Postdodano 28 mar 2013, o 22:15

4x06 - Advanced Documentary Filmmaking

Spoiler:


------------

- świetny odcinek! W starym dobrym stylu, pełny zabawnych scen i tekstów. Konwencja dokumenty w Community zawsze dobrze wychodzi i tylko czekać na kolejny tego typu odcinek
- strasznie mi się podobało, że Annie znowu bawiła się w detektywa. I Troy jako jej partner, który wszystkiemu przeczył bo przecież taka jest konwencja. I jak sobie świetnie piątkę przybijali!
- Pierce jak zwykle miał obrażać, ale tym razem wyszło śmiesznie jak sobie pomalował dłonie. I komentarz Jeffa że jednak może być gorzej
- wątek demaskowania changnezji świetny. Jeff wprowadza w życie swój plan, Kevin jest ulubieńcem wszystkich ujawnienie "prawdy" podczas przemienia i zdobycie grantu oraz pogodzenie się. Do tego co jakiś czas narracja Abeda, pokazanie kamerzysty i wywiady z bohaterami. Cudowne!
- końcówka przewidywalna. Chang jednak pamięta swoją przeszłość i ma jakiegoś szefa. Genialna scena z telefonem jak go wyrzucił do kosza jak jakiś szpieg, a potem wrócił się i zastanawiał się czemu to zrobił. I ten jego śmiech!
- cudne tez były notatki na ciele, jak z Memento. Szkoda że jeszcze nie robił zdjęć i notatek.