2.14 John Doe • peb, filmweb, megavideo, rapidshare

<<

Rostein

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 23 sty 2007, o 18:55

2.14 John Doe

pobierz plik w całości
Kellerman i bracia lecą do Monatany. Kim się o tym dowiaduje, jednak zbyt późno, udaje im się przechwycić Steadmana. Zabierają go do motelu, gdzie Michael dzwoni do telewizji. Terrence zabiera Lincolnowi broń i chce uciec, w końcu popełnia samobójstwo. Tymczasem przyjeżdża policja.
Żonę C-Note'a czeka długa odsiadka, on chce się poddać, jednak ona uważa, że nie jest to dobry pomysł, gdyż ich córeczka zostałaby sama.
T-Bag więzi panią Hollander i jej dzieci, chce, aby byli rodziną.
Bellick ma problemy w więzieniu, po tym jak bije jednago z więźniów, czeka go nocna wizyta jego i jego kolegów.
Mahone chce się wycofać i przyznać do zabicia Shalesa. Jego przełożeni powodują wypadek, w którym jego syn zostaje ciężko ranny. Mahone decyduje się wrócić do pracy, jednak zabija jednego z agentów.

by Trish

----------------------------------------------------------

i jak wam sie podoba ciag dalszy drugiej serii? ten odcinek duzo wnosi w dalsze losy serialu. mahone przeszedl na dobra strone ale stedman popelnil samobójstwo
Pobierz plik w całości

Post edytowany: dodanie filmu w pełnej wersji.
Pełna wersja filmu już dostępna na Vidoo.
Otwórz film w nowym oknie i oglądaj do woli.
2.14 John Doe
Ostatnio edytowano 18 wrz 2007, o 21:56 przez Rostein, łącznie edytowano 4 razy
I w niepamięć pójdą ojcowie...
...Jeśli ich sławy pieśń nie przechowa.
peb.pl

Masz szybkie łącze internetowe? Wykorzystaj je!

peb.pl
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 23 sty 2007, o 20:06


Ehh, szkoda, że Steadman się zabił, a mogło się wszystko wydać :/ A tak zero dowodów, zero Steadmana i Linc nadal pozostaje winny..

Ciekawe co teraz Mahone kombinuje, skoro zabił tego pracownika, a sam powiedział, że wraca do pracy 8) Czyżby zemsta? :>

Oj, Bellick nieźle teraz oberwie ;) Zobaczy jak to miło jest być po drugiej stronie.
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2103

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 23 sty 2007, o 21:26


Fajny odcinek, podobają mi się wstawki z szefem :D... zobazymy co mu tam w nocy zrobią. Next odcinek w poniedziałek.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Taifun, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1156

Lokalizacja: J-no

Postdodano 23 sty 2007, o 22:57


ciekawe było co ten Steadman gadał, że Kellerman się oświadczył preydentowej :D a odcinek faaajny, ale mało Michaela było i 0 Sary :(
2 Broke Girls || The Big Bang Theory || Modern Family
Desperate Housewives || Dexter || The Vampire Diaries
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 532

Postdodano 24 sty 2007, o 11:25


Ciekawe co teraz Mahone kombinuje, skoro zabił tego pracownika, a sam powiedział, że wraca do pracy 8) Czyżby zemsta? :>


Pewnie jak Kellermann przejdzie na stronę braci żeby pogrążyć Pana Kima :P

0lina napisał(a):ciekawe było co ten Steadman gadał, że Kellerman się oświadczył preydentowej :D


No to że się w niej podkochiwał to moża było się domyślić, bo robił wszystko żeby było jak najlepiej dla niej, dużo bardziej nadgorliwy byl w tej ochronie Pani prezydent niż reszta SS. Od miłości do nienawiści ponoć jeden krok, jak widać w jego przypadku na pewno.

No i końcówka jak w każdym Prisonie, pewnie będzie jakaś mysza dziura ii tamtędy uciekną :P

0lina napisał(a):0 Sary


Czekam na moment spotkania Sary i ich nowego sprzymierzeńca Kellermana. Link chciał go zabić od samego początku pewnie Sara też będzie chciała :)

Tytuł odcinka i cała sprawa ze Steadmanem jest do doopy, to nie jest NN bo jego DNA można porównać z DNA siostry, więc nie rozumiem czemu oni przez cały odcinek narzekali, a na pewno kellermann że jego się nie da zidentyfikować. DNA nie zmieniło mu SS bo po prostu się nie da, a żeby zlikwidować wszelkie możliwości jego identyfikacji powinno się spalić Panią prezydent :P
Ostatnio edytowano 24 sty 2007, o 11:29 przez KaruzeL, łącznie edytowano 1 raz
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1085

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 24 sty 2007, o 18:43


KaruzeL napisał(a):to nie jest NN bo jego DNA można porównać z DNA siostry, więc nie rozumiem czemu oni przez cały odcinek narzekali, a na pewno kellermann że jego się nie da zidentyfikować. DNA nie zmieniło mu SS bo po prostu się nie da, a żeby zlikwidować wszelkie możliwości jego identyfikacji powinno się spalić Panią prezydent :P
jak to nie jest jak zmusić panią prezyent do badania DNA ??

Odcinek świetny, wiele się wyjaśniło. Niezłuy był motyw jak Kim dzwonił do Mahonea w szpitalu.

Nikola napisał(a):Ciekawe co teraz Mahone kombinuje, skoro zabił tego pracownika, a sam powiedział, że wraca do pracy 8) Czyżby zemsta? :>

Myśle że Mahone będzie chciał dowalić Kimowi a przy okazji także pani prezydent.

Moment spotkania Sary z Kellermanem mógłby być niezły ale niezłe także mogło by być spotkanie Mahonea z Kellermanem. Ciekawe jak by się zachował czy chciałby zlikwidować Kellermana (przecież Kellerman defakto zrobił to co on miał zrobić).

Ajki wniosek z tego odcinka - odwracanie się od swoich ludzi może drogo kosztować. Jak tak dalej będzie działał Kim to problemy będą się nawarstwiać.
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 265

Postdodano 25 sty 2007, o 21:54


Nikola napisał(a):Ehh, szkoda, że Steadman się zabił, a mogło się wszystko wydać :/ A tak zero dowodów, zero Steadmana i Linc nadal pozostaje winny..

Chyba nie pomysleli, ze on moze tak sie z tego wszystkiego "wyplatac". Ale widocznie wolal smierc niz to co by sie stalo jakby go znalezli... Jestem ciekawa jak oni teraz uciekna z tego motelu...
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1085

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 25 sty 2007, o 22:06


Sophia napisał(a):Jestem ciekawa jak oni teraz uciekna z tego motelu...
jak to jak ?? Przez okno :D Chyba wielkiego wyboru nie mają.
<<

dawidg

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 185

Lokalizacja: Bieruń

Postdodano 27 sty 2007, o 13:54


ciekawe co sobie michael wyobrażał? zadzwoni do tv, przyjedzie policja. być może uniewinnią brata, ale co z nim? odsiedzi swój wyrok i jeszcze za ucieczkę mu dołożą. raczej go nie uniewiinią za to, że chciał uwolnić niewinnego brata, a przy okazji na wolność wydostał się taki t-bag.
mahone pewnie będzie chciał zabic wszystkich: michaela, lincolna, kellermana, a gdy się z nimi rozprawi (a tego nie zrobi, bo przecież główni bohaterowie nie mogą zginąć), to pewnie bedzie się chciał rozprawić z kimem.
- co zrobisz jak bedzie przerwa w emitowaniu seriali?
- z nudow debe musial dziewczyne znalesc
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1085

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 27 sty 2007, o 14:03


dawidg napisał(a):ciekawe co sobie michael wyobrażał? zadzwoni do tv, przyjedzie policja. być może uniewinnią brata, ale co z nim? odsiedzi swój wyrok i jeszcze za ucieczkę mu dołożą. raczej go nie uniewiinią za to, że chciał uwolnić niewinnego brata, a przy okazji na wolność wydostał się taki t-bag.
Michael ma przerąbane, bo przez to jak potoczyła się akcja nawet jak uniewinnią Lincolna to Michael może dostać z 50 lat.

mahone pewnie będzie chciał zabic wszystkich: michaela, lincolna, kellermana, a gdy się z nimi rozprawi (a tego nie zrobi, bo przecież główni bohaterowie nie mogą zginąć), to pewnie bedzie się chciał rozprawić z kimem.
mi się wydaje że bardziej mu zależy na dowaleniu kimowi i pani prezydent niż bracią.
<<

pepz

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 18

Lokalizacja: Hrubieszów

Postdodano 27 sty 2007, o 14:11


Ja się trzymam wersji, że Kellerman jest fałszywy i poprzez braci chce trafić do Sary. Po ostatnim odcinku jestem do tego co raz bardziej przekonany, wpływa na to też decyzja Mahone'a o zemście na tych, którzy zaatakowali jego syna. Koniec końców Mahone zabije Kellermana w momencie gdy ten będzie blisko Sary i zdobycia klucza i przyłączy się do braci rozgryzając cały spisek i uwalniając Linca od zarzutów :)
PROSTO.
<<

dawidg

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 185

Lokalizacja: Bieruń

Postdodano 27 sty 2007, o 15:05


pepz napisał(a):Ja się trzymam wersji, że Kellerman jest fałszywy i poprzez braci chce trafić do Sary. Po ostatnim odcinku jestem do tego co raz bardziej przekonany, wpływa na to też decyzja Mahone'a o zemście na tych, którzy zaatakowali jego syna. Koniec końców Mahone zabije Kellermana w momencie gdy ten będzie blisko Sary i zdobycia klucza i przyłączy się do braci rozgryzając cały spisek i uwalniając Linca od zarzutów

po co kellermanowi sara do szczęścia? po tym co odwalił ma już przerąbane w firmie. pozostaje mu tylko zemsta. chociaż z drugiej strony sara jest powodem, dla którego kellerman przestał się liczyć.
wątpie też, aby historia zakończyła się w ten sposób, że lincoln zostanie uniewinniony. bardziej prawdopodobne wydaje mi się, że ucieknie gdzieś razem z bratem, która nie ma szans, aby go oczyścić z zarzutów. t-bag pewnie wpadnie, a michael pewnie zdobędzie w jakiś sposób kasę.
sufer napisał(a):mi się wydaje że bardziej mu zależy na dowaleniu kimowi i pani prezydent niż bracią.

możliwe. ale wg mnie michael też jest na celowniku. mahone go poszukiwał i raczej nie odpuści tak łatwo. przez niego został w to wszystko wplątany. należy dodać, że mahone nie jest typem człowieka, który jak złapie jakiegoś zbiega, to grzecznie oddaje go w ręce władzy (przypominam faceta w jego ogródku).
Ostatnio edytowano 27 sty 2007, o 15:10 przez dawidg, łącznie edytowano 1 raz
- co zrobisz jak bedzie przerwa w emitowaniu seriali?
- z nudow debe musial dziewczyne znalesc
<<

pepz

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 18

Lokalizacja: Hrubieszów

Postdodano 27 sty 2007, o 15:10


dawidg napisał(a):po co kellermanowi sara do szczęścia? po tym co odwalił ma już przerąbane w firmie. pozostaje mu tylko zemsta. chociaż z drugiej strony sara jest powodem, dla którego kellerman przestał się liczyć.


Myślę, że ten kluczyk, który ma Sara zmazałby wszystkie winy Kellermana ;). Pokazałby on swoją lojalność i MOŻE nie miałby problemów w Firmie.

Ale to jak widać są tylko przypuszczenia :)
PROSTO.
<<

dawidg

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 185

Lokalizacja: Bieruń

Postdodano 27 sty 2007, o 15:12


Myślę, że ten kluczyk, który ma Sara zmazałby wszystkie winy Kellermana . Pokazałby on swoją lojalność i MOŻE nie miałby problemów w Firmie.

nie liczył bym na to, aby firma tak łatwo wybaczała. warto dodać, że wg planu kellermana mieli jechać do stolicy, gdzie sary raczej nie ma.
- co zrobisz jak bedzie przerwa w emitowaniu seriali?
- z nudow debe musial dziewczyne znalesc
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1085

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 27 sty 2007, o 19:18


dawidg napisał(a):należy dodać, że mahone nie jest typem człowieka, który jak złapie jakiegoś zbiega, to grzecznie oddaje go w ręce władzy (przypominam faceta w jego ogródku).
Ale jdnocześnie zabił tego kolesia bo nie mógł go długo złapać i udowodnić mu win. Nie chciał aby się w sądzie wykręcił sianem. A później zabijał bo mu kazali ... właściwie to go zmusili. Więc nie powiedził bym że Mahone nie oddaje zbiegów w ręce władz.
<<

pepz

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 18

Lokalizacja: Hrubieszów

Postdodano 27 sty 2007, o 19:30


Mahone zabił Shales'a bo ten go ośmieszył przed całym krajem uciekając tyle czasu... to przez niego zwariował i to on był jedynym powodem dla którego zabijał zbiegów. Właściwie to ten motyw Shales'a był bardzo ważny w tej pierwszej części 2 sezonu. Teraz to już się zmieni chyba.
PROSTO.
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1085

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 27 sty 2007, o 20:14


pepz napisał(a):to on był jedynym powodem dla którego zabijał zbiegów
Głównym powodem było że otrzymał taki rozkaz od Kima. To SS przecież go zmusiło do zabijania zbiegów bo jak nie to wyjawią prawdę o Shalesie
<<

pepz

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 18

Lokalizacja: Hrubieszów

Postdodano 27 sty 2007, o 20:45

sufer napisał(a): To SS przecież go zmusiło do zabijania zbiegów bo jak nie to wyjawią prawdę o Shalesie


No i dlatego napisałem, że Shales był głównym powodem bo gdyby nie on i jego śmierć to Firma nie miałaby jak szantażować Mahone'a (tzn. musiałaby się czepić jego rodziny tak jak to się dzieje teraz z powodu, iż Alex przestał przejmować się Shalesem).
Pobierz plik w całości
PROSTO.
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 2.14 John Doe
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Sprawdź 2.14 John Doe w internecie

2.14 John Doe w google.pl  w youtube: 2.14 John Doe aukcje w allegro odnośnie 2.14 John Doe - zobacz seriale, napisy w allegro

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama



download seriale online: rapidshare, napisy, megaupload, chomikuj, filmweb, torrent, megavideo

Zawarte na forum linki i napisy do seriali (download) znajdują się na serwisach: rapidshare, megaupload, torrent, hotfile, sendspace, chomikuj, speedyshare, megaupload, megavideo, peb.pl, hotfile znajdziesz tutaj napisy do seriali, odcinki seriali, soundtracki oraz wiele innych rzeczy związanych z tą tematyką. Nie musisz odwiedzać serwisów megavideo, peb.pl, rapidshare - wszystko w jednym miejscu. formaty seriali z napisami: avi, rmvb, soundtrack, torrent, scr, rar, zip, xvid, hdtv seriale online takie jak: Prison Break, True Blood (Czysta Krew), Vampire Diaries, Lost (Zagubieni), Mentalist

download seriale online: rapidshare, napisy, peb.pl, soundtrack, filmweb, torrent, megavideo

ForumTV.pl to najlepsze forum ogólnoserialowe. Napisy pl z pierwszej ręki, muzyka, soundtrack download, pobieraj serialowe hity rmvb, ściągaj odcinki z filestube, cały sezon, pliki torrent. Forum jest alternatywą dla peb.pl,filestube.com, ajo.pl,darkwarez.pl. Kategorie tvseries: młodzieżowe, komediowe, sensacyjne, historyczne, amerykańskie seriale młodzieżowe, brytyjskie, polskie. Slogan Forum seriale to nasza pasja Źródła download: seriesgringas, megaupload, rmvb, peb.pl, precyl.pl, odsiebie, chomikuj, darkwarez.pl, torrent, filestube.com formaty i linki do plików: rar,hdtv,xvid,xor,torrent,p2m,p2p
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Najlepsze zespoły weselne w internecie, zobacz zespoły weselne godne polecenia. Polecamy najlepsze zespoły weselne - najlepsze zespoły weselne - jak dbać o Siebie oto jest pytanie. Zobacz atykuły z serii jak dbać o Siebie - kasyno - # nowości kinowe # projekty stron
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.
tagi: Jensen Ackles, supernatural, dr house, Michael C. Hall, Dexter, Hugh Laurie
popularne: Dziewczyna z tatuażem / The Girl with the Dragon Tattoo (201 (5463) - Niebezpieczna metoda / A Dangerous Method (2011) (4847) - Kociak ucieka / Cat Run (2011) (4128) - Sztos 2 (2012) (3773) - Szalone mamuśki / Cougars Inc. (2011) (3618) - Dziennik zakrapiany rumem / The Rum Diary (2011) (3522) - Góra strachu / Killer Mountain (2011) (3426) - Strażnicy skarbu / Treasure Guards (2011) (3273) - Alvin i Wiewiórki 3 / Alvin and the Chipmunks Chipwrecked (2 (3102) - Wielki rok / The Big Year (2011) (3099) - Spartacus Vengeance (2012) (3094) - Spadkobiercy / The Descendants (2011) (2509) - Zatopienie Laconii / The Sinking of the Laconia (2011) (2436) - Super Tanker (2011) (2239) - On mnie kocha / He Loves Me (2011) (1832)