Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

The Voice (Tv Show) » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

apsik.

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 244

Ulubiony serial:
Glee, 30 rock, GA

Postdodano 27 kwi 2011, o 19:08

The Voice (Tv Show)

Obrazek



Program „The Voice” będzie funkcjonował w inny sposób niż chociażby „Idol”. Show oparte jest na licencji holenderskiej wersji programu, której zasady wyglądają następująco: sędziowie/trenerzy umiejscowieni są tyłem do występujących kandydatów, co pozwala na tylko i wyłącznym skupieniu się na talencie wokalnym uczestnika. Jeżeli głos podoba się jurorowi (w tej roli Christina Aguilera, Cee Lo Green, Adam Levine i Blake Shelton), naciska on specjalny przycisk. W ten sposób wybrana osoba dołącza do grupy danego trenera. W przypadku gdy dany uczestnik, a w zasadzie jego głos spodoba się więcej niż jednemu z jurorów, wtedy decyzja, do której drużyny przynależeć zależy od uczestnika. Wybrane w ten sposób zespoły ćwiczą pod okiem swojego trenera/mentora i walczą o głosy widzów.

Pierwszy odcinek programu zostanie wyemitowany 26 kwietnia w stacji NBC, gospodarzem będzie Carson Daly.

Pozwoliłem sobie zmienić opis programu na polski ;) // Tristan

Obrazek
ravenpuff ● district 8 ● whovian
Obrazek
TUMBLR | LASTFM

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 28 kwi 2011, o 10:50

Odp: The Voice (Tv Show)


oglądnął ktoś już pierwszy odcinek?

nie wiem dlaczego ale w tym sezonie naszło mnie na oglądanie tego typu programów. aktualnie jestem w trakcie 10 sezonu American Idol i po obejrzeniu teaserów The Voice stwierdziłem, że z ciekawości zobaczę. Co mnie zaskoczyło to reguły programu... ale w pozytywnym sensie ;) po pierwszym odcinku mogę powiedzieć tyle, że póki co najbardziej spodobała mi się grupka, która formułuje się pod okiem Adama Levine z Maroon 5 i Blake'a Sheltona.

jak dobrze pójdzie to przez cały rok będę miał do oglądania jakiś fajny, dobry amerykański program muzyczny :D Od stycznia Idol, od końca kwietnia The Voice a jesienią startuje The X Factor.
trust him... he's a doctor!
<<

apsik.

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 244

Ulubiony serial:
Glee, 30 rock, GA

Postdodano 28 kwi 2011, o 13:54

Odp: The Voice (Tv Show)


Ooo, miło, że ktoś zmienił opis :D
Jak dla mnie program super jest :D Taki świeży, coś innego :D i ciekawe jury.

Obrazek
ravenpuff ● district 8 ● whovian
Obrazek
TUMBLR | LASTFM

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 28 kwi 2011, o 17:04

Odp: The Voice (Tv Show)


Naprawdę świeże spojrzenie na muzyczny program, na to czekałem! :P Idol, X-Factor, Mam talent...już mi się chce tym rzygać.
Do tego rewelacyjne jury, zróżnicowane pod względem gatunków muzycznych, do jakich należą i cieszy mnie to, że zwycięzców wybierają piosenkarze, a nie niby-znawcy. Sam pomysł Blind Auditions jest prześwietny, słowne przepychanki sędziów i motyw z wybieraniem mentora przez uczestnika programu. :P
Na pewno będę oglądał dalej. Będzie to pierwszy tego typu program, który będę śledził na bieżąco. :P

Jeśli chodzi o występy w pierwszym odcinku to podobały mi:
"Time After Time" w wykonaniu Javiera i "Come As You Are" Nirvany zaśpiewana przez Rebeccę oraz "Rolling In the Deep" wykonana przez Vicci. :D

PS Podobały mi się jeszcze dwa momenty, kiedy kamera pokazywała nam tylko buty uczestników, a dopiero podczas występu zobaczyliśmy całą osobę.
<<

apsik.

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 244

Ulubiony serial:
Glee, 30 rock, GA

Postdodano 28 kwi 2011, o 17:33

Re: Odp: The Voice (Tv Show)


eLMaQ napisał(a):Jeśli chodzi o występy w pierwszym odcinku to podobały mi:
"Time After Time" w wykonaniu Javiera i "Come As You Are" Nirvany zaśpiewana przez Rebeccę oraz "Rolling In the Deep" wykonana przez Vicci. :D

PS Podobały mi się jeszcze dwa momenty, kiedy kamera pokazywała nam tylko buty uczestników, a dopiero podczas występu zobaczyliśmy całą osobę.


Dokładnie, świetnie się czekało aż ich pokażą :D I uwielbiam te występy co ty i całą osobę Rebecci :D

Obrazek
ravenpuff ● district 8 ● whovian
Obrazek
TUMBLR | LASTFM

<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 30 kwi 2011, o 22:46

Odp: The Voice (Tv Show)


Rzeczywiście w końcu jakieś świeże spojrzenie na temat muzycznych reality show! Podobało mi się.

Jurorzy bardzo fajni, jest chemia, są kłótnie.
Uczestnicy też fajnie śpiewają. Grupy niezłe. Czekam na kolejny odcinek.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 4 maja 2011, o 16:33

Odp: The Voice (Tv Show)


Druga część Blind Auditions wyszła tak sobie, pierwsza była jak dla mnie lepsza pod każdym względem.
Kłótnie mentorów wypadły za to świetnie, uwielbiam pojedynki Adam/Christina i Blake/CeeLo. :P Szkoda, że tak mało ich było. Dość często odwracał się tylko jeden mentor. :(
Teraz z niecierpliwością czekam na Battle Rounds, jestem ogromnie ciekawy, co wymyślą nasi jurorzy. :P

W odcinku nr 2 najlepszymi występami były moim zdaniem:
- Nakia ("Forget You")
- Dia ("Bubbly")
- Tori and Taylor ("Stuck Like Glue")
<<

apsik.

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 244

Ulubiony serial:
Glee, 30 rock, GA

Postdodano 4 maja 2011, o 19:35

Re: Odp: The Voice (Tv Show)


eLMaQ napisał(a):Druga część Blind Auditions wyszła tak sobie, pierwsza była jak dla mnie lepsza pod każdym względem.
Kłótnie mentorów wypadły za to świetnie, uwielbiam pojedynki Adam/Christina i Blake/CeeLo. :P Szkoda, że tak mało ich było. Dość często odwracał się tylko jeden mentor. :(
Teraz z niecierpliwością czekam na Battle Rounds, jestem ogromnie ciekawy, co wymyślą nasi jurorzy. :P


Zgadzam się z tym! I nie pokazali występów, które się fajnie zapowiadały (Imagine, BTW, Teenage Dream)

A co do drużyn to moim zdaniem w takiej kolejności:
1. Blake
2. Adam
3. CeeLo
4. Xtina
Chociaż w każdym zespole jest ktoś kogo uwielbiam :D

Obrazek
ravenpuff ● district 8 ● whovian
Obrazek
TUMBLR | LASTFM

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 4 maja 2011, o 21:48

Odp: The Voice (Tv Show)


dla mnie też pierwsza część przesłuchań była lepsza ;) więcej postaci utkwiło mi w pamięci. co mogę powiedzieć to to, że podobnie jak nocturne najlepsza jest grupa Blake'a (chociaż jego jako wokalisty w ogóle nie znam) :P

w ogóle całe jury jest według mnie świetne dobrane! pasuje tutaj przede wszystkim Adam :D

i cieszę się, że program ten radzi sobie póki co na antenie NBC ;)
trust him... he's a doctor!
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 11 maja 2011, o 13:26

Odp: The Voice (Tv Show)


The Battle starts now! :D
Świetny odcinek, zdecydowanie lepszy od 2 części przesłuchań. :P
4 porządne bitwy, 2 piosenki znałem, 2 piosenki słyszałem pierwszy raz.
- Frenchie Davis vs. Tarralyn Ramsey – "Single Ladies (Put a Ring on It)" - wyrównana walka, jak dla mnie nie było faworytki, Christina wybrała Frenchie, ja nie mam nic przeciwko.
- Tyler Robinson vs. Patrick Thomas – "Burning Love" - również równa bitwa, ciężko mi byłoby wybrać, Blake wybrał Patricka, chodź inni trenerzy stawiali na Tylera.
- Tim Mahoney vs Casey Weston - "Leather and Lace" - chociaż Tim ma dość interesujący głos, wybrałbym tak jak Adam, Casey w następnej rundzie. :P
- Vicci Martinez vs. Niki Dawson - "Perfect" - Niki naprawdę dobrze zaśpiewała, ale Vicci ma tak niesamowity głos, ogromnie się ucieszyłem, że CeeLo myślał tak samo jak ja. :P Jak na razie, jest to moja ulubiona uczestniczka. :D
<<

apsik.

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 244

Ulubiony serial:
Glee, 30 rock, GA

Postdodano 11 maja 2011, o 17:20

Odp: The Voice (Tv Show)


Znacznie bardziej podobały mi się przesłuchania ;) Xtina jak dla mnie źle wybrała. Tj. Frenchie śpiewała fajnie, ale jak dla mnie Tarralyn znacznie lepiej. Adam dobrze wybrał. Blake również! :D CeeLo... kurcze uwielbiam obie, więc Vicci dobrze, że dalej jest.

Obrazek
ravenpuff ● district 8 ● whovian
Obrazek
TUMBLR | LASTFM

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 18 maja 2011, o 22:00

Odp: The Voice (Tv Show)


Drugi tydzień walk za nami. :P

- Tje Austin vs. Nakia - "Closer" - w sumie wolałbym, żeby Tje przeszedł dalej, co nie zmienia faktu, że Nakia również dobrze zaśpiewał :P
- Jared Blake vs. Elenowen - "Ain't No Mountain High Enough" - zdecydowanie Jared lepiej wypadł w tym starciu, Blake dobrze wybrał jak dla mnie, na ringu było o jedną osobę za dużo (mąż z Elenowen tak trochę przeszkadzał) :P
- Angela Wolff vs. Javier Colon - "Stand By Me" - świetny występ, ale Javier zasłużył na przejście dalej, wielki plus dla Adama za wybór
- Beverly McClellan vs. Justin Grennan - "Baba O'Reilly" - piosenka rewelacyjna, występ bardzo energetyczny, świetny duet! :P Jednak mi się bardziej podobał Justin, który mimo nie znania piosenki dał sobie świetnie radę. Christina w tym momencie pozbyła się jedynego mężczyzny w zespole. :P

To czekam na następną rundę, a w tym czasie muszę się zaopatrzyć w dyskografię "The Who". :D
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 18 maja 2011, o 22:05

Odp: The Voice (Tv Show)


Koniecznie muszę się zabrać za to show! :D
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

apsik.

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 244

Ulubiony serial:
Glee, 30 rock, GA

Postdodano 19 maja 2011, o 15:27

Odp: The Voice (Tv Show)


A jak dla mnie to tylko Xtina dobrą decyzję podjęła :P

Obrazek
ravenpuff ● district 8 ● whovian
Obrazek
TUMBLR | LASTFM

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 19 maja 2011, o 16:49

Odp: The Voice (Tv Show)


jak dla mnie to tylko Adam w miarę dobrze wybrał. w innych przypadkach bym postąpił całkiem inaczej :P największym zaskoczeniem odcinka był dla mnie Justin ;)
trust him... he's a doctor!
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 25 maja 2011, o 18:55

Odp: The Voice (Tv Show)


Trzeci tydzień bitw i już prawie znamy składy drużyn na live show.

- Raquel Castro vs. Julia Eason - "Only Girl (In The World)" by Rihanna - bardzo dobry wybór Christiny, Raquel zdecydowanie lepiej zaśpiewała. :P
- Dia Frampton vs. Serabee - "You Can't Hurry Love" by The Supremes - tutaj również dziękuję Blake'owi za jego wybór, Dia jest niesamowita jak dla mnie :D
- Rebecca Loebe vs. Devon Barley - "Creep" by Radiohead - najcięższy wybór tego odcinka, osobiście byłem za Rebeccą, ale Devon też dobrze zaśpiewał, więc wybór Adama mnie nie dziwi, świetny występ
- Kelsey Rey vs. Tori and Taylor Thompson - "Unwritten" by Natasha Bedingfield - a tego wyboru totalnie nie rozumiem, Cee Lo mnie zawiódł, zrobił to chyba tylko dlatego, żeby utrzymać chociaż jeden duet w programie...moim zdaniem zdecydowanie lepiej wypadła Kelsey :(

Za tydzień poznamy ostatnich zwycięzców walk, już nie mogę się doczekać. :D
<<

apsik.

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 244

Ulubiony serial:
Glee, 30 rock, GA

Postdodano 25 maja 2011, o 20:02

Odp: The Voice (Tv Show)


No i nie ma Rebecci... ehh. :<

Obrazek
ravenpuff ● district 8 ● whovian
Obrazek
TUMBLR | LASTFM

<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 27 maja 2011, o 09:43

Odp: The Voice (Tv Show)

No i wkońcu obejrzałem pierwszy odcinek. Podobało mi się! Reguły całkiem fajne, świeże. Naprawdę dobry program muzyczny z ciekawymi jurorami znającymi się na muzyce. Podaba mi się chemia między nimi. Póki co najbardziej podobają mi się grupy Adama i Blake. Były też 2 osoby, które nie zostały wybrane przez żadnego z wokalistów, a mi się bardzo podobały. Już nie pamiętam imion, ale jedna to była ta piękna dziewczyna, co potem Cee Lo żałował, a drugi ten łysy koleś. Byli naprawdę nieźli. Na przejście natomiast moim zdaniem nie zasługiwała dziewczyna, co śpiewała "Rolling in the deep" Adele. Kompletnie nie umiała wyciągać, a głos się jej jakoś dziwnie łamał. No, ale zobaczymy co będzie dalej...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
Następna strona

 


  • Podobne tematy do The Voice (Tv Show)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.