Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Masz jakiś problem? Pisz! » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Pomoc ze sprzętem komputerowym, oprogramowaniem oraz tematy związane z grami.

<<

kandziak

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 232

Lokalizacja: Chojnów

Postdodano 1 kwi 2009, o 16:55

Re: Masz jakiś problem? Pisz!

Nie potrzebuje lepszej karty graficznej
- po pierwsze nie gram zbyt wiele w odróżnieniu do oglądania filmów
- po drugie do mojego procka raczej nie ma sensu...
- po trzecie trzeba na coś wydać stażowe

Modernizuje Komputerek teraz mam coś takiego:

Typ procesora DualCore Intel Pentium D 820, 2800 MHz (14 x 200)
Płyta główna: Nazwa płyty głównej Gigabyte GA-8I945GMF (2 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN, IEEE-1394)
RAM 3gb
Karta graficzna:
- NVIDIA GeForce 9600 GT (512 MB)
Karta dźwiękowa Asus Xonar dx/xd
Monitor Sony SDM-X73 [17" LCD] (3748986)
Głośniki: logitech g 51
klawiatura i mysz: logitech Mx 600 i Mx 3200
zasilacz enlight gps-350cb-102a 350Wat

A po będę miał coś takiego:

PROCESOR E8400 BOX
Płyta główna http://icomp.pl/produkty.php?sid=plyty_glowne-582 // http://www.proline.pl/sklep.php?prodid=ASUS+P5Q+SE // TP45 HP Intel P45 +ICH10 Audio 8+2 BOX // jeszcze nie wiem na którą się zdecydować.
Słyszałem że ta płyta ASUS P5B PREMIUM Intel P965 Socket 775 ( http://icomp.pl/produkty.php?sid=plyty_glowne-582) ma te same osiągi co ta Asus P5Q
RAM Geil 4GB DDR2 1066 5-5-5-15 Black Dragon Dual //OCZ Reaper 2x2GB 1066MHz /// jeszcze sie zastanawiam
ZASILACZ PENTAGRAM Silent Force PSF-460-P12S [P 9003-1 muszę na czymś zaoszczędzić
Buda najlepiej z wyświetlaczem lcd FEEL 607 + pilot ///// jest pilocik i cena przyzwoita i co ważniejsze nic nie trzeszczy lub SHINOBI + ROZBUDOWANY LCD /EXPRESS ( http://www.allegro.pl/item616378907_uwa ... press.html )

Obrazek

<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 5 maja 2009, o 12:22

Re: Masz jakiś problem? Pisz!


Kup ps3 jak do ogladania filmów głównie: masz blu ray, dvd, divx itp filmy sie fajnie oglada, a i pograc od czasu do czasu można :P A komp pozostanie biurowy :P
<<

kandziak

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 232

Lokalizacja: Chojnów

Postdodano 5 maja 2009, o 16:51

Re: Masz jakiś problem? Pisz!


Mam zamiar kupić sobie xboxa 360, ale to po modernizacji pc i wymianie monitora :)
Wracajac do parametrow co podalem wczesniej to zastanawiam się na kilkoma rzeczami więc troche za szybko podalem specyfikacje końcową.

Obrazek

<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 5 maja 2009, o 19:36

Re: Masz jakiś problem? Pisz!


Rabcio chyba nie masz co z kasą robić :P
Obrazek
<<

kandziak

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 232

Lokalizacja: Chojnów

Postdodano 5 maja 2009, o 19:43

Re: Masz jakiś problem? Pisz!


W sumie to mam musze kupic pierścionek... :P jej na palec pierscionek a dla mnie pc :P

Obrazek

<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 6 maja 2009, o 16:57

Re: Masz jakiś problem? Pisz!


Mam problem z moim laptopem... Na dysku C ciągle mi brakuje miejsca... Tzn. nic nie ściągam od dwóch dni (wtedy miałem 7GB), nic tam nie dodaje itp., a mam teraz 94MB... Co sie dzieje? Komputer mi sie wyłącza co jakieś 1,5 godziny i nie wiem co robić.... Antywirus mi znajduje Trojany, to je usuwam, ale czemu ciągle sie wyłącza...?
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 6 maja 2009, o 22:11

Re: Masz jakiś problem? Pisz!


ja bym zrobił formata. Regularnie powinno się go robić , żeby komp chodził na 100% możliwości co 2 lata. Przynajmniej ja tak robię i nie narzekam. Zainstaluj też SP3, aktualizacje. Antywira: nod32, firewalla: zonealarm pro, adaware,spybot,antytrojan i poinstaluj najnowsze sterowniki ze stron producenta, zeby nie byly jakies niepewne.
Pewnie wirus sie powiele nieskonczona ilosc razy i stad takie problemy. Widocznie twoj antywir nie radzi sobie z tym pasozytem albo masz cos wlaczonego w opcjach co rezerwuje tyle pamieci. Mogles tez cos mieszac z keszowaniem pamieci RAM na dysku HDD. Ogolnie to w ciemno mozna zgadywac ja bym juz reinstalowal windowsa a najlepiej formata. Jak masz jakies wazne dane to jak masz dwie partycje to przenosisz wszystkie wazne dane na tą drugą partycje na ktorej nie bedzie zainstalowany windows i format.
Obrazek
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 6 maja 2009, o 23:27

Re: Masz jakiś problem? Pisz!


Czesiek zlokalizuj folder który jest tak cieżki, bo gdzies te znikające GB musza być zacznij od C dysku i tam klikaj foldery i patrz ile waza i tak po nitce do kłębka i sie dowiesz co tyle waży i dlaczego.

Druga sprawa może być tak że Ci sie pamiec podreczna rozrasta do ogromnych rozmiarów, moga to być takze pobierane w tle łaty do windowsa itp itd. sprawdz co sie tak powieksza najprosciej :)

Zainstaluj sobie kasperskyego z oficjalnej strony tam jest miesiac free wiec wiry Ci wyłapie i usunie.

Rabcio co do pilotów do kompa jak jest np w tej obudowie co podałeś linka to ja miałem pilota do dvd, karty tv, karty sat i do czegoś jeszcze w kompie i ładnie sobie lezały na półce nigdy ich nie używałem :) To samo tyczy sie tych zamykanych na drzwiczki kompow z przodu tez tego nie rozumiem ale ludzie kupuja to moze do czegos to potrzebne mnie by tylko irytowało ze aby włożyć CD, DVD musiałbym jeszcze jakieś drzwi otwierac :P To samo sie tyczy wyswietlaczy jak mi cos mruga albo swieci w nocy to jest powodem mojej irytacji :P jak np czasem zostanwiony monitor na standbt i mega upierdliwa dioda mrugajaca wtedy na powerze :P
<<

ADIX77

Nowy użytkownik

Posty: 1

Ulubiony serial:
LAS VEGAS

gadu:
3544053

Postdodano 1 sty 2010, o 20:33


WITAM mam problem z komputerem jak gra pare godz nieraz krótki czas myszka na monitorze się zatrzyma i by komputer ruszył ponownie pozostaje tylko restart . miałem pożyczony nowy zasilacz robiło na mim to samo czyli zasilacz odpada.

co mam robić dalej???
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 2 sty 2010, o 02:34

Odp: Masz jakiś problem? Pisz!


Polecam zajrzeć do słownika języka polskiego.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 2 sty 2010, o 18:35

Odp: Masz jakiś problem? Pisz!


podaj szczegółowe dane odnośnie komputera. Jego podzespoły. Być może chłodzenie procesora trzeba wymienić albo pastą posmarować albo problem z windowsem czyli format i instalacja pomogą.
Obrazek
<<

Noteo

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 60

Ulubiony serial:
Moda na Sukces

Postdodano 17 lut 2010, o 12:19

Odp: Masz jakiś problem? Pisz!


Przede wszystkim podaj więcej szczegółów i napisz jaką konfigurację ma Twój komputer. Możliwe,że to karta graficzna.
www.Noteo.pl - Najlepiej oceniany sklep Internetowy w Polsce.
<<

zbyszekkolakowski

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 1 lut 2017, o 18:36

Re: Masz jakiś problem? Pisz!


Dzień Dobry mam na imię Zbyszek i mam pytanie , jak rozkręcić biznes online? wszystkie pomysły mile widziane! jestem elektrykiem i chcę rozkręcić sklepik internetowy
Jeśłi remontujecie mieszkanie/dom i nagle potrzebujecie więcej żarówek czy innych narzędzi polecam internetowy sklep dla elektryków!
Poprzednia strona

 


  • Podobne tematy do Masz jakiś problem? Pisz!
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Komputery, elektronika, gry



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.