Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

1x01 - Pilot (Life Unexpected) » Zakończone Seriale » Life Unexpected • seriale forumtv.pl

2010

Czy będziesz dalej oglądał / oglądała serial?

Tak.
6
100%
Nie.
0
Brak głosów
Zobaczę jeszcze kilka odcinków i może się przekonam...
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 6
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 28 sty 2010, o 01:31

1x01 - Pilot (Life Unexpected)

Life Unexpected - Pilot!



Obrazek



Spoiler:


Premiera: 18 stycznia 2010 roku.

We Are The World haiti
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 28 sty 2010, o 10:06

Odp: 1x01 - Pilot (Life Unexpected)


Ze względu, że dział ogólny został przeniesiony do archiwum a była tam moja ocena i wypowiedź na temat pilot to umieszczę ją tutaj :)

Jak mówiłem, tak zrobiłem. Oglądnąłem pilota i jestem pozytywnie zaskoczony. Ten serial nieco różni się od innych młodzieżowych seriali stacji The CW, takich jak Merlose Place, 90210 czy nawet Gossip Girl. Jest skierowany raczej do starszego odbiorcy i to mi się w nim spodobało. Jest to ciepła historia pełna lekkiego niewymuszonego humoru, która co najlepsze przyciąga widza. Pilot u mnie dostał bardzo wielkiego plusa więc nawet z ciekawości zobaczę jak historia się rozwinie :)
trust him... he's a doctor!
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 30 sty 2010, o 19:54

Odp: 1x01 - Pilot (Life Unexpected)


CW w końcu ma serial z sercem :D
nie ma rozpieszczonych bachorów, pieniędzy i bogactwa a jest rodzina i prawdziwe wartości :D
+ Shiri! dobrze ją znowu widzieć.
Want your bad romance.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 30 sty 2010, o 20:02

Odp: 1x01 - Pilot (Life Unexpected)


Świetne! Bardzo mi się podobało, muzyka, pomysł, bohaterowie. No grejt.
Oby tak dalej.

Na wakacjach sie zabieram za Gilmore Girls. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 31 sty 2010, o 13:43

Re: Odp: 1x01 - Pilot (Life Unexpected)


bluevein napisał(a):CW w końcu ma serial z sercem :D
nie ma rozpieszczonych bachorów, pieniędzy i bogactwa a jest rodzina i prawdziwe wartości :D


Święte słowa :P Zobaczymy czy LU będzie aspirować do dołączania do mojej wielkiej dwójki seriali tej stacji. Póki co doceniłem i to bardzo Supernatural oraz nowe Vampire Diaries... A sam serial o którym mowa zachęcił mnie do oglądnięcia Gilmore Girls. Mam nadzieję, że nie spieprzą (za przeproszeniem) tej produkcji.
trust him... he's a doctor!
<<

Dave.23

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 1 lut 2010, o 16:53

Odp: 1x01 - Pilot (Life Unexpected)


Szczerze nie spodziewałem się, że ten serial tak mi się spodoba i to zaledwie po dwóch odcinkach. Zdecydowanie będę go oglądał dalej.
Oglądam większość produkcji serialowych (oprócz Melrose Place) The CW a Life Unexpected wyróżnia się na ich tle i to w pozytywnym sensie.

Obrazek

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 1 lut 2010, o 18:18

Odp: 1x01 - Pilot (Life Unexpected)


Kurcze, świetny pilot. Nie spodziewałem się, że aż tak mi się spodoba. :P Na pewno będę oglądał dalej. Świetnie dobrane postacie, bardzo fajna główna bohaterka, fantastyczny klimat. No tak dobrego serialu od The CW nie oczekiwałem. :D
I na koniec tylko potwierdzę zdaniem:
bluevein napisał(a):CW w końcu ma serial z sercem :D
nie ma rozpieszczonych bachorów, pieniędzy i bogactwa a jest rodzina i prawdziwe wartości :D

Miejmy nadzieję, że głupim Amerykanom się spodoba. :P
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 2 lut 2010, o 14:00

Odp: 1x01 - Pilot (Life Unexpected)


wydawało by się, że w tym temacie już produkcje będą nudnawe ale tutaj wszystko jest ciekawie opowiedziane i z życiem. Poza tym świetna aktorka grająca matkę tego dziecka :P.
Ale reszta aktorów słabizna :)
Obrazek
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 4 lut 2010, o 16:32

Odp: 1x01 - Pilot (Life Unexpected)


Jaka słabizna, nie znasz się. :P

bluevein napisał(a):CW w końcu ma serial z sercem :D
nie ma rozpieszczonych bachorów, pieniędzy i bogactwa a jest rodzina i prawdziwe wartości :D
+ Shiri! dobrze ją znowu widzieć.


Dokładnie. :)

Fajnie też znowu zobaczyć Kerra. :)

Pilot był bardzo fajny, uroczy, jak kiedyś seriale w WB. W końcu CW poszło po rozum do głowy. :P

Plus za muzykę.
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 10 lut 2010, o 20:19

Odp: 1x01 - Pilot (Life Unexpected)


Ciekawy, fajny serial. Niezła obsada "Gorące Hawaje" Nate i "Roswell" - Cate :)
Nate gra luzaka, który podoba się dziewczynom, ale zmienia się na dobre :) W sumie w Gorące Hawaje też laski na niego leciały, ale pod garniakiem więszkość czaus był.
Lux - ładna dość jest i przynajmniej na te 16-17 lat, a nie jak w przypadku OTH mieli po 16 lat, a na 20 wyglądali...
Serial dorzucam do listy, bo z odcinka na odcinek ciekawszy się robi :)
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 10 lut 2010, o 22:16

Odp: 1x01 - Pilot (Life Unexpected)


'Gorące Hawaje' a no rzeczywiście :D oglądałam to kiedyś :D i nawet mi się tam on podobał :D
wiedziałam, że skądś znam tego aktora, ale nie pamiętałam skąd :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 11 lut 2010, o 00:18

Re: Odp: 1x01 - Pilot (Life Unexpected)


justin napisał(a):'Gorące Hawaje' a no rzeczywiście :D oglądałam to kiedyś :D i nawet mi się tam on podobał :D
wiedziałam, że skądś znam tego aktora, ale nie pamiętałam skąd :D


No ja go kojarze tylko z tego serialu :) Serial rewelacyjny, ciepłe klimaty, blękinta woda jak i niebo :D No i jakie laski :D Nie wiem co w nim kobiety widzą (nie tylko w serialach ma branie :) ) jest taki sobie, Cate to ja tylko z widzenia z Roswell znam, widziałem 7lat temu może 3 odcinki :)

 


  • Podobne tematy do 1x01 - Pilot (Life Unexpected)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.