Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

1x01 A Hard Day's Night » Grey's Anatomy » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 26 lis 2006, o 13:44

1x01 A Hard Day's Night

Meet Meredith Grey. Daughter of famous surgeon Ellis Grey and currently recovering from a one-night stand. She shoos away her evening's companion, saying she'll be late for her first day of work. She is a first year intern at Seattle Grace Hospital and is working alongside some colorful characters. Cristina Yang is a highly competitive Stanford graduate who befriends Meredith. George O'Malley is a quirky warm hearted man who learns a lesson or two on his first day. Izzie Stevens is a former model who doesn't get any special treatment on her first day. And Alex Karev is an arrogant jerk who misdiagnoses a patient on his first shift. Overseeing them is Miranda Bailey, (not-so-) affectionately dubbed 'The Nazi'. Meredith also gets a surprise when she realizes that her friend from the night before is a co-worker, and even worse, her boss.
<<

Wiolatak1991

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 28 lis 2006, o 10:36


Pierwszy odcinek bardzo mi sie podobał, dlatego widziałam go kilka razy. Od razu polubiłam Dereka i Meredith.
<<

cookies_monster

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 98

Postdodano 8 lut 2007, o 11:05


też mi się podobał bardzo
fajnie to wszytsko przedstawili, noo... ogolnie b. fajny odcinek :)
Obrazek
<<

kiniac

Nowy użytkownik

Posty: 1

Lokalizacja: Olsztyn

Postdodano 7 kwi 2007, o 17:55


Witam nowa jestem :D Ja się brechtałam jak Meredith uświadomiła sobie kim jest jej szef hihi, cały odcinek był fajny i ciekawy
<<

Jack

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 213

Lokalizacja: Cape City-Alpha Division

Postdodano 2 lip 2007, o 20:25


Ja co do tego serialu jestem dużo opóźniony, pierwszy odcinek obejrzałem dopiero w sobote :P
Serial jest naprawdę ciekawy i z pewnością obejrzę następne odcinki.
Oby więcej tak dobrych seriali.
Obrazek
Serial wszechczasów:Charlie Jade !!!
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 4 lip 2007, o 20:03


Oglądałem kiedyś w tv kawałkami, ale zaczynam od początku, pierwszy odcinek za mną reszta po wakacjach. No więc: Podobał mi się
i...
Wiolatak1991 napisał(a):Od razu polubiłam Dereka i Meredith.


Derek: Nie tak bardzo, ale Meredith oczywiście tak, fajna babka.

Podobało mi się wszystko. ;D
We Are The World haiti
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 10 lip 2007, o 12:32


Dobry serial :P Już po pierwszym odcinku mi się spodobał ;) Mina Meredith, kiedy zobaczyła Dereka w szpitalu, a myślała, że już więcej go nie zobaczy - bezcenna :D

George jest genialny :hihi: 007 :P W ogóle grupka się nieźle dobrała ;)
Ostatnio edytowano 10 lip 2007, o 12:33 przez Nikola, łącznie edytowano 1 raz
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 6 wrz 2007, o 14:28


Pierwszy odcinek jest genialny. Właśnie powtarzałam 1. serię. ;)

Meredith i Derek - odrazu widać że będzie zabawnie. I jeszcze jak Mer nie mogła sobie przypomnieć jak ma na imię, a potem jeszcze się okazuje, że to jej szef. :P

W ogóle całą gromadka jest śmieszna...biedny George 007...Izzie biedaczyna z rectal exam. ;) Cristina jest ambitną wiedźmą. :D no i Alex zadufany koleś, ale przystojniaczek. :P

Dr Bailey - uwielbiam ją. :D jest genialna. when I move, you move... i to żeby jej nie budzić. :what:
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 21 wrz 2007, o 14:32


No więc dziś zaczynam po raz kolejny. Podobała mi się operacja w której miał swój udział George. Polubiłem kolesia. Ogólnie jest chyba najfajniejszy z całej ekipy "kapo". ;D
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 15 sty 2009, o 18:59

Re: 1x01 A Hard Day's Night


Podobało mi się, nawet bardzo. :D Fajnie to wszystko przedstawili, może dużo akcji nie było, ale na pewno nie można narzekać, bo to dopiero pierwszy odcinek. :p Najbardziej polubiłem George'a i Meredith. 'like i said... i'm screwed'. :D Ciekawe czy będzie jeszcze coś między nią a Derekiem. George - 007, świetny koleś. :D Dr. Bailey też jest dobra, te pięć zasad i jak ich traktuje. :D Ogólnie to mi się podoba i będę dalej oglądał, przynajmniej narazie. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 12 maja 2009, o 00:47

Re: 1x01 A Hard Day's Night


Obejrzałem i mi się nawet podobało. Kolejny serial do nadrabiania... :D Podoba mi się to że głowni bohaterowie to stażyści, a nie lekarze, będzie przez to kilka niezłych akcji :) Początek był niezły jak Meredith śpiszyła się do roboty, wyrzuciła Dereka a potem spotkała go w pracy i okazał się jej przełożony :P Tą parę lubię od początku. Christina jest wredna ale też da się lubić. Jednak najlepszy z nich wszystkich jest George z licencją na zabijanie, uwielbiam go :D Izzie też jest fajna, miło ogląda się Katherine Heigl. Szkoda tylko że matka Meredith jest chora, miałem nadzieje ze kiedyś i ona pojawi się w szpitalu.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 12 maja 2009, o 00:59

Re: 1x01 A Hard Day's Night


No widzisz, jak to miło oglądać GA. ;p Może jak skończę te seriale które teraz zacząłem, to zacznę oglądać Chirurgów po raz chyba 5 tak dokładnie już licząc. ;p
We Are The World haiti
<<

Sherrry

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 341

Ulubiony serial:
Doctor Who, Life on Mars

gadu:
5892953

Postdodano 1 wrz 2010, o 02:07

Odp: 1x01 A Hard Day's Night


Dobrze się zaczyna :D
Meredith na początku strasznie przynudzała, ale gdzieś od połowy odcinka - w końcu się ogarnęła i jest cool :P szkoda jej mamy. Wszyscy mówią, że była takim świetnym chirurgiem, a okazuje się, że jest chora... szkoda.
George'a lubię najbardziej z nich wszystkich :D jest taki trochę ciamajdowaty, ale z operacją do pewnego momentu radził sobie bardzo dobrze :) wydaje się być miły :P
Jeszcze 2 dziewczyny w ekipie, ale o nich na razie nic nie powiem, nie było ich za dużo w odcinku :P
Derek i Meredith. Ciekawe jak to rozegrają :P

 


  • Podobne tematy do 1x01 A Hard Day's Night
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.