Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 115
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 65
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 65

1.21 - The Hard Part » Heroes » Odcinki • seriale forumtv.pl

2006-2007

<<

Connie

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 109

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 11 maja 2007, o 08:02

bluevein napisał(a):No ale gdyby on się zmienił to serial byłby bez sensu :P

No ja wiem... Ale tak jakoś juz było lepiej... A potem mamusia wyskoczyła z prezydentem. xD
To było okropne jak malował jej krwią na podłodze... :/

bluevein napisał(a):Ja ciągle czekam na jakąś rewelacje typu: Peter jest adoptowany czy coś takiego :hah:

Dokłądnie. xD Fajnie by było :P
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 11 maja 2007, o 13:12


Connie napisał(a):To było okropne jak malował jej krwią na podłodze... :/

To było esensja tego, czego w Sylarze nie znoszę, ma wiele fajnych momentów [nawet tych psychicznych] ale przychodzi taka scenka jak ta, i znów mnie od niego odrzuca :/
<<

domin

Użytkownik

Posty: 27

Postdodano 12 maja 2007, o 12:22


i znowu powrot do biednych odcinkow, jak po 20 mialem nadzieje ze bedzie dobrze tak znowu wrocili do monotoni, gadania i syfu bleeeeee :sad:
<<

siwy

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 6

Postdodano 12 maja 2007, o 13:59


Hello!

Odcinek nie byl tak porywający jak zazwyczaj jest ten serial, ale bardzo fajna końcówka :medit:

Czy ktos może wie co ile dni i w jaki dzień tygodnia pojawiają się nowe odcinki? Już nie mogę się doczekać :viva:
It's TiMe To Safe ThE WoRlD
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 12 maja 2007, o 22:27


odcinek 22 bedzie emitowany 14 maja a odcinek ostatni pierwszego sezonu czyli 23 bedzie 21 maja...

mam nadzieje ze dwa ostatnie beda super i że podciągna poziom tak zeby było na co popatrzec... ;)
<<

Krzysztof

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 27

Lokalizacja: Małopolska

Postdodano 16 maja 2007, o 21:35


odcinek taki sobie, poprzedni bardziej mi się podobał, ale koniec zapowiadał się dobrze
Zaraz obejrzę następny to się zobaczy :D




..........a czy mógłby mi ktoś przypomnieć od kogo Sylar posiadł zdolność zamrażania i w którym odcinku to było
Ostatnio edytowano 16 maja 2007, o 21:45 przez Krzysztof, łącznie edytowano 1 raz
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 17 maja 2007, o 00:10


Sylar zabił wiele osób... Tak naprawde nie mozna okreslic jego wszystkich umiejetnosci dlatego jest taki niebezpieczny... Zabijał zanim poznał ojca Mohindera czyli ofiar musialo byc dosc sporo...
<<

Krzysztof

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 27

Lokalizacja: Małopolska

Postdodano 17 maja 2007, o 13:01


racja ofiar było sporo i nie pokazano jakie zdolności przejął Sylar, ale jeśli dobrze pamiętam to w którymś z początkowych odcinków pokazano że Sylar zaczął zabijać i przejmować zdolności innych dopiero po spotkaniu z ojcem Mohindera, który przedstawił mu gościa z telekinezą, i to była pierwsza ofiara Sylara.
<<

anes05

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 538

Lokalizacja: małopolska

Postdodano 29 lip 2007, o 16:07


spoko odcinek tylko pytanie czy Hiro i Ando uratuja swiat przed Sylerem, ja przypuszczam ze Lindermann to ojciec Nathana jesli jego matka wie o tych ludziach i eksperymentach. ciesze sie ze Peter i Claire wspolpracuja ze soba oni najbardziej mi sie podobaja w tym calym filmie moze dlatego ze Peter jest taki przystojny. Sylar zabil swoja matke mysle ze nie chcaco bo nie wiedzial co sie wydarzy i ma teraz wyrzuty sumienia ze zabije tylu ludzi moze uda sie tego uniknac?
zwariowana dziewczynka
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 29 lip 2007, o 23:27


Super sceny z Claire ... bez sensu że Nathan się zmienia w taki czarny charakter, a współpraca matki Nathana z Libermanem to już trochę przesada. I Nathan nie mogący oprzeć się pokusie i woli matki ... myślę że Claire była by w stanie go powstrzymać gdyby wiedziała.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 17 lis 2008, o 01:20

Re: 1.21 - The Hard Part


Poprzedni odcinek był o niebo lepszy, ten był nudnawy dość, ale końcówka była zastanawiająca. ;p Tera jest trzech kandydatów na stanowisko atomówki. ;p Cóż nie me co czekać, włączam kolejny odcinek.
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 20 gru 2008, o 22:06

Re: 1.21 - The Hard Part


Nudniejszy, ale może być. :P
Ciekawe kogo zastrzeli Claire, raczej napewno Teda i dobrze.
Matka Nathana jest głupia. :/ Wogóle nie podoba mi się idea 'zabij tysiące by uratować miliony.'
Hiro musi zabić Sylara... Musi przezwyciężyć tego tchórzliwego Hiro z siebie. xD :P
No, teraz wybory a potem wybuch. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
Poprzednia strona

 


  • Podobne tematy do 1.21 - The Hard Part
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.