Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

3x01 The New World (1) » The 4400 » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 19 lis 2006, o 14:20

3x01 The New World (1)

Ryland i reszta pracowników NTAC, którzy wiedzieli o inhibitorze promicyny i wydali zgodę, na jego podawanie 4400, zostają postawieni przed sądem za zatajenie tych informacji. Podczas procesu, na sali zaczyna rozlegać się dziwny dźwięk, podobny do sprzężenia mikrofonu. Po chwili obrońca Rylanda wpada w szał i rani swojego klienta. W tym momencie Tom jest pewny, że źródłem tego dźwięku nie był mikrofon, a jedna z 4400, która podobny atak przeprowadziła 6 tygodni wcześniej na centrum NTAC. Kobiecie udaje się jednak uciec. Znalezienie jej staje się więc zadaniem numer jeden dla Toma Diany, który z pomocą Gary'ego Navarro, jednego z 4400, który posiada zdolność czytania w myślach, próbują ją znaleźć.
W międzyczasie, w Centrum 4400 wszyscy zszokowani są tym, co stało się z Lilly, która gwałtownie postarzała się, i z Isabelle, która w jednej chwili z niemowlęcia przeistoczyła się w dorosłą osobę. Po testach, jakie przeprowadzono, sformułowana została jedynie teoria, mówiąca, że im bardziej Isabelle dorośleje, tym Lilly robi się starsza i jedyną rzeczą, jaka może to powstrzymać i cofnąć, jest śmierć Isabelle. Dziewczyna postanawia więc sprawdzić tą teorię...
Do NTAC dzwoni anonimowy rozmówca z informacją o tajemniczej Grupie Nova, będącej zbrojnym skrzydłem 4400. Tom i Diana próbują dowiedzieć się czegoś o niej, więc pierwszą rzeczą jaka robią, jest udanie się do Shawna, do Centrum 4400. Zdenerwowany Shawn odpowiada jednak, że nic o tym nie wie. Prawda jest jednak trochę inna...
Gary Navarro udaje się do sali, w której leży Ryland i wstrzykuje mu pewną substancję.

by aja

Data emisji w USA Network: 11 czerwca 2006

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio edytowano 23 lip 2007, o 18:12 przez Nikola, łącznie edytowano 4 razy
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 24 mar 2007, o 15:21


Beznadziejny ten motyw dorosłą Isabelle i starą Lilly :/ W ogóle jakoś nie polubiłam Isabelle
I Shawn finansujący grupę terrorystyczną :hihi: Troche nie pomyślał chłopak, ze daje na grupę, o której nic nie wie. Co z tego, że to 4400 jak w ogole nie znał tych ludzi? :/
I w tym odcinku mialam bardzo dużo skojarzeń z Heroes... Jak Isabelle spadła z dachu budynku i nic sie jej nie stało; zupełnie jak Claire która spadła z dachu razem z Peterem :)
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 23 lip 2007, o 17:55


no ja też skojarzyłem z heroes :)
Claire Bennet 2 :P
Obrazek
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 23 lip 2007, o 18:12


E no przede wszystkim Isa była pierwsza :P To Heroesy robią wrażenie jakby ściagnęli z 4400 :P
<<

Dusia4400

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 619

Lokalizacja: Seattle

Postdodano 24 lip 2007, o 09:01


Trish napisał(a):E no przede wszystkim Isa była pierwsza :P To Heroesy robią wrażenie jakby ściagnęli z 4400 :P

Ja tez tak uwazam, że Heroes robi wrażenie jakby było ściągnięte od 4400
ObrazekObrazekObrazek
Blair:Do you....like me?
Chuck:Define like.
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 24 lip 2007, o 09:06


No jasne, że Isa w 4400 była pierwsza, ale ja najpierw widziałam odcinek Heroesów a później 4400 ;)
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

anes05

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 538

Lokalizacja: małopolska

Postdodano 19 sty 2008, o 14:36

Re: 3x01 The New World (1)


Pierwszy odcinek mi sie spodobal, tylko mysle ze Isabel zle zrobila zeby skakac z takiej wysokosci, i tak pewnie przezyje obejrze przynajmniej kolejny odcinek.
zwariowana dziewczynka
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 29 kwi 2009, o 19:08

Re: 3x01 The New World (1)


Ogólnie to taki sobie początek sezonu, miał być niby burzliwy, ale wyszło jakoś tak nudnawo. ;pp Isabell i Lily to dwie postacie których nigdy nie lubiłem, od początku do końca, i jakoś nie obchodzi mnie ich wątek. Shawn płaci za ochronę, przed czym? Gary zdradził, hehe, można się było spodziewać. ;] Richard nie panuje nad mocą, a fajną ma tą moc. :)
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 3x01 The New World (1)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.