaś podpucha, żę do MAhona strzelił w ramię czyli nie był to strzał śmiertelny i z góry wszystko było ukartowane
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do 2.13 The Killing Box
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.