Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

4x13 Journey's End (2) » Doctor Who » Odcinki • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 13 gru 2008, o 13:22

4x13 Journey's End (2)

Miejsce: Dalek Crucible, Ziemia
Czas: 2009
Wrogowie: Dalekowie, Davros
Towarzysze: Donna Noble, Rose Tyler, Martha Jones, Kapitan Jack Harkness, Sarah Jane Smith

Doktor wraz ze swoimi towarzyszami staje przez najpoważniejszym problemem z jakim kiedykolwiek miał do czynienia - musi uratować cały wszechświat przed zniszczeniem z ręki Davros. Dalekowie chcą zniszczyć TARDIS wraz z Donną w środku, jednak maszynę ratuje... Doktor powstały z metakryzysu spowodowanego niepełną regeneracją. Podczas, gdy Doktor próbuje rozwiązać sprawę w miarę pokojowo jego towarzysze mają mniej kompromisowe nastawienie.
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 14 gru 2008, o 16:23

Re: 4x13 Journey's End (2)


omg, ale się popłakałam.
i na razie chyba tylko tyle jestem w stanie powiedzieć.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 14 gru 2008, o 16:59

Re: 4x13 Journey's End (2)


Rly? Ja tam się głównie krzywiłam oglądając ten odcinek, z pewnością mi się płakać nie chciało :P

metacrisis!Ten + całe to fanfikowe zakończenie z nim i Rose = SHIT
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 14 gru 2008, o 17:01

Re: 4x13 Journey's End (2)


Rili, ale to głównie przez odejście Donny, bo szkoda mi jej było.
I przez to też, że skończyłam już 4 sezon i nie wiem jak sobie poradze z nowym Doctorem.
a Rose i inny Doctor to całkowicie nie wiem co o tym myśleć ;p
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 14 gru 2008, o 18:09

Re: 4x13 Journey's End (2)


Bosh to naprawdę moja ikonka? Moje niepoznawanie własnych grafik trwa nadal :P

Z Donną mnie chyba aż tak nie ruszyło, bo spoiler z jej zakończeniem tak samo jak spoiler z zakończeniem dla Rose znałam od początku sezonu i po prostu dobiło mnie to, że okazały się one prawdziwe...

David będzie jeszcze przez następny rok ;)

A co do nowego Doctora to ja jestem z tych, którzy uznają tylko jedno rozwiązanie - Jack powinien go był dostać :D :P
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 14 gru 2008, o 18:16

Re: 4x13 Journey's End (2)


yup, to Twoja ikonka :D zawsze mam tak ,że najpierw ide na livejournala poszukać ikonek, a w końcu się poddaje, bo nic nie widze i ide na crystalcocaine :P

Z Donną to ja nic nie wiedziałam, skutecznie trzymałam się z dala od spoilerów i dlatego mnie to jednak poruszyło ;p
cały,cały rok ? :P ale i tak kiedyś odejdzie...

Jack jako Doctor ? :P kompletnie crazy idea :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 14 gru 2008, o 19:43

Re: 4x13 Journey's End (2)


Ja jestem przekonana, że widziałam kiedyś zdecydowanie ładniejszą ikonkę z tej scenki *idzie szukać* Huh, nie znalazłam tego czego szukałm, za to zatęskniło mi się za Jenny *shakes head* Ale zerknij tutaj, ta dziewczyna robi takie inne ikonki.

I wiesz, gdybyś należała do fandomu to wiedziałabyś, że wtedy nie da się nie zostać zaspoilerowanym, bez względu na to czy się chce czy nie, poza tym zawsze traktowaliśmy ten pomysł z rozdwojeniem Doctora jako wymysł jakiegoś fana i po prostu nie mogłam uwierzyć, że RTD to wprowadził do serialu.

Tak calutki rok, będzie nadal we wszystkich specialach.

Jack jako Doctor ? WHAAAT?! Chyba nam się wątki pogubiły, ja mówiłam o tym, że Jack pownien był dostać tego Doctora, który wyrósł ze starej ręki, i tak ta ręka była Jackowa :P A co do tego, kto ma zastąpić Davida, to był taki pomysł, że John Simm [Master] :P Zresztą jeśli chodzi o te wszystkie przypuszczenia co do nowego aktora to jest kompletny crack i ja się w to nie zapuszczam zbytnio, czasem tylko dla lulzów i żeby być na bieżąco ;)
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 14 gru 2008, o 21:03

Re: 4x13 Journey's End (2)


haha :d aha, ja nie myślę, i to jest tego potwierdzeniem, but whatever, w takim przypadku i tak jest to dość crazy idea :P

a pomysł z dwoma Doctorami był ogólnie głupi, ale ja się niczego nie czepiam ;p
ja się bardziej skupiłam na wymazaniu pamięci Donny.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

effy18

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 5

Postdodano 28 lut 2009, o 01:51

Re: 4x13 Journey's End (2)


Nie podobało mi się,szczególnie,że po świetnym poprzednim odcinku bardzo liczyłam,że ten finał będzie fajny,no i bardzo czekałam na powrót Rose,a wyszło to wszystko trochę bez sensu.I to zostawienie jej drugiego Doctora:/,jak dla mnie happy end na siłę.
Popłakałam się na koniec przy Donnie,smutną miała końcówkę
Miałam strasznie mieszane uczucia po tym odcinku,chyba poprostu było tego wszystkiego na raz za dużo.Sprowadzili wszystkich ostatnich towarzyszy,tylko po to,żeby byli,a większość nie odegrała specjalnej roli
Zawsze dobrze widzieć Jacka w DW:)
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 29 mar 2010, o 23:43

Odp: 4x13 Journey's End (2)


Jednak ten odcinek nie przebił poprzedniego. Tamten był zupełnie inny niż ten. Chociaż twierdze, że również był dobry :)

Dwoma słowami: smutne zakończenie i ogólnie smutny epizod :( :( :(

Nie podobało mi się rozwiązanie sprawy z Rose. Po prostu dali jej rozszczepionego Doca i koniec.... wierd. eh :(

Druga sprawa - oczywiście Donna. Jak już zacząłem ją uwielbiać to w tym odcinku się jej pozbyli, i wątpię, że już do nas wróci :(

Piękne sceny jak wszyscy razem byli w Tardis... a później? Każdy rozszedł się w swoją stronę.

Za co plusy? Za Jackie i Mikey'ego, za motyw podwalania się Donny do Jacka, za Doca mówiącego jak Donna i pewnie za mase jeszcze innych rzeczy.

Na koniec... Jakoś sobie nie wyobrażam tych pięciu speciali co są przede mną :(
trust him... he's a doctor!
<<

Sherrry

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 341

Ulubiony serial:
Doctor Who, Life on Mars

gadu:
5892953

Postdodano 23 sie 2010, o 14:13

Odp: 4x13 Journey's End (2)


Też wolę poprzedni odcinek niż ten...
Strasznie szkoda Donny... w końcu podniosła jej się samoocena, ale nie może się o tym dowiedzieć :/
Martha będzie teraz pracować dla Torchwood? To byłoby ciekawe.
I w końcu Tardis działało tak, jak powinno... a potem Doc znów został sam ;(
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 11 mar 2011, o 20:17

Odp: 4x13 Journey's End (2)


Epickie. Cudowne. Zaskakujące. Wzruszające. Smutne. Kochane :)
Z duplikowany Doktor to szalony pomysł, ale wyszedł w porządku. Chociaż mogłoby być więcej scen Doktor/Doktor. Jednak wszystko to przebiła DonnaDoctor - cudowna była! Szkoda tylko, że tak się to skończyło. Strasznie smutny finał, smutniejszy niż zostawienie Rose w innej rzeczywistości w S02. Jednak wciąż liczę na to że zobaczymy Donne. Skoro Daleki tyle razy wrócili to czemu nie ona? :)
Cudna scena jak Tardis było pełne towarzyszy i znajomych Doktora i on im wydawał polecenia i to jak powiedział żeby Jackie nic nie robiła xD I to holowanie Ziemi xD Co za pomysł! Jednak najbardziej szkoda Doktora - tyle osób było w TARDIS, a na końcu został i tak sam.
Dobre było jak Doktor pytał się Gwen odkąd jej rodzina żyję w Cardiff :) Taka aluzja do pierwszego sezonu.

 


  • Podobne tematy do 4x13 Journey's End (2)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.