Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 82
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 34
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 33

Life Unexpected » forumTV.pl » Ogłoszenia • seriale forumtv.pl

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 14 lis 2009, o 12:23

Life Unexpected

Obrazek
After spending all of her 15 years bouncing from one foster family to another in Portland, Oregon, Lux (Britt Robertson, "Swingtown") has decided it's time to take control of her life and become an emancipated minor. Her journey through the legal maze leads Lux to her biological father, 30-something Nate "Baze" Bazile (Kristoffer Polaha, "Mad Men"), who owns a bar, lives like an aging frat-boy with two slacker roommates, and is astonished to learn that he has a teenage daughter. Lux is equally astonished when Baze reveals that her mother is Cate Cassidy (Shiri Appleby, "E.R."), a star on the local "Morning Madness" radio show, along with her on-air partner and real-life boyfriend, Ryan Thomas (Kerr Smith, "Eli Stone"). Lux has been listening to Cate's voice on the radio as long as she can remember, so she feels an instant connection with the mom she's never met. Baze takes Lux to meet Cate, who is shocked and saddened to learn that Lux has grown up in foster care, but thrilled to finally meet her beautiful daughter. When a judge decides that Lux isn't ready for emancipation and unexpectedly grants temporary joint custody to Baze and Cate, they agree to try to get past the awkwardness and make a belated attempt to give Lux the family she deserves.


Stacja zamówiła 13 odcinków. Serial będzie puszczany od 18 stycznia.

Zwiastun + info
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 14 lis 2009, o 16:43

Odp.: Life Unexpected


Zapowiada się dosyć ciekawie, fajnie, że już nie długo będzie. Poza tym lubie Kerra Smitha. :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 16 lis 2009, o 12:00

Odp.: Life Unexpected


Też z ciekawości oglądnę pilota :) Może akurat się spodoba.
trust him... he's a doctor!
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 26 sty 2010, o 16:23

Odp: Life Unexpected


Jak mówiłem, tak zrobiłem. Oglądnąłem pilota i jestem pozytywnie zaskoczony. Ten serial nieco różni się od innych młodzieżowych seriali stacji The CW, takich jak Merlose Place, 90210 czy nawet Gossip Girl. Jest skierowany raczej do starszego odbiorcy i to mi się w nim spodobało. Jest to ciepła historia pełna lekkiego niewymuszonego humoru, która co najlepsze przyciąga widza. Pilot u mnie dostał bardzo wielkiego plusa więc nawet z ciekawości zobaczę jak historia się rozwinie :)
trust him... he's a doctor!
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 26 sty 2010, o 18:23

Odp: Life Unexpected


w 100% zgadzam się z Tristanem.
bardzo bardzo bardzo mi się podobało, nawet nie wiem keidy zleciało te 40 minut.
Wszystko było lekkie i przyjemne... i wzruszające... tak tak, to tylko ja i ten mój czas wzruszeń, haha xD
no i muzyka też cudny klimat dawała.
Mam nadzieję, że serial będzie trzymał poziom.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 26 sty 2010, o 19:53

Odp: Life Unexpected


Jeszcze nie oglądałam, ale mam zamiar jutro albo pojutrze obejrzeć. Widziałam już wiele wywiadów i BTS video castu i już mnie zauroczyli. :P

Właśnie ten serial ma być bardziej na podobniznę Gilmore Girl niż tych seriali co królują teraz na CW.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 26 sty 2010, o 22:32

Odp: Life Unexpected


Świetne! Bardzo mi się podobało, muzyka, pomysł, bohaterowie. No grejt.
Oby tak dalej.

Na wakacjach sie zabieram za Gilmore Girls. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 28 sty 2010, o 01:35

Odp: Life Unexpected


Przenoszę do Archiwum.

life-unexpected-f831.html
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do Life Unexpected
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Archiwum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.