Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 82
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 34
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 33

Jesteś nowy/a przedstaw się » Off-topic • seriale forumtv.pl

Tematy jakie nie pasują do pozostałych działów

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 5 maja 2012, o 13:07

Odp: Jesteś nowy/a przedstaw się

Hej Nemesis! :)
Witaj w naszym gronie i baw się dobrze. :P
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 5 maja 2012, o 14:40

Odp: Jesteś nowy/a przedstaw się


Simoon <3 :D
witaj serdecznie na forum :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Tentego

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 1

Ulubiony serial:
Prison Break

gadu:
5136509

Postdodano 27 cze 2012, o 14:16

Odp: Jesteś nowy/a przedstaw się


Witam,
Mam na imię Michał, jestem tegorocznym maturzystą. W związku że mam dosyć dużo czasu wziąłem się za oglądanie seriali. Ponadto kolekcjonuje autografy piłkarzy, obecnie tylko jednej drużyny, która jest mi najbliższa, lecz na razie nie chcę zdradzać jakiej. Słucham różnorodnej muzyki, lecz najlepiej czuję hip-hop. Od kilku lat oglądam seriale są to między innymi: How I met your mother, The Big Bang Theory, Lost, Prison Break, Touch, Homeland, Once Upon a Time, Awake. Poszukuję seriali, które sprawią że po każdym obejrzanym odcinku będę czuł głód obejrzenia następnego, a takim serialem był dla mnie Prison Break i Lost. Na końcu proszę o wyrozumiałość, jeśli zdarzą mi się jakieś literówki, lub głupie sformułowania.

Pozdrawiam ;)
Tentego
<<

hakuz

Nowy użytkownik

Posty: 6

Ulubiony serial:
Six Feet Under

Postdodano 22 lip 2012, o 12:11

Odp: Jesteś nowy/a przedstaw się


Jestem Hakuz, miło mi, nowy.
Moje ulubione seriale to Homeland, American Horror Story, True Blood, Six Feet Under... i na tym przestanę, bo bym wymieniał do jutra.
Staram się orientować w tym co aktualnie wychodzi i oglądać nowe premiery. Próbując rozpisać pióro, o wszystkim też piszę na swoim blogu, link w profilu, jakby ktoś chciał.
Generalnie jestem studentem literatury i sam też lubię czasami coś naskrobać. Może kiedyś wyjdzie z tego coś dobrego :)
Kłaniam się nisko.
http://zyciewodcinkach.wordpress.com - mój blog popkulturalno-serialowy.
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 22 lip 2012, o 12:28

Odp: Jesteś nowy/a przedstaw się


witamy
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 22 lip 2012, o 14:47

Odp: Jesteś nowy/a przedstaw się


Witam. Blog dodany do zakładek ;)
<<

xiq

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 234

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Suits, PoI

Postdodano 22 lip 2012, o 20:49

Odp: Jesteś nowy/a przedstaw się


Witam na forum. :)
Oglądam: Person of Interest, Suits, Being Human US, Sherlock, Mentalista, Supernatural, Castle, Grey's Anatomy, Shameless, Criminal Minds, Elementary, Graceland, Rush, Teen Wolf, Under The Dome, The Strain, Forever.
Zakończone: Breaking Bad, Dexter, White Collar(s4), Revenge(s3), Luther, Lost, V, 39ipół, 24, Lie to Me, Prison Break, Friends, Alcatraz, Six Feet Under, Dr. House, Harry's Law, Glee(s4), Boardwalk Empire(s2).
<<

groswin

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 5

Postdodano 23 lip 2012, o 13:03

Odp: Jesteś nowy/a przedstaw się


cześć jestem Iwona :)
<<

hakuz

Nowy użytkownik

Posty: 6

Ulubiony serial:
Six Feet Under

Postdodano 23 lip 2012, o 13:23

Re: Jesteś nowy/a przedstaw się


Czesiek_PL napisał(a):Witam. Blog dodany do zakładek ;)


Hej hej :)
Twój też dodany. Multum tekstu o Comic-Conie, jak wrócę z pracy na pewno się zabiorę do lektury :D
http://zyciewodcinkach.wordpress.com - mój blog popkulturalno-serialowy.
<<

steru

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 360

Ulubiony serial:
Dexter

gadu:
2871628

Postdodano 23 lip 2012, o 14:43

Odp: Jesteś nowy/a przedstaw się


Może trochę nietypowo bo nie na samym początku ale lepiej teraz niż wcale ;)

Siemanko, steru jestem. Jestem fanem seriali, oglądam ich całą masę i z każdym dniem powiększam swoją wiedzę na ich temat :) Razem ze znajomym prowadzimy stronę poświęconą serialom : www.showtv.pl

Mam nadzieję zabawić tu dłużej. Więc witam Was serdecznie :)
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 23 lip 2012, o 16:11

Odp: Jesteś nowy/a przedstaw się


Witamy, witamy. Tyle ludzi się ostatnio pojawiło, że aż miło :)
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 23 lip 2012, o 22:41

Odp: Jesteś nowy/a przedstaw się


tak, tak, forum tak jakby troszeczkę odżyło.
witamy i dobrej zabawy życzymy :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

mońka

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 10

Lokalizacja: Kraków ~ Wrocław

gadu:
13973272

Postdodano 18 sie 2012, o 19:10

Odp: Jesteś nowy/a przedstaw się


Nie jestem wielką fanką powitań, bo w normalnej sytuacji trwalibyśmy właśnie w takiej niezręcznej ciszy, którą ktoś z naszych znajomych najpewniej próbowałby przerwać śmieszną historyjką albo, jeśli mielibyśmy więcej szczęścia i uchowalibyśmy się od jakiejś żenującej opowiastki, w powietrzu wisiałoby jakże wymowne „No…”.
Sami widzicie – powitania wcale nie są lepsze od pożegnań.
Na chrzcie, po tym, jak już prawie utopiono mnie w wodzie święconej, dano mi na imię Monika, ale właściwie nikt nie używa tej formy. Ona figuruje tylko w oficjalnych dokumentach. Dla większości jestem właśnie „Mońka”.
Czy jestem osobą „dobrą”, czy „złą”? Trudno mi stwierdzić. Do tych „bardzo grzecznych” raczej nie należę. Znam podwórkową łacinę, lubię zimne piwo, polską wódkę i sporadycznie zagraniczny tytoń. Kawa i energetyki pozwalają mi lenić się bardziej efektownie, a gdybym miała patronusa, to najpewniej byłby nim właśnie rozleniwiony czarny kociak. Niestety, żadna sowa nie podrzuciła mi jeszcze listu z Hogwartu (chociaż czekam już od ponad ośmiu lat!). W zamian za to otrzymałam ostatnio wiadomość z Uniwersytetu i od października będę już oficjalnie studentką filologii polskiej.
Za pięć lat możecie mówić mi „Cześć, bezrobotna!”
Co robię, kiedy pozornie nie robię nic? Czytam. Dużo i często. Co? Najchętniej te historie, które mają w sobie sensację, przygodę lub kryminał (PS nie wierzcie żadnej dziewczynie, która twierdzi, że nie lubi dobrych romansów i obyczajówek. Każda w jakimś momencie je lubi, tylko się za nic nie przyzna). Oglądam. Dużo i często. Co? W większości musiałabym się powtórzyć, a chyba nie o to chodzi. Coś więcej? Ostatnio zbyt wiele seriali, dla których jestem w stanie zarywać noce. Supernatural, White Collar, Covert Affairs, NCIS, Warehouse 13, Suits, CSI NY. Słucham. Dużo i często. Czego? Głównie dobrego, polskiego rapu, który umila mi większość wolnych chwil.
W gruncie rzeczy, to ja lubię być sobą. Inne rzeczy częściej lubię mniej.

I stało się. Witam.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 18 sie 2012, o 19:45

Odp: Jesteś nowy/a przedstaw się


Hahaha bardzo dobrze Ci poszło mońka. Udało Ci się sprawić, że na mojej twarzy pojawił się uśmiech, czytając to powitanie. ;) Nie wiem, czy był to celowy zabieg, w każdym razie dzięki Ci za to, że nie straciłem bezsensownie 2 minut swojego życia, czytając Twojego posta.

Jaki Uniwersytet wybrałaś?

Widzę, że gustujesz raczej w serialach proceduralnych. No nic, witaj na forum i udzielaj się!
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 18 sie 2012, o 20:13

Odp: Jesteś nowy/a przedstaw się


tak, tak, mi też się powitanie podobało :P
witaj, udzielaj się, baw się dobrze i powodzenia na filologii polskiej ;p ja też filologia, lecz angielska :P aczkolwiek liznęłam na pierwszym roku parę takich przedmiotów jak "teoria literatury" czy "wstępy do literaturoznawstwa": ach, moje największe zmory ;)
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

mońka

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 10

Lokalizacja: Kraków ~ Wrocław

gadu:
13973272

Postdodano 18 sie 2012, o 21:07

Odp: Jesteś nowy/a przedstaw się


Celowy zabieg? Ja? Gdzieżbym śmiała robić takie nieładne rzeczy! Zwyczajnie wyszłam z założenia, że jeśli już coś mam robić (tu: witać się), to mam to zrobić porządnie i po mojemu. Powitanie w stylu "hej jestem zdzisia lubie sriale a szczegolnie plotkare" jest dla mnie na za niskim poziomie. ;)
Która uczelnia? Z edytorstwem na Jagiellońskim mi się niestety nie udało, więc migruję do Wrocławia, na tamtejszy Uniwersytet.

Cześć. Jeszcze raz.
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 18 sie 2012, o 21:36

Odp: Jesteś nowy/a przedstaw się


widzę, że wrocławskie grono nam się powiększa. dobrze ;)
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

mońka

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 10

Lokalizacja: Kraków ~ Wrocław

gadu:
13973272

Postdodano 18 sie 2012, o 21:46

Odp: Jesteś nowy/a przedstaw się

Moja mama nie podziela tej radości ;).
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Jesteś nowy/a przedstaw się
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do O nas, inne & off-topic



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.