Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 60
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 9
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 8

1x02 The End of The World » Doctor Who » Odcinki • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Bee132

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 539

Postdodano 14 lip 2008, o 22:17

1x02 The End of The World

Doktor zabiera Rose w jej pierwszą podróż, w rok 5 miliardów. Na miejscu dołączają do grupy kosmicznych delegatów, którzy zebrali się aby przyglądać się pochłanianiu Ziemi przez Słońce. Jednak spokój zakłóca zdrajca, który che ich kolejno wyeliminować. Doctor i tym razem musi ratować Rose z opresji jednocześnie demaskując sprawcę całego zamieszania.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 29 lip 2008, o 23:22

Re: 1x02 The End of The World


Wizja końca świata jest naprawdę smutna. Aj min, zero ludzi? tylko jakaś biczowata sama skóra? Ja wiem, że ta wizja zakłada jeszcze kupę ludzi wymieszanych z innymi gatunkami ale ogólnie to wszystko jest naprawdę dołujące.

W drugim odcinku nie raziły efekty specjalne tak bardzo jak w pierwszym dzięki czemu ogląda się go o wiele lepiej. Choć do perfekcji to naprawdę brakuje.

Ano i ja na miejscu Rose od razu bym sie wszystkiego wypytała. Nie lubię takich niedokończonych rozmów jak ta na końcu, o tej wojnie. Wiemy, że była wojna, populacja Doctora ją przegrała, ale kiedy wypadałoby zadać bardziej konkretne pytanie Rose mówi o frytkach :P
Kiedyś może i jeszcze mi się to w serialach podobało, teraz normalnie mnie to irytuje, bo ludzie się tak nie zachowują :P
Want your bad romance.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 29 lip 2008, o 23:33

Re: 1x02 The End of The World


Łel, gdyby Rose była typem od wypytywania to Doctor by ją wykopał z TARDIS :P On nie jest typem do opowiadania o sobie i dobiera sobie odpowiadających mu ludzi... zazwyczaj :P

Ja nie uważam, że to dołujące, uważam, że ewolucja jest piękna. Te wszystkie bzdury z zachowaniem czystości rasy itd. to kompletny crap :P

A co do efektów specjanych, to łel... tak jakby takie było założenie. Chociaż w tym odcinku jest akurat prześliczne CGI tego końca świata. Ale w każdym razie zawsze, gdy oglądam Confidentiale i pokazują w jaki sposób robią efekty specjalne, to mam takie wrażenie "rili? to aż takie beznadziejne...".
<<

Awentur

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 34

Lokalizacja: gdzieś w Odległych Rubieżach

Postdodano 29 lip 2008, o 23:39

Re: 1x02 The End of The World


Zapamiętałem głównie kawałek z szafy grającej. Kto by pomyślał że świat będzie się kończył w rytm Tainted love :cool:
Po tym odcinku wiedziałem, ze nie odpuszczę Doktorkowi ;)
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 29 lip 2008, o 23:45

Re: 1x02 The End of The World


A i jeszcze chciałam powiedzieć, że angielskie seriale chyba kochają Britney. W Skinsach też była :P

Piękno pięknem, ale jakoś nie wyobrażam sobie chodzących ludzi-drzew i innych śmiesznych istot. Albo inaczej, chciałabym żeby byli i ludzie i im podobne istoty a nie tak, że nie będzie ludzi bo zamienimy się w ludzi z dziwnym czymś na głowie :P
Want your bad romance.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 30 lip 2008, o 00:02

Re: 1x02 The End of The World


No bo Britney jest.. ehm, jak oni to tuaj nazwali? Klasyką? :P

Cała sprawa z humanoidami (ludzie-drzewa, ludzie-koty, etc.) i z tym, że Time Lords wyglądają tak samo jak ludzie jest tylko po to, aby przybliżyć to dzieciom, bo to jest ogólnie głupie i niezbyt sensowne biologicznie i mówiąc o ewolucji nie miałam na myśli tego ;)
<<

Awentur

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 34

Lokalizacja: gdzieś w Odległych Rubieżach

Postdodano 30 lip 2008, o 08:04

Re: 1x02 The End of The World


Jak Britney?? :razz:
Dla mnie to było oryginalne wykonanie - czyli brytyjski Soft Cell :)
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 30 lip 2008, o 11:38

Re: 1x02 The End of The World


Toxic leciało przecież w tym odcinku :P Dlatego mówię, że angilicy ją kochają, no bo żeby do Doctora ją wpychać? :) nie wpadłabym na to.
Want your bad romance.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 30 lip 2008, o 12:45

Re: 1x02 The End of The World


Łel, ja bym też nie wpadła na to, aby łączyć DW z Kylie (przy czym ja ją lubię) ale RTD miał inne plany :P
<<

Awentur

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 34

Lokalizacja: gdzieś w Odległych Rubieżach

Postdodano 30 lip 2008, o 12:55

Re: 1x02 The End of The World


a to zapomniałem już o tym kawałku,
to chyba dobrze :what:
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 5 lut 2009, o 22:33

Re: 1x02 The End of The World


Odcinek był bardzo ciekawy. Sama skóra z człowieka została. Słońce pochłania Ziemię i kończy się era człowieka. :) Doctor i Rose wymiatają. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

kinia

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 261

Postdodano 12 sie 2009, o 13:44

Re: 1x02 The End of The World


Tak jak blue napisała wyżej -> skóra była naprawdę biczowata, odwodniła się i git :P
Ten odcinek kiedyś widziałam w tv i pamiętam, że jak zobaczyłam wielką twarz i pojemniku z wodą i tego niebieskiego grubaska to WTF i przełączyłam na inny kanał :P ?
Matko frytki, ja akurat nie cierpię i musiała przerwać swoje pytania ehh ale fakt wykopał by ją z TARDIS, bez dwóch zdań xD
Ha ha a jak usłyszałam Toxic to myślałam, ze padnę 'klasyczna ballada' nieźle pojechali :D :D
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 7 sty 2010, o 00:48

Odp: 1x02 The End of The World


Dalej stwierdzam, że serial jest very weird ... Co z tego, że podoba mi się postać Doctorka i Rose. Akcja lepsza niż w pilocie, ale te wszystkie stworki mnie nie przekonały. Sam nie wiem :P Oglądnę dalej no bo jednak musi coś być w tym serialu. Nie tylko ze względu na postacie i brytyjski akcent...
rozkręci się mówicie? No zobaczymy :D
trust him... he's a doctor!
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 7 sty 2010, o 00:52

Odp: 1x02 The End of The World


no stworki są weird :P są i będą :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

kinia

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 261

Postdodano 7 sty 2010, o 01:04

Odp: 1x02 The End of The World


Powtarzam koniec sezonu i next season is better :D więc cierpliwości T. aach :)
FoB :D
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 30 cze 2010, o 19:24

Odp: 1x02 The End of The World


Klasyczna ballada - 'Toxic' Britney, no oczywiście! :D Myślałem, że padne. XD

Podobało mi się wymienianie prezentów - 'przynoszę prezent w postaci mojej śliny', 'oddech z moich płuc' - xD. Stworki były świetne, haha.

Uwielbiam Cassandre i jej bitchy charakter. I nie spodziewałem się, że ją zabiją... Przez półtora roku dużo sie zapomina. :D No, ale myśl, że z człowieka tyle zostanie jest troche przerażająca. 708 operacji.

Podobało mi się zdanie '5 billion years and it's still about the money', czy coś w tym stylu, nie pamiętam dokładnie.


Confidential:
Spoiler:
Ostatnio edytowano 1 lip 2010, o 20:36 przez Chris, łącznie edytowano 1 raz
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 1 lip 2010, o 17:35

Re: 1x02 The End of The World


Ten odcinek chyba lepszy niz pilot, przynajmniej juz wiem ze w tym serialu nie bedzie chodzilo tylko o plastik :p

Tez chcialbym miec taka legitymacje parapsychczna jak Droctor :)

ogolnie to smutny koniec swiata i szkoda Pani Drzewa(nie pamietam jak jej tam bylo)
Obrazek
<<

Sherrry

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 341

Ulubiony serial:
Doctor Who, Life on Mars

gadu:
5892953

Postdodano 1 lip 2010, o 18:42

Odp: 1x02 The End of The World

Jabe :P
Swoją drogą, biorąc pod uwagę dramatyzm pierwszego odcinka (pokonanie plastiku akurat w momencie, kiedy matka Rose miala zginąć) zakładałam, że Doctor naprawi to wszystko akurat na czas, żeby ją uratować... a tu było naprawdę, naprawdę dużo śmierci :(
Koniec świata smutny? Przecież serial zakłada, że Ziemia umrze dopiero za 5 miliardów lat! Ludzie gdzieś się wymieszają z innymi, ale nadal przynajmniej po części będą ludźmi. To chyba lepsze, niż gdyby Ziemia pełna ludzi wybuchła? :P

Fajny model iPoda z przyszłości pokazali :D :D
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 1x02 The End of The World
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.