Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Gdańsk mieszkanie Off-topic 383

3x24 - I Am Sylar » Heroes » Odcinki • seriale forumtv.pl

2008-2009

<<

Chris

Ekspert

gadu:
11098624

Postdodano 18 kwi 2009, o 11:20

3x24 - I Am Sylar

Spoiler:

Data emisji: 20.04.2009r.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Chris

Ekspert

gadu:
11098624

Postdodano 24 kwi 2009, o 10:00

Re: 3x24 - I Am Sylar

Nic nowego znów sie nie pojawiło...

Sylar/matka - nie podobało mi się, Sylar zatraca osobowość... Przyzwyczaiłem sie do zabijania, a tu puścił Micah wolno... I nie zginął! Ale jak?! Teraz Danko is really dead. :D

Matt musi ratować świat, blablabla, już bym wolał, żeby z Janice pojechał...

Hiro coś sie stało, tylko co? Fajne sceny z Ando-Batmanem. xD

Ja chce wierzyć źródłom (np. Ausiello), które donoszą, że finał to powrót starych Heroesów, oby!
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

tlen.exe

Administrator

Postdodano 25 kwi 2009, o 11:41

Hiro jest serio niesprawiedliwy dla Ando, wcześniej się tym nie przejmowałem, ale taka prawda. Dlaczego Sylar nie zginął? Co się teraz wydarzy? I w ogóle widać że zamykają większość bohaterów. Zastanawia mnie jeszcze skąd oni zawsze wiedzą gdzie kto jest? Na przykład taki Suresh na odludziu gdzie zapewne kamer nie ma.
We Are The World haiti
<<

tric

Użytkownik

Ulubiony serial:
Chuck, VM, Doctor Who,

Postdodano 30 kwi 2009, o 11:06

Też mnie zastanawia jak to możliwe że się Sylar nie wyłączył :D ,czyżby Danko nie trafił ? Suresha pewnie za pomocą satelity wyśledzili :P. A z Hiro racja jakiś wkurzający się zrobił :).

Jakiś dziwny ten odcinek był. Jakby miały być jeszcze co najmniej dwa odcinki do zakończenia serii.
<<

Czesiek_PL

Ekspert

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 1 maja 2009, o 16:49

Dla mnie odcinek był świetny bo główny nacisk położono na osobowość Sylara, który powoli tracił własną tożsamość. Te jego wszystkie schizy z matka byly świetne, retrospekcję w których ją zabił też – czarno biały filtr i wyraźna krew. Strasznie klimatyczne. Trochę szkoda ze akcja działa się 18h wcześniej i tylko kawalek odcinka był po przemówieniu Sylara-Nathana. Ale i tak jestem zadowolony. Końcówka też mocna – wszyscy zostają złapani prócz Matta(który postanawia ruszyć do Building 26), a Hiro ma jakaś dziwną chorobę. Mnie też interesuje co będzie teraz z Sylarem, jak to się stało że nie został unieszkodliwiony, jak zabiję Denko i co zrobi prezydentowi. Ostatni odcinek może być całkiem niezly. Trochę żałuję że w wspomnieniach Sylara nie pojawiła się Elle, ale może kiedyś.
<<

Arrow

Ekspert

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 5 maja 2009, o 20:53

Końcówka ciekawie nawet zapowiadała finał
Syler jakoś przeżył, nie wiadomo jak. A już w ogóle straciłem nadzieje, że Danko będzie próbował go złapać/zabić i tu taka niespodzianka na koniec odcinka
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

kinia

Oglądam seriale

Postdodano 9 maja 2009, o 19:20

Jak pokazali Sylara to od razu się trochę poprawiło ;) przynajmniej działo się więcej niż tylko bieganie z łopatkami po pustyni :P Hiro jest wkurzający i zazdrosny o to, że nie jest jedynym "Hiroł" dyskryminuje Ando i chce grac pierwsze skrzypce, na dodatek mózg mu się przegrzewa i zwiększa ciśnienie pod kopułką... Ha i mina Danko ha ha na sam koniec "suprise" XD