Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 64
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 14
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 13

The Voice (Tv Show) » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

apsik.

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 244

Ulubiony serial:
Glee, 30 rock, GA

Postdodano 27 lut 2012, o 00:50

Odp: The Voice (Tv Show)

O, ha, czuję się dumny, że znałem Juliet przed The Voice! :D
Póki co moje faworytki to Erin, Lindsay i Charlotte (btw, to taka mieszanka trochę Lany Del Rey a momentami miała głos Amy Winehouse :D)
Teraz tylko pozostaje trzymać kciuki

Obrazek
ravenpuff ● district 8 ● whovian
Obrazek
TUMBLR | LASTFM

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 28 lut 2012, o 19:24

Odp: The Voice (Tv Show)


Koniec "Blind Auditions", teraz czas na "Battle Rounds'! Yeah! Już nie mogę się doczekać! :)

Najnowszy odcinek pokazał parę fajnych głosów i wykonań. Naszym trenerom udało się zebrać 12 uczestników i zapełnić drużyny. A Christina nawet wystąpiła ze swoją ostatnią wybranką. :)

To czas na moje podsumowanie poszczególnych drużyn:
- Team Adam - moimi ulubieńcami w ekipie Levine'a są Pip, Mathai, Whitney i Orlando, każdy z nich ma świetny głos i mam nadzieję, że przejdą dalej.
- Team Blake - tak patrzę po jego zawodnikach i naprawdę trudno mi wybrać jakąkolwiek osobę, na którą bym zagłosował...no może ewentualnie Naia Kete.
- Team CeeLo - tutaj jest sporo osób, które chciałbym zobaczyć dalej; przede wszystkim Juliet Simms (she's kick-ass!), a poza nią z pewnością The Shields Brothers (duet rockowy, tego brakowało w programie!), Jamar Rogers, Jamie Lono, James Massone, Wade, Tony Vincent, Angie Johnson...czyli prawie cała drużyna. :P Green ma naprawdę świetną ekipę w tym roku. :)
- Team Christina - Lindsey Pavao! :hearth Zakochałem się w niej i w jej głosie od pierwszego ujrzenia/usłyszenia, musi dalej przejść i koniec! Poza nią lubię jeszcze Jonathasa i Chrisa Manna (ciekawy jestem co operowy chłopak pokaże :P), mam nadzieję, że i oni sobie poradzą w następnej rundzie.

Jak na razie dość wyraźnie drużyna CeeLo jest moją ulubioną, a Blake Team leży i kwiczy w moich oczach. :P Oczywiście wszystko może się zmienić z biegiem czasu. Może ktoś pokaże coś innego, świetnego podczas kolejnych rund, czego nie doświadczyłem podczas przesłuchania, czas pokaże. :P
W tej chwili moją bezkonkurencyjną faworytką jest Lindsay Pavao z Aguilera's Team, a potem Juliet Simms od CeeLo.
_______________________________________________________________________

BATTLE WEEKS! :D



Po dwóch tygodniach tak to wygląda:
1.1 (Adam Levine) - Chris Cauley VS Tony Lucca - "Beautiful Day"
Dobry wybór, Tony bardziej mi się podobał. Chociaż Chris zaśpiewał lepiej niż się tego spodziewałem.

1.2 (Blake Shelton) - RaeLynn VS Adley Stump - "Free Fallin'"
Również słuszny wybór, piękny głos ma Raelynn. :P

1.3 (Christina Aguilera) - Monique Benabou VS Chris Mann - "The Power of Love"
Wyrównana walka, też poszedłbym za Chrisem.

1.4 (Cee Lo Green) - Cheesa VS Angie Johnson - "Total Eclipse of the Heart"
A tutaj z kolei się nie zgadzam. Wolałbym Angie w następnej rundzie. :/

1.5 (Blake Shelton) - Brian Fuente VS Jordis Unga - "Ironic"
Bezapelacyjnie Jordis była zwyciezcą.

1.6 (Christina Aguilera) - Jesse Campbell VS Anthony Evans - "If I Ain't Got You"
Od razu wiedziałem, że wygra Jesse...ale występ Anthony'ego mi się bardzo podobał.

Drugi odcinek był zdecydowanie lepszy jak dla mnie. Genialne walki, większość strasznie równa i miałem wielkie problemy, aby wybrać zwycięzcę.
Moje dwie faworytki na szczęście przeszły dalej. :D

2.1 (Christina Aguilera) - Sera Hill VS Geoff McBride - "Chain of Fools"
Sera była taką ulubienicą Christiny, więc stawiałem na nią...ale również w tym wypadku bardziej podobał mi się Geoff.

2.2 (Blake Shelton) - Lex Land VS Charlotte Sometimes - "Pumped Up Kicks"
Lex! Przecudowny głos! Bardzo zły wybór! Charlotte mnie wkurza tym swoim gadaniem.

2.3 (Cee Lo Green) - Sarah Golden VS Juliet Simms - "Stay with Me"
Musiało paść na Juliet, kolejny rewelacyjny głos w programie. Sara w ogóle nie pasowała mi do piosenki.

2.4 (Adam Levine) - Whitney Myer VS Kim Yarbrough - "No More Drama"
Ostra walka, wygrało jednak doświadczenie. Zwycięzca jest mi obojętny, bo opie panie zaśpiewały świetnie.

2.5 (Christina Aguilera) - Lee Koch VS Lindsey Pavao - "Heart-Shaped Box"
Brawa dla Christiny za wybór piosenki! :D W pojedynku zwycięzca mógłby być tylko jeden, LINDSEY! :hearth
Chociaż muszę przyznać, że Lee podołał i był naprawdę godnym przeciwnikiem. Cały występ w ich wykonaniu wypadł mistrzowsko!

2.6 (Cee Lo Green) - Jamie Lono VS Jamar Rogers - "I Want to Know What Love Is"
Jamar jednak lepiej wypadł i Cee Lo zauważył. Ale Jamie również zasługuje na brawa.

PS Blake dał plamę w drugim odcinku, jak można nie znać Nirvany!!! :P
________________________________________________________________________
3 tydzień walk, a to wyniki:

3.1 (Adam Levine) Nathan Parrett VS Pip - "You Know I'm No Good"
Pip był zdecydowanie lepszy, nie rozumiem tego chwalenia Nathana, przy Pipie wypadł słabo.

3.2 (Cee Lo Green) Erin Martin VS The Shields Brothers - "What's Love Got to Do with It"
CeeLo mi podpadł nie wybierając TSB do kolejnej rundy, chłopaki byli zdecydowanie lepsi. Erin ma strasznie dziwny (dziwny=nieładny w tym wypadku) głos, który w ogóle nie pasował do tej piosenki. Ciekawe czy drugi duet w programie poradzi sobie lepiej.

3.3 (Christina Aguilera) Ashley De La Rosa VS Jonathas - "No Air"
Wybór był mi obojętny, obaj uczestnicy zaśpiewali dobrze, także zgadzam się z Christiną. :)

3.4 (Blake Shelton) ALyX VS Jermaine Paul - "Get Outta My Dreams, Get into My Car"
Słuszny wybór Blake'a, Jermaine rządził! :P W tym momencie jest to mój faworyt z drużyny BS. :)

3.5 (Adam Levine) Katrina Parker VS Angel Taylor - "Bleeding Love"
Katrina był o ciut lepsza, chyba. Adam dobrze zrobił.

3.6 (Blake Shelton) Gwen Sebastian VS Erin Willett - "We Belong"
Nie byłem fanem żadnej z pań, także wybór Blake'a mogę przyjąć do wiadomości jako dobry. :P

Już nie mogę się doczekać ostatnich walk.
____________________________________________________________________________
Runda Walki na Ringu dobiegła końca.

Wyniki:
4.1 (Cee Lo Green) James Massone VS WADE - "True Colors"
Nadal nie rozumiem tego zachwytu nad Jamesem, mam wrażenie, że za każdym razem śpiewa niezależnie od melodii, dziwnie to brzmi. Odczuwałem, że Wade nie dał z siebie wszystkiego podczas występu. A szkoda. :/

4.2 (Adam Levine) Nicolle Galyon VS Mathai - "Love Song"
Mathai ma bardzo fajny głos, ale walka wyszła szczerze tak sobie. Lepsza była Mathai i tak samo stwierdził Adam.

4.3 (Christina Aguilera) THE LiNE VS Moses Stone - "(I Can't Get No) Satisfaction"
Genialne wykonanie! Co za mieszanka gatunkowa, Christina szaleje w tym sezonie! :) Dobór piosenki genialne, Moses to świr sceniczny, co on wyprawiał. :D I ta rapowa zwrotka, cudo! :) Tak myślałem, że wszyscy będą jednak za "The Line". Dlatego ostateczny wybór zwycięzcy bardzo mnie zdziwił, zaczynam kibicować Aguilera's Team! :P

4.4 (Adam Levine) Karla Davis VS Orlando Napier - "Easy"
Lubię Orlando, ale chyba rzeczywiście Karla wypadła lepiej.

4.5 (Blake Shelton) Naia Kete VS Jordan Rager - "I'm Yours"
Naia zwycięzcą, nie mogło być inaczej. Jordanowi zdecydowanie nie podpasował kawałek. :/

4.6 (Cee Lo Green) Justin Hopkins VS Tony Vincent - "Faithfully"
Piękny utwór i rewelacyjny występ. Tak myślałem, że wygra Tony i tak się stało. Jednak muszę przyznać, że Justin pozytywnie mnie zaskoczył. Brawa również dla niego.
______________________________________________________________________________
PODSUMOWANIE, tak teraz wyglądają drużyny na nadchodzące LIVE SHOW:

CEE LO GREEN's TEAM:
1) Cheesa; 2) Juliet Simms, 3) Jamar Rogers, 4) Erin Martin, 5) James Massone, 6) Tony Vincent
Moi ulubieńcy: Juliet i Tony.
Pierwsi do odstrzału: na pewno Erin (najbrzydszy głos świata!), później Cheesa

CHRISTINA AGUILERA's TEAM:
1) Chris Mann, 2) Jesse Campbell, 3) Sera Hill, 4) Lindsey Pavao, 5) Ashley De La Rosa, 6) Moses Stone
Moi ulubieńcy: LINDSEY! :hearth Oraz jestem niezmiernie ciekawy kolejnego występu Mosesa. :P
Pierwsi do odstrzału: nie mam pojęcia, chciałbym, aby wszyscy zostali. :) Jeśli jednak miałbym wybierać, to może Ashley.

ADAM LEVINE's TEAM:
1) Tony Lucca, 2) Kim Yarbrough, 3) Pip, 4) Katrina Parker, 5) Mathai, 6) Karla Davis
Moi ulubieńcy: Pip.
Pierwsi do odstrzału: Kim albo Katrina albo Karla, one są mi obojętne.

BLAKE SHELTON's TEAM:
1) RaeLynn, 2) Jordis Unga, 3) Charlotte Sometimes, 4) Jermaine Paul, 5) Erin Willett, 6) Naia Kete
Moi ulubieńcy: Jermaine Paul! :D Później długo, długo nic, a potem może Jordis.
Pierwsi do odstrzału: Charlotte, nienawidzę jej!

Także moja czwórka finalistów prezentuje się następująco:
- Juliet od CeeLo
- Lindsey od Christiny
- Pip od Adama
- Jermaine od Blake'a

__________________________________________________________-

LIVE SHOW WEEK 1



W tym tygodniu wystąpili wszyscy uczestnicy z drużyny Christiny i Blake'a.
I muszę powiedzieć, że jestem trochę zawiedziony poziomem wystąpień, doborem piosenek itp. Spodziewałem się czegoś więcej od moich faworytów.
Jestem ciekawy, jak Ameryka będzie głosować, już jutro zostaną ogłoszone wyniki. Mam nadzieję, że nie odpadną moi ulubieńcy. :/
Zdaje mi się, że system głosowania się trochę zmienił w porównaniu z poprzednią edycją. Trenerzy mają chyba mniej do powiedzenia w sprawie wyboru uczestnika do kolejnej rundy. Z resztą okaże się to jutro.

Moje typy:
CHRISTINA AGUILERA's TEAM:
Zostają: 1) Chris Mann, 2) Lindsey Pavao, 3) Jesse Campbell
Odpadają: 4) Sera Hill, 5) Ashley De La Rosa, 6) Moses Stone

Bardzo ciężki wybór, bardzo chciałbym, aby Lindsey przeszła dalej. Cover popularnej piosenki Gotye z domieszką dubstepu wypadł jak dla mnie średnio, brakowało mu mocy (chyba nawet CeeLo wspomniał o tym podczas programu). Ale w postaci takiej konkurencji jak Jesse, Chris i Sera, a do tego najlepszego osobistego występu Ashley i najbardziej rozrywkowego uczestnika Mosesa - będzie walka.

BLAKE SHELTON's TEAM:
Zostają: 1) RaeLynn, 2) Jordis Unga, 3) Jermaine Paul,
Odpadają: 4) Charlotte Sometimes, 5) Erin Willett, 6) Naia Kete

Charlotte na moje nieszczęście zaśpiewała chyba najlepiej, Erin też dała radę, ale głosują widzowie, więc wszystko jest możliwe. Raelynn była moim zdaniem jednym z najbardziej pozytywnych zaskoczeń podczas pierwszego Live Show, strasznie podobał mi się jej występ. Jermaine mnie trochę rozczarował, po nim spodziewałem się czegoś lepszego, jednak mam nadzieję, że przejdzie dalej. Naia była najsłabsza, poza tym mam dosyć coverowania Adele, to już nie ma innych piosenek?

No to czekam na oficjalne wyniki...

Moje przewidywania się sprawdziły, nie wierzę! :)
Okazało się, że jednak 4 osoby przechodzą dalej - 3 wybrane przez widzów i 1 przez trenera.
Zaskoczył mnie bardzo pozytywnie wybór Amerykanów, był bardzo trafny i odpowiadający moim odczuciom. :)

Z drużyny Blake'a odpadły Charlotte i Naia, ogromnie się cieszę, bo były po prostu najsłabsze. Jordis świetnie udowodniła swoją wartość podczas dodatkowego występu. I zostało to słusznie poparte przez wszystkich trenerów. :)

Z drużyny Christiny odpadli Moses i Sera. Szczerze jestem bardzo zdziwiony, że Sera wraca do domu, wydawała się być ulubienicą Christiny. Dlatego jestem bardzo zadowolony, że Ashley pokazała się z tak świetnej strony i zobaczymy ją dalej w ćwierćfinałach. :P

To teraz czas na drużyny Adama i CeeLo!
_______________________________________________________________________________

LIVE SHOW WEEK 2



Zdecydowanie bardziej podobało mi się niż w 1 tygodniu. :P Wielkie show dała drużyna CeeLo, moim zdaniem obok drużyny Christiny to najmocniejsza ekipa. :)

Moje typy:
ADAM LEVINE's TEAM:
Zostają: 1) Tony Lucca, 2) Pip, 3) Mathai, 4) Katrina
Odpadają: 5) Kim Yarbrough, 6) Karla Davis

Pip i Tony wypadli nieźle, spodziewałem się po nich więcej szczerze mówiąc. Katrina mile mnie zaskoczyła. Mathai zaśpiewała naprawdę dobrze, ale wolałbym, aby śpiewała coś mocniejszego i energetycznego. Karla dobrała dziwną piosenkę, pozytywnie zaskoczyła mnie doborem, ale występ był bardzo przeciętny. Kim zawiodła mnie wyborem piosenki, mam wielki szacunek do Adele, uwielbiam jej piosenki, ale czy uczestnicy programów muzycznych nie mają do wyboru czegoś innego od twórczości Adele? :P

CEE LO GREEN's TEAM:
Zostają: 1) Juliet Simms, 2) Jamar Rogers, 3) Tony Vincent, 4) Cheesa
Odpadają: 5) James Massone, 6) Erin Martin

Erin wypadł po prostu żenująco! Oprócz tego, że ma okropny głos, to samo wykonanie było strasznie słabe. Do Jamesa nadal nie mogę się przekonać, totalnie mnie nie ruszają jego występy, jego śpiew itd. Ale po reakcji tłumu, widać, że ludzie będą na niego głosować. :/
Juliet dała niesamowite przedstawienie! Energia, moc i cudowny głos! Faworytka z drużyny CeeLo murowana! Jamar także dał bardzo dobry występ, mam nadzieję, że także zajdzie dalej. :P Tony trochę gorzej, ale rzeczywiście nie mógł w tej piosence pokazać swojej mocy. Cheesa wypadła tylko nieźle, pewnie odpadnie w miejsce Jamesa w moim rankingu.

Taka sama sytuacja jak przed tygodniem, czekam teraz tylko na wyniki. :P Mam nadzieję, że będą satysfakcjonujące.
...
...
Po raz kolejny jestem wdzięczny amerykańskim widzom i ich głosom, bo znowu głosowali mądrze i zgodnie z moimi typami. :P

Z drużyny Adama odpadły Kim i Karla, dobrze się stało. Chociaż moim zdaniem Katrina nie dała niesamowitego występu, to jej głos podoba mi się najbardziej. Jestem zadowolony z decyzji trenerów i Adama. :)

Z drużyny CeeLo odpadli Tony i Erin. Tak jak myślałem, James został ocalony przez widzów, ja nadal nie jestem do niego przekonany. Wielka szkoda, że Tony odpadł, miał świetny dobór piosenek i śpiewał znakomicie. Jego wersja "Sweet Dreams" również dawała radę. Dlatego ogromnie żałuję, że Cheesa przeszła dalej (choć trzeba przyznać, że miała jeden mocny moment w swoim występie). :/
Erin odpadła! Nareszcie! Dziwię się, że trzymali ją tak długo w tym programie, powinna już odpaść w Battle Rounds. Ważne, że nie będę musiał słuchać jej okropnego głosu w tym programie.

Ogromnie się cieszę z obecności Juliet, Jamara i Pipa w ćwierćfinale! :D

_____________________________________________________________________

ĆWIERĆFINAŁY



1 TYDZIEŃ - CHRISTINA TEAM & BLAKE TEAM



WTF!?

Ale najpierw od początku...
Zdziwiłem się decyzją o eliminowaniu 1 członka drużyny przez trenerów na końcu odcinka. Ale pomyślałem, że pewnie zrobili to po to, aby poziom występów wzrósł, a uczestnicy dawali z siebie jeszcze więcej. Poza tym uważałem, że wybory trenerów będą zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż głosowanie widzów. Jednak się pomyliłem...

Poziom występów muzycznych raczej mnie zadowolił.
-Christina Team-
Rozczarowała mnie Lindsey, jej występ drugi raz z rzędu był po prosty średni i przeciętny. Zdecydowanie lepiej wypadła w Auditions i Battle Rounds, za co ją pokochałem. Teraz jednak nie płakał bym długo, gdyby jednak odpadła z programu w tym epizodzie.
Chris z piosenką Coldplaya poradził sobie nieźle, choć momentami jak to Adam powiedział, było dziwnie. :)
Ashley jest cudowna! Nie spodziewałem się, że będę jej tak kibicował. W tym momencie jest moją faworytką w drużynie Aguilery.
Jessie zaśpiewał bardzo dobrze i nic w tym dziwnego, od samego początku był on faworytem tej drużyny.

-Blake Team-
RaeLynn całkiem fajnie zaśpiewała, ale sam jej występ bardzo przypominał mi jej wcześniejsze show.
Erin i kolejna piosenka Adele, bleeee! Ile jeszcze można!? Żeby to jeszcze zaśpiewała porządnie...uwielbiam Adele, ale śpiewanie piosenek Adele przez kogoś innego niż Adele to już nie to samo. :/ Jak dla mnie powinna wrócić do domu w tym odcinku.
Jordis! :hearth Przepięknie zaśpiewała! Również Jermaine wypadł świetnie i o wiele lepiej niż poprzednim razem. Moi faworyci z tej drużyny! :P

No i wracamy do WTF!? = Eliminacja
Pod koniec odcinka musiało dojść do eliminacji jednego członka z każdej drużyny.
Christina pożegnała się z...Jessiem! Boooom!
A Blake poszedł jej śladem i pożegnał się z...Jordis! Boooom!
Po prostu szok! Jak można było się pozbyć takich faworytów, a pozostawić np. Erin, która bez obrazy, ale wygląda jakby była utrzymywana w programie, dlatego żeby jej nie było smutno po stracie ojca. :/
Christina ma dość silną drużynę, ale właśnie pozbyła się najsilniejszego ogniwa. Zwariowała normalnie.
Sam Adam Levine był wstrząśnięty tymi wyborami, mam nadzieję, że on wybierze mądrze.

Ciekawy jestem jak Ameryka zagłosuje dzisiaj. Czekam na wyniki i poznanie półfinalistów.

...

PÓŁFINALIŚCI
-CHRISTINA TEAM-
Lindsey i Chris
-BLAKE TEAM-
Erin i Jermaine



Chris wybrany przez widzów, to mnie zaskoczyli. Myślałem, że po usunięciu Jessiego, Ashley będzie faworytką z tej drużyny po jej ostatnich świetnych występach. Wykonanie piosenki Coldplay'a przez Chrisa było co najmniej przeciętne i momentami dziwne.
Jestem także bardzo rozczarowany, że Christina wybrała Lindsey ponad Ashley. Te płakanie pod koniec występu, dajcie spokój. Teraz mam wrażenie jakby to przesądziło o wyborze pani Pavao do następnej rundy. A pomyśleć, że na początku Lindsey była moją faworytką, a teraz mógłbym wszystko zrobić, aby Ashley znalazła się na jej miejscu.
Wyeliminowanie Jordis przez Blake'a spowodowało, że tylko Jermaine liczy się dla mnie w tej drużynie i całe szczęście Ameryka go uratowała przed możliwym głupim wyborem trenera. Erin czy RaeLynn - szczerze mówiąc wszystko mi było jedno. RaeLynn zaczęła się stawać monotonna w swoich występach piosenek country i bardzo podobną garderobą podczas śpiewania. A Erin po raz kolejny niszczy swoim śpiewem cudowne utwory (wcześniej uszkodziła piosenkę Adele, teraz padło na klasyk Creedence Clearwater Revival).

A pojawienie się w programie "big celebrity" Justina Biebera uznaję za porażkę sezonu...:/

2 TYDZIEŃ - ADAM TEAM & CEE LO TEAM



Moim zdaniem o wiele lepsze występy niż przed tygodniem. Do tego świetne występy trenerów z uczestnikami. :) CeeLo dał radę, genialny motyw z tym czarno-białym telewizorem. :) Adam i drużyna jako zespół wypadł równie świetnie, Adam jako perkusista nieźle wymiatał. :P
Jeszcze znakomity występ dawnej grupy CeeLo, która się właśnie zjednoczyła, a mowa o "Goodie MoB" i ich nowym singlu "Fight to Win". Genialny występ i mocna piosenka. :P

-Adam Team-
Pewniakami jak dla mnie są Katrina i Tony.
Mathai i Pip wypadli strasznie średnio w tym tygodniu. Piosenka Nelly Furtado chyba nie za bardzo leżała Mathai, do tego ten latający Kapitan Ameryka, jak to powiedział Blake. :P
Tony poszalał! Wykonanie "...Baby One More Time" Britney Spears było szalenie...wspaniałe i ciekawe! :) Moim zdaniem awans do następnej rundy ma już w kieszeni dzięki głosom widzów. :)
Katrina zaśpiewała zadziwiająco świetnie, zgadzam się z trenerami, że dała swój najlepszy występ.

-Cee Lo Team-
Juliet...uwielbiam ją! :hearth Świetny dobór piosenek, genialne wykonania, świetna szata wizualna występów. Faworyt murowany!
Cheesa, nie lubię jej. Ale trzeba przyznać, że nieźle sobie poradziła z piosenką Whitney.
Jamar, mój ziom! Bardzo dobry występ, lubię jego nastawienie, zachowanie, moim zdaniem musi przejść dalej.
James, nadal nie rozumiem tego szumu wokół niego. :/

Eliminacja:
Obaj trenerzy podjęli bardzo logiczne wybory, a odbyło się w to miłej atmosferze. I tak powinno być! Rozwiązano to o wiele lepiej niż przed tygodniem, gdzie Christina gadała przez 5 minut, a Blake musiał odesłać kogoś ze swojej drużyny w 30 sekund. :/
Lubiłem Pipa, ale jego dwa ostatnie występy nie były najwyższych lotów. Adam podjął najlepszą decyzję.
Tak samo zrobił Cee Lo odsyłając do domu Jamesa "Ladykillera". Jego wszystkie występy były tak samo średnie, jak dla mnie. Nie rozumiałem tych zachwytów nad jego śpiewaniem.

To teraz czekanie na jutrzejsze wyniki.
Moje typy: Juliet (C) i Tony (A) wyróżnieni przez widzów. Jamar wygra w walce z Cheesą (C), a Mathai pokona Katrinę (A).

....

PÓŁFINALIŚCI
-ADAM TEAM-
Tony Lucca i Katrina
-CEE LO TEAM-
Jamar i Juliet Simms



Zaskoczył mnie awans Jamara dzięki głosom widzów, spodziewałem się, że będzie walczył z Cheesą o przetrwanie...a tu taka niespodzianka. :/ Ale Juliet i tak dała radę, Cheesa nie była dla niej żadną konkurencją. Cee Lo musiałby być kretynem, gdy jej nie wybrał. :P
Wybór Katriny nad Mathai był mi całkowicie obojętny.
Najważniejsze, że Juliet i Jamar są w 8 półfinalistów. :hearth Drużyna Adama od początku była dość średnia, jak dla mnie. W sumie nie miałem w niej żadnego ulubieńca.
Decyzje podjęte przez trenerów były bardzo dobre. Zgadzam się z nimi oraz już nie mogę się doczekać półfinałów i własnych twórczości uczestników. :P
_______________________________________________________________________________________________

PÓŁFINAŁY



Było naprawdę nieźle. Ale jak dla mnie znowu było za dużo ckliwych momentów i emocjonalnych historyjek. :/ Jak wskazuje nazwa programu, powinniśmy się skupić na GŁOSACH, a nie biografiach uczestników. Głosowanie na Erin, bo zmarł jej ojciec podczas programu, czy głosowanie na Katrinę, bo utraciła głos na jakiś czas, ale udało jej go odzyskać, czy głosowanie na Lindsey, bo popłakała się pod koniec występu...denerwuje mnie ta czysta manipulacja publicznością. :/ Podsumowując, chyba każdy z uczestników już co najmniej raz się popłakał w programie, no może oprócz Tony'ego. Come on, stop it!

Bardzo fajny występ dały drużyny CeeLo i Adama, Blake Shelton i jego nowy singiel również dawał radę. :)
Za to występ drużyn Christiny i Blake'a to jakaś pomyłka. Pomijając piosenkę, która jest po prostu gówniana, to wykonanie było beznadziejne. Jedynie Jermaine śpiewał dobrze, reszta próbowała na chama wpychać jakieś swoje "unikalne" rzeczy i wyszło jak wyszło. :/

Co do występów uczestników...
Juliet i Jamar - jak ja żałuję, że oni są w jednej drużynie i któryś z nich musi odpaść. :( Cała drużyna Xtiny powinna odpaść w ich miejsce. :P Trudna decyzja czeka na Cee Lo i widzów. :/
Katrina i Tony Lucca - oba wykonania były niezłe, ale obojętne mi jest kto przejdzie dalej. Bardzo lubię Adama, ale jego drużyna w tym roku jest bardzo średnia.
Lindsey i Chris Mann - operowe "Ave Maria", nie wyobrażam sobie, żeby ludzie na to głosowali tłumami, chociaż sam kawałek uwielbiam. Bardziej mainstreamowy Bon Iver w wykonaniu Lindsey ma zdecydowanie większe szanse u widzów, tak mi się zdaje. Wybór zwycięzcy w tym pojedynku i tak mi jest obojętny.
Jermaine i Erin - jak dla mnie tutaj zwycięzca jest tylko jeden - JERMAINE PAUL! Erin za każdym razem bierze jakąś piosenkę i przerabia ją na swój średni sposób, w większości psując odbiór całej piosenki. :/ Jakim cudem ona znalazła się w półfinale, to ja nie wiem. Jordis powinna być na jej miejscu. :(

Coraz bardziej wkurza mnie zachowanie publiczności, w każdym odcinku słyszymy głupie "I love you, Christina!", skończcie z tym ludzie! Christina i tak ma już za dużo mniemanie o sobie.

Jutro wyniki półfinału, na które mają wpływ zarówno widzowie i trenerzy. Jestem ogromnie ciekawy, kto przejdzie dalej.
Do tego w jutrzejszym odcinku zobaczymy występy zeszłorocznych finalistów! :) Już się nie mogę doczekać, żeby zobaczyć występ Dii Frampton czy Vicci Martinez. :P
...

FINALIŚCI:
Juliet (CLG), Tony (A), Jermaine (B), Chris (CA)



Nie spodziewałem się, że Chris awansuje do finału. Operowym występem miał przewagę w głosach widzów, wow!
Jermaine wygrał dość sporą przewagą i całe szczęście! Bo obecność Erin w półfinałach to jakaś pomyłka.
Juliet wygrała z Jamarem, trochę się tego spodziewałem. Szkoda, że Jamar odpadł, bo jak dla mnie ta dwójka powinna walczyć w finale. Jamar powinien się w nim znaleźć w miejsce Tony'ego z drużyny Adama. :/ Cee Lo moim zdaniem trochę źle postąpił dając 60/40 na korzyść Juliet, patrząc po głosach widzów i tak nie miało to dużego znaczenia.
Adam faworyzuje Tony'ego (60/40 dla niego), jak już pisałem wcześniej było mi obojętne, kto z jego drużyny wejdzie do finału...ale gdyby dał 50/50 to Katrina dzięki głosom widzów znalazła by się w finale. :P

Bardzo fajne występy zeszłorocznych finalistów, Vicci i Dia dały radę, Beverly przyjemnie się słuchało, ale jej partnerka trochę nie wyrabiała momentami. :) Piosenka Javiera jakoś do mnie nie przemawiała, ale nigdy nie byłem jego fanem, pewnie dlatego.

______________________________________________________________________________________________

FINAŁ 2 SEZONU



Chyba najlepszy odcinek całego programu. Mnóstwo śpiewania i świetnych występów. :)
Cudowny pomysł z piosenkami będącymi hołdem dziękczynnym dla trenerów. :P
Podsumowując wszystkie występy - solo, duet i hołd, jak dla mnie najlepiej wypadł...
...Jermaine Paul.
Znakomite "I Believe I Can Fly", z początku jakoś mnie nie porywało, ale czym dalej tym lepiej. Duet z Blake'm wypadł przecudownie i zabawnie, czysta radość i przyjemność z oglądania tej dwójki występującej razem. Hołd wypadł również przekonująco, chociaż nie znałem oryginału.
Juliet Simms wypadła oczywiście świetnie jak zawsze, ale w jej duecie z Cee Lo ("Born to Be Wild", przegenialna piosenka!) i hołdzie ("Crazy") czegoś mi brakowało. Na szczęście w "Free Bird" pokazała na co ją stać i zmiażdżyła moje oczekiwania! :)
Tony Lucca i Chris Mann wypadli zadziwiająco dobrze. :) Tony i jego cover "99 Problems", co za pomysł! :) Chris śpiewał to, co mu wychodzi najlepiej, czyli w większości operowe i klasyczne utwory. Ma bardzo dobry głos, ale nie nazwałbym jego głosu unikalnym. Nie umniejszając jego talentu i wartości, ale moim zdaniem dużo innych operowych wokalistów po szkole mogłoby zaśpiewać równie dobrze jak on. W tym tylko różnica, że tylko Chris wpadł na pomysł, żeby przyjść do "The Voice" i śpiewać operowo. :P Udało mu się trafić w jakąś niszę i niech mu się wiedzie, ale wygrana programu mu się nie należy.

Moje typy:
1. Jermaine Paul (B)
2. Juliet Simms (CLG)
3. Chris Mann (CA)
4. Tony Lucca (A)

PS Christina po raz kolejny pokazała klasę głupim komentarzem po występie Tony'ego, nie mogła się powstrzymać. :/ Za każdym razem to samo, głupia baba. Adam bardzo miło jej pojechał z tą "metaforą" i koszulką. :P
PS2 Jak ja nie trawię krzykliwej publiczności w tego typu programach. Zawsze jakiś pacan musi się chcieć wyróżnić i krzyknął "coś" na cały głos. "I love you, Christina" już dawno mi się znudziło. :/

To czekamy na wyniki...

....


JERMAINE PAUL, zwycięzcą 2 sezonu The Voice!!! :)
Moim zdaniem jak najbardziej zasłużenie, chociaż gdyby wygrała Juliet Simms cieszyłbym się również tak samo szczerze. :P Ta dwójka po prostu była najlepsza, jak dla mnie. :) Juliet i bez wygranego kontraktu sobie poradzi, dzięki programowi zdobyła wielką sławę i myślę, że spokojnie można czekać na jej nową płytę. :P
W moich wczorajszych typach pomyliłem się w pozycjach Chrisa i Tony'ego, zamienili się oni miejscami. Ale według Carsona różnica była niewielka, więc i tak nie ma różnicy, które kto miejsce zajął. Wyróżnienie należy się i tak obu panom. Ich finałowe występy były bardzo dobre, zasłużyli na bycie w finałowej czwórce.
Bardzo ucieszyłem się, że odcinek był półtorej godzinny, dzięki temu było mnóstwo śpiewania, powrotów starych znajomych, występów "gwiazd" i gwiazd oraz śmiesznych filmików (Zdecydowanie najlepszym przerywnikiem był ten z udziałem aktorów z "Parks and Recreation", RON SWANSON mnie zamordował ze śmiechu! Drugim najlepszym był o bro-romansie Blake'a i Adama. :) Pryz filmiku o Purrfect The Cat również się nieźle uśmiałem. :P).
Lady Antebellum i Hall & Oates - genialnie! Flo-rida - niezłe. Justin Bieber - bez komentarza, choć utwór i tak był lepszy niż się spodziewałem.
Mistrzowski występ Jermaine'a, Pipa, Jamara i Jamesa "I Want You Back" zespołu Jackson 5. :D
Piosenki Juliet i Chrisa z uczestnikami również wyszły świetnie. Jedynie Tony z Jordis wypadli tak sobie.

Podsumowując jestem zadowolony z finału 2 sezonu, był lepszy niż przed rokiem. Wygrała osoba, za którą byłem prawie od samego początku, a finałowe występy prezentowały naprawdę świetny poziom. Żałuję co prawda niektórych wyborów trenerów, ale jestem w stanie im wybaczyć. Oby kolejny sezon był równie dobry...i mogliby zastąpić Christinę jakąś inną, bardziej odpowiednią osobą. :P (Szkoda, że podpisała już kontrakt na kolejną serię. :/)

Lista uczestników, których chciałbym zobaczyć przynajmniej w liveshow lub nawet dalej:
- The Shield Brothers
- Tony Vincent
- WADE
- Jesse Campbell
- Angie Johnson
- Jamie Lono
Lol, prawie wszyscy z drużyny Cee Lo...Pan Green powinien mieć dwie drużyny w tym roku! :)

PS Świetna koszulka Cee Lo! :) Bardzo polubiłem go w tym sezonie, Adama i Blake'a uwielbiam już od 1 serii. :D Christina przez połowę 2 sezonu była nawet do zniesienia, ale po eliminacji Jessiego, głupich komentarzach do Adama i Tony'ego Lucci oraz kretyńskich ubiorach mam jej już dosyć. :/
PS2 Właśnie, ubiór Christiny w finale...w samych majtkach wyszła na scenę, wtf!? Gdzie są twoje spodnie/spódnica/sukienka!?
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 11 wrz 2012, o 10:33

Odp: The Voice (Tv Show)


Czas rozpocząć 3 sezon! :)

Właśnie zabieram się za oglądnięcie 1 odcinka z "Blind Auditions".
A jutro i pojutrze kolejne "Blindy". :)

3x01 "Blind Auditions Part 1"

Miły początek. :) Bardzo się cieszę, że wróciła cała ekipa (chociaż bez Christiny mógłbym się obejść).
W pierwszym odcinku mam już dwóch swoich faworytów, a są nimi De'borah (która niestety trafiła do drużyny Christiny) oraz Trevin (drużyna CeeLo). :D
Do tego masa świetnych momentów było w tym odcinku. Nowa maskotka Cee Lo, różowa papuga. :D :D
Dalej toczący się bromance Adama i Blake'a. :D Wspaniała postawa mentorów w stosunku do ludzi, którym się nie udało dostać do programu.
Magiczny comeback Daniela Rosa z zeszłego sezonu. :) Chociaż nie podobała mi się jego dziwna wersja kawałka Gotye, cieszę się, że dostał się dalej.
Występ acapella Anity Antoinette po swoim pierwotnym występie. Naprawdę piękna chwila.
Już nie mogę się doczekać kolejnych odcinków. :P

Ha, drużyny znowu powiększono. :P Tym razem będą one posiadać po 16 członków. :) Zapowiada się długa runda Battleweeks. :D

3x02 "Blind Auditions Part 2"

Było kilka niespodzianek.
Jak na przykład pierwszy występ niejakiej Adriany z piosenką "Domino" autorstwa Jessie J...i odwrócenie się wszystkich mentorów oraz zażarta walka o uczestniczkę. :/ Jak dla mnie, to ona momentami strasznie fałszowała i w ogóle nie dostrzegłem tego "geniuszu", który zobaczyli trenerzy. :/
Aquile, kolejny świetny artysta, który niestety poszedł do drużyny Christiny. :( Why!?
Zabawne pozostałe występy:
- Casey (Blake) - ass-spanking :P
- Mackenzie (Cee Lo) - słusznie wolał Harrego Pottera od Justina Biebera :P
- Julio (Blake) - "La Bamba" rozwaliła system i do tego fragment Mariachi. :P
Szkoda, że nikt nie zasilił drużyny Adama. Liczyłem, że może Aquile do niego pójdzie, ale niestety...:/

3x03 "Blind Auditions Part 3"

Kolejna dawka muzyki i występów.
I kolejna powtórka z rozgrywki, świetny uczestnik trafiający do drużyny Christyny. :/ A mowa tutaj o Nelly's Echo i jego wspaniałym "Ain't No Sunshine".
Całe szczęście, że Adamowi udało się zdobyć do swojej drużyny cudowną Nicole śpiewającą "Hallelujah". :)
Tym razem role się odwróciły i to Adam (razem z Christiną) zebrał najwięcej członków do swojej drużyny w jednym odcinku.
Blake'owi udało się zdobyć pierwszy duet w tym sezonie, ciekawe jak daleko zajdą. Coś duety nie mają szczęścia w tym programie. :)
Cee Lo zaliczył niezłą passę przegranych. :P Skończyła się ona na Domo, będzie śmiesznie z tą dziewczyną, czuję to. :P

3x04 "Blind Auditions Part 4"

Blake i szpanowanie nagrodą. :) Ale udało mu się przeciągnąć na swoją stronę jedną uczestniczkę. :P
Dobry ostatni występ 16-letniego Avery'ego, chociaż mógłby wybrać sobie bardziej wymagającą piosenkę niż kawałek Davida Guetty.
Wszyscy wartościowi uczestnicy wybrali drużyny Adama i Cee Lo, dlatego odcinek mogę zaliczyć do udanych. :)
Świetny koleś z Alaski (JR Aquino), rewelacyjny cover "Toxic" Britney Spears (Melanie Martinez), poruszający występ "Isn't She Lovely?"(Brian Scartocci) oraz ciekawa wersja popularnego "E.T." Katy Perry (Beat Frequency).
Christina jak zwykle swoim ubiorem powoduje zażenowanie na mojej twarzy. :/
Drużyny zostały już zapełnione w prawie 50 procentach.

3x05 "Blind Auditions Part 5"

Tym razem passę porażek zaliczył Blake. :/ A to Cee Lo przodował i wygrywał uczestnika za uczestnikiem. :P
Adam zdobył dwie ciekawe osoby, a Christina jedną.
Świetna walka Blake'a z Christiną. :) Uśmiałem się jak powiedział, że Christina wykorzystuje swoich członków i osoby rezygnują po spotkaniu się z nią. :D
Cee Lo i ruszanie nóżkami z ekscytacji. :P
Najlepszym zawodnikiem tego odcinka był Benji, świetne wykonanie "Knockin' on Heaven's Door" i ten jego krzyk. :D
Szkoda, że w następnym tygodniu będą ostatnie odcinki "Blind Auditions". :( Ale później są "Battlerounds", więc jest na co czekać.

3x06 "Blind Auditions Part 6"

Bardzo dobry odcinek, pełen występów i pełen niespodzianek. :)
Ostatnia Terisa Griffin wybierająca Blake'a, to była bomba. :P Byłem pewien, że pójdzie do Christiny. :)
Kolejny genialny młody uczestnik w tym sezonie, Brandon Mahone w drużynie Adama. :P Bardzo się cieszę.
Tym razem passę wygranych zaliczył Blake, "zatrudniając" 5 zawodników do swojego teamu. :)
Trochę wkurzyło mnie to, że Christina odwróciła się dla jakiej popgwiazdki Disneya, a dla o wiele lepszych uczestników w tym odcinku Lauren Brooke, VJ'a Rosales czy Jeffrey'a James nie znalazło się miejsce w programie. Niesprawiedliwość! :(
Wielkie brawa dla Cee Lo, jego spontaniczne zaśpiewanie z VJem było świetne. :D

3x07 "Blind Auditions Part 7"

W odcinku 6 uczestników, 2 odrzuconych i tylko po 2 miejsca wolne zostały w drużynach.
To jednak jeszcze jeden tydzień "Blind Auditions" zostanie do obejrzenia. I bardzo się z tego cieszę. :P
Największym zaskoczeniem odcinka było wybranie przez Cassadee Pope jako swojego trenera Blake'a. :) Który przez cały czas siedział cicho, gdy Christina i Adam się kłócili, dopiero pod koniec dorzucił swoje trzy groszy...i wystarczyło. :P Cieszę się ogromnie, bo jak dotąd nie miał on nikogo tak obiecującego.
IJ Quinn, wszyscy myśleli, że to dziewczyna. :P Szkoda, że się nie dostał do programu. :/

3x08 "Blind Auditions Part 8"
Drużyny uzbierane. Już nie mogę się doczekać Battlerounds! :)
A w odcinku pojawiło się nawet kilka interesujących uczestników.
Chyba najbardziej podobał mi się występ Caitlin Michelle z "Cosmic Love" i bardzo cieszę się, że wybrała Adama jako trenera. :)
Najlepszy moment odcinka to bez dwóch zdań wybranie przez Kaylę Nevarez drużyny Adama, pomimo nakręconej, gadającej i proszącej Christiny. :) I bardzo dobrze zrobiła! :P
Genialne zakończenie odcinka. Gwałtowna reakcja Cody'ego była przecudowna. :D
Fajnie, że jutro zostanie wyemitowany odcinek z najlepszymi występami Blind Auditions. Będę mógł sobie poprzypominać niektórych uczestników, bo trudno ogarnąć tych 16 razy 4 drużyny. :P

3x09 "Blind Auditions Part 9"
Miło się oglądało odcinek przypominający składy drużyn i występy poszczególnych uczestników.
Po przeanalizowaniu składów zauważyłem, że ogólnie w programie przeważa płeć żeńska. Christina ma zdecydowanie więcej dziewczyn w swojej ekipie, tylko 3 chłopaków, z drugiej strony Cee Lo ma więcej męskich uczestników (11 na 16). U Adama jest po równo każdej z płci, a u Blake'a również przeważają dziewczyny (10 na 16).
Co do lubionych i ciekawie zapowiadających się uczestników, to mam ich po kilku w każdej drużynie.
U Cee Lo - 6 uczestników
U Christiny - 5 uczestników
U Adama - 9 uczestników
U Blake'a - 5 uczestników
Także mam komu kibicować. :) Jestem niezmiernie ciekawy całej rundy "Battles" oraz do jakich par zostaną przydzieleni uczestnicy. :P
W zapowiedzi pokazano również wchodzącą nowość w programie, a chodzi mi tu o możliwość "STEAL" (kradzieży) uczestników przez innych trenerów. :P Już nie mogę się doczekać, aby dowiedzieć się, jak ta czynność będzie funkcjonowała. :)

3x10 - Battles Premiere Part 1

Walki czas zacząć! :D

1.1 Blake Shelton - Terry McDermott vs Casey Muesiggman - "Carry On Wayward Son"
Świetny dobór piosenki i świetne wykonanie, ale zwycięzca był tylko jeden. Moim zdaniem Blake dobrze wybrał.

1.2 Adam Levine - Bryan Keith vs Collin McLoughlin - "Santeria"
Piosenka jakoś mało ciekawa, ale wybranie Bryana było dobrym posunięciem. Nie rozumiem tylko dlaczego Collina chcieli "ukraść" inni trenerzy. Jak dla mnie nie jest on taki dobry.

1.3 Cee Lo Green - JR Aquino vs Diego Val - "Jessie's Girl"
Wybór był CeeLo bardzo dyskusyjny. Szkoda, że nikt nie "ukradł" JR. :/

1.4 Christina Aguilera - De'Borah vs Nelly's Echo - "Message in a Bottle"
Genialne wykonanie! Byłem za wybraniem Nelly'ego...ale niestety tak się nie stało. :/ Do tego nikt nie przejął go do swojego teamu. :( Wielka szkoda.

1.5 Blake Shelton - 2Steel Girls vs Gracia Harrison - "Sin Wagon"
Bez niespodzianek, duet oczywiście odpada. Ale nie był jakiś świetny, więc nie mam żadnych zarzutów do Blake'a.

1.6 Cee Lo Green - Amanda Brown vs Trevin Hunte - "Vision of Love"
Kolejna rewelacyjna bitwa! Amanda nieźle zaskoczyła wszystkich i teraz wylądowała w drużynie Adama, po wybraniu Trevina przez CeeLo.

3x11 - Battles Premiere Part 2

Bardzo cieszę z wprowadzenia "STEAL", jest to genialne rozwiązanie w przypadku bitew, które są strasznie wyrównane. :) Do tego poprzednie sezony pokazywały, że w Battlerounds niektórzy uczestnicy dopiero pokazywali na co ich stać.

2.1 Cee Lo Green - Cody Belew vs DOMO - "Telephone"
Śmieszny dobór bitwy. :) Ale cieszę się, że Cody przeszedł dalej. :P

2.2 Christina Aguilera - Aquile vs Nathalie Hernandez - "You Give Me Something"
Spodziewałem się wygranej Aquile'a, ale Nathalie ma cudowny głos i dopiero 15 lat. Mam nadzieję, że jeszcze o niej usłyszymy.

2.3 Christina Aguilera - Lisa Scinta vs Celica Westbrook - "My Life Would Suck Without You"
2.4 Blake Shelton - Rudy Parris vs Charlie Rey - "Bad Day"
Dwie walki zostały pokazany w skrócie. I w sumie to dobrze, bo te pary jakoś średnio mnie interesowały.

2.5 Adam Levine - Melanie Martinez vs Caitlin Michele - "Lights"
I walka wieczoru! :D Genialny wybór piosenki przez Adama, ubóstwiam Ellie Goulding. :hearth Oraz równie rewelacyjne, oryginalne wykonanie przez uczestników. :) Również miałbym problem ze wskazaniem zwycięzcy, dlatego uwielbiam "STEAL!". Caitlin jest cudowna, dlatego cieszę się, że wylądowała u CeeLo. :P

3x12-13 - Battles Premiere Part 3 & 4

I kolejne dwa odcinki walk.
3.1 Blake Shelton - Julio Cesar Castillo vs Terisa Griffin - "Conga"
Świetna walka i pomysł na piosenkę. :) Bardzo się cieszę, że obaj uczestnicy przeszli dalej. :) Dzięki ci CeeLo za "ukradnięcie" Terisy. :P

3.2 Christina Aguilera - Dez Duron vs Paulina - "Just the Way You Are"
Nuda. Mało interesujący duet jak dla mnie. Do tego piosenka ograna do granic możliwości. :/

3.3 Adam Levine - Sam James vs Benji - "You Give Love a Bad Name"
Świetny występ. Bardzo żałuję, że Benji nie przeszedł dalej, miał genialny "ryk".

3.4 Cee Lo Green - Nicholas David vs Todd Kessler - "She's Gone"
Wybór był bardzo słuszny. Nick wypadł rewelacyjnie. :)

3.5 Blake Shelton - Suzanna Choffel vs Lelia Broussard - "Dog Days Are Over"
Walka średnio mi się podobała. Świetne głosy, ale wykonanie piosenki Florence jakoś mi nie leżało. Zwycięzca za to został wybrany prawidłowo. :)

3.6 Christina Aguilera - Sylvia Yacoub vs Joselyn Rivera - "Best Thing I Never Had"
Niezły występ i jestem zadowolony, że obie uczestniczki zostały wybrane do kolejnej rundy. Adam podjął dobrą decyzję.

4.1 Blake Shelton - Liz Davis vs Nicole Johnson - "Baggage Claim"
Walka podobała mi się bardziej niż się spodziewałem. :) Aczkolwiek nie wiem, czy wybór Blake'a był słuszny. Nie podobała mi się jego argumentacja ostatecznego wyboru.

4.2 Adam Levine - Kayla Nevarez vs Alessandra Guercio - "Wide Awake"
No i doczekaliśmy się pierwszego "Steal" Christiny. :P Chyba nikt się tego nie spodziewał. :P Cieszę się, że to zrobiła, bo obie były świetne.

4.3 Cee Lo Green - Mycle Wastman vs Ben Taub - "Too Close"
4.4 Adam Levine - Michelle Brooks-Thompson vs Adanna Duru - "Crazy in Love"
4.5 Christina Aguilera - Laura Vivas vs Beat Frequency - "Poker Face"
Walki pokazane tylko na szybkim przeglądzie. Szkoda...zwłaszcza tej walki z drużyny Adama. :/ Michelle naprawdę dawała radę! :)
No i kolejny przykład, gdzie duet odpada już w Battlerounds...po co oni w ogóle biorą te duety do programu???

4.6 Cee Lo Green - MacKenzie Bourg vs Emily Earle - "Good Time"
Dobry wybór CeeLo, aczkolwiek sama bitwa była bez rewelacji. Przyjemna i rozrywkowa piosenka i tyle.

3x14-15 - Battles Premiere Part 5 & 6

5.1 Cee Lo Green - Daniel Rosa vs Alexis Marceaux - "Whataya Want from Me"
Tak myślałem, że CeeLo wybierze Daniela. Ma on zdecydowanie bardziej oryginalny, dziwniejszy głos niż Alexis.

5.2 Adam Levine - Nicole Nelson vs Brandon Mahone - "Ain't No Mountain High Enough"
Szkoda mi Brandona, był rewelacyjny. :/

5.3 Adam Levine - Loren Allred vs Brian Scartocci - "Need You Now"
5.4 Blake Shelton - Cassadee Pope vs Ryan Jirovec - "Not Over You"
5.5 Adam Levine - Joe Kirkland vs Samuel Mouton - "You Get What You Give"
Tyle ciekawych walk na szybkim skrócie. :/ Cieszę się z wygranej Joe i Cassadee.

5.6 Christina Aguilera - Devyn DeLoera vs MarissaAnn - "Free Your Mind"
Rewelacyjnie wykonanie, bardzo dobry wybór piosenki. :)

6.1 Christina Aguilera - Adriana Louise vs Jordan Pruitt - "Hot n Cold"
Nuda...walka popgwiazdek, słaby występ. Momentami miałem wrażenie, że strasznie fałszowały. Nie podobała mi się ich wersja piosenki Katy Perry. Jedyny plus z tej walki jest taki, że przynajmniej dwie nie dostały się dalej. :P

6.2 Blake Shelton - Michaela Paige vs Kelly Crapa - "I Hate Myself For Loving You"
Świetne! :D Piosenka i występ dziewczyn były super energetyczne i rozrywkowe. Więcej takich walk. :P Uwielbiam Blake'a i jego postawę jako trenera. :)

6.3 Cee Lo Green - Avery Wilson vs Chevonne - "Titanium"
Mocny występ i bardzo dobry wybór CeeLo! :P Spodziewałem się "Steala" Christiny, jako że była to ostatnia walka w tej rundzie. Nie wiem, czy był w pełni zasłużony. Promowanie Chevonne jako dziewczyny od chórku Lady Gagi jest żenujące. :/

3x16-17 - The Knockouts

W dwóch odcinkach przeprowadzono wszystkie walki i wyłoniono po 5 uczestników w każdej drużynie, którzy zaprezentują swojego trenera w LiveShows.
Większość bitew była dość przewidywalna i zwycięzca był zasłużony.
Jednak kilka z nich to wielka niespodzianka. M.in. wybranie Julio Cesar Castillo przed Marissą Ann lub Cassadee Pope przed Suzanną Choffel w drużynie Blake'a.
Cee Lo również zaskoczył, wybierając Diego Val przed Caitlyn Michele, czy MacKenzie Bourg przed Danielem Rosa (byłem przekonany, że Daniel przejdzie dalej, był swego rodzaju ulubieńcem Cee Lo).

3x18-20 - The Live Playoffs

No i pierwszy odcinek Live'ów za nami.
3 uczestników przechodzi dalej, w tym 2 wybranych przez Amerykę, a 1 przez trenera.
Drużyny Blake'a i Adama wypadły całkiem nieźle.

1.1 Adam Levine - Joselyn Rivera "Give Your Heart a Break"
1.2 Blake Shelton - Terry McDermott "Don't Stop Believin"
1.3 Adam Levine - Melanie Martinez "Hit the Road Jack"
1.4 Blake Shelton - Liz Davis "Independence Day"
1.5 Blake Shelton - Cassadee Pope "My Happy Ending"
1.6 Adam Levine - Bryan Keith "Iris"
1.7 Blake Shelton - Michaela Paige "Everybody Talks"
1.8 Blake Shelton - Julio Cesar Castillo "El Rey"
(Teraz już wiem, dlaczego Blake postawił na niego w Knockouts. :P Zdecydowanie jego najlepszy występ.)
1.9 Adam Levine - Loren Allred "All Around The World"
1.10 Adam Levine - Amanda Brown "Dream On"
(Co za końcówka! Wielki plus za wybranie mistrzowskiego kawałka Aerosmith, do tego cudowne wykonanie.)

Moje przewidywania są następujące:
Drużyna Blake'a - AWANS! Julio Cesar Castillo, Terry McDermott, Michaela Paige AWANS!
Drużyna Adama - AWANS! Amanda Brown, Bryan Keith, Melanie Martinez AWANS!

2.01 Christina Aguilera - Adriana Louise "Firework"
2.02 Cee Lo Green - Cody Belew "One More Try"
2.03 Christina Aguilera - De'Borah "Who Knew"
2.04 Cee Lo Green - Diego Val "Bailamos"
2.05 Cee Lo Green - MacKenzie Bourg "What Makes You Beautiful"
2.06 Christina Aguilera - Devyn DeLoera "Bleeding Love"
2.07 Cee Lo Green - Nicholas David "You're the First, the Last, My Everything"
2.08 Christina Aguilera - Sylvia Yacoub "The One That Got Away"
2.09 Christina Aguilera - Dez Duron "Wanted"
2.10 Cee Lo Green - Trevin Hunte "How Am I Supposed to Live Without You"

Moje przewidywania są następujące:
Drużyna Cee Lo - AWANS! Cody Belew, Trevin Hunte, Nicholas David AWANS!
Drużyna Christiny - AWANS! De'Borah, Sylvia Yacoub, Dez Duron AWANS!

PODSUMOWANIE/WYNIKI:

Drużyna Blake'a - AWANS! Cassadee Pope, Terry McDermott, Michaela Paige AWANS!
Drużyna Adama - AWANS! Amanda Brown, Bryan Keith, Melanie Martinez AWANS!
Drużyna Cee Lo - AWANS! Cody Belew, Trevin Hunte, Nicholas David AWANS!
Drużyna Christiny - AWANS! Adriana Louise, Sylvia Yacoub, Dez Duron AWANS!

Większość moich przewidywań się sprawdziło.
Jedynie zdziwiła mnie obecność Cassadee Pope w kolejnej rundzie. :/ Jakim cudem ona się tam znalazła? :(
W drużynie CeeLo i Adama odbyło się bez niespodzianek. Wszyscy faworyci awansowali, więc jestem zadowolony. :P
U Christiny szczerze wolałbym awans Deborah'y w miejsce Adriany, ale niech jej będzie. Moim zdaniem Adriana w swoich piosenkach tylko krzyczała i uderzała w wysokie nuty, a pozostałe części piosenek brzmiały u niej słabo i zalatywało fałszem. :/ Najważniejsze, że Sylvia awansowała dalej. :P
Ciekawy jestem jak dalej będzie to wyglądać. Czy został już tylko wielki finał?

PS Fajnie, że Jermaine Paul się pojawił. Ale jego piosenka do mnie nie trafiła, za dużo dancepopu tam było. :/
Za to występ Maroon5 z nową piosenką był bardzo udany. :)

3x21-22 - The Live Top 12 Performances

1 Blake Shelton Michaela Paige "Blow Me (One Last Kiss)"
2 Christina Aguilera Dez Duron "Can't Take My Eyes Off You"
3 Christina Aguilera Adriana Louise "Good Girl"
4 Cee Lo Green Cody Belew "The Best"
5 Adam Levine Amanda Brown "Spectrum"
6 Adam Levine Bryan Keith "Back to Black"
7 Blake Shelton Cassadee Pope "Behind These Hazel Eyes"
8 Cee Lo Green Trevin Hunte "When a Man Loves a Woman"
9 Adam Levine Melanie Martinez "Cough Syrup"
10 Cee Lo Green Nicholas David "The Power of Love"
11 Christina Aguilera Sylvia Yacoub "My Heart Will Go On"
12 Blake Shelton Terry McDermott "More Than a Feeling"

Najbardziej podobali mi się: Trevin Hunte, Terry McDermott, Sylvia Yacoub, Bryan Keith
Najmniej podobali mi się: Adriana Louise, Melanie Martinez, Michaela Paige, Cassadee Pope

Trochę rozczarowała mnie Amanda Brown. Po zeszłotygodniowym "Dream On" teraz wypadła tylko przeciętnie. Po wyborze piosenki i zobaczeniu przesłuchania przed Adamem, myślałem, że o wiele lepiej wypadnie na scenie.
Trevin i Terry jak zwykle nie zawiedli. :) Sylvia wybrała ciężką piosenkę i również dała radę, moim zdaniem. Bryan miał zdecydowanie "przełom" w tym odcinku. :)
Cassadee Pope, jak ona tu się znalazła, to dla mnie zagadka. :/ Adriana Louise też nie prezentuje niczego wspaniałego.

Tym razem, dwie najgorsze (z najmniejszą liczbą głosów) osoby odpadają po ogłoszeniu wyników, bez znaczenia w jakiej drużynie się znajdują. Myślę, że jest to lepsze rozwiązanie niż w zeszłych latach, ponieważ w niektórych drużynach się więcej silniejszych uczestników niż w pozostałych. Moim zdaniem najmocniejszy skład w tym momencie posiada Adam i Cee Lo. Christina bez Sylvii nie istnieje, tak samo Blake bez Terry'ego.

WYNIKI:

Odpadli z programu: Michaela Paige (Blake Team), Adriana Louise (Christina Team).

Cieszę się, że odpadła Adriana. :) Należało jej się, ona w ogóle nie powinna dojść do tych Live Shows, swoją drogą. Zrobiła to tylko dzięki Christinie.
Michaela...trochę szkoda. Wczoraj wypadła bardzo średnio, miała o wiele lepsze występy wcześniej. Zdecydowanie wolałbym, aby w jej miejsce odpadła Melanie albo Cassadee. :/
Patrząc ogólnie, jestem zadowolony z głosowanie przez Amerykę, oby tak dalej.

Poza tym świetny występ drużyn Cee Lo i Blake'a. Oraz niezła premiera singla Christiny. :) Cee Lo i jego kostur. :D

3x23-24 - The Live Top 10 Performances

1 Christina Aguilera Sylvia Yacoub "Girl on Fire"
2 Blake Shelton Terry McDermott "Summer of '69"
3 Adam Levine Melanie Martinez "Seven Nation Army"
4 Cee Lo Green Cody Belew "Crazy In Love"
5 Adam Levine Bryan Keith "New York State of Mind"
6 Adam Levine Amanda Brown "Stars"
7 Cee Lo Green Nicholas David "Lean on Me"
8 Cee Lo Green Trevin Hunte "Scream"
9 Blake Shelton Cassadee Pope "Over You"
10 Christina Aguilera Dez Duron "Feeling Good"


Najbardziej podobali mi się: Terry McDermott, Amanda Brown, Cody Belew
Najmniej podobali mi się: Melanie Martinez...

Naprawdę nie mam pojęcia, kto tym razem odpadnie. Jestem przekonany, że będzie to osoba, której odpadnięcia będę żałował. :/
Dez i Cassadee wypadli niespodziewanie dobrze, moim zdaniem najlepsze ich występy.
Melanie wypadła jak zwykle, dla mnie to ona w każdej piosence brzmi tak samo. Średni cover genialnego kawałka The White Stripes.
Nick, Trevin, Bryan, Sylvia...lubię ich bardzo, ale jakoś nie porwali mnie w tym tygodniu.

WYNIKI:

Odpadli z programu: Sylvia Yacoub (Christina Team) i Bryan Keith (Adam Team)

Wielka szkoda, lubiłem tą dwójkę. :/
A tak do ósemki przeszedł Dez i Melanie...co za żenada. Ta dwójka nie powinna zajść tak daleko. Mam nadzieję, że odpadną w kolejnej rundzie.
Przez chwilę już myślałem, że odpadnie Trevin...ale na szczęście to się nie stało.

3x25-26 - Top 8 Perform Live

1 Adam Levine Amanda Brown "Someone Like You"
2 Cee Lo Green Cody Belew "Somebody To Love"
3 Blake Shelton Terry McDermott "Over"
4 Adam Levine Melanie Martinez "Tsoo Cloe"
5 Christina Aguilera Dez Duron "U Smile"
6 Cee Lo Green Trevin Hunte "The Greatest Love of All"
7 Cee Lo Green Nicholas David "What's Going On"
8 Blake Shelton Cassadee Pope "Are You Happy Now?"

Najbardziej podobali mi się: Terry McDermott, Amanda Brown, Cody Belew, Cassadee Pope, Nicholas David
Najmniej podobali mi się: Melanie Martinez, Dez Duron

Jeśli nie odpadną Melanie i Dez, to będę zawiedziony. :/
Pozostała szóstka podobała mi się i jak dla mnie jest nie do ruszenia...ale kto wie, na co zagłosuje Ameryka? :P

WYNIKI:

Odpadli z programu: Dez Duron (Christina Team) i Cody Belew (CeeLo Team)

Całe szczęście, że cała czwórka (Trevin, Nick, Amanda, Terry) przeszła dalej.
Obecności Cassadee w kolejnej rundzie mogłem się również spodziewać. Ale już mnie tak nie denerwuje, jak kilka tygodni wcześniej.
Nareszcie odpadł Dez, aż dziwne że doszedł tak daleko. Jego występy były bardzo przeciętne, jedynie "Feeling Good" nawet mu wyszło. Jako, że był on ostatnim członkiem drużyny Christiny...oficjalnie pani Aguilera odpadła z programu. :D :D :D Dobrze jej tak! Miała kilku świetnych uczestników, jak Deborah, Nelly's Echo, Aquille, a nie doprowadziła ich nawet do live show. :/
Melanie...rozumiem, że najmłodszą uczestniczką, jest kreatywna, piszę własne utwory, jest artyską, ale jakoś nie trawię jej śpiewania. Podobał mi się jej pierwszy występ w Blind Auditions, cover "Toxic" Britney Spears, ale jej głos nie pasuje w ogóle do utworów, które wykonuje. Najlepiej byłoby gdyby śpiewała własne piosenki. :)
Wielka szkoda, że Cody odpadł, bardzo lubiłem gościa! :) Mam nadzieję, że jeszcze o nim usłyszę.

PS Fajne spotkanie Cee Lo ze swoimi drużynami z wszystkich 3 sezonów The Voice. :) Świetna sprawa!
The Muppets oraz występ Greena i Kermit The Frog. :D
Carson i Top8 w jego radiu, kolejna cudowna sprawa. :)

3x27-28 - Top 6 Perform Live

1 Cee Lo Green Nicholas David "September" Coach's Choice
2 Blake Shelton Cassadee Pope "Stand" Coach's Choice
3 Adam Levine Amanda Brown "(You Make Me Feel Like) A Natural Woman" Contestant's Choice
4 Blake Shelton Terry McDermott "I Want to Know What Love Is" Contestant's Choice
5 Cee Lo Green Trevin Hunte "Walking on Sunshine" Coach's Choice
6 Adam Levine Melanie Martinez "Crazy" Contestant's Choice
7 Blake Shelton Terry McDermott "Stay with Me" Coach's Choice
8 Cee Lo Green Trevin Hunte "And I Am Telling You I'm Not Going" Contestant's Choice
9 Adam Levine Amanda Brown "Here I Go Again" Coach's Choice
10 Adam Levine Melanie Martinez "The Show" Coach's Choice
11 Blake Shelton Cassadee Pope "I'm With You" Contestant's Choice
12 Cee Lo Green Nicholas David "Somewhere Over the Rainbow" Contestant's Choice

WYNIKI:

Odpadli z programu: Amanda Brown i Melanie Martinez (Adam Team)

Dużo było śpiewania, a to się liczy. :)
Strasznie się zdziwiłem, że cała pozostała drużyna Adama odpadła. :/ Szkoda mi zwłaszcza Amandy, która swoimi rockowymi występami dawała powiew świeżości w programie.
Całe szczęście Terry jest dalej w programie. Uwielbiam jego głos i rockowe brzmienie. :P
Nicholas to zdecydowanie najbardziej unikalny głos w tym momencie i zaczyna on mi się coraz bardziej podobać. :)

3x29-30 - Top 4 Perform Live

1 Cee Lo Green Trevin Hunte "Wind Beneath My Wings"
2 Cee Lo Green Nicholas David "You Are So Beautiful"
3 Blake Shelton Cassadee Pope "Stupid Boy"
4 Blake Shelton Terry McDermott "Let It Be"

WYNIKI:

Odpadł z programu: Trevin Hunte (Cee Lo Team)

W sumie to jestem zadowolony z wyniku i Top 3.
Najważniejsze, że Terry dostał się do finału. :)
Świetne występy uczestników z 2 sezonu. :P Bardzo podobał mi się występ Juliet Simms, Chris Mann i RaeLynn też się nieźle spisali. :)
Pojawił się również na chwilę Tony Lucca, cudowna sprawa, że uczestnicy wybili się dzięki programowi i trenerom. :)
Poprzednia strona

 


  • Podobne tematy do The Voice (Tv Show)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.