Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

1x03 - Poison Ivy » Zakończone Seriale » Gossip Girl • seriale forumtv.pl

2007

<<

alkalines

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 254

Postdodano 20 wrz 2007, o 19:58

1x03 - Poison Ivy

As the teens prepare for Ivy League college representatives to visit their campuses, Blair uncovers a secret about Serena that she has not intention of keeping. Dan sets his sights on impressing the Dartmouth representative, but he's beaten out by Nate, who has no interest in going to the school other than the pressure he gets from his father, The Captain. Meanwhile, Jenny and Serena's younger brother, Eric, hit it off, and Rufus asks Lily a favor.

Data emisji: 3 październka 2007
Ostatnio edytowano 20 wrz 2007, o 19:58 przez alkalines, łącznie edytowano 1 raz
damn you smell good like home and you make a exellent coffee.
<<

P.Peyton

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 1 paź 2007, o 16:36

Obrazek Obrazek Obrazek
If I could d r e a m at all, it would be about you.
<<

Anett

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 1 paź 2007, o 16:57


Wlasciwie malo sie rozni od proma 2
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 7 paź 2007, o 18:28

Re: 1x03 - Poison Ivy (spoiler)


Chyba nastąpi chwilowe zawieszenie broni między B. a S., mam przynajmniej taką nadzieję. Ogólnie odcinek taki troche smutnawy(takie odniosłem wrażenie)
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 7 paź 2007, o 18:57

Re: 1x03 - Poison Ivy


Taki przeciętny odcinek. Dwa poprzednie były zdecydowanie lepsze.

Niezłe było:
Nate: You get the one you wanted?
Dan: No, no. Actually you did. Which makes total sense. Because I'm second in our class and you're somewhere around... last?

i oczywiście Because... I'm Chuck Bass. Uwielbiam Chuck'a :D

Serena daje sobą pomiatać co nie jest zbyt fajne i interesujące. Miała być troche bitchowata a taka samarytanka z niej wyszła w tym odcinku.

No i Dan krzyczący w poduszkę ;D Coraz bardziej go lubie ;)
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 7 paź 2007, o 21:48

Re: 1x03 - Poison Ivy


Catfight była fajna, w ogóle cała ta rywalizacja mi się podobała, Serena z tym facetem z Yale a Blair z tym całym rehab, choć postąpiła jak bitch to naprawdę mi się to podobało :)

Sceny Jenny i Erick'a były słodkie, w ogóle Erick jest fajny :P

Nate też pokazał się z lepszej strony jak powiedział, nie nudził mnie aż tak bardzo jak w poprzednich dwóch odcinkach.

Chuck - Because...I'm Chuck Bass i wszystko jasne :hah:

Dan, OMG, z kazdym odcinkiem kocham go bardziej Razz scena z it's over była świetna, ale najlepsze było to jak przyszedł do domu taki wkurzony i wykrzyczał Archibald w poduszkę XD
Want your bad romance.
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 7 paź 2007, o 21:52

Re: 1x03 - Poison Ivy


Blair zachowała się paskudnie, strasznie mi było szkoda Sereny, a jeszcze bardziej jej brata. Ale z drugiej strony na końcu było mi szkoda Blair, bo jej także nie było łatwo, kiedy nie było Sereny..

Ale Dan i tak najlepszy :D Fajnie, że tata mu pomógł i że Nate w końcu pokazał się od bardziej ludzkiej strony :)
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 7 paź 2007, o 22:16

Re: 1x03 - Poison Ivy


aja napisał(a):Nate: You get the one you wanted?
Dan: No, no. Actually you did. Which makes total sense. Because I'm second in our class and you're somewhere around... last?

i oczywiście Because... I'm Chuck Bass. Uwielbiam Chuck'a :D

No i Dan krzyczący w poduszkę ;D Coraz bardziej go lubie ;)


Najlepsze sceny odcinka. ;D

Co do reszty to odcinek taki sobie.

Blair jest wredna, an końcu trochę się rehabilituje.

Serialowa Serena nadal do mnie nie przemawia, tak samo Jenny...

Rufus i matka Sereny - ten wątek może akurat być ciekawy. :) pod warunkiem że go dobrze rozwiną...
<<

martynka2688

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 10

Postdodano 8 paź 2007, o 20:14

Re: 1x03 - Poison Ivy


odcinek fajny ;) myslalam ze B&S sie pogodza na dluzej ale jak obierzalam promo do odcinka 4 to sadze ze tak nie bedzie. Koncowka filmu byla najlepsza ;) jak Blair czytala ten list to az sie wzruszylma ;) a Chuck jest boskii ;]
chce tylko wszystkiego ;)
<<

zuzior

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 8 paź 2007, o 20:43

Re: 1x03 - Poison Ivy


moje dwa posty mi znikly!! I tej laski co tez nie ma napisow rowniez! o co kaman??

//tlen.exe: Znikły bo było very very nie na temat... Teraz za robienie OT dostajesz warna, który trwa 90dni.
<<

wolnaamerykanka

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 64

Postdodano 8 paź 2007, o 21:46

Re: 1x03 - Poison Ivy


mnie jakos Dan nie przekonuje,( juz to wczesniej pisalam ale posty wydaje mi sie ze niektore pousowali ),nie lubie jego watkow moze dlatego, ze w ksiazce za nim nie przepadalam i mi tak zostalo, wogole inaczej go sobie wyobrazalam..

To samo tyczy sie Sereny. W ksiazce jest moja ulubiona postacia, jestem w niej wrecz zakochana. :) Jest taka pewna siebie, zawsze ma to co chce.. a Tutaj? chodzace nieszczescie.

No ale pozyjemy, zobaczymy
Aktualnie ogladam: Desperate housewives (s.5), Gossip girl (s.2), Grey's anatomy (s.5), 90210 (s.1), Prison break (s.4), Lost(czekam)
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 8 paź 2007, o 22:06

Re: 1x03 - Poison Ivy


Odcinek moim zdaniem gorszy od wcześniejszych, ale też trochę inny klimatem, taki bardziej smutny. Pomimo tego tak mi się podobał, chociaż oglądałem po angielsku i wszystkiego dokładnie nie zrozumiałem. ;D Dan jak w 2 pozostałych odcinkach zagrał zajebiście ;) , Nate pokazał się wreszcie z lepszej strony, Chuck jak Chuck ;D . Ta scena kończąca odcinek zapowiada zawieszenie broni między S i B. Ale widzę po niektórych postach, że tylko chwilowe. I dobrze. :D
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 8 paź 2007, o 23:28

Re: 1x03 - Poison Ivy


Odcinek bardzo mi się podobał. Podobało mi się zachowanie Dana, za to Sereny niekoniecznie. Niby ładnie się zachowała chroniąc brata, ale za takie coś nie powinna się nawet słowem odezwać do Blair i kopnąć ją w tyłek, bez względu na to co zrobiła w przeszłości.
See you in another life, brother...
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 9 paź 2007, o 02:58

Re: 1x03 - Poison Ivy


No napisy w końcu są więc: http://tlen.exe.edigo.pl/temp/napi/
Są tu zawsze najnowsze napisy Gossipa. :P Ja obejrzę już rano, teraz nie mam siły. :P
We Are The World haiti
<<

Tanith

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 9 paź 2007, o 06:53

Re: 1x03 - Poison Ivy


Napisów radzę szukać jednak na hatak.pl lub napisy24.pl - to właśnie tam są ich najnowsze wersje. Do odcinka 1x03 musiałam zrobić uaktualnienie, gdyż już po wrzuceniu ich na wymienione wcześniej strony, zauważonych zostało kilka literówek.
<<

biskupk

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 78

Postdodano 9 paź 2007, o 08:14

Re: 1x03 - Poison Ivy


tlen.exe napisał(a):No napisy w końcu są więc: http://tlen.exe.edigo.pl/temp/napi/
Są tu zawsze najnowsze napisy Gossipa. :P Ja obejrzę już rano, teraz nie mam siły. :P


Wielkie dzięki za napisy :D Będę teraz tu sprawdzał, hehe ^^ Jednak z napisami to nie to samo co bez 9po nagielsku) jednak wszystkie nie rozumiem :P hehe.


aja napisał(a):Nate: You get the one you wanted?
Dan: No, no. Actually you did. Which makes total sense. Because I'm second in our class and you're somewhere around... last?

i oczywiście Because... I'm Chuck Bass. Uwielbiam Chuck'a :D

No i Dan krzyczący w poduszkę ;D Coraz bardziej go lubie ;)


Dokłądnie, świetne te sceny :D Nic dodac nic ująć, hehe.

Pozdrawiam,
Poznając Sekret, zrozumiesz, jak mieć wszystko, być wszystkim albo robić wszystko, czego tylko pragniesz. Dowiesz się, kim naprawdę jesteś.
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 9 paź 2007, o 13:44

Re: 1x03 - Poison Ivy


Zapomniałem napisać, że wysnułem już teorię czemu Serena zniknęła. Jestem pewien na 80%, że dlatego bo zaszła w ciąże z Natem.
See you in another life, brother...
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 9 paź 2007, o 15:13

Re: 1x03 - Poison Ivy

Ja myślę, że zniknęła po prostu dlatego, że nie mogła być w tym mieście, widywać Blair, itd...

Poza tym mogłaby bez większych problemów usunąć tą ciąże w NY...

Gdyby się okazało że była w ciąży, to różne wersje tej teorii by by były już za dramatyczne i za bardzo by wiało melodramatem czy też telenowelą...
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 1x03 - Poison Ivy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.