Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

Dr. Sara Tancredi » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

<<

Jack

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 213

Lokalizacja: Cape City-Alpha Division

Postdodano 26 lis 2006, o 19:06

Dr. Sara Tancredi

Obrazek

Sara Tancredi to bohaterka serialu Prison Break. Gra ją Sarah Wayne Callies

Wiek: 29 lat
Zawód: Lekarka
Zarzuty: Pomoc w ucieczce 8 więźniów z Fox River

Sara chciała zostać doktorem od najmłodszych lat. Po ukończeniu Uniwersytetu Northwestern w Chicago podjęła pracę w Mahatma Gandhi i zdecydowała stać się filantropem (dobroczyńcą). W 16 odcinku zostaje ujawnione, że Sara miała wcześniej uzależnienie od leku - morfiny, co sprawiło, że została zwolniona ze szpitala, w którym pracowała. Pracę w Fox River zaproponował jej Capt. Bellick podczas grupowej terapii. Sara jest jednym z niewielu doktorów w Fox River i na jej barkach spoczywają wszelkie obowiązki, między innymi zarządzanie lekami i wykonywanie operacji.

Jej ojciec Frank Tancredi, jest gubernatorem stanu Illinois. Sara niema zbyt dobrych relacji z ojcem z powodu jego nieobecności podczas jej dzieciństwa.

Sara wie, że Michael jest inny niż inni więźniowie i nie może zrozumieć dlaczego napadł na bank by skończyć w więzieniu. Szuka informacji o Michael'u i chociaż wie, że coś jest zupełnie podejrzanie, nie może się powstrzymać od zakochiwania się w nim. Staję się zazdrosna gdy odkrywa że Michael miał wizytę ze swoją "żoną".
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Jack, łącznie edytowano 2 razy
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 16 gru 2006, o 21:17


Podoba mi się ta postać w tym serialu, pomaga Michaelowi, na początku nieświadomi ale potem zostawiła otwarte drzwi. W drugiej serii też jest pozytywną postacią. Ogułem aktorka która gra tą postać całkiem nieźle gra. :D
<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 16 gru 2006, o 23:41


mniejsza o gre aktorka jest swietna :)
<<

l1er

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 23 gru 2006, o 19:18


no co z wyglądu nie powala lubie ją za to że pomogła Michealowi miała wyrzutu ale zrobiła dobrze
Nie każdy może byc kobietą
<<

paradek

Użytkownik

Posty: 14

Postdodano 19 sty 2007, o 00:56


eeee tam. fajna z niej laska. postać serialowa też całkiem fajna, solidnie zagrana. kobieta z rozterkami bym powiedział.
<<

lezka237

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 20

Lokalizacja: Z Zalesia

Postdodano 26 sty 2007, o 21:27


Według mnie całkiem nieżle zahrała tą role :D
<<

Gorm

Użytkownik

Posty: 20

Postdodano 28 sty 2007, o 12:08


Zgadza sie. Fajna dziewczyna i fajnie dobrana. Ma w sobie taka delikatnosc co pasuje do tej roli. Z jednej strony corka bardzo waznej osoby z drugiej narkomanka po odwyku :)
No i rzecz jasna ladna dziewczyna.
<<

weeman

Użytkownik

Posty: 14

Postdodano 29 sty 2007, o 22:13


Fajna postać...ładna postać...a najciekawsze jest pokazanie jej przeszłości jak się okazało, że była lekomanką...
<<

tom

Użytkownik

Posty: 13

Postdodano 1 lut 2007, o 16:26


gra bardzo przyzwoicie i oczywiscie baaardzo ladna... :D
<<

kocur121286

Nowy użytkownik

Posty: 8

Postdodano 2 lut 2007, o 15:18


Jestem dopiero na 12 odcinku pierwszej serii ale już mi sie bardzo podoba jej postać.
Piękna, uczuciowa, wierzy w ludzi - najbardziej w głównego bohatera bo zaczyna się w nim zakochiwać i to mi się w niej podoba
Ostatnio edytowano 21 lut 2007, o 21:31 przez kocur121286, łącznie edytowano 1 raz
<<

MATI2258

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 6 lut 2007, o 23:39


A słyszeliście o tym że zaszła w ciąże i przez to zepsuła im cały scenariusz. Zasanawiają się teraz jak to rozegrać i czy ją czasem nie wykluczyć z dalszych odcinków
(z Oficjalnego forum PB w stanach)
<<

Malenstwo

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 5

Postdodano 7 lut 2007, o 23:51


Jest idealna do tej roli. Nie mogę sobie wyobrazić kogoś innego na jej miejscu.
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 10 lut 2007, o 15:01


To chyba Michael będzie musiał zostac tatusiem:D Nie widzę innego wyjścia, bo nie chę, zeby Sara miał nie wystepować w PB
<<

dorcik88

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 291

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 10 lut 2007, o 18:17


uwielbiam jak cos dzieje sie miedzy nią a scofildem :D
<<

HeroSHI

Postdodano 17 lut 2007, o 16:11


Ona jest trochę dziwna... Ale można jej to wybaczyć - przecież zakochała się w Scofieldzie ;)

A słyszałaś jak wyznawali sobie miłość Dorcik88? :D

Michael "No wiesz... To co ty wcześniej powiedziałaś.. To ja też."

hehe :D :pada:
<<

lady freak

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 94

Postdodano 9 mar 2007, o 19:19


Chyba.... Michael: "Sara. To co było wcześniej... Ja ciebie też." To było piękne.... :] Aha, a jeśli chodzi o ciążę Sarah Wayne Callies to w trzecim sezonie filmowa Sara zostanie z tego powodu porwana, choć reżyser zapowiedział, że to już było planowane wcześniej...
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 9 mar 2007, o 23:55


lady freak napisał(a):a jeśli chodzi o ciążę Sarah Wayne Callies to w trzecim sezonie filmowa Sara zostanie z tego powodu porwana
Czyli jej nie będzie przez jakiś czas w serialu :(
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 10 mar 2007, o 12:42

A ja ją tak bardzo średnio lubię. Takie ciepłe kluchy. Stara sobie dziewczyna radzić, ale tak jakoś... Chociaż przyznam, ze do Scofielda pasuje.
Obrazek
Następna strona

 


  • Podobne tematy do Dr. Sara Tancredi
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Bohaterowie



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.