Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 64
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 14
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 13

3x24 Didn't We Almost Have It All » Grey's Anatomy » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 12 maja 2007, o 10:13

3x24 Didn't We Almost Have It All

Cristina and Burke's wedding day arrives - along with the interns' first exam results - and a successor to the Chief is named, as Callie and George make a big decision about their relationship.

Emisja 17 maj. To już ostatni odcinek-niestety :(
Ostatnio edytowano 21 maja 2007, o 18:10 przez ariena, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

HeroSHI

Postdodano 13 maja 2007, o 12:26


Prawdopodonie w tym odciknu Burke i Cristina się rozwejdą... w końcu jakoś muszą załatwić to, że Isaac już nie pracuje na planie...
Ostatnio edytowano 13 maja 2007, o 12:30 przez HeroSHI, łącznie edytowano 1 raz
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 21 maja 2007, o 18:14


Czuję się mocno zawiedziona:/
Burke i Cristina się rozwejdą
----> a to jeden z powodów, beznadziejnie to rozegrali. Wiadomo, że Preston miał odejśc ale tak??!! Poza tym wątek "siostry" Mer mnie niepokoi, jak zacznie kręcic z Derekiem to się załamię.
Dlaczego związek Mer i Dereka musiał się posypać :sad: Dla mnie to był McCouple :(
I Callie zastąpi Bailey-NIEEEE :( Jestem po prostu rozczarowana.... :?
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

KaRu$

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 28 maja 2007, o 21:58


Ja czekam z niecierpliwością na kolejny sezon, bo jestem ciekawa co będzie z Georgem, jka Meredith bedzie traktować siostrę, ale szkoda, że ma nie być Addison, bo bardzo ją polubiłam, a wie ktoś kiedy zaczyna się 4 sezon?
<<

HeroSHI

Postdodano 28 maja 2007, o 22:05


KaRu$ napisał(a):szkoda, że ma nie być Addison, bo bardzo ją polubiłam


Słyszałam, że mają zrobić całkowicie nowy serial z Addison w tym nowym szpitalu w LA :]
<<

KaRu$

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 29 maja 2007, o 17:12


No to ma byc chyba o tym szpitalu w ktorym byla jak byly te 2 naraz odcinki w kazdym razie tak gdzies przeczytalam
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 19 cze 2007, o 12:51


HeroSHI napisał(a):Słyszałam, że mają zrobić całkowicie nowy serial z Addison w tym nowym szpitalu w LA


To by nawet całkiem fajne było, bo przy końcówce to chyba ona najfajniej grała i jej postać była najciekawsza, ogólnie ten motyw w innym "szpitalu" nie przypominał ogólnie Greys Anatomy.
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 2 sie 2007, o 15:22


O kurcze, biedna Cristina :( Mało wiarygodne odejście Burka.. To on cały czas zespalał ten związek, a tu zdecydował się odejść. Prędzej uwierzyłabym, gdyby go po prostu uśmiercili, a nie tak..
<<

Kara

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 93

Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Postdodano 27 wrz 2007, o 21:34


ten odcinek to jak dla mnie byl taki ja caly ten sezon, no moze z wyjatkiem poczatkowych odcinkow. byl "dark and twisty"

jesli chodzi o Mer i Der to watpie zeby Derek krecil z Lexie, przeciez powiedzial ze Mer jest miloscia jego zycia a faceci jak Derek nie przespia sie z siostra ukochanej. predzej Mer wywinie jakis numer. moze z Markiem?
Obrazek
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 2 lis 2007, o 00:11

Re: 3x24 Didn't We Almost Have It All


Odejście Burke'a beznadziejne...biedna Crisitna...pierwszy raz się tak bardzo zaangażowała, już sama się przekonała do ślubu i wierzyła w to że ich związek przetrwa...

No i wyszło szydło z worka - nieźli przyjaciele...

Pojawił się mąż Avy...szkoda mi było Alex'a...się zdecydował i jej już nie było...scena jak Ava płakała i chciała powodu by zostac była super...Alex pierwszy raz się nie przestraszył i chciał związku a tu lipa... :(

Der/Mer - no cóż wali się związek...ale Derek'a rozumiem, bo Mer nie daje mu szczęścia...

Cristina bez brwi była genialna. :what:

Słowa przysięgi Burke'a soooo cute, bo so unrealistic...

Callie została Chief Resident...Miranda byłaby może i lepsza, ale po ostatnim odcinku się tego spodziewałam. a George nie zdał...

No a Richard zostaje...
<<

misslost

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 77

Postdodano 13 gru 2007, o 22:55

Re: 3x24 Didn't We Almost Have It All


Paulina napisał(a):Cristina bez brwi była genialna. :what:

Słowa przysięgi Burke'a soooo cute, bo so unrealistic...


Przezabawnie urządzili Cristinę :D A Burke na sali operacyjnej, recytujący przysięgę - mióóód...

Tak mi szkoda pary Burke/Yang. Nie rozumiem, nie rozumiem. Oni muszą go przywrócić! Chrzanić konflikty, chrzanić George'a i jego prawie kazirodczy (jak dla mnie) związek z Izzie...

Richard/Adele... Jakie to wspaniałe było...
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 16 mar 2008, o 19:26

Re: 3x24 Didn't We Almost Have It All


Cristina bez brwi to było wielkie LOL!
Albo jak kroiła bo musiała, wyglądała jak ufo. xd
Potem jak przypomniała sobie że zmyła tekst. :D
Szkoda mi było Cristiny i Prestona, lubiłem ich najbardziej... Szkoda że już 'ich' nie ma.

Ci od odmrożeń... Dobrze im tak. ;/

Bailey mi było żal jak czytała kto wygrał konkurs...

Fajnie że Georgie nie zdał. ;p

Szef dalej szefem?
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 25 lut 2009, o 18:16

Re: 3x24 Didn't We Almost Have It All


Napisaliście wszystko co chciałem napisać, więc się nie będę przemęczać. Ja tylko dodam, że nie podobał mi się ten finał, odejście Burke'a - wolałbym śmierć. Od tak o sobie odszedł. George nie zdał testu, Bailey zawiedziona. Wogóle jakoś smutno sie to skończyło. MerDer jest niepewny i nie wiem co o tym myśleć. A, wogóle sie zawiodłem. :/
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 3x24 Didn't We Almost Have It All
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.