Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x12 - The Day Before » Zakończone Seriale » Jerycho • seriale forumtv.pl

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 14 lut 2007, o 17:43

1x12 - The Day Before

W odcinku ukazane są retrospekcje sięgające 36 godzin przed wybuchem bomb.
Robert Hawkins, mieszkający ze swoją dziewczyną Sarah'ą, otrzymuje wiadomość o rozpoczęciu misji. Spotyka się z grupą mężczyzn, którym przydzielone zostają ciężarówki z bombami, a osoba organizująca to, mówi im, że to właśnie oni są osobami, które zmienią świat.
Hawkins postanawia mimo rozkazów porwać swoją żoną Darcy i dzieci oraz wywieźć ich do Jericho mówiąc, że od teraz wszystko się zmieni, a on jedynie chce ich ochronić. Na miejscu okazuje się, że Robert miał rację.
W międzyczasie, Jake Green próbuje znaleźć pracę, jednak jego przeszłość nie okazuje się w tym pomocna. W końcu, jego przyjaciel, proponuje mu dużą i dobrze płatną akcję dostarczenia ładunku dla Ravenwoodów. Jake odmawia przypominając mu, ile niewinych ludzi musiało zginąć, kiedy ostatni raz przeprowadzali taką operację. Kiedy w końcu decydują się wyjechać, przyjaciel Jake'a zostaje postrzelony przez kogoś z Ravenwood. Wtedy Jake decyduje się pojechać do swojego rodzinnego miasteczka Jericho.

W Jericho trwają przygotowania do wyborów burmistrza. Urzędujący burmistrz - Johnston Green jest namawiamy przez swoją żoną, aby wycofać się z tego wyścigu.
Narzeczony Emily - Roger, namawia ją, aby przenieśli się do Chicago, gdzie dostał świetną propozycję pracy. Jednak Emily, która szczerze pragnie zostać w Jericho daje mu ultimatum - Chicago albo ona. Załamana sytuacją dostaje jednak wiadomość od Rogera, który oznajmia jej, że nie poszedł na rozmowę o pracę i jak najszybciej wraca do Jericho.

Akcja odcinka powraca do 8 tygodni po wybuchach.
Robert oznajmia Darcy, że musi coś zrobić, a ona ma zostać w domu i nikomu nie otwierać.
Okazuje się też, że wśród ludzi, którzy przybyli do Jericho znajduje się nie tylko Roger, ale również Sarah...

Morse code: “BLOODSHED”
Data emisji: 21 luty 2007
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 2 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

apocalipto

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 14 lut 2007, o 20:14


w koncu jakies wyjasnienia co do dwoch najciekawszych postaci w tym serialu. postaci, ktore napedzaja ten serial prawde mowiac. zamroze sie jak cartman w southparku bo sie nie doczekam... :(
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 23 lut 2007, o 10:44


Odcinek nawet przyjemny, choć spodziewałam się czegoś więcej po nim. Najgorsze oczywiście to całe 'Idź. On Cie potrzebuje' :what: Trójkąt Jake-Emily-Roger nalezy wywalić :P
Fajne były te sceny przed wybuchami. W końcu wiemy coś więcej o Jake'u :) I po jakim, jak po kim, ale po Hawkinsie nie spodziewałam się, że miał dziewczynę ;D
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Dudi

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 140

Postdodano 23 lut 2007, o 20:34


no i oglądnałem. spodziewałem się chyba trochę więcej, ale odcinek fajny. podobało mi się jak na koniec pokazali tą kolesiówę od Hawkinsa
Obrazek
OBEJRZANE:
Prison Break
Lost
Jericho
Invasion
<<

wiseguy

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 24 lut 2007, o 00:49


Nareszcie jakis porzadny odcinek od hohoho. Dobrze, ze nie bedzie trzeba czekac znow 2 miesiecy na nastepny odcinek tylko juz za tydzien kolejna dawka emocji :hihi: :viva: :pada:
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 24 lut 2007, o 17:51


Całkiem fajny odcinek ... coś się działo, wyjaśniła się poniekąd przeszłość Jake`a, dowiedzieliśmy się też paru nowych żechy o Hawkinsie.
aja napisał(a):I po jakim, jak po kim, ale po Hawkinsie nie spodziewałam się, że miał dziewczynę
To było nawet ciekawe.
aja napisał(a):Najgorsze oczywiście to całe 'Idź. On Cie potrzebuje'
Takie słabe zakończenie odcinka w porównaniu do poprzednich, nawet zabardzo nie zwróciłem na nie uwagi.
Dudi napisał(a):podobało mi się jak na koniec pokazali tą kolesiówę od Hawkinsa
To było za to dobre :D
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 26 lut 2007, o 00:43


Odcinek totalnie mnie zaskoczył :faint: Domyślałam się że Jake jest powiązany z wojskiem ale że zadarł z Ravenwood nie przyszło mi to do głowy :shock: Tak samo Hawkins,kto by pomyślał,że jest jednym z tych co to stali za wybuchami....Ciekawa jestem co dalej z tego wyniknie bo okazuje się że pośród przybyłych znajduje się "dziewczyna" Hawkinsa-Sarah.
Powiem szczerze jeden z ciekawszych odcinków jakie do tej pory były.Cały serial też jest rewelacyjny ale ten odcinek po prostu był super :)
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

glenio

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 13

Lokalizacja: Lublin

Postdodano 26 lut 2007, o 21:15

Super odcinek


Chyba najlepszy z tych wszystkich w koncu mozna sie troche dowiedziec, a jak na koncu widac tę jego dziewczyne sare to az nie moge sie doczekac dalszych czesci :cool:
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 26 lut 2007, o 21:18


Wiesz że nic nie wiesz, to że oni żyli przed eksplozją o właśnie tyle się dowiedzieliśmy. Co robił w Iraku i Afganistanie dalej nie wiemy, kim jest murzynek i dlaczego tez nie wiemy, więc to takie odświeżenie kotleta.
<<

glenio

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 13

Lokalizacja: Lublin

Postdodano 26 lut 2007, o 21:25


W sumie masz troche racji ale troszki juz wiemy wiecej co i jak. :D
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 27 lut 2007, o 17:24


Szczerzę? To w zeszłym tygodniu z trójki: Jericho, Prison Break i Lost to właśnie ten odcinek mi się najbardziej podobał. Najlepsze, że wyjaśniło się jaki udział miał Hawkins w zamach i po co wrócił Jake do miasta. Może i historie trochę naciągane, ale fajnie się oglądało. Ciekawe jaka będzie rola przyjaciółki Hawkinsa w dalszych odcinkach.
Ostatnio edytowano 27 lut 2007, o 17:24 przez Czesiek_PL, łącznie edytowano 1 raz
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 27 lut 2007, o 20:27


Czesiek_PL napisał(a):Najlepsze, że wyjaśniło się jaki udział miał Hawkins w zamach
No nie do końca się wyjaśniło ... bo pomimo że Hawkins był zamieszany w zamachy to nie wiadomo dlaczego do końca zrezygnował .. a i ta Sarah miała listę celów na Laptopie podczas gdy np Hawkins dostał swój cel w kopercie tak jak inny ... po co to ?? Albo Hawkins nie znał celów albo działa na dwa fronty.
Czesiek_PL napisał(a):i po co wrócił Jake do miasta.
To pieniądze ?? ... to było wiadome na początku, w pierwszym odcinku. A że pośrednio przyczyniła się do tego napięta sytuacja z revenwood :P
<<

Kerstin

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 18

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 2 mar 2007, o 00:06


Dobry odcinek. Nieco wyjaśniał, przypominał o co chodzi po długiej przerwie i jak zwykle przyniósł masę kolejnych pytań... Ciekawam teraz wątku tej całej Sary...
Raczej nigdy nie będzie lepiej, tak jak nigdy nie było źle,
Raczej już zostanie tak jak jest...
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 2 mar 2007, o 19:57


mi się ten odicnek bardzo podobał, dużo lepszy od kilku poprzednich. Troszkę się wyjaśniło, no ale też jest trochę kolejnych pytań.
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

HeroSHI

Postdodano 10 mar 2007, o 18:04


Niezły odcinek - spodziewałam się jakiejs intrygi ale. :/ Nie zawsze mozna miec to co sie chce :/
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 13 mar 2007, o 01:35


Mi sie bardzo podobal ten odcinek. Wreszcie bylo wiecej o Hawkinsie i jego zwiazku z ta cala intryga. No i jestem ciekawa co teraz kombinuje ta jego byla partnerka czy kimkolwiek ona tam jest :D Nastepnego odcinka niestety jeszcze nie ogladalam.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 18 mar 2008, o 19:48

Re: 1x12 - The Day Before


Nudny był ten odcinek, dopiero pod koniec jak ta Sarah się pokazała to mogło coś z tego być, ale oczywiście to było ostatnie 2 sekundy. ;]
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 1x12 - The Day Before
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.