Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

7x20 I'll Swallow Poison on Sunday » Desperate Housewives » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 30 kwi 2011, o 19:13

7x20 I'll Swallow Poison on Sunday

Spoiler:

1.05.2011
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 2 maja 2011, o 13:35

Odp: 7x20 I'll Swallow Poison on Sunday


Plan Felicii iście diaboliczny - lubię to :)
Susan dostała za swoje i bardzo dobrze. Chociaż wątpię,żeby się oduczyła tego debilnego szlachetnego zachowania.
Lynette irytuje coraz bardziej. Dobrze, ze Renee uratowała jej dupę.
Bree będzie miała nowego kochasia. Nie przypadł mi do gustu.
Carlos jest idiotą, żeby dzieciom mówić takie rzeczy. I to jeszcze dzieciom, które są tak paskudne. Nie mogę patrzeć na te głupie, rozpuszczone gówniary.

Widzę, że finał będzie dwuodcinkowy. Szkoda, że nie będzie trzymający w napięciu, bo niby co ma nas trzymać w napięciu -.-
Obrazek
<<

Przemek7_17

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 56

Lokalizacja: Poznań

Ulubiony serial:
Desperate housewives

Postdodano 3 maja 2011, o 23:16

Odp: 7x20 I'll Swallow Poison on Sunday


Bardzo, ale to bardzo przyjemny odcinek. Nie jest to jednak serial, który był parę lat temu, ale mimo wszystko przyjemnie oglądało mi się ten odcinek. Bree & Gab rządzą, a akcja z poduszką genialna :D Lyn strasznie przynudzała i to była jedyna desperatka, przy której mi się nudziło. Fel genialna i jej udawana przyjaźń zdecydowanie na plus. Na WL brakowało takiej suki.
Oglądane: Desperate Housewives, Dexter, Grey's Anatomy, One Tree Hill, The Vampire Diaries, Brothers & Sisters, Chuck, Pretty Little Liars, True Blood, Weeds, 90210, Californication, Gossip Girl, Nursea Jackie, Private Practice, Episodes, Supernatural, Hung, Cougar Town, The Good Wife, Fringe, The Walking Dead, QAF

Obejrzane: V, DollHouse, FlashForward, Heroes, Nip/tuck, Six feet under, Kyle XY, Ugly Betty, Persons Unknown, Pushing daisies, Prison break, Samantha Who?, The Gates, Lost.
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 4 maja 2011, o 14:02

Odp: 7x20 I'll Swallow Poison on Sunday


oj Fela Fela xD potrzebuję nowej torebki xD
LYnn mnie wkurza.. Susan mi szkoda. Bree i Gabi muszą przystopować, o matko jakie te córki to są diabełki
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 26 maja 2011, o 21:17

Odp: 7x20 I'll Swallow Poison on Sunday


Fellicia, co za denerwująca postać. Mogłaby pójść i zastrzelić Paula, byłoby przynajmniej po wszystkim.
Susan - tak myślałem, że tak się skończy jej przyjaźń z Paulem. Niepotrzebnie o tym wspominała.
Lynette - zachowuje się strasznie głupio od kiedy Tom dostał pracę. Postać Toma zaliczam zdecydowanie na plus w tym sezonie.
Bree, Gaby, Carlos - ten wątek jest żenujący, Carlos to jest kretyn, żeby swoim dzieciom takie rzeczy mówić. Do głupoty dzieci Solisów już przywykłem. :D
Przyszły adorator Bree wypadł średnio, dwa przeciętne dialogi.
Paul na końcu dostaje zawału serca, pewnie teraz wszystko na Susan pójdzie, jeśli wykryją truciznę.

PS Ten sezon jest strasznie słaby, gdzie się podziały te genialne Desperatki ze wcześniejszych sezonów? Pytanie - wie ktoś może ile oni sezonów planują jeszcze ciągnąć ten serial?

 


  • Podobne tematy do 7x20 I'll Swallow Poison on Sunday
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 7



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.