Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

1x12 - You'll Be the Death of Me » Zakończone Seriale » True Blood • seriale forumtv.pl

2008

Opiekun: Czesiek_PL

Informacja
Wampiry ujawniły swoje istnienie, ponieważ "teoretycznie" mogą się obejść bez ludzkiej krwi. Jednakże ludzie zdają sobie sprawę, że sztuczna krew, która pozwala na egzystencję tych dwóch gatunków jest jak wegetarianizm. Powstają spory i problemy. Obok tych wydarzeń żyją mieszkańcy małego miasteczka.
odcinki czystej krwi
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 10 lis 2008, o 20:07

1x12 - You'll Be the Death of Me

Spoiler:


Premiera: 23 listopada 2008
We Are The World haiti
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 27 lis 2008, o 01:47

Re: 1x12 - You'll Be the Death of Me


skończyło się True Blood niestety :/
Akcja się rozwinęła zadowalająco. Polecam wszystkim, którzy jeszcze nie oglądali.
Następny sezon dopiero w lecie :S ...
Obrazek
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 10 gru 2008, o 00:33

Re: 1x12 - You'll Be the Death of Me


Fajny koniec sezonu. Co tu więcej pisać. Czekamy na kolejny sezon i oby miał więcej odcinków od tego.
We Are The World haiti
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 26 gru 2008, o 02:26

Re: 1x12 - You'll Be the Death of Me


O fuck! Ten serial jest świetny ja chcę więcej, nie wytrzymam teraz do września. Będę musiał zrobić sobie powtórkę przed nowym sezonem. Odcinek narzucił niewiarygodne tempo jak na ten serial, już po ok. 30 min. sprawa zabójcy została efektownie rozwiązana - dzieci znajdują kasety Rene, Sam dowiaduje się o nim gdy Sookie jest z nim sam na sam. To napięcie w domu, a potem akcja na cmentarzu - coś niesamowitego. Sam zmienia się w psa, Bill się pali, a Sookie na zakończenie przebija szyję Rene łopatą.

A potem jeszcze masakryczny cliffhanger:
- okazało się że ta babka z opieki ma powiązanie z Samem, jak dla mnie ona tez jest zmiennokształtną.
- Sam ma kupę kasy w sejfie.
- W samochodzie Andego pojawia się kolejne ciało.
- Jason modli się w "kościele".
- I moje ulubione - pojawia się ruda u Billa która ostro namiesza. Może jest denerwująca, ale może być z nią ciekawie. Już się nie mogę doczekać.

I na koniec mam teorię. Trochę pokręconą, ale co tam. Laffayeta zabił wilkołak bo chciał powiedzieć wszystko o tamtym polityku i to wilkołaki stoją za Bractwem słońca. Ja z chęcią zobaczyłbym werewolfs w tym seriali :D

Jest jeszcze jedna rzecz która mi się w tym serialu podoba - od początku do końca została opowiedziana jedna wielka historia, bez przeskakiwania o kilka dni. Cały czas opowieść się ciągnie bez zbędnych elementów z tym nieokreślonym klimacikiem :]
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 15 cze 2009, o 19:48

Re: 1x12 - You'll Be the Death of Me


No i sezon pierwszy zakończony w bardzo dobrym stylu. Zaczne od końca, czyli od 'dwa tygodnie później...' Te wszystkie nowe wątek - cliffhanger'y świetne. Naprawde super zrobili to scenarzyści. Jason w kościele - będzie ciekawie. Kolejne ciała znalezione. Ostatnia scena z krzykiem dziewczyn genialna. Anna zagrała świetnie.

Co do samego rozwoju wydarzeń w odcinku. Było nieźle. Rene chciał zabić Sookie - ucieczka, sceny w domu bardzo dobre. Sam ją uratował, Bill się poświęcił. Fajna scena w domu, kiedy Sookie mówi 'Ty żyjesz?' Kto się spodziewał, że zabójcą będzie Rene? Bill dostał współlokatorke - uwielbiam tą dziewczyne. :P Co z Laffayetem? Musze powiedzieć, że podoba mi się teoria Cześka. :D

Dobra, ide na drugi sezon.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 31 lip 2009, o 19:44

Re: 1x12 - You'll Be the Death of Me


Dobra jestem, cały sezon i w jeden i pół dnia xD :D
tak więc sezon pierwszy za mną i nie powiem, żebym była bardzo zachwycona. Klimat serialu to najlepsze co w nim jest. Musiałam się trochę do tego wszystkiego przyzwyczaić, żeby naprawdę cieszyć się z oglądania tego serialu... a zaczęło mi się podobać od tego odcinka z pogrzebem babci. Zagadka z morderstwami była naprawdę fajnie poprowadzona i nikt nie spodziewał się, że zabójcą będzie Rene. To było fajne :D
Jason mnie mało interesuje... ale za to historia Sama z Maryann będzie interesująca [oby!]. To samo jeśli chodzi o Jessicę... mam nadzieję, że sprawi, że Bill zrobi się bardziej interesujący :)
Want your bad romance.
<<

kandziak

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 232

Lokalizacja: Chojnów

Postdodano 11 paź 2010, o 18:19

Odp: 1x12 - You'll Be the Death of Me


Rozczarowałem się strasznie tym serialem myślałem że będzie więcej o wampirach, będą zabijać wypijać krew zacznie się chaos na świecie a tu nieeee ucywilizowani z uczuciami, krew sztuczna z butelki ;/ Gdyby nie fakt ze ściągnąłem od razu 3 serie ponad 18gb to bym skończył na 1 odcinku a tak trzeba się męczyć dalej :D

Obrazek

<<

Beth

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 11

Postdodano 14 lis 2010, o 18:06

Odp: 1x12 - You'll Be the Death of Me


Ja dzisiaj właśnie skończyłam 1 sezon i mimo mieszanych uczuć na początku serial mi się podoba.
Wszystko odcinki są dobre, tak samo jak ten finałowy. Zupełnie nie spodziewałam się, że to Rene, bardziej myślałam, że wezmą jakąś nową postać znikąd. I to wielki plus. Wątek z Jessicą fajnie się zapowiada. Mam nadzieję, że w następnym sezonie będzie chociaż trochę więcej Billa, albo innych wampirów, bo według trochę ich za mało.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 14 lis 2010, o 22:06

Odp: 1x12 - You'll Be the Death of Me


Będzie i to dużo więcej. Wątek wampirów na pewno cię zadowoli.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 7 maja 2011, o 16:21

Odp: 1x12 - You'll Be the Death of Me


Zdecydowanie najlepszy odcinek sezonu. Akcja działa się naprawdę szybko, jak na ten serial...

Rene, a raczej koleś który wymyślił sobie to francuskie imię nieźle urządził się w Bon Temps. Kasety z dialektem. Fajnie się wszystko rozwiązało - dzieci odnalazły kasety obciążające Rene, a ten z kolei próbował zabić Sookie. Oczywiście nieudanie. Sam odegrał dużą rolę w jej uratowaniu...

Świetna była scena kiedy Bill wychodzi na słońce by ratować Sookie. Ten widok żarzącego się ciała - świetne! Sam nie dość, że uratował Sookie to jeszcze i Billa. Gdyby go nie zakopali to zostałby po nim jedynie popiół. Bill z kolei chyba pożywił się Lafayettem. Bynajmniej na to wygląda. To ciało w samochodzie Andyego to na pewno było ciało Lafayeta, ale myślę, że żywe...

Maryann zna się z Samem. Hmm, robi się ciekawie. Kolejna zmiennokształtna? Do tego Sam ma sejf pełen zielonych. Ciekawe o co tu chodzi...

Ogólnie sezon oceniam pozytywnie. Akcja może nie działa się w jakimś straszliwym tempie i serial mógł czasem przynudzać, ale klimat jaki nam zaserwowali był wyśmienity. Historia świetnie opowiedziana, z dobrą grą aktorską i nieprzeciętną muzyką. Czas na drugi sezon!
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 1x12 - You'll Be the Death of Me
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.