Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 77
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 30
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 29

John from Cincinnati » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

Ryan_90

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 203

Lokalizacja: MDZ

Postdodano 17 cze 2007, o 14:32

John from Cincinnati

[center]Obrazek

[shadow=orange]JOHN FROM CINCINNATI[/shadow]
HBO New Series
[/center]
Serial opowiada historię dysfunkcyjnej rodziny Yostów - utalentowanych surferów, w której życiu pojawia się bogaty John z Cincinatti - rozpuszczony dzieciak pragnący nauczyć się od nich pływania na desce. Wraz z nim w Imperial Beach pojawia się Barry Cunningham, który 23 lata temu wyrządził Yostom wiele złego.

W serialu występują m.in. również Rebecca De Mornay, Ed O'Neill, Bruce Greenwood, Luis Guzmán i Luke Perry

Pomysłodawcą serialu jest David Milch.

-------------------------
Ciężko mi ocenić nowy serial HBO, gdyż widziałem dopiero jeden odcinek który zresztą był dosyć dziwny :/
- John mówiący ciągle "Some things I know and some I don't" i "The end is near" albo powtarzający kwestie po innych nadaje serialowi zarazem tajemniczości i dziwności przez co nie mogę się doczekać kolejnego odcinka aby dowiedzieć się o co tu chodzi :/
- Kolejna "ciekawostka" to Mitch unoszący się (2 razy) kilka centymetrów nad ziemią....

Fabuła serialu jest wyjątkowo oryginalna, a sam serial jest jednym z tych seriali typu "Albo Ci się spodoba albo nie". Mi akurat się spodobał ale czytając inne opinie widziałem, że do niektórych on nie trafił. Bo jakby nie było serial jest trochę trudny w odbiorze :/

SERIAL DO POBRANIA
Ostatnio edytowano 2 lip 2007, o 12:20 przez Ryan_90, łącznie edytowano 3 razy
<<

Jack

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 213

Lokalizacja: Cape City-Alpha Division

Postdodano 19 cze 2007, o 10:35


No to zapowiada się nam nowy ciekawy serial, produkcji HBO :)
Kiedy wychodzi następny odcinek ?
Obrazek
Serial wszechczasów:Charlie Jade !!!
<<

Ryan_90

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 203

Lokalizacja: MDZ

Postdodano 19 cze 2007, o 15:00


Jack napisał(a):No to zapowiada się nam nowy ciekawy serial, produkcji HBO :)
Kiedy wychodzi następny odcinek ?

Normalnie serial emitowany jest w niedziele, w necie pojawia się w poniedziałek, (więc odcinek 1x02 na pewno już jest) jednak ciężko o linki na rapidshare itp. Te co zamieściłem to odcinka 1x01 pojawiły się dopiero w czwartek :(
Ja ściągnąłem z eMule'a i dzisiaj się biorę za oglądanie. :D Ciekawe jak to się wszystko dalej potoczy, bo jednak nie jest to serial który można z góry przewidzieć co będzie dalej.
Obrazek
<<

Jack

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 213

Lokalizacja: Cape City-Alpha Division

Postdodano 19 cze 2007, o 17:38


No pewnie tak :) Wiesz gdzie można znaleźć napisy do tego serialu ? Widziałem je na napisy24.pl, ale tam mają dostęp tylko i wyłącznie członkowie ''rodziny'' :)
Obrazek
Serial wszechczasów:Charlie Jade !!!
<<

Ryan_90

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 203

Lokalizacja: MDZ

Postdodano 19 cze 2007, o 17:47


Niestety te napisy są po angielsku :( jak coś to proszę:
http://s006.wyslijto.pl/?file_id=06036961173058792708

Próbowałem tłumaczyć ten serial ze słuchu ale za ciężko było więc może mając angielskie napisy dam radę :P
Obrazek
<<

Jack

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 213

Lokalizacja: Cape City-Alpha Division

Postdodano 19 cze 2007, o 18:21


Ok dzięki, przydadzą się :)
Obrazek
Serial wszechczasów:Charlie Jade !!!
<<

Ryan_90

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 203

Lokalizacja: MDZ

Postdodano 19 cze 2007, o 22:23


No to obejrzałem w końcu 2 odcinek. I co mogę powiedzieć...
ŚWIETNY!!! Nie rozumiem więc ludzi, którzy piszą, że był on nudny i gorszy od pilota. Moim zdaniem był o wiele lepszy i o wiele więcej się działo (bo w pilocie jednak było kilka nudnawych scen). Zabawne było jak John naśladował tego kolesia w łazience (kurde, on serio jest porządnie dziwny :/). Nie mogę się doczekać, kiedy w końcu będzie jasne dlaczego John zachowuje się w taki dziwny sposób... No i żal mi Shaun'a jednak pod koniec... no właśnie, przerwali w takim momencie :/ Ja normalnie nie wytrzymam do następnego wtorku!! Tu się dzieje coś naprawdę dziwnego a ja chcę wiedzieć co!!! Wrrrr :razz:
Obrazek
<<

Jack

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 213

Lokalizacja: Cape City-Alpha Division

Postdodano 20 cze 2007, o 10:36


He he he :) no ciekawe, ciekawe. Ja jeszcze zabieram się do obejrzenia 1 odcinka :)
Co do opinii, to są one różne. Większość jest jednak zdecydowanie negatywnych. Myślę, że spowodowane jest to tym, że ludzie go nie rozumieją. Na np. filmwebie wczoraj widniała piękna ocena 2.5 :P Nie rozumieją serialu i wystawiają mu kiepską ocenę :P Naprawdę trudno zrozumieć niektórych ludzi.
Obrazek
Serial wszechczasów:Charlie Jade !!!
<<

Ryan_90

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 203

Lokalizacja: MDZ

Postdodano 1 lip 2007, o 16:10


Jack napisał(a):Myślę, że spowodowane jest to tym, że ludzie go nie rozumieją..

Same dialogi w tym serialu to momentami dziwnie brzmią i tutaj czuję urazę do hataka, że masowo tłumaczą inne seriale, np. Hidden Palms, które jest łatwe w zrozumieniu a nie chce im się poświęcić czasu na takiego JFC, do którego napisy naprawdę przydałyby się nie tylko tym którzy są zieloni z języka ale nawet i tym co go jako tako znają, bo jak już powiedziałem niektóre kwestie są naprawdę dziwnie....
Co do 1x03 - fajnie, fajnie. Sam John nadal momentami bawi. a momentami intryguje. Po tym odcinku nawet jakoś polubiłem Shauna. No i kurde nadal nie wiadomo, w dlaczego przez tę papugę tak nagle powrócił do zdrowia...
Obrazek
<<

Jack

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 213

Lokalizacja: Cape City-Alpha Division

Postdodano 2 lip 2007, o 10:52


Ja mam odcinki, ale wciąż czekam na te napisy. Rany !! Czy ktoś je w ogóle zrobi ?
Pozdro !!
Obrazek
Serial wszechczasów:Charlie Jade !!!
<<

Ryan_90

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 203

Lokalizacja: MDZ

Postdodano 2 lip 2007, o 12:01


Jack napisał(a):Ja mam odcinki, ale wciąż czekam na te napisy. Rany !! Czy ktoś je w ogóle zrobi ?
Pozdro !!

Ja miałem zrobić ale jest jeden problem... nie mam kompa w domu, bo nawalił :/
I dopiero w przyszłym tygodniu może będę miał nowy sprzęt :(
A poza tym to ch***rnie ciężkie tam są niektóre kwestie do przetłumaczenia :/
np. coś takiego
"YOU'RE NOT PADDLING LIKE A MONKEY ON CRACK OVER THERE, JOHN."
"I DID NOT BUY A BACKUP,|AGAINST THE ADVICE OF PETE'S PISTOL HUT."
może dla kogoś kto perfekcyjnie zna angielski to wydawałoby się łatwe ale dla mnie trochę ciężko to przetłumaczyć :(
A najlepsi tłumacze (czyt. grupa hatak) zamiast wziąść się za taki serial to wzięli się teraz za takie "Meadowlands"...
shame.com =(
Obrazek
<<

Jack

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 213

Lokalizacja: Cape City-Alpha Division

Postdodano 2 lip 2007, o 18:56


No rzeczywiście.
Ja obejrzałem 1 odcinek po angielsku, ale wole jednak po polskul.
Ale chodzi o to, że właśnie hatak czy inny tłumacze, zamiast przetłumaczać np. takie seriale jak JFC, zabiera się za Hidden Palms czy Meadowlands (Ten niby chory klimat aż odrzuca, no i te sceny z Marciem LOL ! ) :P
Niestety nic się na to poradzić nie da, czekam także już od 28 czerwca na napisy do burn notice, który Hatak.pl miał tłumaczyć.
Obrazek
Serial wszechczasów:Charlie Jade !!!
<<

Ryan_90

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 203

Lokalizacja: MDZ

Postdodano 2 lip 2007, o 22:53


Jak tylko komputer będzie sprawny to biorę się za tlumaczenie, najwyżej zostawię parę kwestii po angielsku

A w ogóle jak najlepiej przetłumaczyć "Don't give a f**k"?

p.s. A może by tak założyć dział dla tłumaczy?
Obrazek
<<

Jack

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 213

Lokalizacja: Cape City-Alpha Division

Postdodano 4 lis 2007, o 22:14

Re: John from Cincinnati


Wiadomo jak się ten serial w ogóle skończył ?
Obrazek
Serial wszechczasów:Charlie Jade !!!

 


  • Podobne tematy do John from Cincinnati
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.