Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

4x01 - Now You Know » Desperate Housewives » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 5 wrz 2007, o 14:44

4x01 - Now You Know

The neighborhood is shocked when news about Edie's suicide spreads though Fairview. Lynette battles with the effects of chemotherapy. After a decade of absence, Katherine Mayfair (Dana Delany) moves back to Wisteria Lane with her new husband and daughter in her late teens.

Data premiery: 30 września 2007
Ostatnio edytowano 5 wrz 2007, o 17:13 przez tlen.exe, łącznie edytowano 1 raz
We Are The World haiti
<<

KaRu$

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 1 paź 2007, o 21:13


Fajny odcineczek no w końcu to Desperate Housewives. Szkoda mi strasznie było Lynette i mam nadzieje, że uda jej się zwyciężyć z chorobą. Ciekawa jestem o co chodzi z nowymi sąsiadami, ale z Edie jaka idiotka to nie wierze, ale noż czy co to tam było co się wbilo w brzuch Bree było najlepsze
<<

wolnaamerykanka

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 64

Postdodano 1 paź 2007, o 21:30


KaRu$, Lynette napewno sie uda, desperatki o ile sie nie myle podpisaly kontrakt do 2012 roku, to jest pocieszajace..:)

co do odcinka poczekam na napisy bo jeszcze zle zintepretuje teskty Gabriel ;)..
Aktualnie ogladam: Desperate housewives (s.5), Gossip girl (s.2), Grey's anatomy (s.5), 90210 (s.1), Prison break (s.4), Lost(czekam)
<<

KaRu$

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 8 paź 2007, o 20:05

Re:


wolnaamerykanka napisał(a):KaRu$, Lynette napewno sie uda, desperatki o ile sie nie myle podpisaly kontrakt do 2012 roku, to jest pocieszajace..:)

To się ciesze, ale scena Gabriel i Lynette z 2 odc so sad ;(
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 15 paź 2007, o 10:10

Re: 4x01 - Now You Know


Musze przyznac, ze naprawde sie stesknilam za DH i bardzo fajnie mi sie ogladalo pierwszy odcinek :) Od razu pojawila sie nowa tajemnica, jak to na Wisteria Lane, hehe :D

Strasznie mi sie smiac chcialo z tego, jak Edie kombinowala, zeby tylko zatrzymac Carlosa :D Ona to jest jednak niemozliwa!!1
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 11 lis 2007, o 21:59

Re: 4x01 - Now You Know


Mi też jest strasznie żal Lynette... Ona wyjawiła swoją tajemnice, szkoda, że G., S. i B. nie zrobiły tego, bo jakoś tak fajniej by było, że przyjaciółki nie mają przed soba tajemnic ;)
Edie się zamieniła w jakąs creepy psycho :P Carlos pewnie będzie miał spore problemy z pobyciem się jej. A jak E. dowie się wcześniej o nim i Gabie to aż strach pomyśleć co zrobi :P

Ale i tak najlepszy był spór o sosnę :hah:
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 11 gru 2007, o 20:55

Re: 4x01 - Now You Know


Bardzo dobry, śmieszny i zabawny odcinek, ale to standard w DH. No i nowi sądziedzi się wprowadzili i przynieśli ze sobą nowe tajemnice. Wiedziałem, że Edie nie umrze, jest ważną postacią DH, a z resztą jest godna do poświęceń, bo co by było gdyby jednak Carlos nie zdążył. :P
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 13 sty 2008, o 10:39

Re: 4x01 - Now You Know


No ładnie sobie to wszystko Edie zaplanowała, chociaż tak naprawdę prawie jej nie wyszło, bo się sąsiadce o koszach na śmieci przypomniało ;) Ale to nie zmienia faktu, że przeobraziła się w jakąś obsesyjną babę :P Teraz tak łatwo nie będzie się ponownie związać Carlosowi i Gabi..

Szkoda mi Lyn :( Mam nadzieję, że uda jej się wygrać z chorobą!

aja napisał(a):Ale i tak najlepszy był spór o sosnę :hah:

Coś mi się wydaje, że nowa sąsiadka jeszcze niejednokrotnie przyprawi Bree o ból głowy ;)

 


  • Podobne tematy do 4x01 - Now You Know
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.