Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

1x04 X-Ray » Smallville » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 17 sty 2007, o 19:31

1x04 X-Ray

Chłopcy nie są jedynymi wpatrującymi się w Lanę. Tina Greer jest tak zapatrzona w Lanę, że chce być nią. Sprawa staje się poważna gdy okazuje się, że to Tina stoi za napadem na bank, który dokonała udając Lexa ... jak to możliwe a więc Tina dzięki wpływowi meteorytów może zmieniać się w dowolną osobę.

Tymczasem Clark odkrywa, że potrafi widzieć przez ciała stałe ... jego wzrok działa jak promienie rendgenowskie umożliwiając mu zobaczenie przez scianę, przez ubranie a nawet samego szkieletu. Pomimo, iż na początku Clark nie potrafi kontrolować nowej zdolności to dzięk niej odkrywa że lexem napadającym na bank była w rzeczywistości Tina.gdy wraz z Petem znajduje w sklepie ciało matki Tiny dochodzi do wniosku, że tina chce zająć miejsce Lany.

Lana znajduje pamiętnik swojej matki i jest wsciekła na Nell, że ta ukrywała przed nią prawdę. Dowiaduje się od Nell, że jej matka wygłosiła mowę na zakończenie Liceum. lana prosi o pomoc Chloy w odnalezieniu tej mowy co okazuje się nie lada wyczynem gdyż mowa nie zoatała wydrukowana w szkolnej gazetce bo była zbyt kontrowersyjna.

Tina obezwładnia Lanę, zabiera jej naszyjnik i zakopuje na cmentarzu. Clark pokonuje Tinę i dzięki swemu wzrokowi odnajduję Lanę na czas. Chloe odnajduje przemówienie matki Lany.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 12 sie 2007, o 21:04


Nie rozumiem tego przeświadczenia, że Lana ma wspaniałe życie. Ona straciła rodziców, czy ludzie tego nie rozumieją ?
Clark mnie wkurzał tym nie radzeniem sobie z rentgenowskim spojrzeniem, on mnie ogólnie wkurza zresztą.
Lex świetnie załatwił dziennikarza, który chciał go szantażować :D
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 12 sie 2007, o 21:20


Trish napisał(a):Clark mnie wkurzał tym nie radzeniem sobie z rentgenowskim spojrzeniem, on mnie ogólnie wkurza zresztą.


Tym akurat też mnie denerwował, ale ogólnie nie jest zły, jest przecież jednym z głównych bohaterów, a chyba nawet najważniejszym i podoba mi się jego rola i gra...

---
Dziś oglądałem go ponownie bo jadę od początku, wtedy to był tylko jeden odcinek;p
Podobał mi się jak wszystkie poprzednie, nie umiem dokładnie opisać dlaczego, ale nie mam się gdzie przyczepić. ;d
---
We Are The World haiti
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 28 wrz 2008, o 01:31

Re: 1x04 X-Ray


To tak jak ja, oglądam ten serial, odcinek mi się podoba i jakoś nie mogę dostrzec minusów. Przyjemnie się to ogląda :) Nowa umiejętność Clarka całkiem niezła, szczególnie na wfie :) ale śmieszne miny robił :D Lex miał problemu z dziennikarzem, ale teraz ma już spokój, w przeciwieństwie do Clarka bo Lex zacznie się pewnie czegoś domyślać. Czekałem i czekałem na tą przemowę matki Lany i nic w niej nie było ciekawego. Ciekawi mnie kto dowie się o tym kim naprawdę jest Clark, nie zdziwiłbym się gdyby był to Lex.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 26 sty 2009, o 23:16

Re: 1x04 X-Ray


Jak do tej pory był to najlepszy odcinek. :D Lol, tak, Lana rzeczywiście ma świetne życie... Jest czego zazdrościć. Nowa moc Clarka naprawde świetna. Mówiłem, że Lex sie domyśla i miałem racje. Brakuje mi troche Chloe, mało jej tu coś. Szkoda, że nie dokończyli przemowy matki Lany...
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 1x04 X-Ray
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.