Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

04x14 There's No Place Like Home (3) » Lost » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 16 maja 2008, o 19:28

04x14 There's No Place Like Home (3)

Spoiler:
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 31 maja 2008, o 00:38


Tyle się działo, że nie wiadomo od czego zacząć więc będą to raczej chaotyczne spostrzeżenia;)

Okazało się że to Lock spoczywa w trumnie czyli jakoś musiał opuścić wyspę i odwiedził pozostałych rozbitków, może ponownie została przesunięta?. Tylko dlaczego to zrobił, co się działo przez ten czas.

Sun nawiązała kontakt z Widmorem, tylko dlaczego skoro to właśnie on jest odpowiedzialny za śmierć jej męża. Nie wie tego czy może coś knuję, i sprzymierzyła się z Benem.

Wyspa została przesunięta i to nie jakimś urządzeniem hi-tech tylko kołem zębatym. Wygląda jak by przedtem znajdowała się ona na biegunie i była zamieszkana przez zaginioną cywilizację. Może w 5 sezonie okaże się, że wyspa to tak naprawdę zaginiona Atlantyda^^

Prawdą okazało się że Jin zginął. Tak jak Michael, szkoda ich ale wydaje mi się że jeszcze się któryś pojawi.

Zastanawiam się czy Danowi udało się uciec wraz z pozostałymi rozbitkami, Sun powiedziała Widmorowi że nie tylko oni ocaleli. Czy chodziło o tratwę Dana czy o Lapidusa i Desmonda nie wiadomo.

Nie wiadomo też kto został na wyspie. Na pewno Juliet, Charlotte, Miles, Sayer. Bernard i Rose też? Nie przypominam sobie by wsiadali do tratwy.

Ruda urodziła się na wyspie? Tego się nie spodziewałem, mam nadzieje że w przyszłości więcej jej będzie.

Lock przewodzi Othersami i jak widać nie idzie mu z tym dobrze. Jak się cieszę że łysol ma kłopoty :]

Moja teoria co do teleportacji się potwierdziła – Ben z wyspy trafił na pustynie.

Hugo uciekł z psychiatryka z pomocą Sayida, czyżby to była część planu służąca powrotowi na wyspę czy tylko Hugo był na celowniku ludzi Widmora.

Claire przyśniła się Kate i powiedziała jej by nie zabierała Aarona na wyspę. Jack będzie miał z nią kłopoty teraz.

Ciekawi mnie tylko jak teraz będzie wyglądał Lost. Kiedyś pisałem że boję się żeby nie polegał na powrocie na wyspie. Teraz jestem nie mal pewien że o tym właśnie będzie. To co w flashbackach będzie pokazane co działo się na wyspie przez 3 lata? Jeśli tak to obawiam się że oglądalność przez to spadnie, ale ja jestem pełni wiary w scenarzystów. Szkoda tylko że trzeba czekać ponad pół roku na nowe epizozody, ale w międzyczasie jedynka pewnie puści 4 sezon.

A jak oceniam 4 serię? Chyba lepsza od 3. Według mnie ocena 8+/10. Plus za nowych bohaterów :]

------------------------------------------------------------------
Niech moderator usunię temat o odcinku 13 i zmieni nazwę tego na 13&14
<<

Corranh

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 61

Lokalizacja: Zabrze

Postdodano 3 cze 2008, o 00:17


Odcinek niezły. Nie tak dojechany jak koniec 3 serii, ale może to i dobrze. Dla odmiany sporo wyjaśnił. Najwyższy czas. A seria sama w sobie dużo lepsza od 3.

Wielki plus za postać Bena w tej serii.
<<

cheeba

Użytkownik

Posty: 20

Postdodano 11 wrz 2008, o 19:56

Re: 04x14 There's No Place Like Home (3)


jak taka tendencja będzie zachowana to V seria będzie wwiercać w fotele. fajnie że wreszcie się trochę wyjaśniło, ale ja nadal mam milion pytań :/
<<

sunshine.honey

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 137

Postdodano 27 lis 2008, o 22:25

Re: 04x14 There's No Place Like Home (3)


czekam z niecierpliwością na 5 serię, bo mimo wielu nieprzychylnych komentarzy, że serial robi się nudny ja go uwielbiam:))
ale jak teraz czytam komentarz Cześka PL ;p to widzę, że będę musiała sobie conieco poprzypoinać bo kompeltnie zapomniałam czym był ten ostatni odc;d

pozdrawiam
------
oglądam:
american horror story s. 1, revange s.1

oglądałam:
lost , prison break, flash forward, gossip girl, desperate housewives, grey's anatomy

<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 9 wrz 2009, o 23:58

Re: 04x14 There's No Place Like Home (3)


Kurde, kurde, kurde, ogólnie Czesiek, nie chce mi się pisać i o, spadasz mi z nieba z idealnym postem którego sam bym napisał z miłą chęcią. ;p Czas na sezon 5, ale to od jutra. ;)
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 16 wrz 2009, o 16:38

Re: 04x14 There's No Place Like Home (3)


Ta, dokładnie, Czesiek napisał wszystko. :D

Niestety o Johnie wiedziałem ze spoilerów, ale cóż...

I wogóle świetny odcinek to był. :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 04x14 There's No Place Like Home (3)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.