Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 60
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 9
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 8

4x11 - Soul of Fire » Zakończone Seriale » True Blood • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 15 sie 2011, o 18:20

4x11 - Soul of Fire

Spoiler:


Data emisji: 04.09.11
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 5 wrz 2011, o 23:03

Odp: 4x11 - Soul of Fire


Działo się nie mało. I ta końcówka :) oczywiście coś musiało zwiastować tragiczne wydarzenia w finale. Tym razem Marnie opętała Lafa. Oj będzie się działo :P
Eryk i wyrywanie serc - idealnie ta scena do niego pasowała :) i jeszcze jak się z niego zaciągnął i te miny Sookie :P
No włąsnie Sooki - znowu bawi się swoimi mocami. Czekam tylko aż zacznie je kontrolować. Szkoda, że znowu ich nie przywołała jak była w tym ognistym kręgu.
Jesus się spisał. Jego szameńskie moce wyglądają dziwnie, ale udało mu się załatwić Marnie. Teraz pewnie odegra jakąś większą rolę w ratowaniu Lafayetta.
Głupi początek jak Bill i Eryk chcieli się poświęcić żeby uratowac Sookie. bardzo dobrze, że Pam wkroczyła :P
Jason i Jessica - lubię tą parę :)
Andy i wrózka xD ciekawe co z tego wyjdzie. Boskie było jak opowiadał o tym Arlene xD
Marcus nie żyję, a Alcide rozstał się z Debbie. Sietnie wyglądało jak z nią zrywał. Ciekawe czy w przyszłym sezonie będzie przywódcą watahy.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 6 wrz 2011, o 16:39

Odp: 4x11 - Soul of Fire


Świetny odcinek, który wyglądał jak finał serii z cliffhangerem. :P
Rzeczywiście głupi pomysł z poświęceniem życia Erica i Billa dla Sookie, całe szczęście Pam wkroczyła. Szkoda, że za to została odepchnięta przez swojego Stwórcę. :(
Sookie znowu używa mocy, tak samo jak Czesiek nie mogę się doczekać, aż zacznie je kontrolować. :P
Wątek Alcide i Sama świetnie się zakończył. Marcus został zabity przez Alcide w obronie Sama. Do tego nasz wilczek wyrzekł się całkowicie Debbie. Liczę, że teraz zostanie przywódcą watahy, a Sam, Luna i Emma zyskali nowego przyjaciela. :P
W końcu dobrze mi się oglądało Jesusa, używanie szamańskich mocy było świetne, uwielbiam tę głowę demona. :P Chłopak przysłużył się w dużej części do pokonania Marnie.
Eric wyrywający serce i pijący z niego krew. :D :D Takiego go lubimy!
Jason/Jessica - na początku wydawało mi się dziwne, ale teraz stwierdzam, że pasują do siebie. :P Chcę ich więcej. :P
Andy spotkał wróżkę, to mnie zaskoczyło. :D Ciekawy jestem, jak to się dalej rozwinie. :P Świetna scena, gdy opowiada o całym zdarzeniu Arlene. :)
No i końcówka, Lafayette zostaje opętany przez ducha Marnie. No to Jesus będzie miał znowu pełne ręce roboty, aby ich rozdzielić.
Już nie mogę się doczekać finału serii! :P
To wygląda na to, że jeśli 4 seria rozegrała się wokół wiedźmy, to może 5 seria powróci do historii wróżek...
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 12 wrz 2011, o 14:18

Odp: 4x11 - Soul of Fire


Eric wreszcie w swoim żywiole :D
rozmowa Arlene i Andy xD
pomysł z poświęceniem faktycznie głupi.. pewnie to była podpucha taka
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 17 wrz 2011, o 18:59

Odp: 4x11 - Soul of Fire


Szkoda mi było Pam w tym odcinku. Chciało uratować Erica, a ten ją odtrącił dla Sookie. To jasne, że zaczyna już ją to denerwować.

Każdy coś od siebie dodał, żeby uporać się z Marnie. Jesus, Lafayette, Sookie no i końcówe rozstrzalanie jej przez Billa.

Eric był świetny, jak zwykle. Super scena, jak wyrywa serce temu przydupaskowi i ssie aortę. :D

Alcide i Sam w końcu rozprawili się z wilkołakiem. Alcide teraz przez tę akcję nie chce znać Debbie. I dobrze, nigdy jej nie lubiłem. :P

Jason po raz kolejny uratowany przez Jess. W sumie chciałbym tę dwójkę jako parę. Tylko z drugiej strony szkoda Hoyta.

No i końcówka zaskakująca. Marnie is back! Tym razem w ciele Lafayetta...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 4x11 - Soul of Fire
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.