Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 64
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 14
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 13

The Voice (Tv Show) » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 27 maja 2011, o 15:40

Odp: The Voice (Tv Show)

Już uwielbiam ten SHOW! Jest mega rozrywkowy, ludzie POTRAFIĄ śpiewac, jurorzy są świetni, świeża forma - czego chciec więcej?
Co do tego kto mi się podobał w której rundzie, to:

- Frenchie Davis vs. Tarralyn Ramsey – "Single Ladies (Put a Ring on It)" - Christina dobrze wybrała, obie fajnie śpiewały, ale jednak Frenchie mnie bardziej przekonała.
- Tyler Robinson vs. Patrick Thomas – "Burning Love" - moim zdaniem błąd Blake'a, wolałbym Taylora dalej zobaczyc.
- Tim Mahoney vs Casey Weston - "Leather and Lace" - jakoś nie mam zdania. :P
- Vicci Martinez vs. Niki Dawson - "Perfect" - GENIALNE wykonanie, świetnie się słuchało! Obie dały z siebie wszystko i obie były rewelacyjne. Nie wybrałbym żadnej, obie by przeszły. :p

- Tje Austin vs. Nakia - "Closer" - obojętne raczej jak dla mnie.
- Jared Blake vs. Elenowen - "Ain't No Mountain High Enough" - jak wyżej. :p
- Angela Wolff vs. Javier Colon - "Stand By Me" - oboje byli świetni, ale JAVIER, jaki głos! :D
- Beverly McClellan vs. Justin Grennan - "Baba O'Reilly" - oboje dali rade, Bev - dobra babka!

- Raquel Castro vs. Julia Eason - "Only Girl (In The World)" by Rihanna - tak sobie mi sie podobało, ale Christina wybiera jak do tej pory bardzo dobrze. :P
- Dia Frampton vs. Serabee - "You Can't Hurry Love" by The Supremes - bałem się, że Serabee wygra z Dią, ale na szczęście nie. DIA jest świetna, taka skromniutka i ma genialny głos.
- Rebecca Loebe vs. Devon Barley - "Creep" by Radiohead - kocham tą piosenke, wykonanie bardzo dobre, świetnie mi się ich słuchało i okropne jest to, żę Rebecca musiała odpasc, ale wybrałbym tak samo. :(
- Kelsey Rey vs. Tori and Taylor Thompson - "Unwritten" by Natasha Bedingfield - Taylor była ZDECYDOWANIE lepsza, te siostry mnie nie przekonały. :/


OBY TAK DALEJ! :D

btw Christina mnie zabiła "can I say balls on NBC?" xD
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

apsik.

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 244

Ulubiony serial:
Glee, 30 rock, GA

Postdodano 1 cze 2011, o 09:06

Odp: The Voice (Tv Show)


Ojeju, ale porażka. Z tego odcinka jedynie podoba mi się decyzja Blake i do dla Xeni będę oglądał.
A jak to z tym live show? W następną środę już? I wszyscy uczestnicy w jednym odcinku czy znowu rozdzielą jakoś?

Obrazek
ravenpuff ● district 8 ● whovian
Obrazek
TUMBLR | LASTFM

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 1 cze 2011, o 16:45

Odp: The Voice (Tv Show)


Walki się skończyły, a za tydzień już ćwierćfinały występów na żywo. :P
nocturne. napisał(a):A jak to z tym live show? W następną środę już? I wszyscy uczestnicy w jednym odcinku czy znowu rozdzielą jakoś?

Będą dwa odcinki ćwierćfinałowe (7 i 14 czerwca), później jeden półfinałowy (21 czerwca) i jeden finałowy (28 czerwca). Razem 10 odcinków, szkoda, że tak późno zaczęli emitować ten program. :(

A co do odcinka z tego tygodnia:
- Jeff Jenkins vs. Casey Desmond ("Don't Let the Sun Go Down on Me") - ciężka decyzja, ale wybór Adama dobry. Jeff jest niesamowity. :P
- Xenia Martinez vs. Sara Oromchi ("I'll Stand by You" by The Pretenders) - również trudny wybór, ale również decyzja Blake'a zgadza się z moją. :P Xenia ma przepiękny i unikalny głos.
- Cherie Oakley vs. Lily Elise ("Since U Been Gone" by Kelly Clarkson) - Lily zaśpiewała trochę lepiej, występ mi się podobał, wybór Christiny także.
- Emily Valentine vs. Curtis Grimes ("Need You Now" by Lady Antebellum) - byłem przekonany, że Cee Lo wybierze Emily, a tu niespodzianka. Wybór zaskakujący, ale zasłużony.

Drużyny są już kompletne, więc można je podsumować.
Każdy z trenerów posiada świetne talenty, moja drużyna marzeń wygląda tak:
- Vicci Martinez (Cee Lo Team)
- Jeff Jenkins (Adam Team)
- Dia Frampton (Blake Team)
- Xenia Martinez (Blake Team)
Najbardziej żałuję odpadnięcia Rebecci Loebe i Justina Grennan. :(
Jak dla mnie najlepiej prezentuje się drużyna Adama, a najgorzej drużyna Christiny.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 8 cze 2011, o 17:24

Odp: The Voice (Tv Show)


I tak powinno wyglądac każde muzyczne show! Rozrywkowe, zabawne, z chemią pomiędzy jurorami (Christina vs. Adam! xD) i świetnymi artystami.

Wszyscy naprawde genialnie śpiewali, choc mi tylko niektóre piosenki się podobały. Ciągle nie moge zrozumiec jak to będzie dalej wyglądac, ale to pzrekonam się w przyszłym tygodniu. :D Fajne jest to, że taki JA POLAK może zagłosowac bez wydawania pieniędzy. xD

Z drużyny Christiny nikt jak dla mnie sie nie wybił, natomiast od Blake'a DIA wtf! <3 Genialne "Heartless". Xenia też fajnie, ale mogłem tylko na jedną osobę zagłosowac z teamu Blake. Od Christiny wybrałem jednak Franchie, bo jest taka najfajniejsza z nich wszystkich. :p

Czekam na TEAM ADAM przede wszystkim, ale CEE LO też ma niezłą ekpie.

---

CO WAŻNE - jurorzy śpiewają i umieją śpiewac! Świetne wykonania, bardzo mi się podobało.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

apsik.

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 244

Ulubiony serial:
Glee, 30 rock, GA

Postdodano 8 cze 2011, o 17:28

Odp: The Voice (Tv Show)


Kurczę, głos Xeni jest świetny, ale mogłaby głośniej śpiewać. I Dia. I Jared. Uh. I jak tu wybrać? :< Od Christiny to obojętnie kto odpadnie jak dla mnie.

Obrazek
ravenpuff ● district 8 ● whovian
Obrazek
TUMBLR | LASTFM

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 8 cze 2011, o 20:28

Odp: The Voice (Tv Show)


Pierwszy odcinek Liveshows naprawdę zrobił na mnie wrażenie. Był prawie półtoragodzinny, do tego było mnóstwo śpiewania! :D
Świetne występy trenerów oraz trenerów ze swoimi zespołami. :D "This Love" Maroon 5, uśmiałem się. :P Wykonanie dziewczyn również mi się bardzo podobało. :P
Co do występów, to zagłosowałem na stronie NBC na Dię z drużyny Blake'a i na Beverly z Christina's Team.

Drużyna Blake'a jest super mocna! :P
- Dia jest rewelacyjna, zakochałem się w niej. Głos ma po prostu boski i niesamowity! :D Do tego wygląda tak słodko, a własnym wykonaniem "Heartless" mnie rozwaliła na drobne tkanki. :P Dopiero podczas występu zdałem sobie sprawę, że znam tą piosenkę. "O kurde, to Kanye Westa!" Moje zdziwienie było gigantyczne. :P
- Jared, uwielbiam tego gościa, jego wykonanie "Use somebody" Kings of Leon kopało dupsko! :P Bardzo chciałbym, żeby został dalej.
- Xenia ma bardzo oryginalny głos, ale też mam wrażenie, że śpiewa za cicho. Moim zdaniem dzisiejsze wykonanie było średnie, może to dobór słabej piosenki, nie wiem.
- Patrick strasznie mnie zaskoczył, praktycznie go skreśliłem, a on dał taki show! Piękna piosenka, bardzo porządne wykonanie.

Drużyna Christiny:
- Raquel - tak sobie, nie powaliło mnie.
- Lily - bardzo średnio.
- Frenchie - wokalnie bardzo dobrze, ale serio piosenka Davida Guetty? Przecież tam nie ma co śpiewać! :P
- Beverly - to jest największa niespodzianka całego show. :P Jak ją pierwszy raz zobaczyłem, to myślałem, że to jakiś żart...dopóki nie zaczęła śpiewać. :D Ma niesamowitą moc w głosie i śpiewa rockowe piosenki, za co wielki plus! :D I tak świetnie i swobodnie zachowuje się na scenie. :P

Do odpadnięcia typuję Lily z drużyny Aguilery i niestety Xenię z drużyny Blake'a.
Z tego co usłyszałem i wyczytałem, w następnym odcinku podadzą nam wyniki głosowania, po których odpadnie 1 osoba z każdej z dwóch drużyn.

PS Czy również waszym zdaniem Christina wyglądała strasznie brzydko w tym odcinku? Jak malowana lala, zdecydowanie za dużo makijażu. :P
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 8 cze 2011, o 21:21

Re: Odp: The Voice (Tv Show)


eLMaQ napisał(a):PS Czy również waszym zdaniem Christina wyglądała strasznie brzydko w tym odcinku? Jak malowana lala, zdecydowanie za dużo makijażu. :P


TAK DOKŁADNIE TAK! Jak weszła to jej dosłownie nie poznałem. Na battlerounds i blind auditions wyglądała świetnie, a tu co? :(
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 10 cze 2011, o 09:20

Odp: The Voice (Tv Show)


A to genialne wykonanie Dii Frampton z tego tygodnia, zakochałem się! :hearth Jak dla mnie jest to na razie najlepsze wykonanie w tej serii "The Voice". :D
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 15 cze 2011, o 19:48

Odp: The Voice (Tv Show)


Drugi ćwierćfinał zrobił na mnie trochę gorsze wrażenie niż pierwszy.
Co najważniejsze, ogłoszono wyniki zeszłotygodniowego live show i całe szczęście do półfinałów dzięki publiczności weszły dwie moje faworytki (Beverly i Dia). Dwie pozostałe osoby zostały wybrane przez trenerów. Jeśli chodzi o wybór Christiny, jestem jak najbardziej zgodny. Frenchie zasłużyła zdecydowanie bardziej na przejście dalej. Wybór Blake'a mnie trochę zdziwił. Stawiałem na Jareda lub Patricka, obaj wypadli świetnie w zeszłym tygodniu, a Xenia może i wyszła ze swojej "comfort zone", ale jej wykonanie nie należało do najlepszych, chociaż jej głos jest dość interesujący. Ale nie będę się złościł na Blake'a, ważne że Dia przeszła dalej! :hearth

Co do występów z tego tygodnia:
Drużyna Cee Lo:
- Nakia - mój faworyt tego tygodnia, świetne wykonanie "Sex on Fire", rewelacyjny występ. :P
- Vicci - uwielbiam jej głos, piosenka średnio do mnie przemówiła, ale mam nadzieję że przejdzie dalej. :D
- Curtis - średnio mi się podobało, jak dla mnie do odpadnięcia.
- siostry Thompson - występ wyglądał naprawdę świetnie, ale wokalnie są dla mnie o wiele gorzej od Nakii i Vicci.
Drużyna Adama:
- Casey - nawet fajnie jej to wyszło.
- Jeff - głos na świetny, ale chciałbym zobaczyć jak śpiewa coś innego niż country.
- Devon - sam nie wiem co o nim myśleć, całkiem dobry występ.
- Javier - już po jego występie widać, że ma spore poparcie w publiczności, zwłaszcza żeńskiej. :P Występ podobał mi się, ale bez rewelacji.

Moje typy do awansu:
Cee Lo - Nakia i Vicci
Adam - Jeff i Javier

PS Bardzo miła atmosfera panowała w tym odcinku, dużo śmiechu. :D Uwielbiam naszą trenerską czwórkę. :P
PS2 Christina wygląda o wiele lepiej niż w zeszłym tygodniu. Może przeczytała mojego poprzedniego posta. :D :P
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 22 cze 2011, o 18:19

Odp: The Voice (Tv Show)


I po półfinale. Jak ja nie lubie tego, że wyniki dopiero jutro. : (
Bardzo emocjonująco się robi i coraz trudniejsze wybory.
MVP wieczoru: "Dog Days are Over" Vicci. GENIALNE!

Mam nadzieje, że w finale się znajdą Vicci, Dia (cudne Losing My Religion), Javier i Frenchie.

Co do głosowania trenerów - to oni mieli setke rozdzielic pomiędzy swoją dwójke, ale jak to będzie liczone, jak głosów ludzi będzie dużo, dużo więcej? :P Nie moge sie doczekac jutra. :(
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

apsik.

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 244

Ulubiony serial:
Glee, 30 rock, GA

Postdodano 22 cze 2011, o 20:28

Odp: The Voice (Tv Show)


Ojeju, uwielbiam Blake, jego głos, piosenkę i występ z dziewczynami. I mam problem, bo uwielbiam zarówno Xenię jak Dię. Wolę jednak żeby Dia przeszła, ale mam nadzieję, że Xenię ktoś już zauważył i jeszcze o niej usłyszymy kiedyś. A od Adama Casey, wykonanie piosenki genialne. A Javier ma świetny głos, ale jakoś go nie lubię. I mam problem u CeeLo. Vicci świetnie zaśpiewała Dog Days are Over, ale to jednak nie to co Florence Welch i raczej wolałbym ją w innej piosence. A w dodatku miała koszmarny makijaż i fryzurę :P A u Xtiny to Beverly. Uwielbiam babkę, a głosu Frenchie strasznie nie lubię i sama jej osoba też mnie jakoś nie przekonuje :D

Obrazek
ravenpuff ● district 8 ● whovian
Obrazek
TUMBLR | LASTFM

<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 23 cze 2011, o 12:12

Odp: The Voice (Tv Show)


Zapowiada się genialny finał. Świetny skład, tak ma byc! I będą spiewac oryginalną piosenke i duet z trenerem - kapitalny pomysł.

May the best one win!
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 23 cze 2011, o 16:34

Re: Odp: The Voice (Tv Show)


Chris napisał(a):Zapowiada się genialny finał. Świetny skład, tak ma byc! I będą spiewac oryginalną piosenke i duet z trenerem - kapitalny pomysł.

May the best one win!

Zgadzam się z Tobą, Chris.
Wybór finalistów był świetny. Dia, Beverly, Vicci - są rewelacyjni! Tak się cieszę, że każdy z nich przeszedł dalej. :D

Co do wyborów z tamtego tygodnia i występów półfinałowych:
Adam's Team - zaskoczyła mnie jego decyzja wyboru Casey, byłem przekonany, że wybierze Jeffa. Ale się nie gniewam, Casey też ma ładny głos. :P
Cee Lo's Team - byłem przekonany, że Vicci i Nakia przejdą dalej! Po prostu musieli! :D Cee Lo, my man! :D

- Dia - jak zwykle świetna! :D Uwielbiam na nią patrzeć i jej słuchać!
- Xenia - było tak sobie, jak każdy to podkreśla, ma naprawdę unikalny głos, ale jakoś nie potrafi go w pełni wykorzystać. Moim zdaniem. :P
- Casey - podobało mi się jej wykonanie.
- Javier - piosenka Coldplaya całkiem nieźle zaśpiewana, moim zdaniem tym wykonaniem zapieczętował sobie awans do kolejnej rundy.
- Beverly - bluesowy kawałek w jej wykonaniu dawał radę. :P
- Frenchie - tak sobie, trudno przebić Madonnę. :P
- Nakia - kolejny świetny występ! :D Uwielbiam tego gościa. :P
- Vicci - "Dogs Days Are Over" naprawdę dobrze jej wyszło...i te bębny! :D

Poza tym cieszę się, że oprócz występów indywidualnych są w tym programie występy duetów, uczestników z trenerami, wszystkich półfinalistów, samych trenerów itp. :D

Już nie mogę się doczekać finałowego odcinka. Moim ulubieńcem jest bez wątpienia DIA FRAMPTON! :D GO DIA! :P
A wasi ulubieńcy? :P
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 29 cze 2011, o 12:07

Odp: The Voice (Tv Show)


DIA ALL THE WAY! Inventing Shadows <3.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 29 cze 2011, o 15:47

Odp: The Voice (Tv Show)


Finałowy odcinek za nami, teraz czekamy na wyniki. :P
Z oryginalnych piosenek najbardziej podobały mi się występy Dii i Beverly.
Z duetów najlepsze było przedstawienie Vicci & CeeLo. :D :D Chociaż reszty duetów również mi się świetnie słuchało. :D
Cover piosenki Queen "Under Pressure" w wykonaniu trenerów także rewelacyjnie wypadł. Uwielbiam ten show za tyle występów muzycznych. :P

Jedynym minusem odcinka był występ Pitbulla, którego po prostu nienawidzę, nie trawię, zabijam w myślach. Sam wygląda jak przygłup, a jego piosenki są żałosne pod względem tekstu i muzyki. Dlaczego tacy piosenkarze jak Ne-Yo w ogóle z nim śpiewają?

Chris napisał(a):DIA ALL THE WAY! Inventing Shadows <3.
Jak najbardziej się zgadzam! :D Już zagłosowałem na stronie NBC na moją kochaną Dię. :hearth
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 30 cze 2011, o 14:41

Odp: The Voice (Tv Show)


No i THE VOICE się skończyło. To był naprawde świetny sezon.

Wygrał Javier, jak dla mnie troszke niespodziewanie, ale myśle, że zasłużył. Co prawda to Dia powinna wygrac, no ale nie wątpie, że będzie miała świetną kariere. INVENTING SHADOWS jest kapitalne! ^ ^
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 30 cze 2011, o 22:57

Odp: The Voice (Tv Show)


Szkoda, że to jednak Javier wygrał. :( Stawiałem wszystko na Dię.
Jednak nie ma to takiego wielkiego znaczenia, bo dzięki "The Voice" usłyszałem cudowny głos Dii Frampton i dowiedziałem się o świetnym zespole Meg & Dia. :D
W tym odcinku najbardziej podobały mi się występy Dii i Mirandy Lambert oraz Vicci i Patricka Monahan.
Podsumowując produkcję NBC zaliczam do jak najbardziej udanych. Świetnie się bawiłem przy oglądaniu każdego odcinka, dzięki show odkryłem wiele świetnych kawałków i wykonawców. Już nie mogę się doczekać kolejnej serii, ciekawe czy pojawią ci sami trenerzy. Oby tak, bo strasznie polubiłem całą czwórkę. :P
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 6 lut 2012, o 15:16

Odp: The Voice (Tv Show)

2 SEZON CZAS ZACZĄĆ! :D

1 część Blind Auditions wypadła całkiem dobrze. :)
Najbardziej podobały mi się występy Jesse'go Campbella i Juliet Simms. Już nie mogę się doczekać ich kolejnych występów. :P Jestem też ciekawy co dalej pokażą Tony Lucca i Chris Mann. Także świetne głosy.
Pod względem doboru piosenek było wiele gorzej, bo żadnej nie znałem. :/
"Everyone is the same color with the lights off." CeeLo rozwalił mnie tym tekstem. :P
Christina nieźle się rozkręciła w tym odcinku, aż Adam nie mógł się odezwać. :) I później jak przepraszała go. :P
Fajna sprawa z wyjściem Christiny do Tony'ego, starego kumpla z Mickey Mouse Club. :)

Cudownie, że już dzisiaj jest kolejny odcinek z Blind Auditions, taki jaki powinien być czyli dwugodzinny! :D
Do tego przeczytałem na stronie, że w tej serii w każdej drużynie będzie po 12 członków (a nie po 8 jak było w poprzedniej), a części Blind Auditions i Battle Weeks zostaną rozszerzone. :P Super! :D
_________________________________________________________________________
2 część Blind Auditions była zdecydowanie lepsza! :)
Najlepszym występem może pochwalić się Lindsay Pavao, która wykonała cover "Say Aah" Trey Songz, tak bardzo różny od oryginału. :) Poza tym uwielbiam jej głos i wygląd. :D Moja faworyta jak na razie. Tylko szkoda, że poszła do drużyny Christiny. :/
Również podobały mi się występy Angie Johnson ("Heartbreaker" Pat Benatar, świetny utwór), Jamara Rogersa (obaj CeeLo Team) i Jermaine'a Paula (Blake Team).
Na razie wydaje mi się, że Christina zgarnęła dość mocne głosy i prowadzi mając 4 członków. Ale zostały jeszcze dwa dwugodzinne odcinki Blind Auditions i wszystko się jeszcze pewnie wyrówna. :) Już nie mogę się doczekać kolejnych uczestników. :)
__________________________________________________________________________
3 część przesłuchań za nami...
Najbardziej podobał mi się występ Pipa i jego wykonanie "House of the Rising Sun", ubóstwiam ten kawałek, pewnie dlatego tak bardzo dobrze mi się go słuchało. Fajnie, że trafił do drużyny Adama. :)
Kompletnie nie popierałem opinii na temat wykonania "Find Your Love" Drake'a przez James Massone. Trenerzy strasznie się zachwycali jego występem, ja tego nie ujrzałem. :/ Aczkolwiek samego wykonawcę polubiłem, może to przez piosenkę, a kolejne wykonanie będzie lepsze...:P
Wyróżnili się jak dla mnie również pozytywnie Jordis (Blake's T), Geoff (Christina's T) i Erin (Blake's T) z naprawdę dziwnym głosem. :P

Ciekawostka dotycząca tego odcinka:
Adam Levine odwrócił się w tym odcinku tylko 4 razy...i za każdym razem uczestnik trafiał do jego drużyny. :P Świetna skuteczność i perswazja! :) Do tego zebrał w tym epizodzie najwięcej nowych członków do jego ekipy. :P

Ciekawe, czy kolejny odcinek jest już ostatnim z przesłuchaniami. Mam nadzieję, że jest będą co najmniej dwa epizody na ten temat.
Teoretycznie Christina, CeeLo i Blake mają po 6 uczestników, jedynie Adam posiada już 7. :P
_________________________________________________________________________
I zbliżamy się powoli do końca przesłuchań. :)
Po 2 miejsca pozostały w drużynach Christiny, Adama i Blake'a, jedynie CeeLo ma jeszcze 3 uczestników do zrekrutowania.
Odcinek szczerze mówiąc bez szału, nie było żadnego wokalisty, który by mnie oczarował od pierwszego usłyszenia.
Aczkolwiek epizod był świetny pod względem wymiany zdań między trenerami i walki słownej o "śpiewaków". :) CeeLo zabił mnie swoim tekstem o kanapkach. :D :D
W moich oczach wyróżnili się w pozytywny sposób:
- Jamie Lono ("Folsom Prison Blues"), kanapkowy chłopak. :D Naprawdę świetnie zaśpiewany utwór Johnnego Casha. :)
- Naia Kete ("The Lazy Song"), ciekawy głos przypominający mi trochę głos Xenii z poprzedniej edycji.
- Mathai ("Rumor Has It"), naprawdę ładny głos, refren piosenki w jej oryginalnym wykonaniu mnie jednak nie przekonał.

Aż 4 trenerów odwróciło się dla Charlotte Sometimes ("Apologize"), czego totalnie nie rozumiem. Ciekawy głos, przeciętne wykonanie piosenki, na 4 obroty nie zasługiwało. :/

Jednak za tydzień jeszcze dostaniemy 2-godzinny, ostatni odcinek przesłuchań, a za 2 tygodnie rozpocznie się Battle Round...już nie mogę się doczekać! :D
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do The Voice (Tv Show)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.