Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 42

1x02 - A Place In This World » Zakończone Seriale » Spartacus • seriale forumtv.pl

Akcja serialu rozpoczyna się tuż po krwawej ucieczce z domu Batiatusa

<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 24 sty 2012, o 21:29

1x02 - A Place In This World

Spoiler:


Data emisji: 03.02.12
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 6 lut 2012, o 01:57

Odp: 1x02 - A Place In This World


Bardzo dobry odcinek. :P

Cieszę się, że poznaliśmy lekko historię Oenomausa, jego walkę w podziemiach i przyjęcie do ludus. :)
Dzięki tym retrospekcjom wiemy, dlaczego Doctore wrócił do podziemi, aby umrzeć tam w walce. Jednak nie ma tak łatwo...

Spartakus, Kriksos i reszta zrobiła kolejny krok w poszukiwaniu Naevii zajmując kolejne dominus. Do tego zdobyli kolejne ręce dla mieczy. :P
Nowa wprowadzona postać Tyberiusza wydaje się być interesująca. Jestem ciekawy jak dalej potoczą się jej losy.

Lukrecja dalej gra błogosławioną przez Bogów wariatkę, ale to już niedługo się zmieni. :P
Rytuał się udał, a pojawienie się Ashura z ledwo żywym Doctore w drzwiach ludus Batiatusa spowodowało pojawienie się uśmiechu na twarzy. :P
Ilithyia musi się zacząć obawiać nadchodzącej zemsty. :)
Jestem przekonany, że postać Ashura zapewni nam odpowiedni poziom intryg w serialu. :D

Teraz tylko czekam na Gannicusa...
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 7 lut 2012, o 23:20

Odp: 1x02 - A Place In This World


Lepiej niż w premierze sezonu. Nie wiem tylko czemu, ale denerwują mnie spowolnienia podczas walk. O ile jeszcze w poprzednim sezonie na arenach wypadały one przednio tak w grupowych starciach tylko zmniejszają ich dynamikę. Ale to jedyny minus :)
Wątek Doctore w tym odcinku bardzo ciekawy - poznaliśmy jak trafił do Batiatusa, czemu tak bardzo przeżywa stratę honoru i teraz jeszcze został schwytany przez Ashura. Walki z jego udziałem miodzio :)
Luckrecja nie jest jednak taką wariatką jaką zgrywa :) Wszystko to na pokaz i jest w kontakcie z Ashurem. Oby więcej kombinowali.
W buntowników kolejne walki i napięcia wewnętrzne. Wątek Tyberiusza ciekawy, ale liczę że odegra on jakąś większą rolę. Podoba mi się też że jest dużo Miry. Ja tam ją lubię. Neavii oczywiście nie ma i prędko się nie znajdzie.
Też czekam na Gannicusa. Ciekawe jak będą wygląały jego relację z Sparatcusem.
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 10 lut 2013, o 22:06

Odp: 1x02 - A Place In This World


Akcja się rozwija i nabiera tempa.
Spartakus i buntownicy są coraz bliżej znalezienia Naevii. Po zajęcia domu zdobyli kilku mężczyzn godowych walczyć z nimi. W tym Tiberiusa - ciekawa postać. Mam nadzieję, że odwali czegoś głupiego i nie odwróci się od Spartacusa. Uwielbiam postać Agrona i fajnie by było zobaczyć jak się ich relacje będą rozwijać.
Historia Oenomausa świetna. Pokazane jak zaczynał w podziemiach zanim trafił do Batiatusa i jak wrócił do podziemi by tam umrzeć. Na (nie)szczęście znalazł go Ashur.
A Ashur kontaktował się z Lucretią, która chyba wcale nie jest tak szalona jakby się zdawać mogło. Ale grając 'wybrankę bogów' na pewna zyska szacunek i uznanie wśród ludzi a jej głównie o to chodzi. Tylko co się teraz stanie z Doctore?
Mira coraz ciekawsza, a ludzie Crixusa coraz brutalniejsi - może zrobiłby wreszcie z nimi porządek.
Wszyscy czekają na Gannicusa :D Pewnie zrobi wejście godne uwagi.
Mnie, w przeciwieństwie do Czesiek_PL, podobają się sceny walki w zwolnieniu :D

 


  • Podobne tematy do 1x02 - A Place In This World
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Vengeance



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.