Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 64
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 14
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 13

Sara Tancredi w 4 sezonie PB » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

<<

WhYdOC

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 1039

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
The X-Files

Postdodano 8 kwi 2008, o 16:12

Sara Tancredi w 4 sezonie PB

W czwartym sezonie Prison Break przywrócona do życia zostanie dr Sara Tancredi (Sarah Wayne Callies)!

Znalazłem taką informację w sieci. Niby nic dziwnego - były już takie spekulacje, a stacje telewizyjne z USA już chyba wszystkich przyzwyczaiły, że nie mają problemów z robieniem sobie jaj ze swoich widzów. Mam nadzieję, że to żart, ale informacja nie była opatrzona datą 1 kwietnia...

Nie wiem, co o tym sądzić, ale jeśli to okaże się prawdą, to chyba wystosuję petycję do stacji FOX z prośbą o zmartwychwstanie John'a Abruzzi...


źródło
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 8 kwi 2008, o 17:44

Re: Sara Tancredi w 4 sezonie PB


A ja miałem nadzieje, że już nie będę musiał jej oglądać. Wolałbym jakąś nową bohaterkę albo powrót Kellermana.
<<

WhYdOC

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 1039

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
The X-Files

Postdodano 8 kwi 2008, o 18:13

Re: Sara Tancredi w 4 sezonie PB


O tak! Kellerman to był mój ulubiony bohater PB :D
Obrazek
<<

A-nka

Przyjaciel forum

Posty: 605

Postdodano 8 kwi 2008, o 19:04

Re: Sara Tancredi w 4 sezonie PB


Też najbardziej lubiłam Kellermana :D ale cieszę się z powrotu Sary bo nie pogodziłam się z jej śmiercią :P
"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams"
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 8 kwi 2008, o 19:33

Re: Sara Tancredi w 4 sezonie PB


Tylko ciekawe jak wytłumaczą to całą sprawę z jej głową i jak wpłynie to na relację braci. A może to na prawdę była głowa Sary tylko w czwartym sezonie pojawi się jej siostra bliźniaczka ;)
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 8 kwi 2008, o 23:22

Re: Sara Tancredi w 4 sezonie PB


Podobała mi się końcówka 3 sezonu nawet. Choć początek nie zachwycił, ale to z powrotem sary to przegonka...
We Are The World haiti
<<

WhYdOC

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 1039

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
The X-Files

Postdodano 9 kwi 2008, o 01:52

Re: Sara Tancredi w 4 sezonie PB


Czesiek_PL napisał(a):Tylko ciekawe jak wytłumaczą to całą sprawę z jej głową

Może głowa po prostu jej odrosła i od teraz Sara będzie miała jakieś specjalne moce, jak w Heroes :P :hihi: :hah:
Obrazek
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 9 kwi 2008, o 12:12

Re: Sara Tancredi w 4 sezonie PB


WhYdOC napisał(a):Może głowa po prostu jej odrosła i od teraz Sara będzie miała jakieś specjalne moce, jak w Heroes :P :hihi: :hah:

:hah:

ale tak poważnie to cieszę się z jej powrotu. w trzecim sezonie czegoś mi brakowało (MiSa!). mam nadzieję że czwarty sezon dorówna 1 i 2 ;)

a co do tego jak zamierzają wyjaśnić jej powrót to już pisałam w temacie o odcinku 3x13
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Seti

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 73

Postdodano 9 kwi 2008, o 14:32

Re: Sara Tancredi w 4 sezonie PB


Czesiek_PL napisał(a):Tylko ciekawe jak wytłumaczą to całą sprawę z jej głową i jak wpłynie to na relację braci. A może to na prawdę była głowa Sary tylko w czwartym sezonie pojawi się jej siostra bliźniaczka ;)

Oficjalnie Lincoln nie przyjrzał się dokładnie tej głowie, a to podobno nie była Sary. Zresztą każdy kto ogląda PB zauważył że to głowa innej aktorki, myślałem początkowo że jaja Sobie zrobiła Firma z Lincolna, potem się okazało że to jednak na serio, a teraz się okazało że jednak nie na serio. Jeszcze nie dawno czytałem że następna seria będzie zaskakująca, bo Michael będzie mścił się na zabójcach Sary, teraz zapewne się to zmieni. Przez ciąże jednej głupiej aktorki musieli trzy razy scenariusz całkiem zmieniać, dziękujemy bardzo....
Mnie Jej śmierć ucieszyła, przynajmniej jakaś świeżość nastąpiła.

[*]Heath Ledger[*]

<<

WhYdOC

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 1039

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
The X-Files

Postdodano 9 kwi 2008, o 14:41

Re: Sara Tancredi w 4 sezonie PB


Seti napisał(a):Przez ciąże jednej głupiej aktorki musieli trzy razy scenariusz całkiem zmieniać, dziękujemy bardzo....


8/ Mam nadzieję, że nie piszesz tego na poważnie...
Obrazek
<<

Seti

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 73

Postdodano 9 kwi 2008, o 14:48

Re: Sara Tancredi w 4 sezonie PB


Na poważnie, mnie to osobiście irytuje. Pierwotna wersja miała być taka że z Sarą wszystko w porządku, potem uśmiercili, a teraz "zmartwychwstanie"... Rozumiem że można lubić jakąś postać i\lub aktora, no ale bez przesady. Gdyby nie te zmiany, to MOIM zdaniem premiera nowego sezonu mogła by się odbyć szybciej, bo aktorzy mają bodajże 2 miesiące przerwy między jednym sezonem a drugim, a jak zwykle ukaże się później. Masa niepotrzebnej roboty.

[*]Heath Ledger[*]

<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 9 kwi 2008, o 17:01

Re: Sara Tancredi w 4 sezonie PB


no tak, mogła przecież usunąć ciążę. wtedy nie byłoby konieczności zmiany scenariusza i całego zamieszania.
człowieku, zastanów się co piszesz... :roll:
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Seti

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 73

Postdodano 9 kwi 2008, o 19:27

Re: Sara Tancredi w 4 sezonie PB


Nie wiem ile masz lat, ale jest coś takiego jak antykoncepcja , jeżeli aktorka podpisuje kontrakt na cały sezon, bądź nawet kilka to w kontrakcie ma raczej zastrzeżone nie starać się o dziecko, nawet jeśli nie ma, to przez samą świadomość tego, że ten kontrakt ma podpisany, zoobowiązuje Ją do tego, że nie powinna zachodzić w ciąże. Mamy 21 wiek, erę prezerwatyw, pigułek itd, itd, więc mogła czyjejś pracy nie niszczyć... Pomyśl że Ty napisałaś scenariusz, pracowałaś nad nim bardzo dużo czasu i przez wybryk kogoś z obsady musisz wywalić go do śmietnika...
Jestem przeciwnikiem aborcji i wcale nie uważam że powinna usuwać ciążę, powinni po prostu inaczej rozwiązać ten wątek, a z pewnością nie było by tyle hałasu.

[*]Heath Ledger[*]

<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 9 kwi 2008, o 20:12

Re: Sara Tancredi w 4 sezonie PB


Nie wiem ile Ty masz lat, ale powinieneś wiedzieć, że żadna z metod antykoncepcji nie jest w 100% skuteczna. Mimo tego, że mamy już XXI wiek.

a co do tej kwestii:
Seti napisał(a):jeżeli aktorka podpisuje kontrakt na cały sezon, bądź nawet kilka to w kontrakcie ma raczej zastrzeżone nie starać się o dziecko, nawet jeśli nie ma, to przez samą świadomość tego, że ten kontrakt ma podpisany, zoobowiązuje Ją do tego, że nie powinna zachodzić w ciąże.

W momencie w którym było wiadomo, że jest w ciąży, nie miała podpisanego kontraktu na 3 sezon.

Seti napisał(a):Pomyśl że Ty napisałaś scenariusz, pracowałaś nad nim bardzo dużo czasu i przez wybryk kogoś z obsady musisz wywalić go do śmietnika...

ok, tu masz rację, ale zauważ, że to, iż SWC jest w ciąży było wiadomo już w styczniu zeszłego roku. nie sądzę, aby nie mając skończonego 2 sezonu, scenarzyści mieli już napisany scenariusz na 3 sezon.
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Seti

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 73

Postdodano 9 kwi 2008, o 21:06

Re: Sara Tancredi w 4 sezonie PB


Ok masz rację, ale jak już wspomniałem
...
powinni po prostu inaczej rozwiązać ten wątek, a z pewnością nie było by tyle hałasu.

[*]Heath Ledger[*]

<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 12 kwi 2008, o 14:18

Re: Sara Tancredi w 4 sezonie PB


Ja wiem najlepiej jak powinni go rozwiązać. ;p Nie powinni jej przywracać. ;)
We Are The World haiti
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 12 kwi 2008, o 23:48

Re: Sara Tancredi w 4 sezonie PB


jak ją ożywia to będzie dno totalne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oprócz tego, że jej głowę przysłali Lincowi to w ostatnim odcinku L.J. wręczył Michaelowi żurawia origami i powiedział, że po śmierci Sary znalazł go w pokoju gdzie byli przetrzymywani... poza tym tłumaczył L.J. wczesniej Lincolnowi, że gdy obcinali głowę Sary odwrócił wzrok ale było to w jednym pokoju więc jak to możliwe, że to nie jej głowę obcieli!!!!!!
<<

Seti

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 73

Postdodano 13 kwi 2008, o 12:16

Re: Sara Tancredi w 4 sezonie PB

© tlen.exe napisał(a):Ja wiem najlepiej jak powinni go rozwiązać. ;p Nie powinni jej przywracać. ;)

Zgadzam się w stu procentach :D

[*]Heath Ledger[*]

Następna strona

 


  • Podobne tematy do Sara Tancredi w 4 sezonie PB
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Pozostałe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.