Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

1.16 - Unexpected » Heroes » Odcinki • seriale forumtv.pl

2006-2007

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 13 lut 2007, o 18:41

1.16 - Unexpected

Peter ucząc się z Claudem, jak panować nad swoimi zdolnościami, zostaje zaskoczony przez pana Benneta i Haitańczyka, którzy używając pistoletów ze środkami nasennymi próbują ich złapać. Jednak Peterowi, który dość dobrze panuje już nad swoimi mocami, udaje się wydostać z pułapki zabierając ze sobą Claude'a. Gdy jednak ten budzi się, oskarża Peter'a o zdradę i opuszcza jego mieszkanie.
Matt spotyka się z radioaktywnym Tedem Sprague i Haną Gitelman - kobietą potrafiącą umysłem wysyłać fale radiowe, korzystać z internetu bez dostępu do niego itp.
Isaac, zazdrosny o związek Simone i Petera, próbuje zrobić wszystko, aby pan Bennet złapał Petera. Gdy jednak Peter pojawia się u niego w pracowni - wywiązuje się między nimi sprzeczka, podczas której Isaac próbuje postrzelić Petera. Strzał okazuje się jednak zabójczy nie dla Petera, a dla Simone, która znalazła się na linii ognia.
Hiro postanawia kontynuuować swoją misję samotnie, nie narażając Ando na niebezpieczeństwa.
Kiedy pani Bennet mdleje i trafia do szpitala, Claire nie potrafi się powstrzymać i wykrzykuje ojcu, że wie o wymazywaniu pamięci matce. Zaskoczenie związane z tym wydaje się jednak małe w porównaniu z niespodzianką, jaka czeka na nich w domu...

Data emisji: 19 luty 2007
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 4 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 21 lut 2007, o 14:40


Jedno co chce powiedzieć, że następny odcinek może być interesujący :D
Claire i Matt oraz Peter vs. Issac [jakoś szczególnie nie żal mi Simone] :P
Tylko nie rozumiem Mohindera, ja bym się już dawno zaczeła zastanawać z kim w ogóle podróżuje XD szczególnie jak Sylar zaczął bzikować :P
Want your bad romance.
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 21 lut 2007, o 17:53


bluevein napisał(a):następny odcinek może być interesujący :D

Mam nadzieje, że następny bedzie ciekawy, bo podczas oglądania tego to mi się nudziło :P
Jedyne ciekawe sceny były z Claudem i Peterem :D Tylko niech Claude wróci bo on stal się moim ulubionym Heroesem :D
No i w końcu Claire powiedziała ojcu, że wie... Ciekawe jak to się potoczy w następnym odcinku. Może do Claire, Matta i reszty dołaczy Haitańczyk i 'usuną' pana Benneta? :D
I Sylar też był dobry w tym odcinku :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 21 lut 2007, o 19:40


Takie dziwne jest to że Sylar nagle nie potrafi kontrolować zdolności, a reszte wszystkie wymiata nawet to rozpuszczanie nauczył się w chwile.

Jak widze tego bobka Petera to wiem że będzie nudno, znowu partolenie, jak od paru odcinków Boże ja wysadzę cały NY, jakby nie ten Cloude to bym umarł z nudów i tego biadolenia.

Serial zaczyna się przeciągać, te motywy wprost z telenoweli o ojcu Claire, ta od początku wybuchająca osoba - nuda. Jeszcze jak dodać tego super nudnego policjanta i żone która zrobiła z niego rogacza to można się pochlastać. Może teraz się coś ruszy ale wątpie, pogadają sobie z nim bo pewnie nie zabiją i dalej nudyyy.

Jak na razie drugi serial po Jericho do odstrzału.
<<

Klakier

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 22 lut 2007, o 12:40


No prawda ten odcinek strasznie nudny :P Dopiero pod koniec sie zrobilo ciekawie zobaczymy co wymotaja z tym Benettem, niech go zamkna czy cos i bedzie spokoj bo mnie zaczyna powoli denerwowac :D
<<

Gunslinger

Użytkownik

Posty: 16

Postdodano 22 lut 2007, o 17:52


Mi osobiście odcinek sie podobał.Mam nadzieje ze Claude na trwałe nie zniknął bo jest teraz jednym z moich ulubionych bohaterów. Denerwuje mnie troche to że Mohinder podróżuje z Sylarem i nic nie podejrzewa :/ Najbardziej mi sie podobało jak Peter atakował Isaaca. Może sie szykowac ciekawa konfrontacja Peter vs Sylar w koncu obaj przejmują moce ;] Odcinek niezły ale były lepsze a mam nadzieje ze będą jeszcze lepsze xD
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Gunslinger, łącznie edytowano 1 raz
<<

bema82

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 22 lut 2007, o 18:47


powiem tylko tyle jak dla mnie to te cale hiroes to nic wiecej jak serial o X-men :D nawet postacie i zdolnosci sa identyyczne :D wiec czym tu sie podniecac :]
<<

rand

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 66

Lokalizacja: Gdańsk

Postdodano 22 lut 2007, o 22:18


Jak dal mnie odcinek rewelacyjny :] W końcu Peter pokazał co potrafi, on wraz Sylarem są najpotęzniejsi, chciałbym żeby kiedyś stanęli bezposrednio przeciw sobie :D
1. BSG, Dexter, The Shield
2. 24, Skins,
3. Supernatural, The Black Donnellys, Rescue Me, Veronica Mars, True Blood
4. Californication, Entourage, Chuck, House M.D., Sons of Anarchy, HIMYM, Lost, Moonlight
5. Rome, Weeds, The Tudors, Hung, Castle, Breaking Bad,
6. Grey's Anatomy, Desperate Housewives, Damages,
7. Stargate SG-1, Atlantis, The 4400, Private Practice

Nowe, które oglądam: Stargate: Universe, Flash Forward
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 22 lut 2007, o 23:03


Wciąż kocham niewidzialnego człowieka :)
Peter w końcu pokazał, ze ma jaja, no.
A hmm... Simone... Cóż, trochę to dziwne, ze jej nie zauważył i na oślep strzelał, ale cóż... życie :]
Obrazek
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 23 lut 2007, o 00:39


jak dla mnie nic ciekawego, wątek z peterem mnie denerwuje, matt mnie denerwuje :) chyba ogladam ten serial tylko dla akcentu Invisible man'a i Mohindera :)
So?
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 23 lut 2007, o 14:15


jaa głos Mohindera jest najlepszy xD
odcinek na początku średni, pod koniec sie rozkręcił, Peter popisał się zdolnościami (swoją droga dziwne że nie umiał nic a teraz tak nagle świetnie wszystkim operuje) no i smierć Simone, specjalnie mi jej nie żal, nic ciekwego nie wnosiła do serialu, ciekawe czy Peter się cofnie w czasie i ją uratuje :P
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 23 lut 2007, o 14:44


0lina napisał(a):ciekawe czy Peter się cofnie w czasie i ją uratuje :P


też o tym myślałam i pewnie tak będzie bo w końcu ją kocha...
ale ja bym tego nie chciała, nie lubiłam jej.
mam nadzieje, że mu sie nie uda :P
Want your bad romance.
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 23 lut 2007, o 19:55


KaruzeL napisał(a):super nudnego policjanta i żone która zrobiła z niego rogacza to można się pochlastać.

Muszę się z Tobą zgodzić :] Niech go w końcu uśmiercą, bo jego się nie da w ogóle oglądać. I jeszcze sie dobrał z tym radioaktywnym. Dwóch loserów na ekranie to za dużo :/
Gunslinger napisał(a):Może sie szykowac ciekawa konfrontacja Peter vs Sylar w koncu obaj przejmują moce ;]

Takie to troche kiczowate, ale bym chciała to zobaczyc, tylko strasznie mi to bedzie przypominac Harry vs. Voldemort. Nie wiem dlaczego, ale mi sie to kojarzy :P
Wciąż kocham niewidzialnego człowieka

Claude to najlepszy hero! :D Tylko żeby wróci, bo bez niego to już nie to samo. I ciekawe czym zaskrabił sobię 'sympatię' pana Benneta ;D

A co do Simone to tez mam nadzieje, że po nią nie wróci. Poza tym przecież ma zginąć jakiś żenski hero, a jakie mamy kobiety? Claire i Niki. I jako że obie je lubie trzeba bedzie wrócic i uratować którąś a nie marnowac czas na Simone :P
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 2 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 23 lut 2007, o 20:31


aja napisał(a):Poza tym przecież ma zginąć jakiś żenski hero, a jakie mamy kobiety? Claire i Niki.

I mamę Clarie :D
Obrazek
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 24 lut 2007, o 17:37


ale mama Claire nie jest herosem ;)
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 26 lut 2007, o 20:05


Jedyne postaci jakie będą do końca tego sezonu, co jest pewne bo zabić się ich nie da to Peter i Claire, chociaż on mógłby sobie zapomnieć o tych swoich zdolnościach i zginąć w końcu bo jest tak samo ciekawy ten trójkąt jak Matt :P
<<

madziak

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 5

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 1 mar 2007, o 13:50


chyba najciekawsza w tym odcinku była końcówka,ale niecierpliwie czekam na następny
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 14 cze 2007, o 10:03

Najlepsze sceny w tym odcinku to według mnie momenty Calude'a z Peterem. Wreszcie Petrelli nauczył się kontrolować swoje moce. W niektórych momentach przypominał mi Sylara (np. moment w mieszkaniu Isaaca). A końcówka znów mnie zaskoczyła - śmierć Simone... szkoda :(
trust him... he's a doctor!
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 1.16 - Unexpected
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.