Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 125
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 76
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 74

Sezon 1 » Zakończone Seriale » Dawson's Creek • seriale forumtv.pl

<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 25 lis 2006, o 14:11

Sezon 1

Pacey- outsider, sliczna Joey i Dawson- przyszły wielki reżyser, to trójka przyjaciół z miasteczka Capeside. Znaja się od zawsze i wiedza o sobie wszystko! Jednak pewnego dnia ich harmoniczne jak dotad życie zaburza przybycie do miasta nowej dziewczyny- Jen. Od tej pory wszystko się zmienia! Dawson natychmiast dostrzega uroki swojej nowej sasiadki, co niezbyt podoba się Joey. Zauważa ona, że Dawson, z którym od siódmego roku życia spi w jednym łóżku, zaczyna nie być jej obojętny jako chłopak! Pacey natomiast rozpoczyna flirt ze starsza od siebie kobieta- Tamara Jacobs- jak się pózniej okazuje- jego nowa nauczycielka angielskiego! Flirt dosyć szybko i pomimo wszelkich przeszkód przeradza się w namiętny romans lecz szczęscie tych dwojga nie trwa długo, gdyż Dawson przez przypadek nagrywa ich poczynania na video, kiedy sam próbuje uchwycić potajemnie swój pierwszy pocałunek z Jen! Sprawa wychodzi na jaw gdy Pacey myslac, że jest sam na sam z Dawsonem postanawia mu wszystko wyjasnić. Wybucha skandal, który jednak zostaje załagodzony przez samego Pacye'go, lecz pomimo tego Tamara wyprowadza się z miasta.
Zas Joey wychodzac od Dawsona odkrywa romas jego matki! Kiedy Dawson się o tym dowiaduje jest zszokowany i załamany, postanawia powiedzieć ojcu!
Wywołuje to huragan emocji w jego domu i jak na ironie własnie podczas prawdziwego huraganu który w tych dniach nawiedził Capeside! Jednak na tym nie koniec burzy. W czasie jej trwania schronienie w domu Dawsona znajduje między innymi Jen, której to zebrało się na szczerość i postanowiła wyznać Dawsonowi dlaczego tak na prawde przyjechała do Capeside oraz opowiedzieć mu o swojej przeszłości. To drugi cios dla Dawsona, teraz nie wie już co ma robić i co myśleć. Na domiar tego wszystkiego Joey w końcu wyznaje co naprawde do niego czuje. Ma to miejsce podczas szkolnej kary, która czwórka naszych przyjaciół odsiaduje w bibliotece! Joey ukarana za pobicie chłopaka ze szkolnej drużyny, Dawson za to, że uderzył Pacey'ego piłka, Jen za sprzeczkę z nauczycielem i Pacey, który poczatkowo nie przyznaje się za co, ale pózniej wychodzi na jaw, że został przyłapany na... onanizowaniu się w męskiej toalecie:) Jest również z nimi Abby Morgan- diabeł wcielony, wymysla ona pewna zabawę w wyniku której Dawson i Joey pierwszy raz się całuja.
Sprawy nieco się komplikuja kiedy w odwiedziny do Jen przyjeżdża jej były chłopak Billy. Między nim a Dawsonem wybucha kłótnia i Jen postanawia skończyć zarówno z jednym jak i z drugim! Billy chcac "pomóc" Dawsonowi zabiera go do Providence do nocnego klubu. Razem z nimi jedzie Pacey. W czasie podrózy tej spotyka ich wiele przygód- daja nauczkę pewnym nieokrzesanym panom, Dawson poznaje pewna studentkę, a Pacey... no cóz tym razem się mu nie poszczęsciło (widać perkusisci "Pearl Jam" nie maja wzięcia:)) Pod koniec imprezy Dawson rozszyfrowuje zamiary Billego i... do Capeside nasi przyjaciele musza wrócić na własna rękę. Kiedy wyczerpany ta wycieczka Dawson wchodzi w końcu do swojego pokoju zastaje tam czekajaca na niego jak zawsze Joey, która nie moze się juz doczekać kiedy opowiedza sobie wzajemnie o poprzednim dniu w czsie którego przespała się i zaszła w ciazę z poczatkujacym sportowcem Warren'em Gerry ;)
Przygody z tej wyprawy to jednak nic w porównaniu z tym co czekało na nich w piatek 13-go!!! Jak to zwykle bywa w dniu tym Dawson od samego rana przygotowyje rózne niespodzianki swoim przyjaciołom: zwłoki w szafie, sztuczne węze, palce itp. a na sam wieczór zostawia zas tradycyjny seans podczas którego wszystko jest mozliwe. Na uroczystosć tę zostaje "zaproszona" pewna tajemnicza kobieta której historia sprawia, ze wszyscy zaczynaja się jej na prawdę bać! Na dodatek po okolicy krazy prwdziwy maniakalny morderca, którego ofiara jak się pózniej okazuje padłaby Joey! Wszystko jednak kończy się dobrze, a jedyne straty to zszargane nerwy i... wybita w drzwiach szyba:) Dla bezpieczeństwa ;) Joey postanawia zostać tej nocy z Dawsonem.
Jak do tej pory to, co Joey czuje do swojego najlepszego przyjaciela nie wywierało na nim większego wrazenia a raczej nie dostrzegał tego jednak sprawa ta zupełnie się zmienia podczas konkursu pięknosci, w którym to za namowa Jen biora udział Joey oraz... Pacey! Własnie wtedy Dawson zauwaza w niej cos czego do tej pory nie potrafił dostrzec. Zaczyna się zastanawiać nad tym co ich łaczy. Wreszcie w trakcie odwiedzin u ojca Joey w więzieniu Dawson zdaje sobie sprawę kim tak naprawde jest dla niego Joey i mówi to jej ojcu, który przekazuje tę radosna wiadomosć swej córce podczas jej drugiej wizyty, na która pojechała z Pacey'm! Joey impulsywnie zaraz po powrocie biegnie wyznać swoje uczucia Dawsonowi lecz zastaje w jego ramionach Jen! Opatrznie zrozumiawszy sytuację zawiedziona szybko wybiega! Rozpoczynaja się gorliwe poszukiwania niestety bezskuteczne, po których załamany chłopak wraca do domu i... tam własnie ja znajduje, ukrywajaca się w szafie, jak to czasem zwykła robić. Po rozmowie i wyjasnieniu sobie wszystkiego wreszcie pełen niepewnosci i obaw o przyszłosć Dawson postanawia pierwszy raz w zyciu niczego nie analizować, ale po prostu isć za głosem serca- całuje Joey... Tak rozpoczyna się mała, wielka miłosć dwojga przyjaciół i nowy rozdział w ich zyciu...


Zaczerpnięte z http://www.jezioro.stopklatka.pl/
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Nikola, łącznie edytowano 1 raz
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 3 cze 2007, o 03:47


No to zaczynam od początku, oglądałem to już kiedyś jak leciało w tv jeszcze ale kiedy to było i który sezon, hehe, nawet tego nie pamiętam, więc zaczynam od początku. :D
We Are The World haiti
<<

Cwistak

Użytkownik

Posty: 21

Postdodano 3 cze 2007, o 13:05


Hehe, ja ostatnio obejrzałem pierwszy sezon znów :P flaki z olejem, ale jak tego nie kochać? :oops:
<<

Julia89

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 36

Postdodano 1 lip 2007, o 00:26


Oj ulubiony serial moich lat młodzieńczych :)
Cwistak napisał(a):flaki z olejem, ale jak tego nie kochać? :oops:
Dokładnie, zgadzam sie w 100 % ;)
<<

Awentur

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 34

Lokalizacja: gdzieś w Odległych Rubieżach

Postdodano 23 lip 2008, o 18:56

Re: Sezon 1


Po latach przymierzam się do odświeżenia tego serialu. Mam z nim masę miłych wspomnień - ach ten okres szkoły średniej, burza hormonów, chęć zawojowania świata i te problemu urastające do Bóg wie jakiej rangi. Póki co kompletuje sezony, a jak tylko skończę oglądać Housa wybiorę się w sentymentalną podróż nad Jezioro Marzeń :P
<<

greencherries

Postdodano 30 maja 2009, o 15:42

Re: Sezon 1


Hej!
Czy ktoś mogłby przesłać mi, wrzucic na jakas strone Jezioro marzen? Bardo zalezy mi na tym.. to moj ulubioony serial z dzicienstwa, a teraz jest mozliwosc ogladniecia kazdego odcinka dokladnie,...
Bede wdzieczna :)
4134122 to moje gg
greencherries@wp.pl
<<

cookies_monster

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 98

Postdodano 30 lip 2009, o 00:49

Re: Sezon 1


ja mam wszystkie sezony juz od kilku dobrych lat, tylko nie moge się wziąć za oglądanie ich.
Serial juz kiedys oglądałam jako bachor...
ale pewnego dnia nadejdzie ten dzie, że zasiądę i zacznę oglądać po kolei sezony... zaprawdę powiadam Wam :D
Obrazek
<<

Isual

Oglądam seriale

Posty: 132

Postdodano 3 wrz 2009, o 18:32

Re: Sezon 1


Ja od wczoraj oglądam i przyznam że całkiem miło :)
Oglądam: Brothers & sisters, Grey's anatomy, Desperate housewives, Ugly Betty, Gossip girl, 90210, Melrose place, One tree hill, Glee, Flash forward.
Oglądałem: Roswell, Dirty sexy money, Cashmere mafia, Twin peaks, Dawson's creek, Private practice.

 


  • Podobne tematy do Sezon 1
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Odcinki



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.