Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

4x01 - Sheʼs Not There » Zakończone Seriale » True Blood • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 7 maja 2011, o 00:35

4x01 - Sheʼs Not There

Spoiler:


Premiera - 26.06.2011
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 28 cze 2011, o 18:03

Odp: 4x01 - Sheʼs Not There


Całkiem okej odcinek, co prawda nie wiele się wydarzyło, ale nieźle się oglądało.

Sookie jest Erica. :P I fajnie!

Bill został królem, wow! Ale co z królową?

Tara, a może raczej Tina jest gdzieś tam i może lepiej niech nie wraca.

Laff i witches - zapowiada się fajnie.

Wizyta we wrózkowie niepokojąca. Ciekawe jak to rozwiną.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 30 cze 2011, o 01:57

Odp: 4x01 - Sheʼs Not There


Że co?! Odcinek strasznie dziwnie mi się oglądało, szczególnie początek. Wróżki mają master plan i to one będą walczyć z Sookie na przestrzeni sezonu. Fajnie jeśli ona zacznie panowac nad swoimi umiejętnościami. Jednak ta zniszczona kraina i ucieczka pod obstrzałem z fireballi było dziwne. Wojna domowa? Jakiś ruch oporu? A te wróżki wyglądały jak orki xD ciekawe czy smoki się pojawią kiedyś :)

W sumie podoba mi się motyw z przeniesieniem akcji o rok. Fajnie jest zobaczyć bohaterów w nowych rolach. Jessica i Hoyt są fajnie jak się kłócą. Jajecznica xD Tommy wygląda dziwnie i jednak został postrzelony przez Sama. Jednak nie podoba mi się to. U Tary dziwnie i pewnie będzie nudno - walczy w klace i znalazła sobie dziewczynę.

Podoba mi się zmiana jaka zaszła u Jasona. Został policjantem i pracuje razem z Andym. I to teraz on traktuję tą poważnie, a Andy uzależnił się od V. No i fajnie bo już przygody głupkowatego brata Sooki robiły się nudne. Bardzo ciekawe czemu go porwali. I czy ma to jakiś związek z Crystal.

Najbardziej w odcinku jednak podobała mi się polityka wampirów :) Orędzie Eryka do obywateli cudowne. Ten to by się nadawał do polityki :p natomiast Bill jako król mnie zdziwił. On?! Przecież on za młody jest, lepiej Eryka by byłą wziąć. I co z Sophie Ann? Mam nadzieje, że gdzieś żyję. I czemu szpieguje czarownice? czyżby bał się nekromantów? :) w Angelu nekromancja stanowiła spory problem dla wampirów :P

Petunia jako nawiedzona czarownica - no nieźle zagrała. Ciekae tylko co dalej. I jak się to połączy z wątkiem Sookie. Chociaz trochę za wcześnie żeby coś przewidywać.

Sam i jego terapia na gniew xD

Arleen i jej dziecko - jakoś średnio mi się widzi ten wątek.
<<

Przemek7_17

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 56

Lokalizacja: Poznań

Ulubiony serial:
Desperate housewives

Postdodano 30 cze 2011, o 23:09

Odp: 4x01 - Sheʼs Not There


Według mnie przeniesienie akcji o rok do przodu jest fajnym posunięciem.

Pierwszy odcinek był takim typowym wprowadzeniem. Moim zdaniem akcja zacznie dziać się od 3 odcinka, kiedy wszystko zastanie odpowiednio nakreślone. Bardzo, ale to bardzo pozytywny motyw z Sookie i Ericiem. Chętnie zobaczę tych dwóch razem i Billa zżerającego się z zazdrosci :D
Oglądane: Desperate Housewives, Dexter, Grey's Anatomy, One Tree Hill, The Vampire Diaries, Brothers & Sisters, Chuck, Pretty Little Liars, True Blood, Weeds, 90210, Californication, Gossip Girl, Nursea Jackie, Private Practice, Episodes, Supernatural, Hung, Cougar Town, The Good Wife, Fringe, The Walking Dead, QAF

Obejrzane: V, DollHouse, FlashForward, Heroes, Nip/tuck, Six feet under, Kyle XY, Ugly Betty, Persons Unknown, Pushing daisies, Prison break, Samantha Who?, The Gates, Lost.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 1 lip 2011, o 00:31

Odp: 4x01 - Sheʼs Not There


Bardzo, ale to bardzo pozytywny motyw z Sookie i Ericiem. Chętnie zobaczę tych dwóch razem i Billa zżerającego się z zazdrosci :D


Tak, tak, tak! To Billa powinni zabetonować w 3 sezonie i zostawić tak do końca serialu :)
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 9 lip 2011, o 22:25

Odp: 4x01 - Sheʼs Not There


Początek serii i wszystko wywrócone do góry nogami! Nie to, żeby mi się nie podobało, po prostu się tego nie spodziewałam. Ale do rzeczy:
Sookie i wróżki - nieźle... A już miałąm obawy, że zrobią z nich świetliste, czyste i delikatne istotki. Na szczęście! twórcy całkiem zgrabnie tez wątek rozwinęli. A biedna Sookie straciła cały rok!
Eric - on jeden wierzył, że Sook wróci cała i zdrowa :D Lubię go coraz bardziej o ile to możliwe ^.^ Akcja z kupnem domu trochę dziwna, i... sama nie wiem... No ale to Eric, czego można by się po nim spodziewać?
Tommy i Sam - pierwszy bardzo mi nie odpowiada, drażni mnie cały czas, ciągle jednak nie bardziej niż jego braciszek... A Sammy? Terapia grupowa była świetna :D Ale ciągle go nie lubię.
Lafayette - co się do diaska stało z jego włosami?! FU! No i ta heca z czarami... Jakoś nie bardzo mi podszedł w tym sezonie nad czym ubolewam.
Tara - zobaczyć ją na ringu - lekki szok, ale dałam radę. Zobaczyć ją w objęciach innej dziewczyny? WHAT?? Było to co najmniej dziwne a na pewno nie spodziewane. Ale w sumie nie miałabym nic przeciwko gdyby jej dziewczyna dołączyła do obsady na dłużej.
Arleen i jej dziecko - creepy... Ten maluch na prawdę mnie niepokoi. Nie wiem czy sobie to wymyślam, ale chyba podzielam zdanie Arleen na jego temat...

Ogólnie początek nieźle zakręcony, wstrząsną nieco moim poglądem na bohaterów i tym co sobie o nich umyślałam. Wszystko się trochę zatrzęsło i poprzewracało, ale... Ale jestem pełna nadziei, że jednak coś dobrego z tego będzie.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 30 sie 2011, o 09:18

Odp: 4x01 - Sheʼs Not There


Początek nowej serii świetny! Zdecydowanie True Blood to moja ścisła czołówka seriali.

Bardzo podobał mi się pomysł z przesunięciem w czasie. Fajnie jest zobaczyć wszystkie postacie po roku przerwy. Trochę się pozmieniało jak widać. Andy uzależniony od soku, Jason oficjalnie zastępcą szeryfa, Tara na wyjeździe i w dodatku jako lesbijka. To był dla mnie nie mały szok. Arleen dalej świruje na punkcie dziecka, a z kolei u Jesusa i LAfayetta rozwija się wątek magii, który kompletnie do mnie nie trafia.

Nie podobały mi się również początkowe sceny w wróżkolandii. Dialogii Sookie z dziadkiem fajne, ale to na tyle.

Pam przed kamerą. :D No, ale wkroczył urodzony aktor - Eric i dali radę. Nieziemska była ta scena kiedy Eric i Bill przemawiają. Erica jeszcze bardziej polubiłem w tym odcinku. Hehe, kupił do Sookie. NIeźle się dziewczyna zdziwiła. :D

Jess i Hoyt - oni są przekapitalni. :P Ta ich kłótnia i jajecznica zrobiona przez Jess. :D Ojj nie chciałbym takiej zjeść... ;)

Bill królem - to dopiero coś! :D
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 1 wrz 2011, o 13:10

Odp: 4x01 - Sheʼs Not There


Ciekawe rozpoczęcie sezonu. :P
Najbardziej podobały mi się sceny we Wróżkowie. :P Najpierw wszystko takie jasne i szczęśliwe, a później magiczny cios Sookie i wszystko staje się szare i brzydkie. Świetnie to wyglądało, jeszcze te rzucanie magicznymi granatami. :D Szkoda, że dziadek tego nie przeżył. :( Czekam na dalszy rozwój wydarzeń związany z wróżkami. Widać, że jakaś wojna domowa im się tam szykuje.
Tak myślałem, że nastąpi jakieś przeniesienie akcji w czasie. I tak się stało. Rok i dwa tygodnie zrobiły swoje w losach bohaterów.
Jason stał się pełnoprawnym zastępcą szeryfa, a Andy uzależnił się od soczku V. :P Co do Jasona, to jestem ciekawy co te panterołaki chcą z nim zrobić i dlaczego zareagowali dopiero po upłynięciu roku. :P
Lafayette wstąpił do wiedźmiowego kręgu Jesusa, dziwny wątek. Jedyna ciekawa rzecz to szpieg w ich szeregach, który okazał się służyć Królowi, a Królem okazał się Bill Compton - wielka niespodzianka. :P Mam nadzieję, że pokażą nam co się stało z Królową i że jeszcze ona żyje.
Eric kupił dom Sookie. :P No to Sookie z rąk jednego wampira trafiła do drugiego. Swoją drogą świetny występ Erica przed kamerą. :D
Tara/Tina walcząca w klatce. :P Bardzo miłe zaskoczenie. :D A że jest chłopakiem jest dziewczyna, jest mi totalnie obojętne.
Jessie/Hoyt jak zwykle zabawnie u nich. :)
Sam i jego grupa wsparcia. Genialne. :D
Tommy jednak przeżył, szkoda...do tego jeszcze szwęda się z matką Hoyta. To się dobrali. :(
Arlene jednak urodziła dziecko i jest to chłopak, który urywa lalkom głowy. :P

 


  • Podobne tematy do 4x01 - Sheʼs Not There
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.