Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

Masz jakiś problem? Pisz! » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Pomoc ze sprzętem komputerowym, oprogramowaniem oraz tematy związane z grami.

<<

Finarfin

Użytkownik

Posty: 69

Postdodano 7 mar 2007, o 08:59

Taifun, jest, jest...sam ją używam właśnie :D
<<

kandziak

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 232

Lokalizacja: Chojnów

Postdodano 14 maja 2007, o 19:06


Mam mały problem a mianowicie nie mam dzwieków w komunikatorach (aqq, gg, xf) a także przy ogladaniu filmików z internetu (wrzuta, smog) wydaje mi się ze to moze byc spowodowane przez moja glupote (spieszylem sie i nie przeczytałem komunikatu o zablokowaniu dostepu przez kasperskyego) próbowałem odblokowac, ale nie przynioslo pożądanego rezultatu, więc wyinstalowałem KIS, ale było tak samo. Zwracam sie do was drodzy forumowicze o sugestie w tej sprawie.

Obrazek

<<

Finarfin

Użytkownik

Posty: 69

Postdodano 16 maja 2007, o 02:57


Rabcio, sprawdź w regulacji głośności czy czegoś nie wyłączyłeś. Ewentualnie na youtubie masz też taki głośniczek, gdzie ustawiasz głośność - spróbuj go przesunąć do góry :P
<<

kandziak

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 232

Lokalizacja: Chojnów

Postdodano 16 maja 2007, o 20:43


Finarfin napisał(a):Rabcio, sprawdź w regulacji głośności czy czegoś nie wyłączyłeś. Ewentualnie na youtubie masz też taki głośniczek, gdzie ustawiasz głośność - spróbuj go przesunąć do góry :P


Finarfin, az tak mnie nisko cenisz, przecież ja nie jestem blądynka a tak na powaznie dzisiaj byłem u informatyka który nie wiedział jak to naprawic, wiec czeka mnie format :( , albo musze znaleść kogos kto sie na tym zna.

Obrazek

<<

Finarfin

Użytkownik

Posty: 69

Postdodano 17 maja 2007, o 12:38


ewentualnie dodaj FIX by mgr.inz.Player.zip do rejestru ;p
<<

kandziak

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 232

Lokalizacja: Chojnów

Postdodano 17 maja 2007, o 13:14


Oj finarfin finarfin :D

Obrazek

<<

Finarfin

Użytkownik

Posty: 69

Postdodano 18 maja 2007, o 13:48


Rabcio, słucham Cie? Pomogło?
<<

Jas15

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 73

Lokalizacja: Namysłów

Postdodano 3 cze 2007, o 19:52


ja mam pewien problem od kilku dni. a mianowicie: wkładam do napędu płyte dvd by coś na niej nagrać, następnie uruchamiam nero, wybieram pliki które chce nagrać daje burn i po kilku sekundach nagrywania komputer sie uruchamia ponownie. W ten sposób płyta jest "pusta" , ale do wyrzucenia, bo już na niej nie nagram. Mam na komputerze wiele rzeczy które musze regularnie nagrywać, bo brakuje mi już miejsca na dysku! co zrobić?
Ostatnio edytowano 3 cze 2007, o 22:35 przez Jas15, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek Obrazek Obrazek
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 4 cze 2007, o 18:51


[glow=blue]Jas 15[/glow]


Spróbuj zmienić zasilacz do kompa.
Obrazek
www.pieprzisol.mojeforum.net/
<<

Jas15

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 73

Lokalizacja: Namysłów

Postdodano 5 cze 2007, o 18:36


niestety jeszcze wcześniejszego problemu nie udało mi się zlikwidować. a nadomiar złego, pojawił się nowy! dzisiaj przeniosłam komputer z jednego pokoju do drugiego, a kiedy podłączyłam wszystko dokładnie, włączyłam komputer, okazało się że kolory na monitorze (stary monitor, ale nigdy takich problemów nie było) są wyblakłe, niektórych kolorów, takich jak różowy czy czerwony w ogóle nie widać, zamiast tego jest czarny. Wszystko jest dobrze podłączone, bo sprawdzałam. Czy to wina jakichś ustawien czy monitora?
Obrazek Obrazek Obrazek
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 5 cze 2007, o 18:42


Oj, widzę że jednak Karuzel dobrze Ci radził, przydał by się format i radzę naprawdę szybki kurs przejść, choć to nie jest na tyle trudne. ;)
We Are The World haiti
<<

Jas15

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 73

Lokalizacja: Namysłów

Postdodano 5 cze 2007, o 19:02


no chyba będę zmuszona niedługo zrobić. A najgorsze jest to, że choć nie znam się aż tak na komputerach-to jestem jedyną w domu która potrafi aż tyle. lol więc jak coś mi nie pójdzie to wszystko na mnie :P
Obrazek Obrazek Obrazek
<<

Finarfin

Użytkownik

Posty: 69

Postdodano 6 cze 2007, o 16:41


Problemy z kolorami mogą być winą źle podpiętego kabla do monitora. Najlepiej wpierw wymienić ten kabel(pożycz od kogoś znajomego i sprawdź :P). Chodzi o kabel ten co idzie do karty graficznej. Jeżeli to nie jest wina jego to:
a) monitor siada - sprawdź najlepiej u kogoś znajomego :P
b) karta graficzna siadła - kup nową :)


Tyle rozwiązań :P
<<

nova.nike

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 82

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 24 lip 2007, o 21:32


Mam problem :)
Mój ukochany komputer, który miał wszystko czego potrzebowałam popsuł się, najpierw spadł jakiś wiatraczek i zaczął się wyłączać, a potem coś wysiadło z płytą główną, chyba... Nieważne :)
Mój tymczasowy komputer nie ma niestety wszystkich programów, a jeden z nich jest mi w tej chwili bardzo, ale to bardzo potrzebny.
A więc, chodzi o program który sprawia że w Windows Media Playerze są polskie literki, typu ą, ę, ó, itp. W tej chwili tego nie ma i pojawiają mi się jakieś kwadraciki gdy próbuję coś oglądnąć.
Bardzo bym prosiła o podanie nazwy tego programu, jeśli jest kilka to jeszcze lepiej bo chodzi mi tylko o to żeby odnaleźć ten program na starym dysku i zainstalować na obecnym kompie, ewentualnie ściągnąć z netu.
Proszę rozpaczliwie o pomoc :pada:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Finarfin

Użytkownik

Posty: 69

Postdodano 26 wrz 2007, o 22:12


nova.nike, hmm...generalnie to masz widocznie problem z kodowaniem w programie ;) Zainstaluj polską czcionkę w windowsie i wszystko powinno grać. Tyle ode mnie ;)
<<

nova.nike

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 82

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 27 wrz 2007, o 18:53


Finarfin - dziekuję za odpowiedź!
Już zapomniałam o tym temacie. Niestety nikt z forum nie znał się na tych sprawach :roll: Na szczęście jakaś dobra dusza w kawiarence internetowej poradziła mi to co ty, czyli że trzeba pozmieniać trochę w ustawieniach wmp :D Teraz wszystko chodzi jak po maśle :)
Jednak jeszcze raz dziękuję za pomoc zagubionej forumowiczce :hug:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Finarfin

Użytkownik

Posty: 69

Postdodano 28 wrz 2007, o 16:09


nova.nike, a spoko, faktycznie posta napisałaś dawno temu, niestety wakacje i pobyt w Anglii sprawiły, że dopiero teraz jestem tutaj :P

No i od czasu do czasu coś skrobnę ;)
<<

kandziak

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 232

Lokalizacja: Chojnów

Postdodano 26 paź 2008, o 10:08

Re: Masz jakiś problem? Pisz!

a więc mam problem z pesem 09 nie mam poczatkowego filmiku a dzwiek jest płynność gry jest ok, moja karta graficzna http://www.proline.pl/sklep.php?prodid= ... 9600GT+512 najnowsze streowniki 178.24_geforce_winxp_32bit_english_whql jakies pomysły ??

Obrazek

Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Masz jakiś problem? Pisz!
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Komputery, elektronika, gry



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.