Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

5x09 - Emily Says Hello » Gilmore Girls » Odcinki • seriale forumtv.pl

2004-2005

<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 19 lis 2006, o 13:04

5x09 - Emily Says Hello

Rory decides that she and Lorelai should split up at the next Friday night dinner and confront Richard and Emily separately about ending their separation. However, Emily dashes their hopes of a reconciliation by announcing that she is ready to begin dating. Meanwhile, Lorelai invites Christopher for lunch at the inn, unaware that Rory had warned Christopher to stay away from her mother. Feeling guilty that she hadn't told Luke about seeing Christopher, Lorelai confesses that they had lunch, and Luke "convinces" himself that he isn't jealous.
See you in another life, brother...
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 5 cze 2007, o 23:57


Kurcze, to jak Chris spojrzał na Lorelai zanim przyszła Rory, normalnie się rozpłynęłam, od tej chwili oficjalnie jestem fanką Lor/Chris :D
No i fajnie Rory wygląda razem z Marty'm, ale to kolejny chłopak, którego ona ma zwyczajnie gdzieś, więc mam nadzieję, że chociaż jego ona nie zrani.
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 6 cze 2007, o 02:54


Trish napisał(a):Kurcze, to jak Chris spojrzał na Lorelai zanim przyszła Rory, normalnie się rozpłynęłam, od tej chwili oficjalnie jestem fanką Lor/Chris :D

uuu, już cię nie lubię :P (oczywiście żart)
chyba zostanę tu jedynym fanem LL z tych co piszą nadal, chociaz może nie tyle fanem LL co antyfanem CL :P
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 6 cze 2007, o 03:03


Początkowo sama nie znosiłam Chrisa i sądziłam, że nigdy go nie polubię, ale jakiś czas temu strasznie zaczął mnie wkurzać Luke i zostałam antyfanką LL, potem dziwnym trafem zaczął mi się podobać Chris, no i w końcu doszłam do bycia fanką CL ;)
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 6 cze 2007, o 03:53


hmm a czym Luke mógł wqrzyc do tego odcinka?
Chris to inna sprawa :D olewał córkę przez pierwsze 16 lat, no ale tego nikt nie pisze bo nie było pokazane w serialu. Nie walczył o Lorelai gdy powinien( gdy Lorelai zaszła w ciąże i nie chciała się żenic, gdy w 1 sezonie przyjechał do SH, no i pod koniec 2 sezonu) a próbował komlikowac jej życie gdy nie powinien ( to już przyszłośc :P)
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 6 cze 2007, o 13:26


Arrow napisał(a):hmm a czym Luke mógł wqrzyc do tego odcinka?

Nie, tak konkretnie raczej niczym, szczególnie na razie, mówię o moich ogólnych wrażeniach, a jak na razie obejrzałam GG do końca sezonu 6 ;)
Co do Chrisa, to znam jego wszystkie wady itd. i dlatego tak mnie wkurzał przez tyle sezonów, ale come on, nie można mu mieć za złe, że mając 16 lat o nią nie walczył, i tak zachował się dojrzale chcąc wziąść z nią ślub, większosć 16 latków uciekłaby jak najdalej w momencie, gdy usłyszałaby o ciąży swojej dziewczyny.
No i mimo wszystko wciąż nie ujmuję mu wad, jednak pomiędzy nim i Lorelai zawsze coś było i to nigdy nie przeminęło, dlatego jak to już napisałam ogladając 2 sezon, oni są sobie po prostu przeznaczeni. No i Chris, ma pewien urok, który chyba zaczął na mnie działać :P
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 6 cze 2007, o 15:37


no ale można miec mu chyba za złe, że olewał córkę przez pierwsze 16 lat jej życia? :D
aż dziwne, że Rory wie jak Chris wygląda :P
Ostatnio edytowano 6 cze 2007, o 15:43 przez Arrow, łącznie edytowano 2 razy
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 6 cze 2007, o 17:18


Z pewnością powinien był ją częściej odwiedzać, jednak ja uważam, że to było coś na zasadzie, że uważał, że nie może jej nic zaoferować, dlatego tak postępował.
Ogólnie jest to tak, że w jakiś sposób rozumiem go, dlaczego tak postępował, ale uważam, że postępował źle ;)
Jednak fakt jest taki, że my kobiety wolimy tych złych chłopców, a nie tych, którzy są przy nas zawsze i nam pomagają :P
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 6 cze 2007, o 17:52


yyy, cżęściej odwiedziac? przed pierwszym sezonem on nigdy nie odwiedzał jej
widział Rory raz w roku na święta i to wszystko.
No i też się dziwię, że Lorelai tak mu pozwoliła
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 6 cze 2007, o 19:37


Ale pozwoliła w jakim sensie ? Nie mogła mu nakazać przyjeżdżać, więc powinna mu zabronić ? Ona pozwalała, aby ojciec jej córki uczestniczył w jej życiu, i to była dobra decyzja. A to, że on z niej niezbyt skorzystał, to już inna sprawa.
Poza tym uważam, że to, że Chrisa tak długo nie było w jej życiu było dobre dla Rory, ponieważ obecność ojca, który nie potrafi być ojcem, jest dla dziecka fatalnym przykładem. No a mając tylko ojca od święta, ma się przynajmniej jakieś dobre związane z nim wspomnienia.
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 6 cze 2007, o 19:55


no, że pozwoliła mu olewac Rory. Powinna dac mu wybór, tak albo tak ( jak ktoś inny dał komuś później :P)
no i nie wiem jak można znaleź dobre strony tego, że ojciec olewa swoje dziecko :P

a żeby było na temat, to podobbała mi się scena gdy Emily mówiła do Lorelai, że chce się umawiac :D
Ostatnio edytowano 6 cze 2007, o 20:48 przez Arrow, łącznie edytowano 2 razy
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 7 cze 2007, o 00:40


Arrow napisał(a):no i nie wiem jak można znaleź dobre strony tego, że ojciec olewa swoje dziecko :P

Zrozumiałbyś, gdybyś przeżył :P

No a Emily była rewelacyjna, plan Rory nie wypalił, a Lorelai o mało nie dostała zawału :hihi:

 


  • Podobne tematy do 5x09 - Emily Says Hello
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 5



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.