Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

1x04 - The Out » Zakończone Seriale » Traveler • seriale forumtv.pl

2007

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 7 cze 2007, o 10:15

1x04 - The Out

Jay and Tyler head to Deer Harbor, Maine, Will's hometown. The FBI discovers new evidence regarding the museum bombing. Meanwhile, Jay and Tyler talk to a woman who had planned to leave her hometown with Will after the bombing.

Data emisji: 13 czerwca 2007
Ostatnio edytowano 16 cze 2007, o 14:36 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 15 cze 2007, o 01:16


Ten odcinek był co najmniej dziwny, było o wiele mnie atmosfery Prison Breaka, za to więcej Numb3rsa.
Nie wiem, czy pojawienie się siostry Willa miało coś wyjaśnić, ale ja kapuję jeszcze mniej niż wcześniej, być może dlatego, że wątek Travelera wyszedł bardziej na wierzch, niż w poprzednich odcinkach.
No i ten facet chroniący chłopców, to jakby ktoś kto się odłączył od organizacji, która chce ich wrobić i teraz działa przeciwko nim [przypomina wam się Prison Break i to podwójnie ?].
Mam nadzieję, że w kolejnym odcinku akcja znów nabierze tempa, a nie skupi się na Willu.
Acha, no i Tyler, dzięki czapeczce, pod którą nie było widać grzywki wyglądał hot [i ani razu nie wspomniał o ojcu] :D
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 15 cze 2007, o 01:54


Trish napisał(a):Nie wiem, czy pojawienie się siostry Willa miało coś wyjaśnić


A to nie była jego dziewczyna...? :cool:

Mi się odcinek bardzo podobał.

PB widziałam tylko 1 sezon więc nie mam porównania.

No i już wiemy, że ten szef od FBI tez macza w tym wszystkim palce.

Nop i Ty w końcu się zachowuje jak na faceta przystało i tez uważam, że lepiej mu w czapce. ;)
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 15 cze 2007, o 11:31


A mi sie bardzo podobal ten odcinek i moim zdaniem trzymal w napieciu!!! Ciekawa jestem tylko czy Tyler i Jay uswiadomia sobie, ze naprawde widzieli Willa czy beda myslec, ze to byly jakies zwidy zwiazane ze zmeczeniem :D A swoja droga jestem ciekawa kto zgarnal Willa i co zamierza z nim zrobic...
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 15 cze 2007, o 12:59


Paulina napisał(a):A to nie była jego dziewczyna...?

Też mi się tak początkowo wydawało, ale poźniej chyba powiedziała, że jest jego siostrą...

Sophia napisał(a):Ciekawa jestem tylko czy Tyler i Jay uswiadomia sobie, ze naprawde widzieli Willa czy beda myslec, ze to byly jakies zwidy zwiazane ze zmeczeniem :D

Nie sądzę, bo w końcu zobaczyli tego faceta, który im pomógł i raczej nie uznają, że przywidziało im się, że widzieli Willa, ale facet pojawił się naprawdę. No chyba, że przejedzie drugi pociąg, i tym razem zniknie ten facet :D
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 15 cze 2007, o 15:40


Trish napisał(a):
Paulina napisał(a):A to nie była jego dziewczyna...?

Też mi się tak początkowo wydawało, ale poźniej chyba powiedziała, że jest jego siostrą...


No tak ale na początku powiedziała coś takiego: at least this was his name when I met him...więc chyba nie jest siostrą....

O tym bracie to mówiła, że w przeszłości jej brat miał coś do czynienia z narkotykami i wtedy przyszedł ten prawnik żeby pracowała dla jego bossów. Jej zadaniem było pomóc Will'owi przy opracowywaniu jego nowej tożsamości.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 15 cze 2007, o 16:20


Aha no to widać nie przysłuchałam się zbyt dobrze, co wynika z faktu, że jak już wcześniej wspominałam średnio mnie interesuje wątek Travelera ;)
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 15 cze 2007, o 22:29


Kolejny bardzo dobry odcinek ;) Serial cały czas trzyma w napięciu.

Jestem bardzo ciekaw kim jest ten czarnoskóry gość.
See you in another life, brother...
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 16 cze 2007, o 01:41


jak dla mnie te ich ucieczki strasznie naciągane są :P
reszta nie jest zła
wogóle ile jest zainteresowanych stron w tym serialu?

- Jay i Tyler
- Will
- FBI
- Departament Bezpieczeństwa Narodowego
- ten czarnoskóry jest chyba jeszcze od kogoś innego

ktoś jeszcze?
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

kamil87

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 9

Lokalizacja: Lublin

Postdodano 16 cze 2007, o 13:30


mnie 2 sezon PB akurat meczyl strasznie, a traveler wrecz przeciwnie :)
12 luty 2008 godzina 22:00
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 16 cze 2007, o 21:41


Całkiem niezły odcinek ;) Marlow chyba wierzy w ich niewiność i pewnie potem będzie im próbowała jakoś pomóc. Kim pewnie też odegra jakąś ważną rolę. Ciekawe co Will ma takiego, że wszyscy go szukają. No i jeszcze ten czarny, z jednej strony im pomaga, a z drugiej nie chce się im pokazywać. Coś ukrywa, tylko co...


Ciekawe też czy Will przed upewniając się że tamci dwaj są na zewnątrz uratował im życie i sprzeciwił się planom czy tak miało być i oskarżeni mieli przeżyć.
Ostatnio edytowano 18 cze 2007, o 20:46 przez Czesiek_PL, łącznie edytowano 1 raz
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 18 cze 2007, o 22:48


No i jeszcze ten czarny, z jednej strony im pomaga, a z drugiej nie chce się im pokazywać.

Sama nie wiem czy do końca m pomagał, przecież postrzelił Will'a? Zresztą ta scena była troche bez sensu - tutaj go postrzelił, żebynie mógł uciec a tamci go złapali. ten czarnoskóry koleś do nich strzelał więc nie moga byc w zmowie.

Odcinek bardzo mi się podobał, trzymał w napięciu choc nie ujawnił za wiele. Nadal nie wiadomo po co i komu Will vel Daniel Taft sprzedawał lub pokazywał ten obraz.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 19 cze 2007, o 11:32


Jakoś wydaje mi się, że w tej całej sprawie ten obraz będzie miał najmniejsze znaczenie...
<<

Jack

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 213

Lokalizacja: Cape City-Alpha Division

Postdodano 20 cze 2007, o 11:15


Początkowe odcinki były naprawdę średnie, ale czym dalej tym lepiej. Do Prison Breaka i innych seriali z czołówki mu daleko, ale i tak jest dobrze. Szczególnie zaskoczyło mnie zakończenie czwartego odcinka. Mam nadzieję, że nikt go nie skasuje jak np. Day Breaka.
Obrazek
Serial wszechczasów:Charlie Jade !!!
<<

HeroSHI

Postdodano 5 lip 2007, o 12:40


ucieczki w Travelerze są dużo lepsze od Prisonowych w 2 sezonie 8/
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 15 sie 2007, o 13:02


Ten czarny koleś który tak jakby ich "chroni" jest mi bardzo podejrzany. Zdaje mi się że jemu nie zależy na nich tylko na tym kluczu który dała im Maya... Ale to są tylko moje podejrzenia.
We Are The World haiti
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 4 lut 2008, o 19:13

Re:


tlen.exe napisał(a):Ten czarny koleś który tak jakby ich "chroni" jest mi bardzo podejrzany. Zdaje mi się że jemu nie zależy na nich tylko na tym kluczu który dała im Maya... Ale to są tylko moje podejrzenia.


Bardzo możliwe, koleś jest jakiś fałszywy, niby im pomaga, innym razem patrzy jak jakiś koleś ich wysadza, następnie strzela do Willa. Sam nie wiem co o nim myśleć.
A co do odcinka, to jak zwykle trzymał w niepewności i napięciu, no i wreszcie Jay i Tyler wiedzą, że jednak Will Traveler żyje.

 


  • Podobne tematy do 1x04 - The Out
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.