Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

Emily Sullivan » Zakończone Seriale » Jerycho • seriale forumtv.pl

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 18 lis 2006, o 02:27

Emily Sullivan

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Emily Sullivan (grana przez Ashley Scott) w odcinku 1.01 została przedstawiona jako dawna dziewczyna Jake’a. W czasie jego nieobecności, Emily zaręczyła się. W późniejszych odcinkach dowiadujemy się, że jej narzeczony – Roger, w chwili eksplozji nuklearnych był w samolocie, co dla Emily jest dowodem, że nie żyje, lecz Jake wyprowadza ją z błędu, kiedy udaje mu się dowiedzieć, że samolot z jej narzeczonym bezpiecznie wylądował.
Emily, tak jak Heather, jest nauczycielką w Szkole Podstawowej Jericho.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 2 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 19 lis 2006, o 21:15


Zaczyna chyba powoli zapominać o mężu i zwracać się ku starej miłości (stara miłość nie rdzewieje) czyli Jakowi. Postać sympatyczna z mniej sympatycznym tatusiem. Jak narazie dosyć sporo niedomówień jeżeli chodzi o jej związek z Jakiem.
<<

magda_kam

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 18 gru 2006, o 17:01


Teraz dopiero sie zacznie. Wielki zaginiony i cudem odnaleziony narzeczony Emilypowraca wiec on a bedzie musiala zostawic Jake'a. Moze to i dobrze bo polubilam Heather i mam nadzieje ze wyjdzie jej z Jake'em ale znajac zdolnosci scenarzystow pewnie do tego nie dojdzie.
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 18 gru 2006, o 18:24


Fakt, teraz sie dopiero zacznie telenowela ;D Jake sie nie będzie wtrącac w jej zwiazek z Rogerem, Roger będzie miał wąty, że Emily cały czas myśli o Jake'u i w końcu Em rzuci biednego Rogera dla swojej miłości ze szkoły, super-hero, który zna sie na wszystkim ;D
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 18 gru 2006, o 20:09


Aju, lepiej żebyś się w tym miejscu pomyliła ;D Ja bym chciała, żeby wróciła Heather, a Em niech sobie zostanie z Rogerem :P
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 28 gru 2006, o 12:44


KaruzeL napisał(a):Postać sympatyczna z mniej sympatycznym tatusiem.

Może i mniej sympatycznym ale podobał mi się ...
Co do związku Emili-Jake to przychylam się do teorii aji.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez sufer, łącznie edytowano 1 raz
<<

ziombel12

Użytkownik

Posty: 13

Postdodano 3 sty 2007, o 22:11


KaruzeL napisał(a):Zaczyna chyba powoli zapominać o mężu .

to jeszcze nie mąz,ale narzeczony
<<

Ireth

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 36

Postdodano 15 sty 2007, o 17:35


Mąż czy nie mąż, widać, że jest z nim powaznie związana.

Zobaczymy co się porobi, bo chyba nikt nie wątpi, że dziać sie będzie ;D
<<

HeroSHI

Postdodano 10 mar 2007, o 17:51


KaruzeL napisał(a):Zaczyna chyba powoli zapominać o mężu i zwracać się ku starej miłości (stara miłość nie rdzewieje) czyli Jakowi. Postać sympatyczna z mniej sympatycznym tatusiem. Jak narazie dosyć sporo niedomówień jeżeli chodzi o jej związek z Jakiem.


Ten facet chyba jest jej narzeczonym...?? heh.. juz teraz nawet nie jestem pewna...
<<

Surwiwin

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 20

Postdodano 10 mar 2007, o 21:01


HeroSHI napisał(a):Ten facet chyba jest jej narzeczonym...?? heh.. juz teraz nawet nie jestem pewna...

Roger na pewno jest jej narzeczonym. Czyli jeszcze wszystko może sie zdażyć ;) Choć ja popieram Heather :cool:
<<

HeroSHI

Postdodano 12 mar 2007, o 20:24


Surwiwin napisał(a):
HeroSHI napisał(a):Ten facet chyba jest jej narzeczonym...?? heh.. juz teraz nawet nie jestem pewna...

Roger na pewno jest jej narzeczonym. Czyli jeszcze wszystko może sie zdażyć ;) Choć ja popieram Heather :cool:


Ja w sumie też ale jednak pewnie Jack będzie z Em :/
<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 15 mar 2007, o 14:12


No jasne tak samo jak w lost'ach jack wreszcie będzie z kate tak samo tu jake będzie z emily!!!!!!!

 


  • Podobne tematy do Emily Sullivan
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Bohaterowie



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.