Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 60
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 9
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 8

4x17 - Everything In Its Right Place » Zakończone Seriale » Fringe • seriale forumtv.pl

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 8 kwi 2012, o 00:19

4x17 - Everything In Its Right Place

Feeling left out on This Side, Lincoln travels to the Other Side to help Fringe Division investigate a vigilante who genetically damages his victims as he kills them.


----------------------

Wspaniały odcinek! Dawno nie było tak dobrego. Uwielbiam Over There i ciesze się że tam wróciliśmy. Brakowało mi tego i w końcu wiemy co się tam działo. Świat się odradza, kret działa dalej, a Fringe walczy z mutantami ;) Do tego mnóstwo smaczków jak brak Batmana - co to w ogóle ma być za świat! :D Uwielbiam tez ich technologię - ruchome gazety, miniaturowe telefony na ucho czy w końcu te ich wypasione samochody. Więcej poproszę! Do tego jeszcze ruda Olivia :P
Ciesze się też że w końcu Lincoln dostał więcej czasu. Bardzo mi się podoba to co się dzieje z jego postacią - jest zdystansowany do innych, nie czuję już tej więzi z Olivią, i wciąż szuka swojego miejsca. Nawet dobrowolnie udał się na drugą stronę i pomaga w sprawie. Genialne rozmowy między Lincolnami o tym dlaczego tak się różnią. Szczególnie ta przez radio. Śmierć drugiego Lincolna była dla mnie zaskoczeniem. Jak oni mogli?! Od tak pozbyli się takiej cudownej postaci... ale z drugiej strony stwarza to możliwość że nasz Lee zdobędzie dziewczynę :P
Zaskoczyło mnie tez złapanie Niny. Pięknie użyli do tego zmiennokształtnego i dostali w swoję ręce technologię Jonesa. Teraz pewnie szybko wyśledzą Broylsa. Albo i nie ;)
Genialna pierwsza scena jak Peter i Walter wyprowadzają krowę a ona w ubranku FBI xD
Świetnie tez wyszła rozmowa Lincolna z zmiennokształtnym. Fringe ma jedne z najlepszych linii dialogowych w serialach. Bardzo mi się podobało jak zmienny mówił o pewnych osobach które promieniują i że on do takich nie należy. Może to i sci-fi ale ten serial jest bardziej o człowieku niż tych nadprzyrodzonych zjawiskach.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 11 kwi 2012, o 12:55

Odp: 4x17 - Everything In Its Right Place


Świetny odcinek! :D
Odcinek skupiony na Lincolnie, jeszcze tego nie było! A wypadło to znakomicie!
Sama sprawa również poruszała główny wątek, do tego Lincoln zdołał dotrzeć do zmiennokształtnego i dzięki temu dostał do jednej z placówek Jonesa. Zdołano pojmać także Ninę oraz zdobyć technologię i wgląd w położenie innych zmiennokształtnych. :P Wielki sukces!
Wielka szkoda, że przy tym wszystkim uśmiercono AltLincolna. :/ Jednak rozumiem, skąd potrzeba takiego zabiegu. Można powiedzieć, że teraz nasz Lincoln będzie przesiadywał w AltŚwiecie i zdobywał swoją Olivię. :P
Świetne dialogi między Lincolnami. :D Rozbraja mnie to, że Ruda jest tak inna w zachowaniu od Blondyny. :P Brawa dla Anny Torv. :D
Czesiek_PL napisał(a):Świetnie tez wyszła rozmowa Lincolna z zmiennokształtnym. Fringe ma jedne z najlepszych linii dialogowych w serialach. Bardzo mi się podobało jak zmienny mówił o pewnych osobach które promieniują i że on do takich nie należy. Może to i sci-fi ale ten serial jest bardziej o człowieku niż tych nadprzyrodzonych zjawiskach.

Zgadzam się z Tobą w stu procentach! Bardzo podobał mi się ten tekst o "święcących" osobach.
Krówka w przebraniu FBI. :P
Brak Batmana w AltŚwiecie, a jego miejsce zajmuje jakaś modliszka, wtf!? :P
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 11 kwi 2012, o 16:06

Odp: 4x17 - Everything In Its Right Place


Wielka szkoda, że przy tym wszystkim uśmiercono AltLincolna. :/


A ja myślę że on może żyć tylko go DRJ razem z Broylsem przechwycili :)

Brak Batmana w AltŚwiecie, a jego miejsce zajmuje jakaś modliszka, wtf!? :P


Zupełnie przez przypadek trafiłem na ten serial niedługo po obejrzeniu tego odcinka Fringe. Ciekawe czy chodziło właśnie o ten mantis xD

 


  • Podobne tematy do 4x17 - Everything In Its Right Place
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.