Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

The Lost Room (Zagubiony pokój) » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

dzikuskaaa

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 642

Lokalizacja: gliwice

Postdodano 7 gru 2007, o 16:13

The Lost Room (Zagubiony pokój)

FilmWeb.pl napisał(a):"The lost room" to trzyodcinkowa opowieść o poczynaniach policyjnego detektywa - Joe Millera, który podczas śledztwa w sprawie tajemniczego morderstwa odnajduje klucz do pokoju numer 10. W ułamku sekundy Joe przydarzają się niewyjaśnione historie a najważniejszą z nich jest zniknięcie jego córki Anny. Dzielny detektyw postanawia odnaleźć swoje dziecko "choćby miał przemierzyć cały świat" (cytat z filmu).

"Zagubiony pokój" jest przykładem kierunku w jakim będą podążać filmy tego typu. Mianowicie, stopniowane napięcie i trzymanie widza w niepewności aż do ostatniej chwili będzie (na pewno) domeną przyszłych produkcji tego gatunku.

Na szczęście na brak "mięsa" cierpieć nie będziemy, gdyż scenarzystów (i oczywiście ich pomysłów) jest więcej niż ludzi na naszej planecie.

Raczkujący dopiero świat filmów z gatunku Fantasy/Przygoda/Kryminał powolutku, bo małymi kroczkami podąża w dobrą stronę. W jaką? W stronę gdzie nie tylko zwolennicy ale także osoby gardzące tym gatunkiem będą odczuwały pewnego rodzaju przyjemność z oglądania zagadek nie do wyjaśnienia i mordobicia.

Ogromną zaletą tej produkcji jest to, że są tylko trzy odcinki. Dlaczego pytacie? Otóż biorąc za przykład jakiś normalny serial, który ma mnóstwo odcinków łatwo dostrzec, że robią się one (odcinki) coraz nudniejsze i bardziej przeciągane. Dlatego właśnie "Zagubiony pokój" jest na prawdę warty obejrzenia - nie zanudza i nie przeciąga.

Tak więc jeśli nie obejrzałeś żadnego z trzech odcinków bardzo wiele straciłeś. I kiedy z czystej ciekawości włączysz telewizor i obejrzysz choćby jeden zrozumiesz dlaczego tak gorliwie polecam "The lost room". A jeżeli obejrzałeś już przynajmniej jeden odcinek to przekonywać cię nie muszę, że to tytuł, który trzeba obejrzeć. Ciekawym uczuciem jest to, że nawet po obejrzeniu całości jakaś dziwna moc kusi aby obejrzeć jeszcze raz..., i jeszcze raz..., i jeszcze.


slyszała ktoś coś o tym serialu? wydaje się być ciekawy..

emitowano go już na axn w przerwie lostów.. teraz emisję zaczyna TVP1 w czwartki o 20.20
Obrazek
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 7 gru 2007, o 16:33

Re: Zagubiony pokój (The Lost Room)


ja czytałam gdzieś tam, że jest bardzo dobry, więc się pewnie skuszę na oglądanie ;)
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 7 gru 2007, o 16:46

Re: Zagubiony pokój (The Lost Room)


kiedyś oglądałem, mi się nie spodobał, poprostu nie dla mnie ale znam inne opinie na temat tego miniserialu
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 16 lip 2008, o 09:54

Re: Zagubiony pokój (The Lost Room)


Świetny miniserial , szkoda tylko ,że "mini" :) Polecam.
Obrazek
www.pieprzisol.mojeforum.net/
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 16 lip 2008, o 19:47

Re: Zagubiony pokój (The Lost Room)


oglądałem 1 odcinek. Albo to za mało albo serial beznadziejny.
Obrazek
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 19 lip 2008, o 16:41

Re: Zagubiony pokój (The Lost Room)


Tai nie zniechecaj sie :) naprawde warto ogladac dalej ;]
Obrazek
<<

e7ka

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 184

Lokalizacja: Warszawa

Postdodano 5 wrz 2008, o 19:35

Re: Zagubiony pokój (The Lost Room)


Mi się to podobało. Nawet żalowałam, że to tylko tyle odcinków
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 7 wrz 2008, o 16:44

Re: Zagubiony pokój (The Lost Room)


Serialik jest na prawdę bardzo fajny. GORĄCO POLECAM!!
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

 


  • Podobne tematy do The Lost Room (Zagubiony pokój)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.