Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

3x04 - I Am Become Death » Heroes » Odcinki • seriale forumtv.pl

2008-2009

<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 7 paź 2008, o 18:49

3x04 - I Am Become Death

Future Peter oprowadza Petera po rzeczywistości 4 lata w przód, gdzie zdolności są dostępne dla wszystkich a sam Peter jest ścigany jako terrorysta. Dopada ich Claire wraz z bandą i zabija Future Petera. Tracy dowiaduje się, że jest jedną z 3 sióstr bliźniaczek rozdzielonych w dzieciństwie. Rezygnuje ona ze stanowiska i próbuje popełnić samobójstwo, jednak Nathan ją ratuje. Tajemnicza wysypka Mohindera się rozszerza. Matt widzi przyszłość w której wraz z Daphne wychowują Molly i ich własne dziecko. Peter za radą swojej przyszłej wersji odnajduje Sylara w domu Bennetów. Okazuje się, że jako Gabriel wychowuje on synka oraz hamuje swoje zdolności. Peter przekonuje go, aby przekazał mu swoją podstawową zdolność. Zjawia się Claire, chłopiec zostaje zabity, dochodzi do wybuchu w którym ginie 200 000 ludzi. Future Nathan rozmawia z Peterem, Peter po raz pierwszy przekonuje się jak działa zdolność Sylara, wraca do teraźniejszości. Hiro dowiaduje się, że tylko on może odnaleźć formułę, wykopuje Adama.
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 9 paź 2008, o 16:18

Re: 3x04 - I Am Become Death


Sylar robiący gofry? Why not xD!
Sceny w Costa Verde były naprawdę fajne. Szkoda mi było Gabriela strasznie, po tym jak jego syn umarł. Normalnie nie spodziewałam się niczego co było pokazane w tym odcinku.

Adam <3 kolejne moje low wróciło :D yay :D

Jedyne co mnie uwierało to Claire, jakoś nie pasuje mi na badass'a. Po prostu śmiesznie jej to wychodzi.
No i Mohinder - nie szkoda mi go, sam tak chciał.
Want your bad romance.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 9 paź 2008, o 18:28

Re: 3x04 - I Am Become Death


Adam, dokładnie <33

A ogólnie siedziałam i oglądając dziwiłam się jak kompletnie brakuje temu serialowi odrobiny logiki. Ale cóż, od dawna wiadomo, że nie oglądam go dla sensu w nim zawartego :P
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 11 paź 2008, o 02:01

Re: 3x04 - I Am Become Death


Powoli zaczynam się w tym gubić i już nie mam pojęcia kto jest dobry, a kto zły i kto kim manipuluję. Może się wydawać że za wszystkim stoi Angela bo manipulowała Hiro żeby odkopał Adama(nareszcie!) ale przecieżmiała jedną część formuły. A może to Linderman albo ktoś kto stworzył jego wizerunek dla Nathana. Przyszłość jest już zupełnie zakręcona, wszyscy co się wydawali dobrzy są źli, a ten najbardziej evul jest przykładnym ojcem :) I jeszcze na końcu Peter wziął umiejętność od Sylara, zabił brata z przyszłości i wrócił do teraźniejszości gdzie Sylar wciąż jest zły a Noah chcę go zabić. Nie chciałbym żeby ktoś mi streszczał ten serial bo naprawdę mało co bym zrozumiał :D
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 12 paź 2008, o 12:22

Re: 3x04 - I Am Become Death


Peter w końcy wziął to czego chciał, moc Sylara, może teraz będzie miał "jaja"
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 19 paź 2008, o 20:35

Re: 3x04 - I Am Become Death


Sylar robiący gofry był boski *_* Bez kitu, chciałabym, żeby chociaż parę odcinków było z 'dobrym' Sylarem :D
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 18 lis 2008, o 23:17

Re: 3x04 - I Am Become Death


Przecież Petera nie da się zabić, to jak ona go zabiła? ;]

Mohinder coraz bardziej świruje. :D Mam nadzieję że zamieni się w jakąś oślizgłą muchę i ktoś go rozwali na zieloną maź. ;p

A tej przyszłości też. Wszystko popieprzone, przez Claire Misiaczka i resztę debili. :)
Sylara mi było bardzo szkoda jak mu synka zabili... Czyja wina? Claire Misiaczka. ;]

Hiro uciekinier? W PB zgniłby w więzieniu. ;p
Hiro w ogóle fajnie że się w końcu przekonał że znowu zepsuł świat, może się opamięta i pójdzie siedzieć za biurkiem...

Parkman był dobry jak szedł za swoim przewodnikiem. :D
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 23 gru 2008, o 00:09

Re: 3x04 - I Am Become Death


Ale fajne odcinki lecą teraz. :D Pete zabrał moc future Sylarowi, grejt... Adam is Back! :D hiro, you son of a..., yay. :D Future Claire jest blee. xD Mohinder niech sie rozleci na pół. Matt ma fajnego przewodnika. :D On i Daphne, oh.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 3x04 - I Am Become Death
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.