Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 68
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 21
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 20

Sezon 3... jak myślicie co dalej?! » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 23 maja 2007, o 18:17

Sezon 3... jak myślicie co dalej?!

W tym temacie możecie pisać Wasze przemyślenia odnośnie 3 sezonu...

w wielu tematach pojawiają się "gdybania" co wydarzy się dalej więc dlaczego by nie zebrać tego w jedne temat...

Macie teraz okazję napisać jak Wy widzicie sezon 3, jakie teorie snujecie odnośnie dalszych losów bohaterów itp....

zapraszam do dyskusji :)
<<

dorcik88

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 291

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 28 maja 2007, o 11:20


ooo hmm dużo sie moze wydarzyć ,jednak zdaje mi się coś ,że Scofieled bedzie współpracował z Mahonem :P hehe takie mam przeczucie ,alle kto wie :]
<<

anes05

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 538

Lokalizacja: małopolska

Postdodano 28 maja 2007, o 15:02


no jestem takie samego zdania moze sie duzo wydarzyc chcialabym juz zobaczyc ten 3 sezon oby jka najszybciej juz byl.
zwariowana dziewczynka
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 28 maja 2007, o 15:06


Jestem ciekawa czy micheal będzie uciekał cały 3 sezon ;) a tak na powaznie będzie musiał improwizowac i cos mi się wydaję, że będzie współpracował nie tylko z Mahonem ale też z Bellickiem(jeżeli to on leżał w ostatnim odcinku zmasakrowany)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 28 maja 2007, o 18:49


też podejrzewam że zawiąże pakt z Mahonem ale mysle że najpierw beda miec jakies ekscesy w koncu to przez Michaela trafil do Sony i nie odbudowal rodziny... mysle ze tak latwo wspolnikow z nich nie zrobia...

Bellick zapewne tez dolaczy do nich jezeli to przezyl... mysle ze T-Bag tez trafi do Sony...

ciekawa jestem co z Sucre bedzie w koncu musi jakos dostac sie do Bellicka zeby wyciagnac z niego co z Maricruse (poza tym gdzies czytalam ze aktorka sie zmieni grajaca ją)... napewno tez jakos sie przyczyni do ucieczki z Sony moze bedzie kontaktem poza murami...

ciekawe co z Lincolnem... czy pojdzie z Michaelem do wiezienia jak ten za nim czy moze z Sucre cos beda kombinowac...?!

Sary ma nie byc ( i dobrze :hihi: ) na poczatku wiec pewnie wroci do Chicago i bedzie tam cos dzialac...?!
<<

Dudi

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 140

Postdodano 28 maja 2007, o 20:07


ja czytałem scenariusz 1 odcinka, nie wiem czy warto mu ufać ale zaspoileruje:
SPOILER T-Bag oszuka tych kolesi z FBI czy skądś i ich zabije, sam będzie dobrze żył, Lincoln z Sucre zaczną współpracować, Bellick będzie tzw. Toymanem (człowiekiem-zabawką, swoją drogą taki twardy z niego był klawisz a jeśli tu tak jest no to nieźle z nim jadą), mahone od razu zdobędzie wysoką pozycję, odcinek kończy się na tym, że Mahone dusi Scofielda. aha, retrosy ojca Linca KONIEC SPOILERA
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Dudi, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
OBEJRZANE:
Prison Break
Lost
Jericho
Invasion
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 28 maja 2007, o 20:45


Możesz podać adres strony z której to wyczytałeś?
We Are The World haiti
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 28 maja 2007, o 22:36


tak właśnie podaj stronke z której masz te informacje... chętnie poczytamy :]
<<

Dudi

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 140

Postdodano 29 maja 2007, o 15:52

Obrazek
OBEJRZANE:
Prison Break
Lost
Jericho
Invasion
<<

Jack

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 213

Lokalizacja: Cape City-Alpha Division

Postdodano 29 maja 2007, o 20:21


Sezon 3 zapowiada się ciekawie. Coś czuje, choć wszystko jest możliwe, że szykuje się spektakularna ucieczka z więzienia starych znajomych (Mahone'a, Michael'a i Bellicka) ala sezon 1 :) CO do innej teorii, teoria ucieczki jest zbyt domyślna, więc myślę, że twórcy mogą wykombinować coś zupełnie innego, co napewno nas zaskoczy.
Możliwe jest także, że pomóc może uciec trzem skazancom Linc :)
Co do tego scenariusza nie pamiętam czy to ten sam, który był na http://prisonbreak.blox.pl a jeżeli tak to chyba była podpucha fanów serialu tzw. Fanfiction.
Obrazek
Serial wszechczasów:Charlie Jade !!!
<<

dorcik88

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 291

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 7 cze 2007, o 20:28


ja to mam nadzieje ,ze bedzie lepszy niz 3 ;-P i moze w koncu coś sie wyjaśni :)
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 3 lip 2007, o 14:37


dorcik88 napisał(a):i moze w koncu coś sie wyjaśni


i może w końcu zakończą serial jak należy... bo jego fabuła nie nadaje się na robienie z niej tasiemca... :>
<<

Jack

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 213

Lokalizacja: Cape City-Alpha Division

Postdodano 7 lip 2007, o 17:27


Twórcy podali już nazwy dwóch pierwszych odcinków, oto one:
1x01 ''Orientacion''
1x02 ''Fire/Water''
Co do trzeciego odcinka, spoilery mówią o nazwie ''Call Waiting'', jednakże to nie oficjalna informacja.

Co do 1 odcinka, oto jego [shadow=red][glow=red]SPOILER[/glow][/shadow]

W więzieniu Sona, Michael spotyka się z McGradym by dowiedzieć się w jakim miejcu znajduje się człowiek o imieniu James Whistler, który był aresztowany za zabicie syna Mayora podczas bójki w barze. W czasie gdy rozmawiają wszyscy więźniowie obserwują Michela, jako kogoś kto jest w stanie uciec z Sony, Agent Mahone także obserwuje go z ukrycia. Jakiś czas później, Mahone dowiaduje się od McGradiego, że jeśli znajdzie Whistlera i go zabije, pozwoli mu to stać się wolnym człowiekiem. Dowiemy się też co stało się z pieniędzmi Westmorelanda. Bellick wciąż siedzi za kratkami w Sonie. Przeżywa naprawdę trudne chwile.. Ale nie jest osamotniony - Sapo, to niski więzień o latynoskim pochodzeniu, który jest podobnie traktowany jak Bellick.
Źródło: http://prisonbreak.blox.pl/2007/07/Nowe-odcinki-trzeciego-sezonu.html
Obrazek
Serial wszechczasów:Charlie Jade !!!
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 8 lip 2007, o 23:51


nom ciekawie... ale poczytać kilka informacji to jedno a obejrzeć to drugie a na to musimy poczekać jeszcze 1,5 miesiąca :medit:
<<

Kwas

Użytkownik

Posty: 46

Postdodano 12 lip 2007, o 14:06


Fox przesunął premiere 3 sezonu PB o 3 tygodnie na dzień 17 września :/
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 12 lip 2007, o 14:15


Dobrze, że tylko 3 tygodnie ;) Miejmy nadzieje, że zostaną one przeznaczone na dopieszczenie odcinków.
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 26 lip 2007, o 01:11


Czesiek_PL napisał(a):Dobrze, że tylko 3 tygodnie Miejmy nadzieje, że zostaną one przeznaczone na dopieszczenie odcinków.


coraz mniej czasu do startu trzeciego sezonu... ja licze ze odcinki sa bardzo dopieszczone przez co nie zniszcza klimaty PB i tej magii ktora nas przyciaga... :D
<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 24 sie 2007, o 21:57

Następna strona

 


  • Podobne tematy do Sezon 3... jak myślicie co dalej?!
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Pozostałe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.