Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

Co sądzisz o kulturze homoseksualistów ? » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Dział poświęcony dla książek oraz ciekawych publikacji

<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 26 kwi 2007, o 23:17

Co sądzisz o kulturze homoseksualistów ?

Czee :P
Chyba dobry dział wybrałem ? XD
Dobra do rzeczy:
Co sądzicie o gejach i lesbijkach?
Jeśli różnią się opinie możesz je wydzielić :).




Moje zdanie:
Sądzę, że homoseksualista to normalny człowiek i raczej nie da się tego wyleczyć chyba, że leczeniem nazywacie kastracje?... Wiele osób nazywa to chorobą ale czy jeśli tobie podobała się osoba z tej samej płci to co byś zrobił? Pomyśl sobie, że laseczka/paker na której widok się ślinisz to jędrny tyłeczek jakiegoś faceta/kobiety... wiem to obrzydliwe ale wyobraź to sobie.
Czy ich dyskryminować? Nie ... Why? Dziecko widzi paradę gejów ale czy jako dorośnie też będzie takie? Nie bo tu decyduje natura. Nie popieram jedynie adopcji dzieci przez takie pary... No a śluby ok.
Co do pedofili nie byłbym taki wyrozumiały.
Obrazek
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 26 kwi 2007, o 23:26


Tai całkowicie się z Tobą zgadzam.Oni są tacy sami jak hetero dla mnie osobiście nie robi to żadnej różnicy.A co do wychowywania dzieci też uważam że nie powinno się im zezwalać na to i to chyba jedyna rzecz której zabroniłabym homoseksualistom. A śluby jak najbardziej niech będą traktowane związki homoseksualne na równi ze związkami "mieszanymi".Mają takie same prawa do swoich uczuć jak ja i inni ludzie.
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 27 kwi 2007, o 00:08


Ogólnie jeżeli jedzą nożem i widelcem, mówią proszę dziekuję, to nie mam żadnych zrzutów do ich kultury ;)

A tak szczerze to mnie to mało interesuje, są ludzie to niech sobie żyją jak im się podoba.
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 27 kwi 2007, o 00:15


Taifun napisał(a):Co do pedofili nie byłbym taki wyrozumiały.
Co ma gej do pedofila? To tak jak byś porównał człowieka do ptaka, to co ich łączy to to że żyją i nic więcej

Guska napisał(a):A co do wychowywania dzieci też uważam że nie powinno się im zezwalać na to i to chyba jedyna rzecz której zabroniłabym homoseksualistom.
A dlaczego mają nie wychowywać dzieci? Jeśli już mamy czegoś zabronić to adopcji [chociaż i z tym bym dyskutował], ale jeśli mają biologiczne dziecko to czemu nie?
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 27 kwi 2007, o 00:20


A dlaczego mają nie wychowywać dzieci? Jeśli już mamy czegoś zabronić to adopcji [chociaż i z tym bym dyskutował], ale jeśli mają biologiczne dziecko to czemu nie?


To jest dobre zdanie :) Pewnie jak sobie we dwójke zrobią to mogą mieć, ale adoptować nie mogą :P Ale akurat w tej sprawie się zgadzamy, dzieci adoptować bym im nie dał.
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 27 kwi 2007, o 00:38


Cya napisał(a):A dlaczego mają nie wychowywać dzieci? Jeśli już mamy czegoś zabronić to adopcji [chociaż i z tym bym dyskutował], ale jeśli mają biologiczne dziecko to czemu nie?

hyhy :P
Rodowód Cya:
mąż: Zdzisław
matka: Franek
przerąbane dzieciństwo i znoszenie upokorzenia przez całe życie...
A co jeśli dziecko byłoby hetero... omg
Cya napisał(a):Co ma gej do pedofila? To tak jak byś porównał człowieka do ptaka, to co ich łączy to to że żyją i nic więcej

na shoutboxie wywiązała się dyskusja i doszliśmy do wniosku , że trzeba ich wieszać jak Janosika ale za jaja i trzeba zmienić rozmiar bo za duże te haki ...
Obrazek
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 27 kwi 2007, o 00:43


Taifun napisał(a):hyhy :P
Rodowód Cya:
mąż: Zdzisław
matka: Franek
przerąbane dzieciństwo i znoszenie upokorzenia przez całe życie...
A co jeśli dziecko byłoby hetero... omg
tylko że nie mąż i matka ale po pierwsze ojciec i matka, a po drugie trzeba osoby drugiej płci żeby było dziecko, więc ewentualny rodowód to:
Matka: Hania
Ojciec: Zdzisław
Partner matki: Karol
Partner ojca: Franek :P
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 27 kwi 2007, o 00:53


Cya napisał(a):tylko że nie mąż i matka ale po pierwsze ojciec i matka, a po drugie trzeba osoby drugiej płci żeby było dziecko, więc ewentualny rodowód to:
Matka: Hania
Ojciec: Zdzisław
Partner matki: Karol
Partner ojca: Franek :P

Tak ale wcześniej napisałeś jakby mogli sobie zrobić dziecko i ja to tak zrozumiałem xD
Może naukowo się da jak w seksmisji :D
ich tzn. kogo? osoby homo, czy pedofili?

pedofili !!! Czytaj okiem a nie członkiem xD <<<<<<
Obrazek
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 27 kwi 2007, o 20:03


Taifun napisał(a):na shoutboxie wywiązała się dyskusja i doszliśmy do wniosku , że trzeba ich wieszać jak Janosika ale za jaja i trzeba zmienić rozmiar bo za duże te haki ...
Całkowicie popieram jeśli chodzi o pedofili (tak to się odmienia?),jeśli zaś chodzi o gejów i lesbijki to nie mam nic przeciwko nim.
Obrazek
www.pieprzisol.mojeforum.net/
<<

timon

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 223

Lokalizacja: LBN

Postdodano 28 kwi 2007, o 08:10


Ja tam nic nie mam do homoseksualistów ale adpocja dzieci, przez takie pary jest dla mnie nie do pomyslenie i jestem zdecydowanie na NIE jak można takie coś zrobić dziecku...
<<

HeroSHI

Postdodano 28 kwi 2007, o 09:45


Jak to można było przeczytać na jednym z tekstów na np. Onecie, homoseksualizm jest już w genach - jednych po prostu podniecają mężczyźni, innych kobiety.

Heh, jedynie przeczytałam, że na wszystkie female działają i faceci i kobiety czyli kobieta jest biseksualna - i dobrze :]
<<

timon

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 223

Lokalizacja: LBN

Postdodano 30 kwi 2007, o 08:33


No jest to w genach ale ciekawe jakiej oriętacji byłoby dziecko wychowywane przez parę gejów przez np. 15 lat??
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 30 kwi 2007, o 16:37


timon napisał(a):No jest to w genach ale ciekawe jakiej oriętacji byłoby dziecko wychowywane przez parę gejów przez np. 15 lat??
Takiej samej jak by było wychowywane przez parę hetero tylko że było by [i tu są dwie możliwości]:
a) bardziej tolerancyjne od innych ludzi [taki powinien być scenariusz udany]
b) zapisało by się do Młodzieży Wszechpolskiej przez to że mogło by się spotkać z wyśmiewaniem przez innych [niestety ale taki scenariusz jest możliwy i w Polsce bardziej prawdopodobny]

Innej opcji raczej nie biorę pod uwagę :P na pewno jakieś są inne ale bardziej mało prawdopodobne
<<

timon

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 223

Lokalizacja: LBN

Postdodano 30 kwi 2007, o 18:48


No to Cya umocniłes mnie w moim twierdzeniu co do adpocji dzieci przez takie pary ale na szczęscie w Polsce na razie to nam nie grozi, z naszą tolerancją...
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 1 maja 2007, o 00:32


Ale widzicie i tak nasze prawo zezwala na adopcje dzieci przez osoby homoseksualne, tylko że nie jako pary, a osoby samotne. Jak jest się samemu to każdy może adoptować dziecko bez względu na preferencje i to jest dla mnie bardzo dziwne że osoba będąca w stałym związku z drugą osobą tej samej płci może sama adoptować dziecko, ale jako para już takie osoby nie mogą. A ja tam popieram adopcję przecież jeśli nie adoptują w Polsce to mogą w innym kraju gdzie to nie ma takiego zakazu i co jak wrócą do Polski należy odebrać im takie dziecko, przecież to było by chore, to również powinno się odbierać dzieci biologicznym rodzicom którzy dla chęci posiadania dzieci przespali się z osobami przeciwnej płci i spłodzili dziecko... Jak dla mnie to w naszym kraju jest po prostu za mało tolerancji... Gdyby nie OD* i MW** to chyba nie było by aż takiej zawiści w stosunku do osób innej orientacji i sprawa adopcji nie była by aż tak kontrowesyjna.


* Ojciec Dyrektor
** Młodzież Wszechpolska
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 1 maja 2007, o 00:42


Cya napisał(a):Gdyby nie OD* i MW** to chyba nie było by aż takiej zawiści w stosunku do osób innej orientacji i sprawa adopcji nie była by aż tak kontrowesyjna.

a co Ci oni przeszkadzają? Normalne radio katalickie. Leci łagodna muzyczka i modlitwy odprawiają. Babcie się modlą przy radyjku. Nie widzę niczego złego.
No jedynie krytykują Naród Żydowski ale z jakiej racji > dobrej czy złej to jest temat na dluuzszą metę.
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 1 maja 2007, o 00:53


ja nie krytykuję Radia Maryja czy telewizji Trwam tylko samego Ojca Dyrektora, który jest 'autorytetem' dla niektórych ludzi, który publicznie potępia homoseksualizm, gdzie kościół jako instytucja nawet ich nie potępia, tylko wprowadza nie jako nakaz pozostania w celibacie, ale to ma sie tak samo jak do seksu przed małżeństwem, nikt nie chce z hierarchów kościoła katolickiego zabierać głosu publicznie na ten temat nawet papież, a OD uważa że wie lepiej i głosi 'dobrą nowinę'. A MW po prostu nie lubię ;)
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 1 maja 2007, o 22:29

Ja Ci powiem tyle, że nie słyszałem o Ojcu Dyrektorze potępiającym homoseksualistów. Być może chodziło mu o szerzenie złych przykładów w społeczeństwie. Ale w sumie nic mnie to nie obchodzi niech sobie gada co chce to się nazywa marketing.
Obrazek
Następna strona

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Kultura



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.