Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 60
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 9
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 8

Jesteś nowy/a przedstaw się » Off-topic • seriale forumtv.pl

Tematy jakie nie pasują do pozostałych działów

<<

nova.nike

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 82

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 19 lip 2007, o 13:29

Jak na spotkaniu AA :hihi:
Dobra, przedstawiam się, lepiej później niż wcale.
Witam, mam na imię Monika i jestem... serialomaniakiem :D
Na forum znalazłam się, gdy poszukiwałam spojlerów z Prison Break'a. Odkryłam w ten sposób wiele innych świetnych seriali i sporo sympatycznych ludzi.
Poza oglądaniem tv, lubię bardzo czytać książki, ostatnio odkryłam że można ich również słuchać, znalazłam audio books(!),co jest szczególnie przydatne podczas stania w korkach :D Oprócz buszowania po necie, rozmowach na forum i grania w Dune (jedyna gra która mnie naprawdę wciąga i potrafię nad nią ślęczeć przez cały dzień), nie znam się w ogóle na komputerach, nie pasjonują mnie też żadne nowinki techniczne, nie wiem ile pikseli ma mój aparat, ani ramów mój komputer, nie obchodzi mnie to i dobrze mi z tym :P Lubię sport; jazdę na rowerze, koszykówkę i tenis (amatorsko oczywiście), uwielbiam pływać, nurkować i żeglować, w ogóle wszystko co się wiąże z wodą, jako że lato to moja ulubiona pora roku (urodziłam, się w sierpniu). Lubię też majsterkować, prace techniczne i plastyczne to mój konik, a ostatnio zwariowałam na punkcie scrapowania. Marzą mi się jakieś studia plastyczne, malarstwo i te sprawy... może kiedyś jak będę mieć czas na emeryturze to spełnię to marzenie. Podobnie zresztą jak pasję kucharską :cool: Lubię zabawę w kuchni, jestem wegetarianką i staram się wymyślać dobre, ale nieskomplikowane potrawy. Ulubiony kolor – chyba niebieski.
To chyba wszystko, jakby ktoś miał mało to pytać :]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Mayura-san

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 8

Postdodano 19 lip 2007, o 21:52


Ja też się przedstawię, jesli można :D

Mam na imię Olka i, zapewne jak wszyscy tu na forum ( :D ), lubię oglądać seriale. Oprócz tego, to za wiele chyba nie mam do powiedzenia...No może tylko nadmienię, że interesuję się: (dłuuuga lista :D )
- czytaniem książek (różniastych, od fantasy po jakies tam thrillery psychologiczne),
- mitologiami (głównie grecką, nordycką, japońską etc. ),
- kulturą Japonii i Chin,
- mangą i anime (taaak, bajeczki japońskie to to, co tygrysy lubia najbardziej :D ),
- zjawiskami paranormalnymi,
- Vladem Palownikiem, bliżej znanym jako Hrabia Dracula,
- podróżami,
- statkami (Titanic i te sprawy),
- katastrofami (głównie morskimi),
- nauką języków obcych (jak na studentkę filologii przystało :D )

Oprócz tego uwielbiam się śmiać i nalogowo słucham muzyki. I już nie będę Was zanudzać :D Mam nadzieję, że będzie nam się miło pisało na forum :D
<<

Duanne

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 10

Lokalizacja: z loży szyderców :]

Postdodano 4 sie 2007, o 13:25


Witam wszystkich forumowiczów. Jestem nowy, więc wypada się przedstawić ;] Mam na imię Paweł, jestem z okolic Wrocławia. Lubię oglądać seriale, słuchać muzyki, grać w kosza, jeździć na rowerze. Interesuję się sportem - głównie koszykówką, ale lubię także wiele innych dyscyplin. W wolnych chwilach nie pogardzę dobrą książką (jestem fanem twórczości Stephena Kinga) czy czasopismem (CD-Action rulez) :] Mam nadzieję, że miło spędzę na tym forum dużo czasu ;)
Hail! :)
"Kiedy widzę, jak ludzie marnują papier, mówię 'ratujcie drzewa', kiedy słyszę techno.. k**wa nie wiem, z czego zrobione są płyty CD, ale ratujcie to!"
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 5 wrz 2007, o 18:27


witam wszystkich :). nie lubię się przedstawiać, więc będzie w dużym skrócie ;)

zainteresowania: film, podróże, muzyka (głównie rockopochodna), windsurfing, pływanie

jakie seriale oglądam widać w podpisie :)
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 6 wrz 2007, o 01:10


Witam, cię na naszym forum, widać zapalona serialowiczka. :D Dobry wybór to: OTH, GG, OC, GA. Fajne skróty co nie? Pewnie jakby tak ktoś do mnie napisał to bym nie zakumał więc się nie pogniewam jak tak będzie. ;) Reszty niestety nie oglądam więc nie powiem ci co o nich myślę. :)
We Are The World haiti
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 6 wrz 2007, o 12:59


połapałam się w skrótach ;). w "Oglądam seriale" nie mam wpisane wszystkiego co widziałam, bo nie jestem pewna czy ta opcja dotyczy tego co w obecnie oglądam (np. jestem w trakcie 1 sezonu GA), czy ogólnie co oglądam (np. "Prison Break" nie wpisałam bo nowe odcinki będą dopiero za niecałe 2 tyg. więc póki co nie oglądam ;)). jesteś adminem, więc liczę na to, że napiszesz czego dokładnie dotyczy opcja "Oglądam seriale", to w razie czego dopiszę jeszcze kilka tytułów ;)
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 6 wrz 2007, o 13:05


Dotyczy ona tych seriali które oglądasz ogólnie, czyli: jeśli PB leci za dwa tygodnie kolejny odcinek to znaczy że jesteś w trakcie oglądania, możesz wpisać takie seriale. Lecz takie które już oblukałaś się nie liczą niestety.
We Are The World haiti
<<

Corranh

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 61

Lokalizacja: Zabrze

Postdodano 11 wrz 2007, o 19:10


Hmmm no to może by tak dodać jeszcze rubryczkę "seriale obejrzane"?? :)

Jak już tu pisze to też się przywitam.

Jestem świeżo upieczonym studencikiem budownictwa z Zabrza. Poza serialami moje zainteresowania to głównie
*Wojsko i Militaria, również troszkę historia (wojskowości oczywiście ;) )
*Rower
*Snowboard
*Sporty ekstremalne jako całość - staram się przynajmniej spróbować wszystkiego jak tylko trafia się okazja :D
*Polityka

poza tym sporo czytam na powyższe tematy i nie tylko :D Z tego "nie tylko" to fantasy i sensacja(Tom Clancy!!!) :cool:
Obejrzane:
Lost
Prison Break
House M.D.
4400
Heroes
Jericho
O.C.
Kyle XY
Standoff
Ekipa
Rome
Greek
Dirty Sexy Money
The Journeyman
Cane
Weeds
Gossip Girl
Oglądam:
Fringe
Bttlestar Galactica (sezon 3)
Dexter (sezon 2)
W kolejce:
Merlin
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 12 wrz 2007, o 17:40


Będąc Newbie wypadałoby się przywitać,więc :

Hello wszystkim
Jestem Kuba :cool:

Zainteresowania: film, seriale, muzyka (ogólnie), literatura fantasy (głownie ze śwaita Forgetten Realms [R.A Salvator])

Jak widać oglądam trochę seriali( aczkolwiek wpisalem tez te które obejrzałem)

Pzdr 4all
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 21 wrz 2007, o 20:52


Siemka wszystkim, nazywam się eLMaQ (imię - Marcin)

Interesuje się:
- oczywiście seriale (każdego rodzaju, od komedii, przez dramat i akcję do sf)
- książki (głównie fantasy - Diablo, świat Forgotten Realms, a także thriller np. Chemia Śmierci)
- muza (przede wszystkim rap i rock, chociaż dobre techno też pasi)
- sport (piłka nożna)
- gry komputerowe (wszystko po trochu)

To chyba wszystko, jeszcze raz witam. :P
<<

WhYdOC

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 1039

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
The X-Files

Postdodano 24 wrz 2007, o 11:31


Witam Wszystkich!

Ciężko mi uwierzyć, że taki maniak serialowy jak ja, trafił na to forum dopiero teraz...
Ale jak to się mówi: "lepiej późno niż wcale" :D

Będę potrzebował trochę czasu na otrzaskanie sie z forum, ale już teraz wiem, że będę tu stałym gościem, a z czasem, kto wie, może nawet poczuję sie tu jak u siebie :cool:

Pozdrawiam
Obrazek
<<

Agressiva

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 4

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 12 paź 2007, o 10:41

Re: Jesteś nowy/a przedstaw się


Nazywam się Agnieszka
mam 21 lat
studiuje ochronę środowiska na UŁ
hobbystycznie zajmuję się projektowaniem grafiki oraz stron www
Seriali zbyt wielu nie ogladam, do aktualnych należy Grey's Anatomy (czekam na 4 odcinek 4 sezonu jak się ukaże w sieci), Gilmore Girls oraz czasami Monk kiedy jestem u swojego Męża.

Witam
ObrazekObrazek
<<

poziomka-86

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 19 paź 2007, o 16:38

Re: Jesteś nowy/a przedstaw się


witam zalogowałam się jakiś czas temu, ale teraz dopiero jakoś miałam czas by trochę popisać. Moje zainteresowania to głównie film, sport no i oczywiście seriale. Pozdrawiam wszystkich
<<

Kara

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 93

Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Postdodano 30 paź 2007, o 09:04

Re: Jesteś nowy/a przedstaw się


i ja sie zapomnialam

Mam 22 lata, a rodzice nazwali mnie Magda. W lipcu obronilam sie i poki co szukam pracy.

Uwielbiam seriale, sport, historie, fotografie i dobra ksiaze
Obrazek
<<

AGNES

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 28

Postdodano 18 lis 2007, o 23:04

Re: Jesteś nowy/a przedstaw się


Witam wszystkich , nazywam się Agnieszka ;)
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 19 lis 2007, o 09:42

Re: Jesteś nowy/a przedstaw się


AGNES napisał(a):Witam wszystkich , nazywam się Agnieszka ;)


Hej Agnes :hug:
<<

AGNES

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 28

Postdodano 19 lis 2007, o 22:31

Re: Jesteś nowy/a przedstaw się


Hej Nikola :hug: widzę ,że tutaj całkiem sporo znajomych osób z oth :)
<<

dzikuskaaa

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 642

Lokalizacja: gliwice

Postdodano 3 gru 2007, o 18:00

Re: Jesteś nowy/a przedstaw się

witam wszystkich :) jestem gosia i mozna mnei znalezc na forum oth i gossip girl ;) widze ze tu tez sporo znanych mi nickow ;)
Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Jesteś nowy/a przedstaw się
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do O nas, inne & off-topic



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.