Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

4x01 Out » Zakończone Seriale » Sons of Anarchy • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 7 wrz 2011, o 20:04

4x01 Out

Spoiler:

Data emisji: 06.09.2011
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 11 wrz 2011, o 19:58

Odp: 4x01 Out


Świetny wstęp do genialnie zapowiadającego się sezonu! :D
Jax wraca do domu, do synów, do Tary i chce odejść od Klubu...tego się nie spodziewałem. Końcowa scena, gdy wbija nóż w Purtlova bardzo fajnie kontrastuje z tym co powiedział Tarze. :D
Po 14 miesiącach odsiadki trochę się zmieniło w Charming. Nowy szeryf może ładnie namieszać (C-Note z Prison Break, nice!), do tego asystent prokuratora, który buduje poważną sprawę przeciw SoA, IRA i innymi powiązanymi grupami. Do tego dochodzi jeszcze Hale, który nadal ma żal do SoA za śmierć jego brata.
Ślub Opiego wyszedł bardzo fajnie. :P Przysięga, taniec, prezenty, cover "What A Wonderful World". :D :P
Dni Claya już są policzone, ręce mu wysiadają, ale nadal ma głowę na karku. Sojusz z Majami i atak z zaskoczenia na Rosjan. Dobre posunięcie...gdyby w szeregach Rosjan nie było "undercover" agenta FBI. :/ Wyrzucenie ciał na teren budowy Charming Heights również odważne.
Gemma znalazła list od Maureen, który pokolorował Abel. Ups...
Juice dziwnie wyglada. :P
Chucky i jego nowe palce. :D :D
W całym odcinku oczywiście po raz kolejny można było słyszeć genialną muzykę. :P Genialne załatwili tych gliniarzy, którzy ich śledzili. :P
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 11 wrz 2011, o 21:55

Odp: 4x01 Out


Oczywiście odcinek na najwyższym poziomie. Klimat zmiażdżył, stęskniłem się za tym serialem. Szkoda tyko, że nie pokazano scen z więzienia, ale co tam moze pojawią się jakieś flashbacki.
Nowe postacie mi się podobają. C-Note'a nie poznałem dopiero wyczytałem w poście eLMaQ że to on. Na razie bardziej mi się podoba prokurator. Liczę, że ostro zajdzie za skórę Sonsą. Tylko że teraz sprawa zwolni bo zabili agenta FBI i niezbyt będzie powiązana z ruskimi. Wszystko będzie trzeba od nowa przeprowadzać.
Genialne dwa montaże - na początku jak wychodzą z wiezienia i na końcu jak pozbywają się rosjan. Nawet niezawodny Otto miał w tym swój udział. I oczywiście Jax musiał załatwić Putlove. A potem jeszcze ten taniec z Tarą i jakby nigdy nic dalsza część imprezy.
Unser i jego życie rockmana xD mieszka w przyczepie i popala trawkę. Oj ogromnie jest ciekaw jak się przyda klubowi.
To, że Jax odejdzie z SAMCRO jest wątpliwe. Będzie się miotał, tłumił złość ale jak przyjdzie co do czego to stanie po stronie Claya. Tak samo nie wierze, że Clay z Gemmą odejdą. Tacy ludzie będą w grze tak długo ile się da.

Juice dziwnie wyglada. :P
Chucky i jego nowe palce. :D :D


Dokładnie xD
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 12 wrz 2011, o 17:29

Odp: 4x01 Out


Genialny odcinek! :)

Przez te 9 miesięcy bardzo stęskniłem się za chłopakami z klubu. W końcu się doczekałem i co najważniejsze nie zawiodłem. W odcinku było wszystko - sceny wzruszające, sceny akcji, świetne dialogii i niesamowite ujęcia Synów podczas jazdy.

Nowy szeryf zaczyna nam się rządzić. Zapewne sprawi chłopakom niejeden problem. Podobnie jak ten dziwny prokurator. Od razu mi się nie spodobał, dziwak jakich mało.

Sonsi zdecydowali się na bardzo odważny krok, a mianowicie wyeliminowanie Rosjan. Sceny gdy ich zabijają były fantastyczne! Przez tę akcję ściągną na siebie uwagę, jak nigdy. Nie dość, że do teraz było im trudno żyć, to po tym będzie jeszcze gorzej, tymbardziej, że zamordowali agenta FBI działającego pod przykrywką.

Jax niby chce odejść z klubu, a tymczasem bez skrupułów zabija Putlova. Nie mogę go rozgryźć... Ciekawe czy w tym sezonie zacznie dowiadywać się prawdy o ojcu.

Clay z dnia na dzień coraz gorzej z rękami. Ale jakoś nie mogę sobie wyobrazić, że niedługo miałby zwolnić miejsce Prezydenta. No way!

Unser! :P Co on robi w ogóle? Liczę, że się pozbiera, bo bardzo go lubię. No i niech dalej będzie pomocny klubowi...

Juice - na początku go nie poznałem. :D Rzeczywiście, bardzo dziwnie wygląda...

Przyjaźń Kozika i Tiga wygląda świetnie! :D Bardzo fajnie ich się razem ogląda... Kto by pomyślał, że między nimi będzie tak dobrze...

Podsumowując odcinek fantastyczny! Szykuje się genialna seria. Oby tak dalej!
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 12 wrz 2011, o 22:12

Odp: 4x01 Out


Kapitalny powrót SAMCRO!
Jedyne co mogło razić po oczach to to, że za szybko zabrali się za interesy. Brakowało mi tutaj takiego delikatnie klimatu przyzwyczajania się do wolności po wyjściu na wolność.
Dziwne było również to, że ekipa za kratkami nie słyszała żadnych wieści o nowym szeryfie i wielkich inwestycjach planowanych w Charming.
Eh.. nie ma się co czepiać szczegółów. Było rewelacyjnie i tyle.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 12 wrz 2011, o 22:48

Odp: 4x01 Out


Jax niby chce odejść z klubu, a tymczasem bez skrupułów zabija Putlova. Nie mogę go rozgryźć...


A mnie to akurat nie dziwi :) Eliminując rosjan, klub będzie zgarniał całą sumę, a nie tylko procent, a to znaczy że Jax szybciej zarobi i przez to opuści klub. Tak jak i Clay chcę się dorobić. Natomiast własnoręczne zabicie Putlovy było zemstą za to że zarobił kosę w więzieniu. Kto jak kto, ale Jax nie pozwoliłby żeby ktoś inny go wyręczył.
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 13 wrz 2011, o 09:48

Odp: 4x01 Out


Tam pojawiła się jeszcze taka kwestia, że Ruscy zrobili coś Jax'owi podczas pobyty w więzieniu.
Temat ten został jedynie liźnięty i kompletnie nie wiadomo o co chodzi.
Otto podczas mordowania jakiegoś kryminalisty w pudle powiedział, że "To za Jax'a Tellera".
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 13 wrz 2011, o 11:21

Re: Odp: 4x01 Out


Maniac_ napisał(a):Tam pojawiła się jeszcze taka kwestia, że Ruscy zrobili coś Jax'owi podczas pobyty w więzieniu.
Temat ten został jedynie liźnięty i kompletnie nie wiadomo o co chodzi.
Otto podczas mordowania jakiegoś kryminalisty w pudle powiedział, że "To za Jax'a Tellera".

Przed premierą pojawiło kilka minutowych filmików, które pokazywały sceny w więzieniu pomiędzy 3 a 4 sezonem.
I tam właśnie był filmik o tym, jak podczas czekania w kolejce do zadzwonienia, jeden koleś podszedł do Jaxa i "sprzedał" mu 3 kosy w brzuch. :P I ten koleś został właśnie zaszlachtowany przez Otto w więzieniu.
Był jeszcze filmik pokazujący rozmowę Tary i Jaxa podczas odwiedzin w więzieniu oraz filmik o rozmowie Tary i Pineya na temat ojca Jaxa.
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 19 wrz 2011, o 14:40

Odp: 4x01 Out


Dobre rozpoczecie sezonu :) Szkoda, ze nie pokazali zadnych scen z wiezienia bo lubie takie klimaty. A jeszcze z SAMCRO w glownych rolach... moglo byc ciekawie ale coz nie ma co narzekac ;)

Juz od poczatku SoA nie ma lekko, nowy porucznik. Wydaje sie, ze ma leb na karku.
Podobaly mi sie sceny zabojstw. Otto wbijajacy przez ucho noz czy jak to nazwac, mocne :p Jak pozbywali sie rosjan tez ciekawe, szybko sobie z nimi poradzili i nie beda musielisie dzielic kasa(tylko chyba jeszcze bardziej zwroca na siebie uwage FBI, w koncu mieli tam swoja wtyke) ;) Jax zakonczyl sprawe, tak jak ktos wczesniej pisal fajnie wyszlo, Jackson mowi Tarze, ze chce opuscic klub, koniec zabijania, pierdla a chwile pozniej zalatwia Purtlova :)
Szkoda Unsera, chlop calkowicie sie posypal, ale moze Clay jakos go z tego wyciagnie.

Wlasnie caly czas sie zastanwialem skad znam tego Roosevelt'a :D Faktycznie z Prison Break'a :D
Obrazek
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 1 gru 2011, o 23:24

Odp: 4x01 Out


Yay! Nowa seria. I tyle zmian!
Chłopcy raczej nie będą mieć lekko z nowym szeryfem. No i mamy kolejną nowa postać - prokuratora. Musze przyznać, że na początku nawet mi przypadł do gustu.
Chłopcy jak to chłopcy zaraz po wyjściu z paki wplątują się w nowe kłopoty - sprzątają Rosjan. Że też oni chwili spokojnie nie usiedzą... Również Otto zaszalał. Podoba mi się jego postać. Nie dość, że odsiaduje czad w pace to jeszcze załatwia w środku brudne sprawki. Oby tak dalej.
Nowy wygląd Juice'a porażający! Ble... No i nasz stary dobry ex-szeryf. Cieszę się, że go w serialu nie brakło. No i mam nadzieję, że się jakoś pozbiera do kupy.
Jax planuje wielkie odejście i snuje już plany na ten temat. Ciekawe co to z tego wyjdzie. A z Clayem coraz gorzej...
Cieszę się, że Sons są znowu z nami :D
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 1 gru 2011, o 23:33

Odp: 4x01 Out


Raven napisał(a):Cieszę się, że Sons są znowu z nami

No są już z nami od jakiś trzech miesięcy. :D Późno się obudziłać, chyba że to był celowy zabieg... :)
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 2 gru 2011, o 00:26

Re: Odp: 4x01 Out


Bartezz napisał(a):
Raven napisał(a):Cieszę się, że Sons są znowu z nami

No są już z nami od jakiś trzech miesięcy. :D Późno się obudziłać, chyba że to był celowy zabieg... :)

Ano był, był. Denerwowało mnie oglądanie z tygodnia na tydzień więc teraz łykam w całości :D

 


  • Podobne tematy do 4x01 Out
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.