Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

Dr. Sara Tancredi » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 19 cze 2007, o 02:21

Postać bezbarwna, bardzo bym chciał żeby nie było jej w tym trzecim sezonie, który pewnie nie zachwyci. :P Ale wiem już mniej więcej co będzie dalej i niestety ona tam jest...
We Are The World haiti
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 19 cze 2007, o 08:02


Tlen ,co Ty tu piszesz,jaka bezbarwna postać?Bezbarwne w porównaniu z nią są te wszystkie pozostałe kobietki.Pokazali,że dziewczyna ma rozum,potrafi się nim posługiwać,a przede wszystkim nie marnuje swojej energii na głupoty.Odzwierciedlone zostaly też jej uczucia i czyny.Z M. tworzą niezłą parę.

Ale z Kellermanem ,fakt,też by wyglądała niezle.
Obrazek
www.pieprzisol.mojeforum.net/
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 19 cze 2007, o 13:30


Ja po prostu jej nie widzę w 3 sezonie, nie jest ona moją faworytką jakąś...
We Are The World haiti
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 19 cze 2007, o 23:43


zgadzam sie w zupełności z tlen.exe!

dr Sara gra "sucho" jest bezbarwna postacia i brak jej charakteru i charyzmy...
<<

Bee132

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 539

Postdodano 29 cze 2007, o 16:03


Może i brak jej charyzmy, ale bezbarwna nie jest...
Polubiłam ją...

Michael do niej pasuje, a ona do niego...
Z Nika nie wygląda tak dobrze...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 29 cze 2007, o 16:07


O wiele lepiej z Niką wygląda... Sara to takie "ciepłe kluchy", jak to moja mama mówi często o facetach...
We Are The World haiti
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 30 cze 2007, o 21:26


tlen.exe napisał(a):O wiele lepiej z Niką wygląda... Sara to takie "ciepłe kluchy", jak to moja mama mówi często o facetach...


no znowu się idealnie zgadzamy co do dr Sary... myśle że na dziewczyne czołowego bohatera serialu mogli wybrać naprawde ciekawą aktorke która by dobrze zagrała powierzona rolę...

pozdrowienia dla Tlen.exe :)
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 30 cze 2007, o 21:44


Ta aktorka gra dobrze swoją rolę, w dodatku nie ma jakiejś maniery gwiazdy, ma być cicha i spokojna po przejściach i taka jest.

Scofield to też jest doopa, żaden z niego "kozak" to do siebie pasują.
<<

Bee132

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 539

Postdodano 30 cze 2007, o 21:50


Zgadzam się Karuzel...
Masz 100% rację :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 30 cze 2007, o 23:42


każdy ma swoją opinie na jej temat... to forum więc je wymieniamy...:) tak czy inaczej gra Sare i to się nie zmieni wiec mimo krytyki musimy sie z tym pogodzic... chociaz mnie jest ciezko... :roll:
<<

Kwas

Użytkownik

Posty: 46

Postdodano 1 lip 2007, o 00:29


Zgadzam sie z opiniami że scenarzyści powinni dać z Nią sobie spokój. Dla mnie ona się tylko plącze i nic nie pokazuje. W dodatku Callies gra tą role słabo, przynajmniej mi sienie podoba. Ma szczęście że reszta też za bardzo się nie wysila, to tego tak nie widać :]
<<

Bee132

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 539

Postdodano 1 lip 2007, o 09:37


Ja wiem, czy sie nie wysila?
Po prostu dostała taką rolę i ja gra...
Wciela się w taką, a nie inna bohaterkę...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 1 lip 2007, o 14:03


Bee132 napisał(a):Po prostu dostała taką rolę i ja gra...


Tak, tylko gdyby aktorka była bardziej ruchliwa i żywa to by już inaczej wyglądała ta postać, zresztą tutaj o Aktorkę właśnie chodzi a nie postać z serialu, więc nie mówcie jaką rolę dostała bo mi chodzi o to że ona jest ogólnie taka "rozjechana". ;D (to oczywiście moje zdanie)
We Are The World haiti
<<

Kwas

Użytkownik

Posty: 46

Postdodano 1 lip 2007, o 15:34


Bee132 napisał(a):Ja wiem, czy sie nie wysila?


Napisałem że ona gra słabo, a reszta obsady się nie wysila ;) Prawie to samo, a jednak nie do końca. Ale jeżeli Callies wkłada w tą rolę całe swoje umiejętności to ja jej kariery nie wróże :P

tlen.exe napisał(a):tutaj o Aktorkę właśnie chodzi a nie postać z serialu


Aktorka słaba, ale postać też jak dla mnie nie jest za ciekawa co pisałem w poprzednim poście że się tylko plącze pomiędzy głównymi bohaterami, a ten wątek miłosny jej i Scofielda to dali chyba tylko bo dużo ludzi sie tym zaczęło podniecać.
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 1 lip 2007, o 15:36


Gra aktorki jest zdeterminowana rolą jaką dostała oraz wizją reżysera co do granej przez nią postaci, widocznie tak ma być, a co to znaczy bardziej ruchliwa ? powinna machac rękami jak mówi, czy od czasu do czasu stanąć na głowie ? Taki wrażliwy muflon miał być którego da się na tyle zmanipulować, aby otworzył drzwi i to się udało.

Tu nie ma co porównywać taniej striptizerki jaką jest Nika, do cichej, skrytej i przez pierwszy sezon dosyć tajemniczej Sary - chodzi o osobowości, gdyż są zupełnie różne. Z takim typem kobiety jak Nika prędzej bym widział TBaga lub Linca niż Scofielda, dzieli ich przepaść intelektualna.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 1 lip 2007, o 15:44


KaruzeL napisał(a):co to znaczy bardziej ruchliwa


To było by moje określenie Niki, taka powinna być Sara, wtedy może by nawet pasowała do MS, a tak jak powiedziałeś:

KaruzeL napisał(a):cichej, skrytej i przez pierwszy sezon dosyć tajemniczej


Moim zdaniem naprawdę źle to wyszło.
We Are The World haiti
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 1 lip 2007, o 21:23


tu nie chodzi o to że my chcemy widziec Sare jako kopie Niki... jak jakiegos wampa ale chodzi o to że aktorka nie potrafi nadać wyrazu postaci powinna troche sie bardziej przyłożyć... niektore sceny wymagaja odpowiedniej mimiki emocji a ona czesto stoi z głupią mina i wyglada jakby sie zastanawiała kiedy pojdzie do domu... poprostu aktorce brak umiejetnosci rola jest taka a nie inna ale przeciez wszystko co sie wydarzylo w tym serialu odbija piętno na jej postaci a ona jednakowo wszystko przyjmuje z jednakowa mina... jedyna akcja jaka mi sie jej podobala to jak probowala zabic kellermana jakies inne emocje pokazala.... jednak kiedy juz siedziala w tym kiblu to znowu sztuczna minka i wracamy do punktu wyjsci ehhh... a kiedy Michael jej powiedział przed klubem cygarowym ze też ją kocha to przyjeła to jakby jej powiedział że bedzie padać żenada... oczywiscie nie chodzi o to zeby skakal z radosci iwogole ale mimika mozna wiele zdzialac a ona ma kamienna twarz...
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 23 sty 2008, o 20:11

Re: Dr. Sara Tancredi

Jak ja się cieszę, że aktorka zakończyła swój udział w serialu. Żeby tylko było jej jak najmniej we wspomnieniach ;]
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Dr. Sara Tancredi
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Bohaterowie



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.