Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 8

1x03 - Poison Ivy » Zakończone Seriale » Gossip Girl • seriale forumtv.pl

2007

<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 9 paź 2007, o 16:55

Re: 1x03 - Poison Ivy

No właśnie skończyłem oglądać, jakie moje przemyślenia? O takie że Nate zachował się jak facet/człowiek, wszystko jedno to dla człowieka jego pokroju duży postęp. Dan był trochę dziwny ale oczywiście najlepszy w odcinku. B jest okropna... to co robiła pod koniec to tylko poczucie winy. Nie lubię jej. :)

Klatus napisał(a):Zapomniałem napisać, że wysnułem już teorię czemu Serena zniknęła. Jestem pewien na 80%, że dlatego bo zaszła w ciąże z Natem.
Skąd taki pomysł. :D
We Are The World haiti
<<

martynka2688

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 10

Postdodano 9 paź 2007, o 17:07

Re: 1x03 - Poison Ivy


Ale chociaz Blair miala odwage przyjsc do Sereny , a nie wyjezdzac z miasta jak tchorz.
chce tylko wszystkiego ;)
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 9 paź 2007, o 17:27

Re: 1x03 - Poison Ivy


Może poczucie winy...ale poczucie winy by było gdyby tam poszła i powiedziała jej że jej przykro za wszystko co robiła ostatnio...ale ona przyszła tam by przeczytać je ten list, w którym napisała jej, że nie odzywa się i ona tego nie rozumie. Nie odezwała się do niej przez cały rok, nawet wtedy kiedy wiedziała, że Blair jej potrzebuje.

Sądzę że obydwie są siebie warte, jedna zdradziła przyjaciółkę, druga upokarza ją przed wszystkimi....no cóż...
<<

patiiaa

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 25

Postdodano 9 paź 2007, o 17:33

Re: 1x03 - Poison Ivy


odcinek supppper.

ciekawe czy B. i S. sie na dobre pogodza.?
Patia <3
Obrazek
<<

martynka2688

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 10

Postdodano 9 paź 2007, o 17:42

Re: 1x03 - Poison Ivy


Nie doszlo by do tego wszystkiego gdyby Serena trzymala lapy przy sobie ;]
a B&S w nastepnym odcinku chyba znowu sie pokluca , tak wywnioskowalam z promo do odcinka 4 :D
chce tylko wszystkiego ;)
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 9 paź 2007, o 17:47

Re: 1x03 - Poison Ivy


Paulina, a niby dlaczego nagle teraz zachciało się jej czytać ten list? Mogła go wysłać. Mogła przeczytać wcześniej:P Moim zdaniem chciała odpokutować.
We Are The World haiti
<<

martynka2688

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 10

Postdodano 9 paź 2007, o 18:42

Re: 1x03 - Poison Ivy


gdyby to bylo poczucie winy to by zaczela przepraszac, a czegos takiego tam nei widzimy. mzoe potrzebny byl jej impuls zeby zawiesic bron? ale i tak powinna trzymac sie z dala od Sereny bo przyjazn z nia to same nieszczescia.
chce tylko wszystkiego ;)
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 9 paź 2007, o 20:17

Re: 1x03 - Poison Ivy


tlen - a wcześniej to kiedy miała przeczytać? jak Serena nagle wpadła na chwilę na imprezę jej mamy, czy po tym jak się dowiedziała że się przespała z Nate'em?

Wcześniej jej nie przeczytała, bo nie chciała jej pokazać że jej zależy, bo Serena się nie kwapiła by do niej zadzwonić, napisać i pokazać że jej zależy...a teraz przeczytała bo uznała że ma prawo wiedzieć, jak bardzo ją zraniła i jak bardzo to ją wszystko boli.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 9 paź 2007, o 20:25

Re: 1x03 - Poison Ivy


No dobra, może masz i rację ale ja i tak Blair nie lubię. Co to tego mnie przekonałaś, ale co do tego że jest kul się nigdy nie dam przekonać. :P
We Are The World haiti
<<

martynka2688

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 10

Postdodano 9 paź 2007, o 21:24

Re: 1x03 - Poison Ivy


ah Serena jest taka kul , przespala sie z chlopakiem najleprzej przyjaciolki, pozniej zniknela jak ostatni tchorz , a kazdy zasluguje na prawde. Co wiecej nawet nie zadzwonila by podtrzymac Blair na duchu. I wiecie co ? mi tam wcale nie jest jej zal, mysli ze jest juz taka dobra i zgrywa meczennice po swoim powrocie. jakie to wzruszajce :D
chce tylko wszystkiego ;)
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 10 paź 2007, o 06:49

Re: 1x03 - Poison Ivy


martynka2688 napisał(a):mi tam wcale nie jest jej zal, mysli ze jest juz taka dobra i zgrywa meczennice po swoim powrocie.


Nie zgodzę się. Serena NIE gra męczennicy. Po prostu jest to dobra osoba, która popełniła duży błąd - nastolatka, która nie potrafi sobie poradzić z tym, co zrobiła. Gdyby "zgrywała" męczennicę musiałaby być fałszywą, zakłamaną osobą, a na pierwszy rzut oka widać, że dziewczyna ma w sobie wiele wartości. Osoba obłudna i zakłamana nie potrafiłaby przyjąć na siebie ciosu, który tak naprawdę został zadany jej bratu, tylko dlatego, aby go chronić, a samej sobie zepsuć możliwe perspektywy na przyszłość. Blair MA prawo być na nią wściekła, zła itepe. Jednak to nie zaciera jej OBECNEGO postępowania, które jest po prostu wredne. Jak napisałam, ma prawo czuć się tak, jak się czuje, ale czy to to daje jej prawo to zadawania Serenie ciosu za ciosem i poniżaniem jej przy ludziach? Nie sądzę. Jedno jest pewne - obie są siebie warte, jednak o wiele więcej wartości na dzień dzisiejszy widzę w Serenie, mimo jej wielkiego błędu, który popełniła i teraz będzie za nią chodził, ale jej NIE określa na całe życie. I nie należy zapominać o szanownym Nacie, który jakimś cudem uchodzi obronną ręką z całej tej sytuacji, a jest równie winny jak i Serena.
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 10 paź 2007, o 14:50

Re: 1x03 - Poison Ivy


Nudził mnie trochę ten odcinek. A najlepszy w nim chyba był Dan... NO i ciekawe czy B&S pogodziły się na dobre...
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 10 paź 2007, o 14:55

Re: 1x03 - Poison Ivy


Nie sądze, aby to była zgoda na stałe.

A Dan zdecydowanie jest najlepszy :D
<<

alkalines

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 254

Postdodano 10 paź 2007, o 16:59

Re: 1x03 - Poison Ivy


W końcu nadrobiłam zaległości i obejrzałam. :D Stwierdzam, że odcinek jest jednym z lepszych.Walka dziewczyn była niezła.Fakt faktem Blair postapiła jak bitch, jednak przyjaźń chyba znowu nastanie pomiędzy dziewczynami.
Co do Jenny i Erick'a, to razem są tacy cuuute *__*
Jeśli chodzi o Dan'a to jak zawsze mi się podobał [ten jego bulwers, kiedy wszedł do domu :P]

Ha, ha tekst Chuck'a "Because...I'm Chuck Bass" mnie rozwalił [jak ja lubię tego kolesia] :D :D
damn you smell good like home and you make a exellent coffee.
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 10 paź 2007, o 18:05

Re: 1x03 - Poison Ivy


aja napisał(a):Niezłe było:
Nate: You get the one you wanted?
Dan: No, no. Actually you did. Which makes total sense. Because I'm second in our class and you're somewhere around... last?

Niezłe :P
A odcinek nawet zabawny momentami.
A i Nate i tak miał rozmowę z tym skoutem :P
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 10 paź 2007, o 19:38

Re: 1x03 - Poison Ivy


alkalines napisał(a):W końcu nadrobiłam zaległości i obejrzałam. :D Stwierdzam, że odcinek jest jednym z lepszych.

Czy tylko ja uważam, że odcinek był nudny ? A to może dlatego, że byłam zmęczona. Na pewno poprzednie odcinki byly lepsze...

Własnie Klatus, skąd pomysł, że Serena wyjechala bo zaszła w ciąże z Natem?
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

alkalines

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 254

Postdodano 10 paź 2007, o 20:13

Re: 1x03 - Poison Ivy


justin napisał(a):
alkalines napisał(a):W końcu nadrobiłam zaległości i obejrzałam. :D Stwierdzam, że odcinek jest jednym z lepszych.

Czy tylko ja uważam, że odcinek był nudny ? A to może dlatego, że byłam zmęczona. Na pewno poprzednie odcinki byly lepsze...

Własnie Klatus, skąd pomysł, że Serena wyjechala bo zaszła w ciąże z Natem?


To prawda, że odcinki poprzednie były lepsze, ale ten też nie jest zły. :) może musisz jeszcze raz obejrzeć żeby się przekonać do niego.
damn you smell good like home and you make a exellent coffee.
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 10 paź 2007, o 20:18

Re: 1x03 - Poison Ivy

3 odcinek był gorszy od 2, ale lepszy od pilota :P Ogólnie to się nie można czepiać bo to dopiero 3 odcinek, wstęp, wiele przed nami :D
Want your bad romance.
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do 1x03 - Poison Ivy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.