Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

1x04 A Soundless Echo » Zakończone Seriale » The Killing • seriale forumtv.pl

Opiekun: Raven

Informacja
Pobierz The Killing
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 13 kwi 2011, o 14:59

1x04 A Soundless Echo

Spoiler:

Data emisji: 17.04.2011
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 24 kwi 2011, o 23:42

Odp: 1x04 A Soundless Echo


No tak te dwa palanty nie mogły zabić Rosie. Jasper i cpunek jeszcze coś wiedza , ale nie chcą gadać. A juz za ten filmik wpakowali sie w kłopoty, dobre było jak ten ćpunek powiedział do Holdena że gówno wiedzą.
Rodzice dowiadują, że Rosie jednak umarła cierpiąc , te wszystkie ukazały co tak naprawde sie stało.
Stan ponadto jest związany z jakąś mafią czy coś , i ma stare grzechy na sumieniu widoczne, dobry był ten Janek, nie rozmawiali podobno tyle czasu , a jednak dał mu kase , raczej napewno coś będzie chciał wzamian. No i wogóle kupił ten dom , przed tym wszystkim , szkoda, że bedzie musial go sprzedać.
Sterling jest wciąż cała oszołomiona, nie wiem co o niej myślec , pewnie przeżywa śmierć swojej najlepszej przyjaciółki , ale widać , że jeszcze coś ukrywa. Te całe powiedzonka o tym jak sie czuje niewidzialna przy Rosie.
Holden jest już wkurzony na Linden , która cały czas mu rozkazuje , ale mimo to słucha sie jej , ten autobus okazał sie akurat dobrym punktem.

Bennet? Od początku wydawał mi sie dziwny , ma takie jakies podejrzane spojrzenie , i tak jak myślałem , ze jest związany z tą sprawą i to najpowazniej z całej grupy. Tylko te listy , Linden łatwo znalazła , globus chyba nie jest najlepszym miejscem do przechowywania czegoś tak tajnego dla Rosie.

Richmond jak nie zwolnił jednak swojego pracownika , niezle to wykombinowali i wrobili chyba Adamsa, a wiec grają nie czysto. :) No i ta cała Gwyne tez gra po swojemu, ma jakieś plany , nic nie mowi swojemu partnerowi , z nią też jest coś nie tak :P.

Zreszta cały ten serial zachwyca mnie od początku , klimat i wszystkie sceny są niesamowite, nawet w dziale polityka nie jest nudno. Także czekam z utęsknieniem na kolejny odcinek :).
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 28 kwi 2011, o 13:14

Odp: 1x04 A Soundless Echo


Wątek polityczny nadal jest kompletnie zbędny. Aktor grający Richmonda mnie wkurza.

Lubie rodziców Rosie - widac po tym gościu co kupił dom, że nie są czysci jak łza. I to co ten pracownik powiedział, że mogą sprzątnac Richmonda, a Stan, że JUŻ tego nie robi... Ciekawie.

Śledztwo rusza do przodu. Biedna Sterling. Lubie ją. Bennet był do przewidzenia, ale nie sądze, że miał coś wspólnego ze śmiercią Rosie.

Muzyka robi niesamowitą rzecz w tym serialu tak btw. Dzięki niej jest jeszcze mroczniej, jeszcze ciekawiej i coraz bardziej tajemniczo.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 28 kwi 2011, o 17:12

Odp: 1x04 A Soundless Echo


Widzę, że nie tylko ja podejrzewałem Benneta. No ciekawe jak bardzo przyczynił się do jej śmierć i co ja z nim łączyło. I czemu spotykali się akurat w ośrodku za sponsorowanym przez Richmonda. Kolejne powiązanie z nim. Podobało mi się też, że na to powiązanie Holden i Linden wpadli oddzielnie.
Wątek polityczny rozwija się dalej. Jamie jednak wciąż pracuje dla Richmonda, a Gwen kombinuje po swojemu. Ciekawe też kto jest wtyką. I jak to wszystko będzie się wiązać ze śmiercią Rosie.
A jednak na filmie nie była to Rosie i tym zwyrolom się upiekło. Przynajmniej na razie bo pewnie coś ukrywają. Inaczej nie byliby tacy zdenerwowani na komisariacie.
Coraz więcej o Larsenach - ojciec miał jakąś mroczną przeszłość i był powiązany z polską mafią :P a matka wciąż nie radzi sobie ze śmiercią i okazuje totalne zobojętnienie, a wszystko to pokazanę dzięki doskonałej grze aktorki.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 1 maja 2011, o 12:31

Odp: 1x04 A Soundless Echo


Uwielbiam The Killing!

Wątek śledztwa powoli, ale do przodu... Lubię Holdera, dobry detektyw. Potrafi przysinąć do muru na przesłuchaniu, a do tego cwany też jest. Wyglądem i zachowaniem może nie przypomina godnego męża stanu, ale chyba można śmiało powiedzieć, że jest dobrym gliną. Podobało mi się, jak jechał autobusem i wykminił tą całą sprawę. Bennet jest w to nieźle zamieszany, ale wątpie by to on zabił... Listy, spotkania z Rosie. Do tego kontakty z Richmondem. Powoli wszystko składa się w jedną całość i wychodzą kolejne powiązania...

Co do wątku politycznego to jest zdecydowanie najmniej interesujący, aczkolwiek nie nudny. Richmond dostał kasę, zobaczymy jak to dalej rozegrał. Do tego wie, że dalej ma kreta w najbliższym otoczeniu i to nie był jego przyjaciel...

Spodobał mi się natomiast wątek rodzinny. Świetnie ukazane cierpienie rodziny Larsenów. Stan ma jakąś nieciekawą przeszłość, jakaś mafia? W każdym razie zerwał z tym na dobre. Polski akcent na plus. :D Janek. :D
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 16 cze 2011, o 00:30

Odp: 1x04 A Soundless Echo


Kolejny świetny odcinek.
Jednak na filmie to nie była Rosie. :P Niezłe zaskoczenie. Jednak chłopaki coś jeszcze ukrywają, jestem tego pewien.
Holder pojechał autobusem tropem za Rosie i trafił do ośrodka sportowego, gdzie Rosie spotykała się z Bennetem.
W tym samym czasie Linden wróciła do pokoju Rosie i odkryła listy od jej nauczyciela, Benneta. Bardzo pomysłowo się to wszystko połączyło. Wiedziałem, że ten nauczyciel musi być w coś zaplątany. Sposób w jaki wyrażał się o Rosie opowiadając matce wskazywał na coś innego niż typowy związek nauczyciel-uczennica.
Rodzina Larsenów zobaczyła zdjęcia z miejsca zbrodni. Do tego dowiedzieliśmy się coś o przeszłości Stana, wychodzi na to, że pracował dla mafii (polskiej? :D) i zajmował się prawdopodobnie łamaniem kości dłużników czy coś. :P Nieźle.
Polityczny wątek też nam się świetnie potoczył. Richmond wyciągnął trochę kasy od wroga Adamsa. I się okazuje odejście Jamiego to było tylko przedstawienie, a chłopak jest teraz szpiegiem Richmonda. :P Gwen też coś kombinuje na boku ze swoim ojcem. Ciekawe, kto teraz jest kretem w sztabie. :P
Rozwalił mnie tekst szefa policji do Holdera, że wygląda gorzej niż ten ćpun. :P :D

PS Yeah, kolejny polski akcent w amerykańskim serialu! :D

 


  • Podobne tematy do 1x04 A Soundless Echo
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.