Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

4x22 - Killing Your Number » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

2008

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 11 maja 2009, o 11:32

4x22 - Killing Your Number

Spoiler:


Premiera - 15 maja 2009
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 16 maja 2009, o 23:21

Re: 4x22 - Killing Your Number


Nikt jeszcze nie skomentował finału?

Zrobiłam sobie maraton z trzema ostatnimi odcinkami i o ile cały sezon uważałam za niewypał, to muszę przyznać, że zakończenie serialu mi się podobało. Ostatnie odcinki naprawdę były wciągające, z licznymi zwrotami akcji i zaskoczeniami. Aż się chciało od razu włączyć następny odcinek.

Powrócili chyba wszyscy "starzy znajomi" - Sucre, C-Note, Sofia, Kellerman (!) i pozamykane zostały wszystkie wątki. Wszyscy oprócz T-Baga odzyskali wolność, wrócili do swoich rodzin, Self wylądował w domu opieki, Generał na krześle, Kellerman został kongresmenem. Strasznie szkoda mi Mike'a. Myślałam, że uda się go wyleczyć.

Do tego ładna muzyczka została wykorzystana w końcówce. Zna ktoś tytuł?
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 16 maja 2009, o 23:42

Re: 4x22 - Killing Your Number


Bardzo się ucieszyłam z powrotu Sucre i Kellermana, zamiast Sofii powinien się pojawić LJ.

I od dawna oczekiwałam, że serial zakończy się śmiercią Michaela, ale miałam nadzieję, że nie w taki sposób, gdzie wszystko inne ułożyło się bajkowo.
<<

Kamil220

Użytkownik

Posty: 25

Postdodano 17 maja 2009, o 14:44

Re: 4x22 - Killing Your Number


Juliee, proszę Spiritualized - lay it down slow. Świetna nuta.

Finał był niezły szkoda Mike'a uratował wszystkich, a sam umarł :(
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 18 maja 2009, o 01:14

Re: 4x22 - Killing Your Number


Podobnie jak kolezanka zrobilem sobie maraton z 3 ostatnimi odcinkami. Jakos sie nie kwapilem do ogladniecia, ale nie zaluje (szczegolnie ostatniego odcinka). Zabraklo mi tylko mojej ulubionej postaci jaka byla Gretchen. Szkoda ze jakos kategorycznie nie zamkneli jej watku. Zaluje, ze przypadkiem przeczytalem gdzies na necie o powrocie Kellermana, wtedy to bym naprawde byl zaskoczony.
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 18 maja 2009, o 13:49

Re: 4x22 - Killing Your Number


A ja zrobiłem maraton z czterema ostatnimi i jestem strasznie zadowolony. Ostanie odcinki były bardzo dobre, nie spodziewałem się tego po Prison Break, ale wciągnąłem się pod koniec. Wszystko się skończyło szczęśliwie tylko ze zamiast Majka dostaliśmy jego grób. Jednak jakoś nie chcę mi się wierzyć że nie żyję :) Uwierzę jak zobaczę jak go zabijają, równie dobrze może ich chronić przed czymś. Szkoda trochę Selfa że tak skończył, no ale nie wszystkim się mogło ułożyć. Ciekawe czy generał wylądował do tego samego więzienia co T-Bag :] Jednak nie podobała mi się jedna rzecz – niespodziewanie pojawia się Kellerman i ratuje wszystkim tyłki dzięki ich współpracy z ONZ. Mogliby się postarać o coś lepszego. Jednak i tak cieszę się z Kellermana. I Sofii, szkoda że było jej tak mało. No cóż pozostaje nam tylko czekać na Final Break.
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 18 maja 2009, o 16:45

Re: 4x22 - Killing Your Number


Kamil, dzięki za tytuł :)

A Majk myślę, że umarł przez tą jego chorobę, bo miał scenę na plaży z Sarą jak mu farba poleciała z nosa, więc ochrona wg mnie nie wchodzi w grę. Ale zobaczymy w tych dwóch odcinkach, które mają być 27 maja jak dobrze pamiętam.
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

sunshine.honey

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 137

Postdodano 18 maja 2009, o 19:09

Re: 4x22 - Killing Your Number


ja oczywiście się poryczałam na końcówce. generała mi szkoda było (wiem jestem głupia;p)


to będą jeszcze jakieś odcinki? byłam przekanana, że to był ostatni. podejrzewam, że final to 4 lata przed śmiercią mike, chociaż to by było bez sensu - żadnego zaskoczenia.
------
oglądam:
american horror story s. 1, revange s.1

oglądałam:
lost , prison break, flash forward, gossip girl, desperate housewives, grey's anatomy

<<

sunshine.honey

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 137

Postdodano 18 maja 2009, o 19:10

Re: 4x22 - Killing Your Number


Czesiek_PL napisał(a): Jednak jakoś nie chcę mi się wierzyć że nie żyję :) Uwierzę jak zobaczę jak go zabijają, równie dobrze może ich chronić przed czymś.


a te teorie spiskowe;p tego nas nauczył PB przez te 4 sezony:)
------
oglądam:
american horror story s. 1, revange s.1

oglądałam:
lost , prison break, flash forward, gossip girl, desperate housewives, grey's anatomy

<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 18 maja 2009, o 21:14

Re: 4x22 - Killing Your Number


Ten odcinek to był oficjalny finał, ale mają być jeszcze dwa odcinki "extra", które nie będą emitowane przez FOXa, ale przez brytyjską stację Sky1. Info na wikipedii. I to są te odcinki, które początkowo miały się znaleźć wyłącznie na DVD jako "The Final Break". Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę ;)
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 20 maja 2009, o 00:00

Re: 4x22 - Killing Your Number


Nie ma co poprawiać, masz rację :)
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 23 maja 2009, o 18:51

Re: 4x22 - Killing Your Number


Świetny ostatni odcinek, boski, genialny po prostu. Nie dopisuję już nic w sumie bo wszystko zostało opisane, ale dodam od siebie że każdy dostał yo na co zasłużył, czyli karma. Podam przykład tylko jednej osoby której w sumie mi żal, Self, jego żona trafiła na wózek bo jechał po pijaku...

Kolejny fajny serial się skończył, w sumie to dobrze, a z drugiej strony szkoda, no ale nie można mieć wszystkiego. :)
We Are The World haiti
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 24 wrz 2009, o 14:53

Re: 4x22 - Killing Your Number


Dwa ostatnie odcinki (4x21 i 4x22) były bez wątpienia najlepszymi odcinkami 4 sezonu.
Nareszcie poczułem, że to jest chociaż trochę klimat Prison Break'a z 1 i 2 serii.
Powrót starych postaci bardzo dobrze zrobił odcinkom, a zwłaszcza pojawienie się Kellermana, którego w ogóle się nie spodziewałem. :P
Myślę, że był to godny koniec Prison Break'a, a osobom, które jeszcze go oglądają, radzę im, aby nie sięgały po teoretycznie ostatni "Final Break". Jak dla mnie to porażka totalna.

 


  • Podobne tematy do 4x22 - Killing Your Number
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.