Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

plany co dalej... » forumTV.pl » Ogłoszenia • seriale forumtv.pl

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 14 mar 2008, o 23:56

Re: plany co dalej...

Co sądzicie żeby zrobić nowy dział o New Amsterdam?
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 15 mar 2008, o 00:01

Re: plany co dalej...


a dobre to jest? Kto ogląda?
Obrazek
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 15 mar 2008, o 00:31

Re: plany co dalej...


Ja oglądałam pilota, myślę, że dalej też będę.
Ale nigdy nie wiadomo :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 15 mar 2008, o 13:18

Re: plany co dalej...


Ja oglądam ;) a na Hataku widać, że sporo osób czeka na napisy.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 19 mar 2008, o 21:19

Re: plany co dalej...


Niedługo, a dokładnie po lub w czasie wakacji mamy zamiar popracować nad rozwojem portalu serialowo.com, w tym celi szukamy osób do współpracy. Szukamy newsmanów przede wszystkim. Osób które na bieżąco będą uzupełniały transmisje seriali oraz BYĆ MOŻE osób które będą pisały opisy odcinków na bieżąco w tłumaczeniu polskim.
Chętne osoby mogą się zgłaszać na PW w profilu tlen.exe.

Potrzebujemy też pieniędzy Więc osoby które chciały by zadotować mogą pisać do Taifuna na PW.
We Are The World haiti
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 23 mar 2008, o 20:43

Re: plany co dalej...


I to mi się podoba ;) Ja zawsze mogą napisać jakiegoś newsa jak znajdę czas, chociaż nie wiem jak to będzie wyglądać po wakacjach...

Jednak pierw trzeba by było popracować nad promocją strony/forum bo strasznie mało osób ostatnio je odwiedza, a tym bardziej piszę.

Można by też rozbudować bazę seriali bo już dawno nic nie zostało dodane.
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 24 mar 2008, o 23:53

Re: plany co dalej...


Ja myślę, że znowu będzie ruch po powrocie seriali. ;)

Narazie to chyba nic nowego nie doszło do seriali, czy jest coś fajnego nowego?

Ja to ostatnio to trochę w tyle jestem z serialami niestety, ale powoli się odkuwam. :P
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 25 mar 2008, o 16:34

Re: plany co dalej...


Z ciekawszych to leci teraz tylko New Amsterdam, a reszta ma przerwę więc czas na odrabianie zaległości :)
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 26 mar 2008, o 19:49

Re: plany co dalej...


New Amsterdam? Długie to?

Czesiek, zanim zaczniemy promocję strony i forum, to zmienimy lay na stronie. Odmienimy ją całkowicie. CO do forum, to mam inne plany, najpierw trzeba zrobić na nim generalne porządki, a potem niespodzianka, ale to do obgadania mam z Taifunem i Ają. :)

Przede wszystkim, chciałbym, by opisy odcinków seriali były wszystkie bez wyjątku po polsku.

Teraz jeszcze sprawa seriali które były/są mniej komentowane, jakiś czas temu usunęliśmy masę działów bo nikt nie pisał, czemu byłem przeciwny, słyszałem też że przed moim pobytem na forum był dział dla CSI, no więc nie przywrócimy już tych działów, bo nie ma po co, ale na przyszłość. Proponuję zakładać jak najwięcej działów, nawet dla mniej znanych seriali. Kiedyś ktoś na pewno skomentuje, może bardzo mało, lub bardzo rzadko ale na pewno będzie. Są osoby które seriale oglądają nawet z kilkuletnim opóźnieniem, tak jak ja. ;p
Więc, co komu przeszkadza dział na forum, nawet jeśli jest prawie pusty?
We Are The World haiti
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 26 mar 2008, o 19:57

Re: plany co dalej...


no szczególnie ruchu z google na tym zyskamy jeśli będzie więcej tematów, działów
Obrazek
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 26 mar 2008, o 21:26

Re: plany co dalej...


To pomyślcie też o dziale o Skins :). Serial jest warty uwagi, chociażby dlatego że jest niby młodzieżowy, a jednak zupełnie różny od The O.C. czy Gossip Girl. Taki "brudniejszy" powiedziałabym ;)
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 26 mar 2008, o 23:05

Re: plany co dalej...


Jeśli dobrze pamiętam to ma być 10 odcinków New Amsterdam z czego 5 wyszło. Jednak ostatnio coś widownię traci.

Tlen - jestem tego zdania co ty jeśli jest jakiś serial to zrobić o nim dział, zawsze ktoś będzie chciał o nim napisać ;)

Przede wszystkim, chciałbym, by opisy odcinków seriali były wszystkie bez wyjątku po polsku.


Jeśli chodzi o krótkie opisy to da się zrobić bo wiele do tłumaczenia nie ma, ale ze streszczeniami odcinków nie ma się co bawić i komu by się chciało teraz grzebać w Smallville albo 24. Jeśli ktoś ogląda "stare" seriale to raczej jako maraton, a więc nie ma czasu na pisanie opisu. Jednak można wprowadzić od teraz, że opis musi być przetłumaczony. I od razu będzie wygodniej ;)
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 26 mar 2008, o 23:41

Re: plany co dalej...


No jasne że nie będziemy tłumaczyć poprzednich. Mooooże kiedyś jak będę miał czas.

A co do tych opisów to tak jak napisałeś, krótki opis. Większe streszczenia też by mi się podobały ale to kwestia chęci osób które miałby się tym zajmować.
We Are The World haiti
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 10 kwi 2008, o 22:29

Re: plany co dalej...


Ja proponuję przebudować trochę forum np dodać dział Zakończone gdzie będą przenoszone zakończone seriale.

Poza tym na górze forum można by zrobić pasek, na którym będą podane nowe odcinki seriali, które dodane do downloadu.
Poprzednia strona

 


  • Podobne tematy do plany co dalej...
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do ForumTV.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.